Проходження гри Втекти з в'язниці 3: Морг | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження гри Втекти з в'язниці 3: Морг
Інші епізоди

Шоушенк Грайндхаус

Відео проходження »

Текстове проходження ігри

Візьміть в порожній клітинці ключ № 1 для клітинки 1 відкрийте клітинку цим ключем і візьміть всередині звичайний чорний ключ. У лівому нижньому куті підбираємо ключ № 8 відкрийте їм клітинку 8, всередині заберіть кейс.

Прохождение игры бежать из тюрьмы 3 морг (Escape Prison Break 3)

Переходимо в іншу кімнату з вагами і лампою. У першому до нас столі натисніть на нього всередині побачите чорний отвір натисніть на нього і всередині заберіть очей. Після цього натискайте на лампу поки з неї не випаде лампочка і розіб'ється, в уламках заберіть коричневий ключ.

Бежать из тюрьмы прохождение игры

Ідіть в коридор з каталкою.

Прохождение игры бежать из тюрьмы 3

Внизу на полиці каталки, підніміть книгу, на каталці візьміть ніж. Після цього візьміть в інвентарі очей, і розріжте його знайденим ножем. Всередині ока буде ключ.

глаз

За дошкою оголошень на стіні буде папір для рентгена

листочки-за-доской-обявления

У лівому сміттєвому ящику візьміть червону флешку. Між смітниками буде перша деталь ключа. У правому куті в далечі побачите червоний шафка, натисніть на нього, після чого натисніть на нижній правий кут цього шафки, де побачите другу деталь ключа. Відкрийте червоний шафка ключем який дістали з ока, всередині шафи заберіть вогнегасник.

Прохождение игры бежать из тюрьмы 3 морг текстовое и видео

Ідіть до кімнати зі столом і вагами на них.

Прохождение игры бежать из тюрьмы 3 морг

Зліва біля стінки візьміть синій сейф. На шафі стоїть велика коробка всередині неї лежить пазл. Між столом і великою шафою стоїть шафа з шухлядами, відкрийте нижній ящик і візьміть червону викрутку.

красная-отвёртка

Верхній ящик столу, відкрийте чорним ключем який взяли в комірці № 1, візьміть всередині неї картину з пазла, вставте відсутній пазл, всередині заберіть синій ключ. Цим синім ключем відкрийте середній ящик, всередині заберіть ключ № 2 і синій сейф. У правої ніжки столу заберіть ключ.

Також відірвіть листок з книги ви взяли з каталки, прикладіть його дошці побачите шифр 8176572, який ще знадобиться.

Прохождение Escape Prison Break 3

Поверніться в коридор з каталкою. Червоної викруткою, відкрийте в правому нижньому кутку вентиляційну решітку і заберіть синю флешку.

Ключем № 2 відкрийте другу клітинки і заберіть звідти розетку. Поверніться в цю кімнату вставте розетку яку взяли в комірці і вставте в рентген три чорних аркуша, які знайшли за дошкою оголошень. На різних аркушах побачимо шифр. Введіть шифр до синього сейфу і всередині заберіть ключ № 3.

шифр-в-ренген

Відкрийте ключем № 3 третю клітинку і всередині заберіть ящичок і гирьки для ваг всередині.

гантельки
Поверніться до ваг поставте на одну сторону синій сейф який взяли в ящику шафки, а на іншій стороні ваг поставте грамові гирьки, поки стрілка ваг не постане в центрі. Отримаємо код до цього сейфу 112 (сума гантельок).

весы

Відкрийте сейф ввівши шифр і заберіть всередині ключ № 5 відкрийте їм ответствующую клітинку. Заберіть склоріз у комірці та у великій шафі і проріжте дірку в склі, де зможете забрати пробірку з зеленої кислотою.

стеклорез

Ідіть в коридор з гойдалкою і в стіні над гойдалкою знайдіть зображення отрути (череп і кістки) наведіть знайдену пробірку з кислотою на нього утворилася дірці візьміть ключ № 6.

череп-и-кости

Відкрийте ключем № 6 відповідну клітинку всередині заберіть третю деталь ключа. З'єднайте разом всі три деталі ключа. Тепер цим ключем відкрийте праву дверку великої шафи, де всередині побачите банки з людськими кістками.

Прохождение игры бежать из тюрьмы 3 морг

Прямуйте в кімнату, де лампа і багато ваг. На ваги складіть кістки, почуєте клацання, відкриється секрет внизу введіть код, який ми знайшли раніше шифр 8176572.

кости

секрет

Введіть його і заберіть всередині ключ № 7, відкрийте відповідну клітинку, заберіть звідти телефон, червоної викруткою розкрийте його отримаєте мікросхему.

микросхема

Тепер нам необхідно відкрити кейс. Вставити в нього флешки, відкрийте з допомогою ключа, який знайшли біля ніжки столу (круглий). Тепер вводимо код (чому такий для мене це таємниця покрита таємницею) 26-16-06-68-88. Забираємо всередині бомбу.

Бежать из тюрьмы шифр или код к сейфу

З'єднуємо бомбу і мікросхему, відкриваємо восьму клітинку і вставляємо наш механізм в неї. Підриваємо її.

бомба

Проходження гри Втекти з в'язниці 3: Морг завершено.