Can You Escape - Tower проходження рівнів з описом | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Can You Escape — Tower проходження рівнів з описом
Can You Escape — Tower

Дивіться також: Проходження Can You Escape, Проходження Can You Escape 2, Проходження Can You Escape — Adventure

Привіт, друзі! Не всі люблять дивитися відео з проходженнями, а у когось просто не дозволяє інтернет. Загалом я подивився що в інтернеті немає нормального, точніше взагалі немає, текстового опису проходження рівнів Can You Escape. Тому це вирішив зробити я.

 

І якщо вам сподобалася моя робота будь ласка розміщуйте в соц. мережах, натискаючи кнопочки після посту. І дуже велике прохання написати свою думку про зображення в постах — це дійсно може вплинути на якість статей. Мені цікаво дізнатися, потрібно більше додавати картинок кожної дії або так зійде? Відпишіть будь ласка про свою думку.

 

1 рівень

Зліва будуть лежати кістки з черепом. Підбираємо кістка, Праворуч камені, піднімаємо камінь. В інвентарі з'єднуємо їх разом. Ліворуч на стіні буде стирчить цегла. Нашої зібраної киркою з каменю і кістки розбиваємо цегла і дістаємо звідти сувій. У замку маємо елементи так як показано у сувої. На цьому рівень пройдений.

 

2 рівень

Can You Escape — Tower

На стіні над столом висить щит. Якщо навести на нього, то побачимо як на ньому малюнок шахівниці — це є для нас підказкою. Наводимо на стіл і там вводимо квадратики так само як на щиті. Стіл відкриється з нього дістаємо ключ від тюремної камери. Відкриваємо ключем камеру зліва, беремо всередині булаву з ланцюгом. Цією булавою розбиваємо двері яка знаходиться поруч зі столом. Дістаємо звідти меч. Після цього підходимо до скрині, розбиваємо замок скрині мечем, з нього дістаємо швабру. Цієї шваброю відкриваємо прохід в підполі.

 

3 рівень

Can You Escape — Tower

Збираємо дві цеглини на підлозі і один за ґратами, також за ґратами підбираємо пляшку. В пляшці буде сувій. Ліворуч на стіні, знімаємо факел, і на цій же стіні буде висіти павук, підпалюємо його факелом і за ним беремо першу частину напилка. Праворуч буде полку. Нам потрібно поставити цеглу в ті місця, де в сувої показано прямокутники. Розставляємо цеглини, відкриється ручка від напилка. З'єднуємо обидві частини напилка і їм відкриваємо решітку. Усі рівень пройдений.

 

4 рівень

Нам треба знайти код до ящичку на столі. Для цього необхідно знайти в кімнаті чотири підказки. Перша підказка на самому столі у вигляді римської цифри дорівнює трьом. Римські цифри означають порядок введення а цифри сам код. Отже на столі бачимо підказку III=9. Підбираємо зі столу рукоятку меча.

Can You Escape — Tower

Зліва біля скрині беремо факел, підпалюємо його від палаючого факела. Після чого цим факелом підпалюємо інший факел з правого боку дверей. Поряд з факелом друга підказка I=2.

Can You Escape — Tower

Факелом подсвечиваем пролом всередині стіни і беремо звідти ключ. Цим ключем відкриваємо скриню в якому беремо відсутню частину меча, під нею бачимо третю підказку II=5. Збираємо в інвентарі меч.

Can You Escape — Tower

У кімнаті праворуч картина з сім'єю. Нам треба натиснути на кожному голови в порядку віку сім'ї. Починаємо немовлям і закінчуємо мамою. Картина відсунеться за нею буде невелика щілинка, вставляємо в неї меч. Меч відкине вниз тінь в якій побачимо последнюб підказку IV=1.

Can You Escape — Tower

В результаті у нас вийде код 1591 вводимо його до коробки. Всередині лежить ключ беремо його і відкриваємо двері. Рівень пройдений.

 

5 рівень

Нам треба відкрити три замки на двері: зелений, сірий і помаранчевий. Для цього необхідно відшукати в кімнаті три ключа. Перший ключ лежить під подушкою на ліжку. Другий ключ знаходиться в колодязі з водою в коробці. Щоб її дістати беремо відро у дерев'яній діжці набираємо в нього води. Після цього наповненим відром доливаємо води в колодязь і дістаємо ключ.

Третій ключ знаходиться за гратами. Щоб дістатися до коробки на стіні в кімнаті натискаємо на дзеркало, воно розіб'ється, беремо уламок дзеркала і їм зрізаємо решітку. Після цього нам треба розгадати головоломку. Розгадку можна знайти якщо підняти полиці. Або ж дивіться на скріні. Забираємо третій ключ і після цього підбираємо ключі до замків за кольорами.

