Кращі шутери 2014 року на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі шутери 2014 року на PC — огляд і опис + відео
Лучшие шутеры 2014 года рейтинг список,

Отже, на багатьох ігрових сайтах проводилося голосування, яка з ігор стане кращим шутером року. За результатами голосування і сформувався топ-рейтинг

  1. місце Far Cry 4
  2. місце -Wolfenstein: The New Order
  3. місце — Call of Duty: Advanced Warfare
  4. місце — Titanfall
  5. місце — Borderlands: The Pre-Sequel

Нижче описані всі хороші шутери які виходили в 2014 році за датою виходу, включаючи і переможців.

 

Plants vs. Zombies: Garden Warfare

Чписок лучших шутеров 2014 года

Дата виходу: 27 лютого 2014 р.

Жанр: шутер від третьої особи, tower Defense, багатокористувацька

Відео огляд »

Plants vs. Zombies: Garden Warfare («Рослини проти Зомбі: Садова війна») поєднує в собі, шутер від третьої особи і Tower Defense (баштова захист) з мультяшной картинкою. Грати в гру можна тільки в онлайн режимі. Напевно багато хто з вас грали або хоча б знають про гру «Рослини проти зомбі», де ми вибудовували оборону з рослин, намагаючись не пропустити зомбі до будинку. Суть гри в Garden Warfare не змінилася, але тільки вона стала шутером.

Plants-vs-3   Plants-vs-2   Plants-vs-1

Гравці діляться на зомбі і рослини і місять один одного в капусту. Є також кілька класів як у рослин, так і у зомбі. Для кожного з класів існує безліч підкласів, які виражаються зовнішністю і характеристиками персонажа, такими як скорострільність, потужність, швидкість, запас здоров'я та інші.

Є також кілька режимів гри. Садові операції — режим в якому гравці захищають свій сад від 10 хвиль зомбі, з кожною хвилею атака і кількість зомбі стає сильніше і більше і з'являються боси. Командна боротьба за виживання — гравці діляться на дві команди зомбі і рослин і грають до певної кількості смертей. Сади і Кладовища — зомбі повинні захопити всі сади, а рослини повинні їм перешкодити. Гном-бомба — команда повинна за допомогою гном-бомби знищити всі 3 бази противника. Тако бандити — зомбі повинні відібрати 3 тако у Божевільного Дейва, які охороняють рослини. І ще кілька режимів. Як ви зрозуміли гра схожа на безліч онлайн шутерів, але зі своїми фішками.

 

 

Titanfall

Titanfall-0

Дата виходу: 11 березня 2014 р.

Жанр: шутер від першої особи, багатокористувацька

Відео огляд »

Titanfall — захоплюючий змагальний багатокористувацький шутер від першої особи. Стрімкі та динамічні бої — приготуйтеся до неймовірно динамічних боїв, в яких ви можете виступати як в ролі штурмових пілотів, здатних бігати по стінах і здійснювати подвійні стрибки, так і маневрених, або ж володіють неперевершеною міцністю і вогневою міццю закутих у броню роботів-титанів. Пілоти можуть захоплювати чи знищувати ворожих роботів Титанів, при руйнуванні залишати Титану, якщо звичайно ж встигнути і знову вступати в бій.

Titanfall-3   Titanfall-2   Titanfall-1

Володарка більш ніж 75 нагород — отримавши вже більше 75 високих нагород від критиків по всьому світу, включаючи рекордні ШІСТЬ нагород E3 Game Critics Awards, Titanfall підкорює серця гравців динамічним захоплюючим геймплеєм. Гра Titanfall стала номінантом престижних ігрових премій найбільших ігрових заходів 2013-2014 р.

 

 

S. T. A. L. K. E. R.: Lost Alpha

S.T.A.L.K.E.R

Дата виходу: 26 квітня 2015 р.

Жанр: шутер від першої особи, RPG

Відео огляд »

Lost Alpha — глобальна модифікація гри S. T. A. L. K. E. R.: Тінь Чорнобиля (не залежить від оригінальної гри, яка багато в чому змінила і переробила старого сталкера. додала безліч рівнів, змінила сюжет гри і багато іншого. Є найдовшим за період розробки проектом у всесвіті Сталкера (за винятком самого Сталкера).

