Комп'ютерні стратегії про Другу Світову війну - огляд кращих | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі стратегії про Другу Світову війну
Тут зібрані тільки стратегії про Другу Світову війну. Окремо я підібрав ігри про Другу Світову війну інших жанрів (шутери, симулятори, аркади та інше).

Серія В тилу ворога

В-тылу-врага1

Дата виходу: 2004-2016 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Одна з популярних і стратегій про другу світову війну. На відміну від інших стратегій в ній не потрібно будувати і зміцнювати бази. Кожну місію ви починаєте з певними бойовими одиницями за допомогою яких ви повинні виконати якесь завдання: прорватися через тил ворога, звільнити десантників, підірвати ворожі гармати. Гра також входить в список кращих військових стратегій і з добірку ігор про диверсантів.

скріншоти кликабельно:

В-тылу-врага В-тылу-врага1 В-тылу-врага2 В-тылу-врага3

Цікава гра тим що, ви повинні з розумом знищувати ворожі війська. Не можна кидати танк на протитанкові гармати, піхоту на кулеметників. Ця гра цікава саме тим що якщо ви хочете пройти місії ви повинні думати стратегічно. Незважаючи на те що гра старенька у неї непогана графіка і відмінний геймплей. Є можливість вибору за яку країну ви будете грати, можна навіть вибрати Німеччину.

 

R. U. S. E.

R.U.S.E

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Цікава і добре збалансована стратегія в реальному часі з ухилом на тактичне мислення. Гра поєднує в собі тактику і видовищність. Вам не доведеться возитися з побудову баз і накопиченням ресурсів. Вже з самого початку вас закинуть в пекло. У грі можна закидати шпигунів у ворожі позиції, обходили з флангів і нанести раптовий удар. Головне в цій грі це тактика! Гравець зможе замаскувати загони, налякати опонентів, тим самим ближче підбираючись до ворожого табору.

 R.U.S.E. R.U.S.E.1 R.U.S.E.2 R.U.S.E.3

Экномическая система досить мізерна, але кілька оригінальна для жанру. Ресурс всього лише один, гроші. Однак способів видобутку два. Перший і основний, на початковому етапі гри, — будівництво у строго визначених точках сировинних баз, з яких будуть відправлятися обози з ресурсами. В обозі за три вантажівки, їх шлях повинен проходити по безпечній та контрольованої вами території, інакше противник зможе перекрити постачання припасів всього одним загоном.

 

Операція "Багратіон"

Операция-“Багратион”1

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

На початку гри вам дають різні підрозділи військ, танки, піхоту з допомогою яких ви повинні знищити ворожі війська. Зручне управління військами і хороша промальовування карт. Правильна розстановка військ, вміла тактична атака і атака з повітря все це дозволить насолодитися грою любителям жанру.

Операция-“Багратион” Операция-Багратион1 Операция-Багратион2 Операция-Багратион3

У грі правдиво і реалістично реконструйовано основні етапи Білоруської наступальної операції. В Операції «Багратіон» гравець управляє ходом великих битв, які розгортаються на масштабних картах, з участю тисячі бойових одиниць. У грі представлена вся техніка, яка брала участь у боях на білоруській землі — різні модифікації танків, артилерійські знаряддя, штурмовики, бомбардувальники, зенітні установки.

 

Серія Бліцкриг

Блицкриг1

Дата виходу: 2003-2017 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Стратегічна-тактична гра від російських розробників в реальному часі. Має безліч доповнень. Гра яка завоювала багатьох гравців своєю реалістичністю. Відмінний збалансований ігровий движок і битви. Гра в якій не вийде виграти бій задавивши натовпом ворога. Кожне ваше підрозділ повинен атакувати ті цілі проти яких вони найкраще в бою.

 Блицкриг Серия-Блицкриг1 Серия-Блицкриг2 Серия-Блицкриг3

У Бліцкриг вам належить взяти участь в історичних битвах, починаючи від захоплення Польщі в 1939 році і закінчуючи штурмом Берліна в 1945 році, очоливши три сторони – СРСР, Країни Осі і Союзників. Крім одиночній кампанії, що вас чекає мультиплеер, представлений у вигляді штурму укріплень супротивника або оборони своїх укріплень. Більше 200 видів різної військової техніки, близько 40 одиниць піхоти, справжнє озброєння і військові спеціальності. Ви також зможете використовувати автомобільний і залізничний транспорт, багатий арсенал хв та інженерних загороджень, викликати бомбардувальники і винищувачі і багато іншого.

