Проходження гри Fire | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження гри Fire
Прохождение игры Fire 2015 год

Проходження гри Fire

1 локація з деревом і яблуком (Onk boga I)

Натисніть на шлагбаум села і вам звідти кинуть кістку, киньте назад кость щоб одержати монетку.

Fire прохождение игры

З села нам кинуть кістку

Візьміть кістка і киньте його в яблуко над деревом. Змія над яблуком, зловить цю кістку і свесит свій хвіст. Ідіть вперед і на землі підніміть тризуб. Поверніться до змії і застроміть його в хвіст змії. Після чого киньте знову кістка в яблуко воно впаде з'їжте його в кронах дерева з'явиться ще монетка. Дерево розкидає світлячків по всіх локаціях на карті.

Йдіть далі до платформ. Опустивши платформи побачите третю монету в локації. Натисніть на важіль і дістаньтеся до світлячка локація пройдена.

Fire прохождение игры

Добираємося до світлячка

 

2 локація c чудовиськом (Onk boga II)

Зліва локації запрыгните на кінчик хвоста і за хвіст чудовиська дістаньтеся до його спини. Натисніть на червону петлю на спині чудовиська, відкриється його мізки, натисніть на мозок, щоб вони з'єдналися з нижньої ниточкою, коли це зробить побачите кінчик його хвоста. Чудовисько підняло хвіст зійдіть туди і під хвостом візьміть монету.

Fire прохождение игры

Поверніться до чудовиська розташуйте мозок так щоб воно відкрило пащу зайдіть всередину пасти.

Всередині чудовиська, зверху в кущах знаходиться друга монетка, натисніть на червоні краплеподібні відростки поки, чудовисько не відкриє кіготь на задній лапі з третьої монеткою (див. Скріншот нижче). Після цього натисніть на перший червоний відросток, щоб чудовисько відкрило кіготь на передній лапі біля голови.

Нажмите на отростки чтобы достать монетку и открыть ноготь на передней лапе для управление мозгом

Натисніть на відростки щоб дістати монету і відкрити ніготь на передній лапі для управління мозком

Візьміть з підлоги зелену іграшку (не знаю як її назвати). Натисніть на нерв в нігті біля голови щоб чудовисько відкрило ніздрі вставити туди зелену іграшку, після чого підніміть їй хвіст і поруч з кінчиком візьміть другу зелену іграшку і засуньте її в ніздрю.

Fire прохождение игры

Засуньте в ніс зелені іграшки і відкрийте пащу побачите як вони протолкают світлячка до спини і хвоста

Відкрийте пащу чудовиська і зайдіть всередину побачите як іграшки проштовхнуть світлячка за прозорою кишці далі до хвоста. Вийдіть з чудовиська побачите як плити на хвості трясуться. Це світлячок намагається пробратися до кінчика хвоста, підніміть їх по черзі, починаючи від тулуба і натисніть на мозок, щоб підняти хвіст і вилетів світлячок. Підніміть його землі локація пройдена.

2-локация-игрушки-проталкивают-светлячка

 

3 локація з шаманом і хмарами (Onk boga III)

До вас вийде шаман щось потанцює. Біжіть від нього в печеру де дві дірки і ховається якась істота, наведіть на нього курсор у другій дірці, щоб воно перебрався до першої дірці, пробіжіть по ньому і перемістіть курсор, щоб воно повернулося до другої дірці, візьміть дубину.

Ідіть до стежкою по якій скачуть два злісних каменю, дочекайтеся моменту, коли вони обидва спрыгнут з стежки і швидко натисніть на сонце, щоб змінити його на місяць, каміння замруть і перестануть стрибати, підштовхніть горщик, щоб він поповз до хатині шамана. Вдарте в гонг поруч з хатиною дубиною (наскільки я зрозумів це можна робити тільки вночі), над його хатиною буде електрична хмаринка, він вийде і хмаринка його изжарит, заберіть його посох.