S.T.A.L.K.E.R-1   S.T.A.L.K.E.R-2   S.T.A.L.K.E.R-3

Абсолютно повністю перероблений сюжет, робить суміш з документів і білдів, оригінальним тінях чорнобиля і власних напрацювань та ідей розробників. При грі Lost Alpha вам може здатися даний сюжет абсолютно новим, ви навряд чи будете думати, що вам надають просто билдовский сюжет, переплетений з оригіналом, багато здасться зовсім новим. 27 повністю нових локацій. Випадкові викиди. повна переробка ІІ NPC, перероблена Лагодження та апгрейд зброї. Загалом, S. T. A. L. K. E. R.: Lost Alpha це абсолютно новий сталкер!!!

 

Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein-The-New-Order

Дата виходу: 20 травня 2014 р.

Жанр: шутер від першої особи

Відео огляд »

Wolfenstein: The New Order — комп'ютерна гра в жанрі фантастичного шутера від першої особи. Події гри відбуваються в альтернативному 1960 році, де нацисти здобули перемогу у Другій світовій війні. У сюжеті гри ми будемо грати за колишнього рейнджера Армії США, який пробув кілька років у психлікарні, а коли прийшов в себе дізнався гірку правду, що сталося з світом. Нам якраз і належить врятувати світ і знищити все, що було створено нацистами і повернути в світ світ. спокій і свободу.

Wolfenstein-The-New-Order-1   Wolfenstein-The-New-Order-2   Wolfenstein-The-New-Order-3

Wolfenstein: The New Order -це справжня м'ясорубка, де ми будемо з «технологічних» стволів рубати, кришити підривати і вбивати все, що хоч трохи схоже на нацистське. Купа зброї і є перкі, які не набагато. але покращують характеристики нашого героя, хоча покращення не настільки значні, щоб гру можна було віднести до RPG.

Гра є лінійним рейковим шутером, але сюжет змінюється в залежності від того як ви будете діяти в різних ситуаціях, що Зовсім забув сказати, що крім гарного геймплея в грі вийшов дуже навіть цікавий сюжет. Складно описати гру, здавалося б що в неї нічого немає, але варто тільки сісти грати в неї з перших же хвилин, вона затягує вас з головою. Вам дійсно сподобається.

 

Sniper Elite III

Sniper-Elite-III-0

Дата виходу: 27 червня 2014 р.

Жанр: тактичний шутер, шутер від третьої особи

Відео огляд »

Sniper Elite III являє собою шутер від третьої особи, який передбачає непомітний стиль проходження, а не силовий. Гра примітна нелінійним геймплеєм, що розгортається на відкритій території. Вас чекають запеклі сутички із застосуванням зброї ближнього бою, а також стрільба з дальньої дистанції. Галасливі міста і віддалені населені пункти — ваші безцінні помічники в питаннях тактичного планування та переміщень.

Sniper-Elite-III-1   Sniper-Elite-III-2   Sniper-Elite-III-3

Гра представлена як симулятор снайпера: при стрільбі враховуються багато реалістичні параметри, такі, як вага кулі, напрямокшвидкість вітру і т. д. Коли снайпер знаходиться в спокійному стані, то його пульс знаходиться на позначці в 60 ударів в хвилину. При бігу число ударів серця досягає 100, і якщо відразу ж після зупинки почати прицілюватися, то приціл буде сильно трястися.

Вибір місця стрілянини є найбільш важливою частиною геймплея. Для успішного проходження потрібно зайняти позицію, з якої можна повністю контролювати ворогів, самим при цьому залишаючись непоміченим. Інвентар гравця представляє з себе снайперську гвинтівку, яка може змінюватися на альтернативні моделі у міру проходження, а також автомат, пістолет, гранати, розтяжки, фугас, міни і динаміт. У грі є унікальна система, яка детальним чином покаже, як від випущеної вами кулі руйнуються м'язи і кровоносна система, як куля проходить тіло, яке ніби просвічується рентгеном.