 

Order of War

Order-of-War2

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Заміна складним тактичним дії в цій грі замінила видовищність битв, зручне управління ігри та цікаві несхожі один на одного місії. Одні місії з масштабними битвами , з участю сотні танків, змінюються на тихі операції в тилу противника. І що найцікавіше окремо взяті місії складаються з абсолютно різних шматків. Все починалося спокійно і без зайвого шуму, а обернулася серйозним наступом.

 Order-of-War Order-of-War1 Order-of-War2 Order-of-War3

Є можливість командувати більше двадцяти видів військ, таких як піхота, артилерія, бронетехніка і так далі двох країн — США і Радянського союзу. В одиночній грі можна пограти в місіях відбувалися як на Західному, так і Східному Фронті. У грі є мультиплеер.

 

Sudden Strike

Sudden-Strike1

Дата виходу: 2000-2009 р.

Жанр: RTS, варгейм

«Протистояння» серія ігор жанру стратегії в реальному часі миваргейма. У грі як таке відсутнє споруда баз, а ми просто отримуємо підкріплення і постачання. баталії. У гравця є можливість командувати піхотою, артилерією, моторизованими військами, авіацією, надводним і підводним флотом, розробляти нові тактичні схеми, вести боротьбу за ресурси, необхідні для виробництва військової техніки та зброї.

 Sudden-Strike Sudden-Strike1 Sudden-Strike2 Sudden-Strike3

Скажу чесно графіка все ж у цих іграх кульгає і донині. Але є цікаві карти, де кількість юнітів доходить до 4000. Нові частини надає гравцеві ряд нових можливостей. Можна влаштовувати засідки в будівлях, висаджувати на територію ворога десантні підрозділи, проводити розвідку, транспортувати піхоту на танках. Покращений інтерфейс забезпечує більш зручне управління військами і дозволяє здійснювати складні тактичні операції.

 

Company of Heroes

Company-of-Heroes1

Дата виходу: 2006-2015 р.

Жанр: RTS

Гравець командує загонами бійців, а не окремими одиницями (виняток становить техніка і унікальні бойові одиниці), у розділ кута поставлена боротьба за ресурси. Кожна сторона в грі розділена на три унікальних напряму — піхотне, десантне і танкове у американців і оборонна, наступальна і пропагандистський у німців, просування в яких дає доступ до нових бойових одиниць і атак (наприклад, наліт штурмовиків)

 Company-of-Heroes Company-of-Heroes1 Company-of-Heroes2 Company-of-Heroes3

В Company of Heroes є три види ресурсів: озброєння, паливо і особовий склад. Особовий склад використовується для будівництва будівель, найму нових бойових одиниць, як піхотних, так і бронетехніки; паливо, в свою чергу, для спорудження будівель і бронетехніки; а озброєння — для забезпечення загонів додатковим зброєю, наприклад, гранатометом, для артилерійських та авіаударів або для того, щоб техніка отримала нові можливості.

 

Друга світова (2006)

вторая мировая1

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Варгейм

Гра охоплює весь проміжок Другої Світової війни. Гравець зможе взяти активну участь у всіх основних битвах, а також взяти під командування відділення бойової техніки або роту піхоти. Головне завдання гри – виконання тактичних завдань з мінімальними втратами особового складу.

Вторая-мировая-2 Вторая-мировая-3 Вторая-мировая-4 Вторая-мировая-5

Гра виконана у вигляді стратегії в реальному часі з можливістю зробити тактичну паузу. Під час паузи, можна оцінити сили ворога і визначити подальші дії. З головних особливостей гри – велика кількість реально воювала техніки, історичні битви, реалістична модель поведінки машин і піхоти.

 

Друга світова: Нормандія

нормандия1

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Варгейм

Доповнення до гри » Друга Світова». Дії гри переносять на Західний фронт, у часи висадки союзних військ у Нормандії. Гравець зможе взяти під контроль велику групу або маленький диверсійний загін, для виконання важливих тактичних місій. Гра можлива як за бік союзників, так і за сили Вермахту Німеччини.

нормандия2 нормандия3 нормандия4 нормандия5

Крім історично правильних моделей техніки і озброєння піхоти в грі реалізовано широкі тактичні можливості. Приміром, щоб обійти важкі броньовані танки і вдарити їм у борт, можна скористатися складками місцевості, або захопити один ворожий танк для лобової атаки. Ігровий процес розширюється за рахунок безлічі режимів і генератора випадкових місій.

