Проходження Can You Escape 2 всіх рівнів з описом | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Can You Escape 2 всіх рівнів з описом
Зміст статті

1 рівень 2 рівень 3 рівень 4 рівень 5 рівень 6 рівень 7 рівень 8 рівень

Відео проходження Can You Escape 2 »

Дивіться також статтю: Проходження Can You Escape

1 рівень

Під телевізором є полиця, перейдіть праворуч ящичок в полиці усередині заберіть пульт. Використовуйте пульт щоб включити телевізор, на екрані побачите фігури і фрукти — це підказка для нас.

Используем пульт, чтобы увидеть фигуры на экране

Використовуємо пульт, щоб побачити фігури на екрані

Праворуч кімнати на столі увімкніть телефон на екрані побачите підказку з прямокутників, і внизу цифри на скільки поділок треба підняти вгору.

1-уровень-телефон

Тепер в ящику в кімнаті підніміть прямокутники на стільки поділів, скільки показано на телефоні, всередині заберіть ключ. Ключем відкрийте грати праворуч від виходу на панелі виставите ті ж фрукти як на телевізорі. Відкриється вихід, рівень пройдений. 1 рівень Can You Escape 2 пройдено

 

2 рівень

Зліва стоїть маленька шафка з зеленої кромкою, підніміть кришку зверху і всередині заберіть выдергу.

Выдерга

Выдерга

Ліворуч від шафи з полицями, побачите прибиту дошку, відірвіть її і всередині заберіть штопор. Штопором відкрийте зелену пляшку на столі і заберіть всередині згорнутий листок.

Прикладіть отриманий згорток до букв на полиці шафи побачите букви і одночасно код BAF.

Такие буквы увидим если приложим бумагу

Такі букви побачимо якщо докладемо папір

Подивіться на номер іграшковою поліцейської машини це другий код 273. Введіть обидва коду в панель і покиньте кімнату. 2 Can You Escape 2 пройдено.

Цифровой код можно увидеть на номере машины

Цифровий код можна побачити на номер машини

 

3 рівень

Зліва від виходу висить мапа, на ній можна побачити підказку, у вигляді квітів, за годинниковою. Відкрийте скриня ввівши кольору як зазначено в підказці РОЖЕВИЙ, БЛАКИТНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, СИНІЙ. Всередині заберіть символ «Інь».

3-уровень-цвета-к-сундуку

Правильне розташування кольорів

Ліворуч від шафи стоїть ящик, зберіть на кришці картину з пазла і всередині заберіть ручку.

соберите пазл

зберіть пазл

Переміститеся в кімнату праворуч з червоним диваном ліворуч від нього стоїть пляшка вина, на ній побачимо дату це код 1867 до скриньки столика, який стоїть праворуч від дивана, введіть його і заберіть всередині символ «Янь»

Шифр можно увидеть на бутылке возле дивана

Шифр можна побачити на пляшці біля дивана

Також праворуч від столика, який ми тільки що відкрили є пристрій, вставте в нього раніше знайдену ручку і опустіть вниз коробку, всередині вставити обидва символи «Інь» та «Янь» і вийміть картку доступу використовуйте її для виходу. 3 рівень гри Can You Escape пройдено.

Используем ручку чтобы опустить вниз ящик

Використовуємо ручку щоб опустити вниз ящик

 

4 рівень

Зліва над комп'ютерним столом, відкрийте шафку і всередині заберіть кувалду. Нам треба включити струм, подивіться в білому сміттєвому відрі підказку. Зліва на столі розставте важелі як в підказці, поки не побачите в центрі зелений колір.

Правильная расстановка рычажков

Правильна розстановка важільців

У кімнаті на підлозі лежать різнокольорові кубики з цифрами і літерами це підказка для пароля до комп'ютера — пароль B3C2AA.

Внизу екрана побачите цифри, деякі з них зеленого кольору, деякі білого кольору, запам'ятайте їх вони знадобляться нам для розстановки важелів.

Пароль к компьютеру

Пароль до комп'ютера

У кімнаті ліворуч під столом візьміть палицю з'єднайте її з кувалдою. Поверніться в центральну кімнату, ліворуч від виходу в нижній частині стіни є розлом, розбийте його кувалдою і всередині заберіть важіль для рубильника. Поверніться в кімнату ліворуч розсуньте коробки і ящик, і за ними візьміть запобіжник.

Предохранитель

Запобіжник

Тепер в цій же кімнаті на стіні в лівій частині панелі вставте відсутній важіль рубильника і запобіжник.