Переключитесь на луеу в тот момент, когда камни спрыгнут с тропинки, чтобы горшок мог спуститься вниз

Перейдіть на місяць в той момент, коли камені спрыгнут з стежки, щоб горщик міг спуститися вниз

Ідіть до того місця де був горщик, на стовпі наліплено бруд зітріть її і побачите правильне символ, який показує які зірки на небі нам треба запалити. Запаліть ті зірки ідентично як на стовпі, для цього станцюйте танець шамана, щоб хмаринка переміщалася і відкривала потрібні нам зірки. Встановивши правильно зірки, відкриється хатина з ще одним горщиком.

Fire прохождение игры 2015 год

Які запалити зірки

Візьміть всередині горщика кущ і віднесіть його в перший горщик і покладіть туди, викличте над горщиком дощ виросте дерево. Потрясіть стовбур дерева, щоб з верхівки впав кокос. Вставте кокос в хобот тваринного і натисніть на хвіст. Кокос вб'є кажана і зробить дірку, ще раз натисніть на хобот щоб посунути хмарку, як раз над вогником. Викличте дощ, ямка з вогником наповниться і він впаде вниз.

Fire прохождение игры

Добуваємо світлячка

 

4 локація «Чаплі», курчата, і ідоли (Onk boga IV)

Між нами два ідола один з веселою інший з сумною музикою, зверху над деревом сидить «»Чапля» побачите вона оченятами там ляскає, натисніть на неї, щоб вона зістрибнула вниз. На дереві полуничка натисніть на неї кілька разів, поки вона не зникне. Ідіть вправо там як раз валяється наша полуничка, на яку ми натискали. Зверху сидять ще дві «»Чаплі» натисніть на них, щоб вони зістрибнули на землю.

ПРохождение игры Fire

Скорміть однієї з них першу полуничку. Друга полуничка буде в стовпі, зішкребіть із неї бруд і побачите всередині, дістаньте її і віддайте інший «Цапле». В самому правому кутку за кущем буде перша монетка.

Собираем клубнику для "Цапель"

Збираємо полуницю для «Чапель»

Йдіть тепер в ліву частину локації пташенят в гнізді. Зверху буде третя полуничка і четверта «чапля» і трохи вище і лівіше в кронах можна знайти другу монетку. Підійдіть до гнізда, матуся вдарить зверху дзьобом і вилетить четверта полуниця, скорміть полуницю залишилися «Чаплям».

Прохождение игры Fire

Тепер нам треба правильно підібрати музику для всіх людей-ідолів дивіться на скронях правильне розташування «Чапель», після кожного вони залишатиметься їжа для пташенят, яку відносимо їм.

Розташування чапель для ідолів (клікнути щоб розкрити)

4-локация-расположение-цапель-для-правого-идола   4-локация-расположение-цапель-для-одного-идола   Прохождение игры Fire

Нагодувавши пташенят, матуся підпустить нас до яйцю з вогником. Перед цим розставте «Чапель» зліва направо в порядку зростання і побачите третю монету.

Прохождение игры Fire

третя монетка

 

5 локація перетворення в мишку, медвеля і бджолу (Onk boga V)

Підніміть камінь після чого доведіть пляма, згусток струму ( не знаю як це назвати з предметів) до блискавки в правий край локації просто натискаючи на нього. По дорозі в центральній частині покладіть камінь на одну з кнопок на землі, з'явиться камінь з головою мишки. Провівши струм до блискавки відкрийте її і внизу випаде камінь. Покладіть його поруч на кнопку, бовдур відкриє рот і з нього випаде ще один камінь.

Проводимо струм до блискавки

5-локация-проводим-ток-1   5-локация-проводим-ток-2   5-локация-проводим-ток-3

Віднесіть обидва каменю в центральну частину локації, покладіть їх на кнопки і правильно зберіть зображення мишки, зверху з'явиться голова з академічної капелюсі.

Прохождение игры Fire

Перетворюємося на мишку, бджілку і ведмедя

Встаньте в портал і натисніть на капелюх, ви перетворитеся в мишку. Біжіть в ліву частину локації залізьте в нірку під деревом, мишка пролізе вгору і дістане в дереві пробку з дірочки. Зверніться назад в людину.