 

Операція Silent Storm

Операция-Silent-Storm1

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Покрокова стратегія, тактична стратегія

Покрокова тактична рольова гра. Сюжет гри розповість про альтернативну реальність, в якій організація Молот Тора хоче контролювати Землю з допомогою секретного орбітального зброї. Для того що б зупинити плани таємної організації, командування союзників відправляє навчений диверсійний загін, яким буде управляти гравець. Гра також входить в список кращих ігор від російських розробників.

Операция-Silent-Storm2 Операция-Silent-Storm3 Операция-Silent-Storm4 Операция-Silent-Storm5

Гра має нелінійне проходження, великий вибір персонажів і зброї. Присутні повна разрушаемость і балістика снарядів. Випущена куля може рикошет, пробивати перешкоди або змінювати свою траєкторію. А грамотно закладена вибухівка допоможе відрізати групу ворогів або завалити уламками танк.

 

Сталінград 2004

Stalingrad1

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: RTS

Історична військова real-time стратегія. Гра повністю присвячена Сталінградській битві і описує основні битви періоду з середини липня 1942 по січень 1943 року. За сюжетом, гравець бере під контроль німецькі війська, які повинні захопити місто і закріпиться на ньому. Потім гравець зможе пограти за Червону армію, щоб звільнити Сталінград і остаточно розбити супротивника.

Stalingrad2 Stalingrad3 Stalingrad4 Stalingrad5

У грі представлена велика кількість діючої техніки тих часів, а також автентичне озброєння бійців обох сторін. Проект виконаний в історичному відповідності з реальними подіями, а під час проходження будуть показані фрагменти кінохроніки всі місії зроблені так, щоб гравець пройшов місцями реально існували битв. Гра підійде всім любителям реалістичних історичних стратегій.

 

Cannon Strike

Cannon-Strike1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: RTS, аркада

Тактична стратегія з елементами аркади. Гравець зможе зануритися у масштабні битви Другої Світової війни, воюючи на боці Союзників або сил РСЧА. В процесі проходження потрібно виконувати різні місії, а також особисто керувати броньованої технікою під час штурму або атаки.

Cannon-Strike2 Cannon-Strike3 Cannon-Strike4 Cannon-Strike5

Ключовою особливістю Cannon Strike, став гібридний режим гри, який змішує такі жанри як стратегія і аркада. На першому етапі битви, гравець може віддавати накази всім підконтрольним юнітам, використовувати тактичні хитрощі в глобальній битві, а в наступний момент, виконувати роль танкіста, що знаходиться в самому центрі битви.

 

War Leaders: Clash of Nations

War-Leaders1

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Глобальна стратегія

Глобальна покрокова стратегія в історичному сетінгу. Дії гри зачіпають Європейський, Північноафриканський і Тихоокеанський театри бойових дій Другої Світової війни. Гравець може побувати в ролі одного з семи воєначальників і спробувати змінити хід бою на свою користь. У грі присутні близько 200 карт, у тому числі — відтворюють історичні поля битв, а також впізнавану архітектуру світових столиць — будівля Рейхстагу, Ейфелеву вежу, Капитоли

War-Leaders2 War-Leaders3 War-Leaders4 War-Leaders5

У грі представлено безліч видів військової техніки і більше десяти видів піхоти, всього більше 350 одиниць. Кожна з націй має свої переваги і недоліки, наприклад армія США має кращу авіацією, але в той же час посередні танки і слабка розвідка, роблять американців вразливими у відкритому зіткненні. Для перемоги в War Leaders, потрібно використовувати тактичну майстерність і правильно розподіляти ресурси обраної нації.

 

Hearts of Iron перша, третя і четверта частина

Hearts-of-Iron1

Дата виходу: 2002-2016 р.

Жанр: Глобальна стратегія

Серія глобальних 4X стратегій, присвячених історичним подіям Другої Світової війни. Проект знаходиться у часових межах між 1936 і 1948 роками. Гравець може вибрати будь-який з існуючих держав того періоду і привести його до перемоги, або переписати політичну карту під свій смак.

Hearts-of-Iron2 Hearts-of-Iron3 Hearts-of-Iron4 Hearts-of-Iron5

На початку кожної компанії, гравець повинен налагодити економіку і виробництво обраної країни, а також наростити військову міць для оборони або нападу. У грі реалізована повна свобода дій, гравець зможе підписувати мирні договори з будь-якою країною і в той же момент порушувати їх, захоплюючи територію колишніх союзників. За рахунок варіативності геймплея, простого управління і широких можливостей, серія ігор Hearts of Iron, отримала високі оцінки критиків і хороші відгуки гравців.