Can You Escape — Tower

 

6 рівень

Біля бочки беремо лопату, цією лопатою розгрібаємо завал цеглин біля дверей, підбираємо під завалом рукоятку. Беремо меч на стійці, поруч підбираємо верхню частину молотка, з'єднуємо її з рукояткою. Підбираємо на стійці спис їм зриваємо лук зі стіни. Мечем розбиваємо бочку звідти виймає стрілу. З'єднуємо стрілу і цибулю разом в інвентарі.

Тепер молотком розбиваємо стіну, за нею бачимо мішені. Нам треба вистрілити стрілою за потрібне нам. Підказки можна подивитися на щитах які висять на стіні в кімнаті. Або ж дивимося на картинці. Выстреливаем трьома стрілами, відкриється двері. На цьому рівень пройдений.

Can You Escape — Tower

 

7 рівень

Нам необхідно знайти ключ від дверей. Зліва від каміна беремо швабру і дрова. Дрова кладемо в камін. Після цього зліва на стіні збираємо пазл картини з їжею. Коли зберемо пазл, картина відійде в сторону і перед нами буде невеликий тайничок. Шваброю відкриваємо камінь, всередині беремо кинджал і натиснувши на схованку побачимо табличку з шапками, вона нам ще знадобиться.

Can You Escape — Tower

На полиці зверху беремо ножівку. На нижній полиці лежить книга. Перегортаємо книгу і бачимо перший знак на краю — банан і рисочки. В табличці у вигляді шапок нам необхідно розставити кольору в потрібному порядку. Банан жовтого кольору і першої стоїть велика риска. Це означає, що першим цвітом в табличці буде жовтий колір.

Кинджалом відкриваємо секрет у книзі, дістаємо сувій. У сувої показано, як потрібно розвернути сковорідки на столі. Розставляємо сковорідки в потрібному порядку всередині дістаємо сірники. Тепер на стільці відсуваємо рушник бачимо другий знак. В табличці, другим кольором буде червоний. Внизу ножівкою спилюємо кріплення.

Can You Escape — Tower

Кріплення яке спиляй він стільця вставляємо в бочку під столом прокручуємо виллється рідина, побачимо третій знак. Третій колір в табличці зелений. Після цього підпалюємо дрова в каміні і на стінці бачимо рожевий колір. Четвертий колір в табличці буде рожевий. Вводимо кольору на табличці, беремо ключ і залишаємо кімнату.

 

8 рівень

Ми перед двома сходами. Внизу в центрі переставляємо горщик на протилежну тарілку, в підлозі відкриється тайничок, беремо в ньому статуетку. Статуеткою розбиваємо вазу на столі у вазі беремо ножик. На другому поверсі збираємо пазли картин чоловіки і жінки, за ними бачимо шифр. Я так і не зрозумів як його розгадати. Спускаємося до столу вводимо шифр 271743. Відкриється потайничок у ньому беремо сувій.

Внизу в центрі сходів ножем вирізаємо картину, за нею буде сейф розставляємо фігури як показано на картинці. Забираємо ключ залишаємо кімнату. Рівень пройдений.

Can You Escape — Tower

 

9 рівень

У першому шафі відкриваємо дверки нижній частині беремо звідти серединку від столу. На книжкових полицях беремо книгу. У другому шафі беремо ще одну книгу знизу чорний посудину. Чорним посудиною ловимо за вікном зірки. Тепер вставляємо серединку, яку взяли в шафі в центр столу. Відкриється схованку з коробкою. Нагорі коробки написані літери. Дивимося у двох книгах яка буква стоїть в тому місці що і цифра в інший. Вводимо код 91540, всередині забираємо ще один сувій.

Can You Escape — Tower

Посудиною з зірками всередині, подсвечиваем темний шафа, бачимо коробку. Тепер натискаємо квадрати за координатами які вказані в сувої знайденому в столі. Координати Вводяться як у шахах або морському бою або дивимося на картинці нижче. Забираємо ключ і в шафі праворуч збоку знаходимо замкову щілину, відкриваємо ключем. Шафа відсунеться і ми можемо покинути кімнату.

 

10 рівень

Перед нами стіл. Беремо колбу з сірою рідиною, свічку, Порожню колбу і молоток полиці з книгами. Молотком розбиваємо лампу зліва і звідти беремо колбу з рожевою рідиною.