 

Metro Redux

Metro-Redux-0

Дата виходу: 26 серпня

Жанр: шутер від першої особи, Survival horror

Відео огляд »

Metro Redux — перевидання комп'ютерних ігор «Metro 2033» і «Metro: Last Light», в рамках якого обидві гри пройшли ремастерінг. Гра була повністю перероблена на самій нової версії движка 4A Engine, втіливши останні технічні досягнення. Була покращена візуальна частина: з'явилося сучасне освітлення, динамічна погода, більш деталізовані персонажі з поліпшеною анімацією, більш динамічні руйнування і поліпшені ефекти частинок. Поліпшена графіка в цілому.

Metro-Redux-1   Metro-Redux-2   Metro-Redux-3

Ігровий процес був серйозно вдосконалено: просунутий штучний інтелект супротивників, поліпшені механіки бою і стелса, чудове володіння зброєю та більш чуйне, інтуїтивне управління. З'явилися також нові геймплейні можливості, які прийшли з «Metro: Last Light» — протирання маски, кастомізація зброї і тихі вбивства.

Гравцеві майже в кожній локації, особливо в розділах, дія яких відбувається на поверхні, став доступний цілий ряд нових місць для дослідження та пошуків амуніції. Багато чого з того, що в оригінальній грі було лише заделами, які гравцеві шлях був закритий, у версії Redux стало повноцінними елементами карти, часом таящими в собі незвичайні сюжетні ходи. Перевидання було позитивно оцінено зарубіжною пресою. Критики відзначили значне поліпшення ігрового процесу, високу кадрову частоту на консолях, відмінну візуальну частину.

 

Destiny

Destiny-0

Дата виходу: 9 вересня 2014 р.

Жанр: Масовий багатокористувацький шутер від першої особи

Відео огляд »

Destiny — науково-фантастичний шутер з елементами MMO. Якщо сказати просто, то це онлайн або мережевий шутер. Гра має живу всесвіт події, які можуть відбуватися в грі, не обов'язково заплановані розробниками, вони динамічні й непередбачувані. Баланс гри налаштований так, що гравців однаково рівня об'єднують на одному сервері.

Destiny-3   Destiny-2   Destiny-1

Дія відбувається на 700 років пізніше щодо сучасності. В деякий момент людство досягло високого рівня розвитку. Люди колонізували планети Сонячної систем ,але незабаром стався колапс і вижили небагато. Незабаром з'ясовується, що ворожа інопланетна раса загрожує всьому людству і його всім його колоніям. Вам як зберігачу доведеться це запобігти.

У грі є декілька рас і класів, вибір класу, на відміну від вибору раси, чинить значний вплив на геймплей і розвиток персонажа. У Destiny ви зможете досліджувати Сонячну систему, відвідати Землю, Місяць, Марс і Венеру. Destiny пропонує спільну гру, багатокористувацькі битви і безліч інших занять для гравців у живій та світі, що розвивається гри. Ви зможете брати участь у подіях спільноти, виконувати ударні операції разом з друзями або грати в одиночну кампанію.

 

Call of Duty: Advanced Warfare

Call-of-Duty-Advanced-Warfare-0

Дата виходу: 3 жовтня 2014 р.

Жанр: шутер від першої особи

Відео огляд »

Call of Duty: Advanced Warfare — одинадцята в серії ігор Call of Duty. Якщо ви цікавитеся шутерами, то думаю, хоча б в одну з частин Call of Duty Ви повинні були грати. Принципових змін геймплея в грі не відбулося, але додалися цікаві фішки. Багато геймери вважають її однією з кращих частин серії. Як ми знаємо Call of Duty имеела як злети так і величезні падіння під час виходу нової частини.

Call-of-Duty-Advanced-Warfare-3   Call-of-Duty-Advanced-Warfare-2   Call-of-Duty-Advanced-Warfare-1

Дія гри відбувається c 2054 до 2060 року, в нашому світі, що змінився до невпізнання внаслідок наукового прогресу. Військові технології розвинулися до небувалого рівня. Приватні військові компанії стали домінуючою силою на планеті і почали диктувати свої умови. З'явилося кардинально нову зброю і экпировка Технології розвивалися і в плані техніки, гравцеві будуть доступні різні транспортні засоби, літальні апарати і керовані дрони, що дозволить максимально різноманітити ігровий процес.