Прохождение игры Fire

Мишка залазить в нірку в дереві, бджілка збирає нектар знизу і опыляет 2 квітки

Вставте пробку в попу (ржу не можу), істота звідки вивалився камінь під блискавкою. Поверніться до каменів і зберіть зображення бджоли, в порталі. Перетворитеся на бджолу летите в початок локації в нижній частині екрана, збирати нектар з квітки бджілкою, і обприскати зверху квітка. Летите до іншого квітці, в кінець локації, як тільки ви подлетите до квітки вас проковтне істота, але вибухне тому що ви вставили йому в попу пробку. Після цього обробіть квітка.

Поверніться до порталу, зберіть зображення ведмедя і перетворитеся на нього, візьміть величезний камінь у лівій частині локації, ви відкриєте дірку для мишки. Тепер ідіть до бовванові з великим каменем. Покладіть маленький камінь на кнопку щоб бовдур відкрив рот, покладіть великий камінь на руку, що стирчить з рота, і приберіть маленький камінь з кнопки, рука повинна відірватися.

Прохождение игры Fire

Відриваємо руку від боввана, щоб вона нам не заважала, стрибнути мишці

У лівій частині локації розгорніть гілку до квітки, забіжіть в нірку мишкою і перетягніть курсор до кінця шляху не зачіпаючи стінок, після чого мишка побіжить вперед.

Прохождение игры Fire

Проводимо курсор. щоб мишка пробігла

Ви повинні надати нагорі і якщо все зробили правильно повинен вийти шлях для мишки квітка-гілки-бовдур-квітка-блискавка та звичайно ж світлячок.

Прохождение игры Fire

Наприкінці треба все розставити так що мишка змогла добігти і дострибнути до світлячка

 

6 локація з мавпами і телефоном (Onk boga VI)

Біжіть до стіни з літерами та цифрами, там стирчить попа макаки, натискайте на неї поки макака не вилізе зверху. Натисніть червону кнопку, щоб опустити макаке банан на мотузці. Вона схопить банан і скине першу батарейку і ще один банан, дайте цей банан мавпі-вченому, він дасть другу батарею.

Поставте дві батарейки на кнопки, біля чорної стіни (це великий телефон) на третю самі встаньте щоб вийшла так щоб мавпа за стіною змогла дотягнутися до банана.

Прохождение игры Fire

Потрібно щоб мавпа дотяглася до банана

Біля таблички з головоломками тепер сидять три мавпи з бананами. Нам треба розгадати всі загадки натиснувши на потрібні елементи.

Головоломки куди треба натискати (клікнути щоб подивитися)

Прохождение игры Fire   6-локация-2-головоломка   6-локация-3-головоломка

6-локация--головоломка     6-локация-4-головоломка

Правильно розставивши всі знаки, зверху з небес до нас спустяться окуляри. На локації можна при збільшенні розглянути знайти 4 цифри цифри 2860. Підійдіть до телефону увімкніть його введіть ці дві цифри. Починаємо длубатися в телефоні.

Розставте червоні прямокутника як на скріншоті, щоб отримати власну фотографію в натуральний колір.

Прохождение игры Fire

Побудуйте свинарник в грі, в пошті дівчина напише вам повідомлення, внизу дайте відповідь на її повідомлення натиснувши на сердечко. Подивіться на вогонь. В кінці зайдіть на сайт знайомств (тут же можна виявити монету) і тикайте поки не побачите помилку 404. Коли все зробите телефон перетвориться в ракету і забере вас із собою.

 

7 локація космос (Onk boga VII)

У цій місії головолом немає, просто пробігаємо чорні діри, збираємо з каменів прохід, стріляємо по кораблях, щоб збити їх, пролітаємо чорні діри. Добираємося до світлячка і відбиваємо землю від загарбників, стріляючи і знищуючи кораблі. Выстрелите по планеті отримаєте золоту монетку.

 

8 локація рятуємо дівчину (Onk boga VIII)

Поговоріть з древнім людина вибравши всі варіанти діалогу, він накидает вам всяких предметів, зверху між скелями візьміть золоту монетку. Окіст з'єднайте з куркою, отримаємо кістка, отриману кістка з'єднайте з каменем, отриманим сокирою наведіть на табличку, після цього наведіть свиню на сокиру отримаємо окіст, окіст наведіть на курку отримаємо нову кістку і кістка з'єднайте з каменем. У нас вийде ключ до печери використовуйте його і зайдіть в печеру.