Під столом коробка, запалюємо свічки починаючи з лівого кута зверху за годинниковою стрілкою і по спіралі закінчуємо в центрі. Коробка відкриється всередині забираємо колбу з бірюзовою рідиною. Ставимо порожню колбу на пальник в центрі, підпалюємо пальник свічкою. Додаємо бірюзову рідина потім рожеву. Відкриється прохід униз.

Can You Escape — Tower

 

11 рівень

На полиці беремо звичайний камінь, їм розбиваємо на іншій полиці камінь, беремо дрібний камінь.З лівого боку від шафи беремо палицю в шафі чорну тару. Під котлом підбираємо палаючу дровину. Тепер кладемо палаючу дровину під колбу на столі праворуч. Всередину колби кидаємо камінчик. Куди йде трубки від колби підставляємо чорну вазу, чекаємо коли звариться консистенція.

Під столом беремо полотно від лопати, з'єднуємо його з черешком. Як тільки наше речовина звариться виливаємо його всередину великого казана, речовина пропалить дірку вниз. Спускаємося вниз лопатою викопуємо в підлозі землю, підбираємо коробку. Внизу в стіні є провід відростками, їх потрібно встановити правильно. Як це зробити потрібно подивитися в підказці в кімнаті праворуч від дверей або на як на картинці.

Can You Escape — Tower

Відкриється ключ в кімнаті відкриваємо замок на шафі, всередині будуть трубки встановлюємо посередині коробку. Коробка відкриється всередині буде ключ беремо його відкриваємо двері з кімнати.

 

12 рівень

На столі беремо свічку і фрукт на тарілці (не знаю точно що це). Запалюємо свічку від трьох свічок в кімнаті. Всередині дерева подсвечиваем свічкою, забираємо звідти циферблат від годин. Ліворуч буде зубасте рослина згодовуємо йому наш фрукт, рослина відкриє пащу, забираємо звідти паличку.

Тепер на подіум кладемо циферблат, в центр його вставляємо паличку яку взяли з пащі рослини. Паличка відкине тінь на 9:30. Йдемо до столу, маленьку стрілку ставимо на 9 годин, більшу на 6. Годинник відкриються, всередині забираємо кусачки.

Can You Escape — Tower

На стіні є заросла напис кусачками прибираємо рослини, розставляємо трубки щоб з'єднати обидва кінці. Після цього забираємо на фонтані ключ, відкриваємо прохід в підвал. Рівень пройдений.

 

13 рівень

На підлозі піднімаємо фігурку у вигляді ромба, купу піску і посох. На подіумі беремо книгу з знаком вогню, під книгою в подіумі буде тайничок, в ньому беремо записку з підказкою. Вставляємо посох у центрі кола, надягаємо на нього фігурку у вигляді ромба. Підносимо до центру палиці книгу з вогнем, в результаті отримуємо вогонь.

Тепер ліворуч від дверей голові лева запалюємо очі отриманим вогнем в рот кладемо пісок. Забираємо півовал і книгу з блакитними вогниками. Книгу поміщаємо в центрі палиці отримуємо блакитне світіння. Прибираємо дошки від другого лева. Поміщаємо в очі пісок в рот кладемо блакитне світіння. Відкриється потайничок у якому беремо другий півовал.

Can You Escape — Tower

Ліворуч буде ще одні подіум вставляємо наші полуовалы в нього, відкриється схованку з книгою. Книгу тримаємо над палицею, в результаті отримуємо ключ, яким і відкриваємо вихід.

 

14 рівень

У центрі світиться подіум. На підлозі підбираємо камінь, цим каменем розбиваємо електричний провід щоб подіум перестав світиться.

Беремо пірамідку з першого зліва подіуму, біля дверей піднімаємо знак полуовала, вставляємо його в центральному подіумі.

Тепер в пірамідці друга справа, натискаємо на секретик в якому беремо чорний коло. Забираємо з головного подіуму наші полуовалы тому в інвентар.

Can You Escape — Tower

У першому подіумі зліва, на якому взяли пірамідку вставляємо кола та овали, дивіться як на картинці нижче. У центрі відкриється схованкою з фігурою у вигляді плюса. Забираємо все назад. У центральному подіумі встановлюємо всі фігури.

Can You Escape — Tower

Йдемо до першого праворуч подіуму. В пірамідці яку ми взяли є підказки треба натиснути планети по черговості три рази. Якщо все зробили правильно то в правому куті будуть з'являтися жовті палички. На картинках нижче показано порядок черговості натискання. Отримуємо останній знак.

