Онлайн ігри з реальними людьми і гравцями | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Онлайн ігри, у яких можна пограти з реальними людьми (гравцями)
Black Fire

Black-Fire-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMO від третьої особи, стрілялка

Black Fire — безкоштовний онлайн шутер від третьої особи. Дії в грі відбуваються в недалекому майбутньому, коли нанороботи стали робити людей сильніше і керувати ними. Ви будете грати в ролі найманця знищуючи людей, монстрів та інших істот. Гра орієнтована на онлайн гравців. У грі є спеціальні місії як в іграх на ПК, але які ви повинні проходити командою з іншими гравцями онлайн. У грі великий арсенал зброї, цікаві фішки, наприклад люди можуть садити в з хутра — бойових роботів і воювати в них.

Скріншоти:

Black-Fire-1   Black-Fire-2   Black-Fire-3

Грай, прямо зараз!

У грі велика різноманітність різних режимів, де ви можете вдосталь настрілятися. Наприклад, характерні для всіх онлайн стрілялок, де гравці діляться на дві команди і повинні просто знищити один одного на певній карті або ж повинні закласти бомбу в точках. «Кожен сам за себе», коли гравці просто знищують всіх хто попадеться їм. Захоплення прапора», де одна команда повинна захопити прапор і потягти, а інша його захистити. Режим гри, де у гравців тільки ножі і вони ріжуть один одного. Є режими з зомбі і зараженням. У грі вже грають більше 2-х мільйонів живих людей.

 

Armored Warfare

Armored-Warfare-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО, шутер, екшн

Armored Warfare це тактичний шутер і танковий екшен є багатокористувацької онлайн грою. Гра також є командною, де багато що залежить від злагодженості, ну і наявності мізків у людей. У Armored Warfare гравцеві належить керувати сучасними танками та іншою бойовою технікою, включаючи бронетранспортери і артилерію.

Скріншоти:

Armored-Warfare-1   Armored-Warfare-2   Armored-Warfare-3

Грай, прямо зараз!

Проект Армата це масштабний проект повністю присвячених боям на бронетехніці різних країн світу — від моделей, які проводилися починаючи з 50-х років ХХ століття, і до найсучасніших зразків. Також є можливість апгрейда і прокачування машини та екіпажу.

 

Metal War Online

Metal-War-Online-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMO, наукова фантастика, гонки

Metal War Online — це гра, в якій ви можете брати участь в шалених битвах на бойових машинах. Тобто ви можете вибрати собі тачку з декількох класів наприклад бойової джип, штурмову машину, машину розвідки або в кінці кінців артилерію, чого розмінюватися на дрібниці. У грі можна перемикатися від третьої особи, так і від першого, є режими снайперського пострілу.

Скріншоти:

Metal-War-Online-1 Metal-War-Online-2 Metal-War-Online-3

Грай, прямо зараз!

Гра просто ураганна і відключає мозок під час гри. Отримуєш багато драйву під час гри. Крім цього гра має рольову складову. Вашу тачку можна прокачувати в гаражі навішувати на неї нове озброєння, броню і нутрощі машини, апгрейдити інші частини.

 

Blood and Soul

Blood-and-Soul-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMORPG, від третьої особи

Blood and Soul здавалося б звичайна рольова онлайн гра, де ви можете вибрати собі героя, кастомизировать його і прокачувати, вбиваючи монстрів і інших персонажів гравців. Але є в ній романтичний шарм. Наприклад ігри можуть створювати свої сім'ї в розмірі 4-х героїв, де є глава сім'ї. Також можна одружуватися (славу богу це можуть зробити лише різностатеві персонажі), тобто розписати і бути чоловіком і дружиною.

Скріншоти:

Blood-and-Soul-1   Blood-and-Soul-2   Blood-and-Soul-3

Грай, прямо зараз!

У грі звичайно ж є і прокачування героя і постійні бої і об'єднання в гільдії і клани і відповідно битви між ними. У грі добре реалізували, прояв емоцій персонажів. Вони можуть танцювати, стрибати, пускати сердечка вгору та інше. Тільки за цих булочок в грі можна отримати стільки прикольних емоцій. Якщо ви зареєструєтесь в ній з одним, а краще з друзями то зможете досхочу повеселитися. Ми так робили втрьох, від того що ми витворяли з персонажами, потім просто падали зі стільця від сміху.

 

Battles for Glory

Battles-for-Glory-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: RPG

Битва за славу — послідовниця Лінійки, ігри яка у свій час користувалася великим попитом у нашій країні. Battles for Glory відібрала частина гравців у лінійки і набрала нових, завдяки поліпшенню і впровадженням сучасної графіки і геймплея. Гра являє собою рольову гру з відкритим світом, де кожен може обрати собі клас за смаком (люди, орки, ельфи і так далі) і займатися ремеслом, битвами, груповими та масовими клановими битвами.