Одне з них це бойовий екзоскелет, використовуючи його, гравець може дертися по стінах за допомогою магнітних рукавичок, швидко ховатися, здійснювати величезні стрибки, забираючись при цьому на високі точки, використовувати оптичний камуфляж і парити в повітрі якийсь час, що робить геймплей гри різноманітним та динамічним. У кожних місіях, ми будемо використовувати різні екзоскелети, зі своїми особливостями. Гра виходила динамічною і цікавою, і саме такий як вдалі серії Call of Duty, за що багато гравців зі всього світу її і полюбили.

 

Borderlands: The Pre-Sequel

Borderlands-The-Pre-Sequel-0

Дата виходу: 14 жовтня 2014 р.

Жанр: шутер від першої особи, RPG

Відео огляд »

Borderlands: The Pre-Sequel – грас мальованої графікою фантастичний шутер від першої особи з елементами РПГ третя у серії Borderlands, пріквел до Borderlands 2. В ролі головних героїв виступають 4 нових персонажа, всі вони були неігровими персонажами в попередніх частинах. У кожного з чотирьох протагоністів є власний клас і певні здібності.

Borderlands-The-Pre-Sequel-1   Borderlands-The-Pre-Sequel-2   Borderlands-The-Pre-Sequel-3

Дія гри відбувається між подіями першій і другій частинах. Сюжет розгортається на місяці Пандори — Элписе і розповідає нам історію становлення корпорації «Гіперіон» і його глави — Красеня Джека. Гра є шутером від першої особи, що містить можливість розвитку ігрового персонажа, інвентар та інші елементи взяті з RPG. Гравець вибирає одного з персонажів ерсонаж починає отримувати завдання від NPC, виконуючи які він отримує гроші, досвід і предмети. Завдяки зростанню досвіду, гравці отримують зростання рівня персонажа, що дає можливість розвивати і відкривати нові здібності в дереві навичок, яке показує три різних спеціалізації для даного персонажа.

Вся зброя в грі можна модифікувати. Основних видів зброї і екіпіровки налічується близько 2 тис. примірників, але система генерації параметрів фактично дає близько 17,75 млн різних модифікацій зброї і більш ніж 500 тис. модифікацій екіпіровки. Оскільки події відбуваються на Місяці, гравітація знижена в порівнянні із земною, тому персонажі високо стрибають, але повільно, а предмети і мертві тіла навіть можуть відлітати. Для виконання подвійних стрибків, ширяння і наземних таранных атак гравець може використовувати кисневі танки» – комплекти у формі рюкзака, накачані киснем.

 

Far Cry 4

Far-Cry-4-0

Дата виходу: 18 листопада 2014 р.

Жанр: шутер від першої особи з відкритим світом

Відео огляд »

 

Far Cry 4 — це пригодницький шутер від першої особи четверта частина з серії Far Cry, дія якого розгортається у вигаданому королівстві Кират в Гімалаях. У ролі Анджая Гейла вам належить відправитися туди, щоб виконати останню волю матері. Але ця подорож не з простих, адже в Кирате палає громадянська війна. Тут вам належить вивчати великий відкритий світ, де небезпеки чатують на кожному кроці. Тут кожне ваше рішення буде мати наслідки, а кожна дія створює історію. Створений torrentgamesnet за образом і подобою свого знаменитого попередника, Far Cry 4 пропонує фірмовий геймплей, який став ще досконалішим, у відкритому світі, який у кілька разів більше, а також оновлену систему спільного проходження, що дозволяє приєднатися до гри або залишити її в будь-який момент.

Far-Cry-4-3   Far-Cry-4-2   Far-Cry-4-1

Вас чекає самий багатогранний ігровий світ в історії Far Cry. Від густих лісів до засніжених схилів Гімалаїв – все тут наповнене життям і небезпекою. Місцеві населяють джунглі леопарди, носороги, орли-яйцеїди і лисі борсуки ратели, також відомі як індійські медоеда. Фауна Кирата дивовижна і різноманітна, але, виходячи на полювання, не варто забувати, що хтось може полювати за вами.

Проводите розвідку ворожої території з висоти польоту на ґіроплані і робіть десантні висадки, використовуючи костюм-крило. Осідлайте шеститонного бойового слона і обрушьте на ворогів його нищівну міць. Виберіть зброю з обширного арсеналу – наскільки божевільної і непередбаченою не була б майбутня робота, для неї неодмінно знайдеться відповідний стовбур!