Устанавливаем рычаг и предохранитель

Встановлюємо важіль і запобіжник

У правій частині панелі побачимо 8 пронумерованих рубильників. Внизу монітора ми бачили підказку у вигляді чисел. Відсуньте 2,3,5, і 8 важелі на себе, внизу побачите як спалахне зелена лампочка.

Правильная расстановка рычагов

Правильна розстановка важелів

У цій же кімнаті на столі побачите викрутку з кільцем на кінці проходить через провід. Обережно, щоб не зачіпати кільцем проводу проведіть його зліва направо до самого кінця, внизу відкриється ящик, всередині якого буде лежати карта доступу до виходу, використовуйте її, щоб залишити рівень. 4 рівень Can You Escape 2 пройдено.

Проведите кольцо по проводу не задевая его

Проведіть кільце з дроту не зачіпаючи його

 

5 рівень

У кімнаті ліворуч у центрі стоїть фотопроектор на столі, відкрийте скриньку цього столу і заберіть лупу. Поверніться в центральну кімнату подивіться на карту через лупу, побачите код 2643. Зліва кімнати є шафа з лівої сторони введіть знайдений код, всередині візьміть кадр плівки.

Код на картине

Код на картині

У центрі цієї шафи стоїть чорна ваза, відсуньте її в сторону і за нею візьміть ліхтарик.

Ідіть в кімнату ліворуч, вставити кадр в фотопроектор, вимкніть світло в кімнаті натиснувши на вимикач праворуч від полотна. Коли згасне світло ще раз натисніть на фотопроектор, щоб включити світло і ще раз. щоб побачити фотографію. На фото побачите дівчат в одязі різних кольорів це підказка.

5-уровень-девушки-на-фото

Поверніться в центральну кімнату, на столі лежить планшетник, увімкніть його і перейдіть в гру зі збором зірок — зберіть всі зірки. Зібравши всі зірки в кінці побачите підказку.

Собираем звёзды в игре

Збираємо зірки в грі

Зліва на полиці під фігурою заберіть гайковий ключ. Під цією полицею буде грати, відкрутіть болти ключем, посвітіть всередину ліхтариком. Всередині побачите ящик, розставте кольору (дівчата на фото) БЛАКИТНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, СИНІЙ. та встановіть зірочки як бачили в грі. Заберіть зелений ключ і використовуйте його для виходу. 5 рівень гри Can You Escape 2 пройдено.

Правильная расстановка цветов и звёзд

Правильна розстановка квітів і зірок

 

6 рівень

Зліва в кімнаті є поличка, відкрийте скриньку і всередині заберіть кільце, також всередині є моделька червоного літака, відсуньте літачок і під ним побачите підказку. Нижче на полиці стоїть макет слона, зніміть з нього бивень.

Кольцо в ящичке и подсказка под самолётом

Кільце в шухлядці і підказка під літаком

У кімнаті стоїть барабан, розкрийте його бивнів слона і всередині заберіть баночку з пензликом. Відсуньте в інший бік «тубільний» барабан. За барабаном буде пульт з цифрами використовуйте на ньому баночку з пензликом і побачите як підсвітяться відбитки на цифрах (13697) які натискали.

Видно на какие кнопки нажимали

Видно на які кнопки натискали

Всередині заберіть серце з написом «I love you». В цьому ж ящику знизу є відтягують ящик вставити кільце і висуньте ящик, всередині побачите підказку як відкрити холодильник.

Ідіть до холодильника і натисніть на кнопки також, як в підказці шухляди столу, заберіть всередині пляшку.

Открываем холодильник

Відкриваємо холодильник

Дотримуйтесь в кімнату ліворуч. Побачите картину. Розставте по периметру неї ромби в квадрати, як в підказці під літачком. Всередині заберіть іграшкова коліщатко для.

Поверните ромбы в квадраты

Поверніть ромби в квадрати

Біля стіни стоїть ящик з вентилями нагорі прокрутіть кожен вентиль і поставте в потрібному положенні (див. скріншот нижче) після чого відкрийте його і всередині заберіть деталь для коліщатка.

Правильная расстановка вентилей

Правильна розстановка вентилів

Відкрийте шафу, поставте коліщатко іграшкової машинки на вагах. У середніх ваг налийте воду з пляшки. Третім терезам мишка покладіть в руки серце і до машинці приставте коліщатко. Під вагами побачимо цифри які треба підсумувати, вийде код 1861, використовуйте його панелі до виходу, щоб залишити кімнату. 6 рівень Can You Escape 2 пройдено.