Darkest Hour: A Hearts of Iron Game

Darkest-Hour1

Дата виходу: 2011

Жанр: Глобальна стратегія, RTS, стратегії про Першу Світову

Глобальна військова стратегія в реальному часі. Гравець може грати за будь-яку країну, яка існувала з 1914 по 1945 і взяти участь, як в Першій Світовій, так і у Другій Світовій. Гравець повинен взяти роль правителя одній з країн і вивести свою націю в лідери, шляхом знищення або захоплення інших держав.

Darkest-Hour2 Darkest-Hour3 Darkest-Hour4 Darkest-Hour5

Гравець повинен будь-якими шляхами вивести свою націю в лідери. Для цього можна зайнятися вивченням нових технологій, збором цінних ресурсів і підписанням мирних угод. У грі реалізована демократія, політика, але основним методом впливу є війна. Складність гри і сценарій буде залежати від обраної країнипровінції, яких представлено близько півтори тисячі.

 

Онлайн стратегії про Другу Світову війну

 

Генерали Другої Світової

Генералы-Второй-Мировой2

Гра розгортається на полях боїв, де з 1939 року до перемоги 1945-го билися з окупантами самовіддані захисники своєї країни. Гравця тут чекають бої в тривимірному ландшафті глухих лісів, спалених бронетехнікою полів, нескорених міст і порушенных водних переправ на території різних країн. Гравець вибирає будь-яку із сторін за яку хоче битися. Можна вибрати бік СРСР, або ж прийняти бік вермахту (Німеччина). Бої в грі відбуваються в покроковому режимі, що дає чудовий простір для стратегічного і тактичного планування операцій.

генералы-2 генералы-0 генералы-3 Генералы-Второй-Мировой

ГРАТИ

Радує в грі бойова система. Нарешті з'являються стратегії, бої в яких відбуваються не автоматичному режимі і не приходять у вигляді простого звіту, а можна дійсно покроково керувати військами. Кожне бій у грі проходить на окремій картці зі своїм рельєфом, містами, мостами і іншими елементами ландшафту. Користувачеві доступні три типи юнітів: танки, піхота і артилерія. На своїй базі гравець має можливість комбінувати свої війська, збільшуючи або зменшуючи на певний тип військ.

 

Штурм

Лучшие стратегии про Вторую Мировую войну

Глобальна містобудівна стратегія. На вибір гравця є 6 націй брали участь у другій світовій війні: Радянський Союз, Британська співдружність, Німецький рейх, Сполучені Штати, Японська імперія, Італійське Королівство, кожна з націй має своє унікальне озброєння.

Лучшие стратегии про Вторую Мировую войну Лучшие стратегии про Вторую Мировую войну Лучшие стратегии про Вторую Мировую войну Лучшие стратегии про Вторую Мировую войну

ГРАТИ

Геймплей складається з місій, заснованих на реальних боях другої світової. Місця бойових сутичок розтягнуті по всій Європі. Умови позитивно завершення місії завжди різні, від розвідки до захоплення села або великого міста. Унікальність полягає в постійному поліпшенні озброєння, поки армія захоплює чужі території, вчені працюють над способами поліпшити бойову міць своїх бійців. Також важливу роль відіграє благоустрій військової бази, підготовка окоп, замінування полів.

 

Звільнення Європи

Лучшие стратегии про Вторую Мировую войну

Стратегія по Другій Світовій війні. На вибір гравця даються всі фракції, які значно вплинули на результат війни. Кожна фракція має свої особливості і недоліки. Сюжетні місії гри засновані на реальних боях другої світової, все використовуване в грі озброєння зроблено з історичною точністю, тобто реально було присутнє у часи війни.

Лучшие стратегии про Вторую Мировую войну Лучшие стратегии про Вторую Мировую войну Лучшие стратегии про Вторую Мировую войну Лучшие стратегии про Вторую Мировую войну

ГРАТИ

Унікальністю даної гри служить важливість розвитку інфраструктури всередині країни, шляхом просування науки і покращення економіки держави. Гра побудована на рандоме і будь-який тип військ ефективний у певних ситуаціях, наприклад — танки відіграють велику роль у захопленні міст, підривна піхота при захопленні фортець.