Can You Escape — Tower

Перший порядок натискання планет

 

Can You Escape — Tower

Другий порядок натискання планет

Can You Escape — Tower

Третій порядок натискання планет

Вставляємо всі знаки центральному подіумі, відкриється двері залишаємо кімнату. Рівень пройдений.

 

15 рівень

П'ятнадцятий рівень. На столі забираємо викрутку, у лицаря справа від дверей наконечник від списа, у нього ж на щиті дивимося підказку як нудно встановити знаки праворуч від колодязя. Тепер дивимося в іншого лицаря на щиті підказку, встановлюємо зліва від колодязя знаки, як у нього на щиті.

Внизу колодязя збираємо фігури як на картинці

Can You Escape — Tower

Маємо знаки під виходом

Над закритими дверима збираємо пазл картини, решітка підніметься виходимо назовні вежі. Підбираємо молоток , вставляємо між прапорами спис, повертаємося в кімнату праворуч від дверей буде розлом. З'єднуємо разом молоток і викрутку і розбиваємо розлом, щоб дістати коробку, в коробці беремо ключ.

Ключем відкриваємо скриню, всередині беремо прапор, встановлюємо його на спис. Після цього розміщуємо прапори так як на картинці, відразу відкриється схованку у підлозі з коробкою. У коробці беремо ключ і їм відкриваємо прохід униз.

Can You Escape — Tower

 

16 рівень

Візьміть наконечник списа який лежить на підлозі. На стіні висить зламаний меч, цим мечем зрубайте мотузку на кілочку біля струмочка, у нас в інвентарі з'явиться мотузка. Зліва від дверей, в камінцях підніміть шматок залізяки. У голови демона над дверима, зніміть кільце з вуха.

16-уровень-приспособа

Тепер в інвентарі з'єднайте разом наконечник списа з мотузкою, що вийшло з'єднайте з кільцем з вуха і знайденим шматочком заліза, у нас вийде вудка. Зловіть вудкою рибу з потічка. Рибу покладіть в лапу яка стирчить з нори, натомість отримав ключ.

Тепер, коли є ключ, в центрі в підлозі знаходиться кришка люка, розставляємо знаки з боків (див. малюнок нижче) люк відкриється. Дістаємо всередині скриньку відкриваємо її ключем, всередині забираємо келих. Черпаємо келихом воду з потічка і наливаємо її в рот демону на двері. Двері відкриється, рівень пройдений.

16-уровень-колодец

 

17 рівень

Візьміть під лавкою палицю. Переміститеся в приміщення праворуч у візку з камінням візьміть кинджал, в цій же кімнаті в кутку праворуч підніміть кирку. З'єднайте палицю і кирку разом в інвентарі.

17-уровень-1

Тепер в головному приміщенні з допомогою кирки розбийте камені на лавочці. В колодязі візьміть висить відро зрізавши його кинджалом з інвентарю, в іншій кімнаті з діжки зачерпніть відром воду, поверніться назад і вилийте воду на прислоненное праворуч до балки дзеркало, на нього падає промені сонця зверху і він почне їх відображати у бік до стіни, де побачите полку.

Разбиваем мешающие камни

Розбиваємо заважають камені

На полиці візьміть ручки для вставки і знову відправляйтеся в кімнату з тачкою, вставте ручки в пристрій яке тягне ланцюг і піднімає ґрати закриває вихід. На виході залишаться тільки прибиті дошки. На дачке праворуч натисніть важіль, вона поїде вперед і розіб'є їх. Прохід вільний.

Вставляем рычаги чтобы поднять решётку над выходом

Вставляємо важелі щоб підняти решітку над виходом

 

18 рівень

Підніміть в траві бойову сокиру. В центрі де завал каміння росте дерево, зрубайте його сокирою і отримайте в інвентарі сучки, візьміть з завалу каміння.

Зайдіть в печеру праворуч, перед нами підлогу з квадратів, просто сучками які ми зрізали перевіряйте перед собою прохід обійшовши чорні провали. Відкрийте закриває дошку, правильно встановивши символи (див. малюнок нижче), підказки також видно зверху кімнати. Підберіть щит.

Проверяем проход с помощью сучьев

Перевіряємо прохід з допомогою сучків

Правильно расставляем символы чтобы достать щит

Правильно розставляємо символи щоб дістати щит

Тепер пройдіть в печеру ліворуч. Покладіть камені на гострі штирі і пройдіть далі. В центрі, молот в камені на який падає промінь світла. З'єднайте в інвентарі щит і суччя поставте їх над молотом, щоб промінь не падав на нього. Заберіть молот і розбийте їм завал з каменів. Шлях вільний!

Кінець проходження Can You Escape — Tower. Всім бажаю удачі!