Ігри про третю світову війну на ПК (ПК) | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про Третю Світову війну на ПК (ПК) — огляд і опис
World in Conflict

ИГра про третью мировую войну на ПК

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Гравець World in Conflict не займається створенням бази або збором ресурсів. Замість цього гравцеві видається певна кількість очок підкріплення для придбання солдатів і бойової техніки. Після знищення однієї бойової одиниці ворогом окуляри, на які вона була придбана, поступово повертаються гравцеві, дозволяючи придбати нову одиницю.

World-in-Conflict-2   World-in-Conflict-3   World-in-Conflict-1

Особливістю гри є те, що у всіх типів військ є реальні прототипи. Війська не надто відрізняються один від одного; озброєння деяких одиниць одного типу може відрізнятися, але в іншому — відмінності лише у зовнішньому вигляді. Крім сюжетної гри, можна грати через інтернет з реальними людьми, і саме цей режим є основним.

 

Серія Command & Conquer: Red Alert

Red-Alert-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Однією з головних особливостей гри є спільне проходження основної сюжетної кампанії. Дана ідея в стратегіях реального часу втілена вперше. У разі одиночного проходження, в кожній місії дається комп'ютер-союзник, який сам будує базу, атакує, і т. д. Найчастіше, зіткнувшись з потужною захистом, він зупиняється, надаючи ініціативу гравцеві. Комп'ютерного союзнику можна віддавати прості накази — вказувати цілі для атаки або місця для концентрації військ.

Red-Alert-1   Red-Alert-2   Red-Alert-3

Кожна сторона володіє двома видами суперзброї: одне завдає великої шкоди, а друге дає військам якусь перевагу. Значну увагу приділено боям на воді. Майже всі будівлі можна будувати і на воді, і на суші, деякі юніти можуть плавати, пересуватися по суші.Кожній із сторін доступні супер-юніти, особливі можливості і спеціальні споруди, що представляють доступ до більш досконалих технологій.

 

Arma 2

Arma-2-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: шутер від першої особи

Гра містить реалістичне озброєння, моделі машин, місцевість, балістику зброї, віддачу, перезарядку, впізнання, пошкодження, рухи персонажів і машин, а також їх швидкість. Наприклад, птахи і комахи управляються ІІ і реагують на оточення, а місцевість і статичні об'єкти, такі як дерева і будівлі, — руйновані. У вертольотів реалістичне управління, яке потрібно опановувати. В управлінні повітряною технікою передані найпростіші фізичні принципи руху, причому вони унікальні для кожної моделі.

Arma-2-1   Arma-2-2   Arma-2-3

Кампанія проходить в реальному часі, але це не передбачає постійні бойові дії.Рівень складності впливає на кількість збережень, а також у деяких місіях є автозбереження.Складність налаштовується і має чотири рівня: Кадет, Солдат, Ветеран та Експерт, які розрізняються бойовими якостями.У грі 5 кінцівок. Всі рішення, що визначають кінцівку, гравець бере в ході кампанії

 

Tom clancy's EndWar

tom-clancy-end-war-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Всього в грі будуть присутні 4 воюючих сторони, з яких 3 Це: Росія, Європа, США, а 4 таємна військово-терористична організація, згадана в перших місіях. Огляд у грі ведеться від 3-го особи, а також в режимі оперативно-тактичною. Чисельність загонів в грі обмежена 12-ю загонами.Велика частина юнітів в грі є аналогами реально існуючих, а бійці регулярної армії і зовсім використовують звичайне спорядження, наприклад гвинтівки M16, «джипи» HMMWV «Хаммер», і танки M1A2 «Абрамс».

tom-clancy-end-war-1   tom-clancy-end-war-2   tom-clancy-end-war-3

У кожної з сторін є 7 класів юнітів: стрілки, інженери, БТР, танки, САУ, вертольоти, а також командно-штабний автомобіль з супроводом піхоти . Стрілки відмінно знищують інженерів, можуть дооснащуватись снайперами, системами маскування, цілевказівки артилерії, виявлення таких же «невидимок» і мін, а також закидання в будь-яке місце на карті. Інженери справляються з будь-якою технікою, доки знаходяться в укритті або в будівлі, а також викликають загони охорони і працюють з протитанковими. Танки винищують стрільців і Бтри, Бтри збивають вертольоти і перевозять піхоту, вертольоти полюють на танки і артилерію.

 

Act of War

Act-of-War-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Дія гри відбувається в недалекому майбутньому. Група нафтових олігархів фінансує безжальну терористичний організацію, спонсоруючи акти терору буквально у всіх точках планети. Для виправлення ситуації створюється спеціальний підрозділ, що складається з ветеранів збройних сил, загартованих у багатьох «гарячих точках».

Act-of-War-1   Act-of-War-2   Act-of-War-3

У однокористувальницької кампанії гравець виступає на стороні Армії США, або у лавах спецпідрозділу Task Force Talon. Це одна з небагатьох стратегій, де з висоти пташиного польоту карту можна збільшити до межі і перейти з масштабу стратегії масштаб екшн. Головне тут — це видовищність, вона схожа на красиву казку, якщо для війни доречно це слово.Ви керуєте військами американської армії в тому чи іншому складі і виконуєте антитерористичні місії, скрізь, де тільки не побажає фантазія терористів.

 

Cuban Missile Crisis

cuban-missile-crisis--0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: стратегія

«Карибська криза» розповідає про альтернативне закінчення Карибської кризи — ядерній війні — і пішли за цим події. Сполучені штати посилили розвідувальну діяльність, в слідстві чого Радянська і кубинська контррозвідки стали частіше виловлювати шпигунів і диверсантів. Обстановка загострилася до такого ступеня, що військове зіткнення призвело до негайного розв'язання військових дій із застосуванням ядерної зброї...