 

7 рівень

Праворуч столу є підказка у вигляді відбитка червоної лапи. Натисніть на мавпочку на сходах і ліворуч позаду неї на рамці картини побачите зелений відбиток лапи. У кімнаті ліворуч всередині решітки знайдете синій відбиток лапи.

В центральній кімнаті на столі зліва від пальника зі сковородою побачите відбиток жовтої руки. Розставте лапи по кольорам на комоді (див. скріншот).

Правильно расставленные лапы в цветах, в конце поставьте руку

Правильно розставлені лапи в кольорах, в кінці поставте руку

Всередині заберіть банан, віддайте його мавпі натомість отримаєте ключ. Використовуйте ключ відкритий замок, на білому ящику. Заберіть всередині заморожене м'ясо.

В ящику столу заберіть пляшечку з малюнком рибки на кришці (корм для риб). Ідіть в кімнату ліворуч у шафці відкрийте дверцята відсуньте в бік, газовий балон, каністру і заберіть пляшку з бензином. Зверху акваріума відкрийте кришку і насипте туди корм для риб, побачите всередині акваріума код 7583.

Код в аквариуме

Код в акваріумі

Поверніться в центральну кімнату до ящика столу введіть код, який побачили в акваріумі і заберіть сірники. Тепер працюємо з пальником, залийте всередину неї бензин, для цього під пальником підніміть спочатку кришечку і після використовуйте пляшку. Покладіть заморожене м'ясо на сковороду, під пальником запаліть сірника. Після цього заберіть розморожене м'ясо.

Работаем с грелкой

Працюємо з грілкою

Ідіть в кімнату ліворуч, в порожню миску покладіть м'ясо, біля неї з'явиться леопард, а клітка в якій вона була стане порожньою, всередині тієї клітини заберіть карту. Використовуйте отриману карту в пристрій над кліткою, зберіть пазл з картинкою зебр.

Вставьте карту и соберите пазл картины зебр

Вставте картку і зберіть пазл картини зебр

Увійдіть в клітку, де був леопард, в підлозі побачите люк і різнокольорові круги на ньому. На перший круг натисніть два рази, на другий два рази і на третій три рази. На четвертий не треба натискати.

Порядок нажатия

Порядок натискання

Відкриється люк натисніть на червону кнопку йдіть до виходу. 7 рівень Can You Escape 2 пройдено.

 

8 рівень

На столику машинка зібрана з Лего з коліщатка цієї машинки зніміть шестірню.

Снимите шестерёнку с колеса

Зніміть шестірню з колеса

На цьому ж столі натисніть на лапму, щоб включити світло на столі побачите код 2436. до ящика столу підберіть цей код: на першу кнопку натисніть 1 раз 1 раз на другу, на третю 4 рази, на четверту 2 рази. Заберіть всередині ручку.

Порядок нажатия на кнопки

Порядок натискання на кнопки

Приставте ручку до іржавої залізному ящику і відкрийте його. Всередині візьміть батарейку. Поверніться до столу на ньому лежить коробочка з різнокольоровими лампами. Відкрийте її і всередину вставити батарейку. Після цього подивіться скільки разів будуть загорятися лампочки.

Вставьте батарейку и посмотрите сколько раз загорается каждая цветная лампочка

Вставте батарейку і подивіться скільки раз спалахує кожна кольорова лампочка

На зеленому валізі розставте кольору, також як вони спалахували (див. скріншот) і всередині заберіть велику шестірню.

Правильная расстановка цветов, в конце поставьте синий цвет, чтобы открыть

Правильна розстановка квітів, в кінці поставте синій колір, щоб відкрити

Перейдіть в кімнату ліворуч. На полиці шафи лежить лотерейний квиток, зніміть знизу плівку, щоб побачити шифр 3624. Введіть шифр до коробочці в цьому ж шафі і всередині заберіть магніт.

Лотерейный билет

Лотерейний квиток

У цій же кімнаті стоїть підставка з полотном, з її зворотної сторони в місці схрещення візьміть палицю.

Забираем палку

Забираємо палицю

Поверніться в центральну кімнату, в сміттєвому відрі поруч зі столом візьміть карту, використовуйте її, щоб відкрити двері ліфта. З'єднайте разом палицю і магніт, і через грати дістаньте середню шестірню.

Используйте магнит и палку, чтобы достать шестерёнку

Використовуйте магніт і палицю, щоб дістати шестірню

Тепер вставте всі шестерні в залізному ящику, решітка виходу підніметься. 8 рівень Can You Escape 2 пройдено.

Вставьте шестерёнки , чтобы поднять решётку закрывающую выход

Вставте шестерінки , щоб підняти грати закриває вихід

Проходження Can You Escape 2 кінець