В печері до вас підлетить комаха, медуза з'їсть його. Дістаньте з медузи це комаха і просвітіть тунель згори і позаду себе, в глухому куті буде золота монетка. Просвітіть шлях до виходу для іншої комахи і доведіть його до другої медузи і скорміть їй його. Поверніть назад світло в медузу і йдіть вперед світячи собі і згодовуючи медузам комах, дістаньтеся до місця де побачимо пов'язану дівчину.

Прохождение игры Fire

Проведіть комаха до следующй медузи щоб вона його проковтнула

Натисніть на символи, які можна було знайти в локації дивись скріншот. З води вилізе восьминіг. Стрибайте по її щупальцем направляючи восьминога так щоб вона не потрапила у водяні вирви і добралася до дівчини. Коли дівчина запрыгнет на восьминога наведіть стрибаючи по щупалець її до себе назад.Віднесіть дівчину на вихід. Грати можна відкрити поставивши дівчину на одну кнопку в підлозі а на другу встати самому.

Прохождение игры Fire

Натискаємо правильні символи та доставляємо дівчину до нас за допомогою восьминога

9 локація машина часу (Onk boga IX)

Натискайте на першу сніжинку зліва, щоб опустити стінку і промінь впав на замерзлу машину часу і розморозив її. За однією з стін є золота монета. Стрибайте у машину часу, натискайте на кольори, щоб переміщатися по різних часів.

Прохождение игры Fire 2015 год

Розтоплюємо променем машину часу

Перемістіться до пароплава, і поряд з кораблем, на кущі візьміть синього черв'ячка. Переміститеся в вулканічне час, посадіть черв'ячка поруч з дірочкою, він заповзе в неї і вилізе на кущі, перемістіть кущ вгору, щоб в морозному майбутньому на цьому кущі літала метелик. Також у воді плавають дві окаті клітини з'єднайте їх разом, щоб в морозному майбутньому на цьому місці сиділо одне істота.

В морозному майбутньому також підніміть центральний айсберг максимально вгору, щоб пароплав про нього розбився. Перемістіться до пароплава — побачите як він натрапить на айсберг і потоне при вас. Також якщо ви розташували квітка зверху то побачите торнадо яке залетить у воду та на берег викине пляшку. Тут же в калюжці наберіть води в цю пляшку. У вулканічній місцевості наберіть нагрійте воду у вулкані.

Прохождение игры Fire

Прохождение игры Fire

Знову перемістити дерево вниз і вже в морозному майбутньому полийте на нього гарячою водою з пляшки, щоб розморозити кущ і метелика. Візьміть метелика і у вулканічному місцевості з'єднайте її з черв'ячком. Перемістіться морозний час і на місці куща з'явиться торнадо яке і скине зверху світлячка.

Прохождение игры Fire

Торнадо дістане нам світлячка

 

10 локація добуваємо вогонь (AKRE)

На самому початку візьміть факел з вогнем. Біжіть в кінець, нагорі перебувають жовті світлячки, знизу видаліть бруд з каменю, щоб зрозуміти будь світлячків потрібно запалити. Танцюйте щоб дим вулканів переміщувався і відкривав потрібних нам світлячків. Коли все зробите правильно відкриється прохід.

Прохождение игры Fire

правильно запалюємо світлячків. щоб відкрити прохід

Вийшовши через прохід візьміть кістку і киньте її в кокос на дереві, щоб він упав. Ідіть до тварини з хоботом вставте кокос в хобот, натисніть на хвіст він зіб'є для нас тризуб. Біжіть до ланцюга, натягніть її і пришпилити тризубом. Встаньте в портал і перетворитеся на ведмедя. Ведмедем візьміть великий валун і закрийте їм дірку в лаві.

Прохождение игры Fire

Розташування символів до печери з вогнем

Поверніться в людський стан, візьміть пляшку і йдіть на початок локації, вставте пляшку в спеціальний отвір з кнопкою, коли повз буде пролітати летюча миша з окулярами, збийте її пляшкою і візьміть окуляри. Огляньте всі QR-коди з символами. Натисніть всі символи на вході в печеру, вона відкриється. По дорозі до вогню підберіть палицю і запаліть факел. Біжіть в своє село з вогнем, де на вас поллє дощ.

Кінець проходження гри Fire