Cuban-Missile-Crisis-1   Cuban-Missile-Crisis-2   Cuban-Missile-Crisis-3

Альтернативна історія, Оперативний покроковий режим і тактика реального часу Десятки сценарних місій в 4х військових кампаніях на боці СРСР, Франко-німецького союзу, Китаю, союзу США і Великобританії Нові типи техніки: вертольоти, ракетні війська, розвідувально-диверсійні групи Зони зараження, що впливають на справність техніки і боєготовність особового складу.

 

Cuban Missile Crisis: Ice Crusade

Cuban-Missile-Ice--0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: стратегія

«Льодовий похід» — продовження симулятора бойових дій «Карибська криза», виконане в стилі альтернативної історії з використанням історично достовірної техніки кінця 60-х, початку 70-х років.Продовження гри «Карибська криза» — новий виток військового протистояння, події якого відбуваються в альтернативному минулому. Оперативний походовый режим і стратегія в реальному часі в одній грі.

Cuban-Missile-Ice--1   Cuban-Missile-Ice--2   Cuban-Missile-Ice-3

Місце дії — південні штати США і пустелі півночі Мексики. Війна ведеться серед руїн стародавніх індіанських цивілізацій і на руїнах міст американського Півдня. 2 військові кампанії — за СРСР і США: 10 сценарних і понад 25 стратегічних місій. 22 нових зразка достовірно відтворених військової техніки 60-70-х років ХХ століття: танки Т-60, «Хантер» та «Чифтейн», РСЗВ «Град», САУ «Акація» та багато іншого. 2 нових супер-юніта — Convair-49 і 240-мм самохідний міномет «Тюльпан»

 

Full Spectrum Warrior

Full-Spectrum-Warrior-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: стратегія

Сіквел популярного тактичного шутера Full Spectrum Warrior: Ten Hammers виводить інноваційний і реалістичний геймплей попередньої частини на нову висоту, пропонуючи масу нововведень майже у всіх аспектах гри. В якості командира загону бійців координуйте дії піхотинців і атакуйте ворожі позиції.

Full-Spectrum-Warrior-1   Full-Spectrum-Warrior-2   Full-Spectrum-Warrior-3

Інтуїтивно зрозуміла схема управління дозволить вам постійно контролювати загін, не відволікаючись від невпинного екшену. Використовуйте перевірені тактичні прийоми, а також новітнє озброєння, високотехнологічне військове обладнання і механізовану техніку для боротьби з противником.

 

Серія Call of Duty: Modern Warfare

call-of-duty-modern-warfare-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: шутер від першої особи

Гра не зовсім вписується в тематику третьої світової війни та задоволення отримується гравцем перекриває ці умовності. Геймплей гри стандартний для серії і взагалі для лінійних шутерів. Дія гри відбувається в багатьох куточках світу, таких як США, Афганістан, Казахстан, Бразилія і Кавказ. Гравець бере участь в лінійних місіях за кількох бійців регулярних частин і спецназу західних країн.

Call-of-Duty-1   Call-of-Duty-2   Call-of-Duty-3

І виконує найпростіші задачі: пробивається через різноманітні рівні, знищує супротивників, збиває з ракетних установок вертольоти, управляє стаціонарними кулеметами, іноді використовує транспорт і т. д. Сюжет в грі Modern Warfare 2 абсолютно линеен, ігрові ситуації повністю підпорядковані сценарієм. Вся гра будується на основі лінійного геймплея. У грі присутні нові елементи гри, наприклад, підйом по обледенелому схилу, бій на снігоходах і плавання на моторних човнах.

 

World War III: Black Gold

World-War-III-0

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

World War III: Black Gold являє собою повністю тривимірну військову стратегію в реальному часі. Дію в World War III відбувається в недалекому майбутньому, коли обстановка в світі загострилася з-за політичних криз. Очолювана Іраком Арабська федерація вирішила взяти за горло інший світ і призупинити потоки нафти.За часом це співпадає з приходом до влади в Росії генералів-путчистів з ідеями відновлення СРСР.

World-War-III-1   World-War-III-2   World-War-III-3

Третьою ж воюючою стороною виступив блок НАТО, який, як відомо, слідкує порушеннями прав людини в усьому світі. Країни НАТО виявили, що їх нафтових запасів вистачить максимум років на десять, після чого економіка провідних капіталістичних країн завалиться і наглядати за світовим порядком буде просто нікому. За сценарієм Reality Pump, саме такою і буде зав'язка Третьої світової війни.

 

Command & Conquer Серія Generals

Command-&-Conquer-0

Дата виходу: 2003-2009

Жанр: стратегія

У грі Generals війну між собою ведуть три абсолютно різні за застосовуваним озброєнь угрупування: США з їх високотехнологічним озброєнням, Китай з його потужним наступальним озброєнням і слабкою обороною і GLA (Global Liberation Army, Глобальна армія визволителів), терористична мережа з саморобною зброєю і тактикою партизанської війни. Китай і США є головними цілями ДАТ.

Command-&-Conquer-1   Command-&-Conquer-2   Command-&-Conquer-3

Ви зіграєте в придуманому альтернативному світі розвитку нашого недалекого майбутнього.У вас буде можливість зіграти за кожну з фракцій. Кожна кампанія складається з семи місій, в яких ви зустрінетеся віч-на-віч з ворогом. Захопіть і знищіть ворожі території, щоб здобути перемогу в грі.