Battles-for-Glory-игры-с-реальными-игроками-1 Battles-for-Glory-игры-с-реальными-игроками-2 Battles-for-Glory-игры-с-реальными-игроками-3

Грай, прямо зараз!

Гравці можуть об'єднуватися в групи і цілі клани, наприклад для битв або вбивства потужних босів в грі. Також в грі можна просто битися зі зустрівся супротивником або ж осаджувати замки групами. Загалом, в грі зроблено все для того, щоб геймери могли пустити кров один одному.

 

Сфера 3: Зачарований світ

Сфера-3-0

 

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММОРПГ

Сфера 3 — це масова багатокористувальницька РПГ, що само собою передбачає те що в неї грають вже тисячі гравців. Гра більше орієнтована на битви між гравцями, але також і присутні всім знайомі елементи кача з допомогою знищення мобів та збирання з них броні і зброї.

Скріншоти:

Сфера-3-3   Сфера-3-2   Сфера--1

Грай, прямо зараз!

Гра має застарілу графіку для нинішнього часу, але незважаючи на це в неї грає купа народу. Гра має великий світ в якому можна рухатися, переміщуватися в різні місця, виконувати квести, об'єднуватися в групи і так далі. Поки що у грі два види демони і люди, можна також вибрати з них клас.

 

TERA: The Battle For The New World

TERA-The-Battle-For-The-New-World-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММОРПГ

Тера онлайн — головною відмінністю цієї гри є система «Non-target», яка не передбачає автоматичного виділення мети. Гравці повинні допомогою прицілу бити по ворогу, намагаючись потрапити і нанести максимальну кількість пошкоджень. Цікаво, що в TERA враховується навіть напрям вітру, так що пущена стріла може і не досягти мети.

Скріншоти:

TERA-The-Battle-For-The-New-World-1 TERA-The-Battle-For-The-New-World-2 TERA-The-Battle-For-The-New-World-3

Грай, прямо зараз!

Гра наповнена масовими битви різноманітними онлайн PvP і PvE-битвами з реальними людьми, де можна показати свій скілл або ж навпаки. Гра має відмінну картинку, яка радує око, великий відкритий світ, безліч занять і професій. Є можливість об'єднуватися в групи і гільдії.

 

Neverwinter Online

Neverwinter-Online-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО

Neverwinter Online — масова рольова гра дія гри відбувається в фентезійному світі і пов'язане з містом Невервинтер у світі Dungeons & Dragons (Підземелля і дракони). У грі є можливість вибрати одного з стандартних класів для РПГ для гри. Можна грати як одному так і об'єднуватися в групи з іншими гравцями.

Скріншоти:

Neverwinter-Online-1   Neverwinter-Online-2   Neverwinter-Online-3

Грай, прямо зараз!

У грі як і нормальної рольовій грі є завдання і квести, і звичайно ж моби які потрібно буде вбивати вибиваючи з них лут і отримуючи досвід. Але основний ухил гри спрямований на розвиток сюжетної лінії, а не тупо на прокачування. Гра також має гарну графіку, простий і зручний геймплей.

 

Panzar

PANZAR-Forged-by-Chaos-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMO, MOBA екшн, бойовик від третьої особи, ігри з прокачуванням персонажа

Panzar — це забійний екшен бойовик поєднує в собі технології, магію і забійну силу. Ви можете вибрати собі расу: орків, людей, гномів і ельфів. Орки це жорсткі танки, які вриваються у купу і нищать усе, що ворушиться Ельфи це маги, б'ють з відстані, але уразливі. Люди йдуть в невидимість і вбивають підтяжка. Гноми використовують технології. Загалом, гравці обирають собі різні раси і б'ються один з одним на різних аренах і в різних режимах.

Скріншоти:

Panzar-1   Panzar-2   Panzar-3

Грай, прямо зараз!

Гра дуже видовищним і динамічним. Уявіть собі, є завдання, захопити і утримати центр. Яка команди довше утримає та і перемогла. І ось орки вриваються в центр і довбають один одного, маги стріляють з далека в цю купу, гноми ставлять бомби і гармати і також луплять по центру в саму кашу. А люди йдуть в інвізе вбивають магів і гномів ззаду. Гра користується величезною популярністю серед геймерів.

 

Point Blank

Point-Blank-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMO, шутер від першої особи

Point Blank — багатокористувацький тактичний шутер від першої особи, є кіберспортивної дисципліною. По геймплею дуже схожий з популярним шутер Counter-Strike. Гра має мільйони шанувальників тільки на російських серверах в неї грає 8 мільйонів гравців.Сюжет гри розвивається у вигаданій країні Короге, яка розділилася на два фронти миротворців і і повстанців.

Скріншоти:

Point-Blank-1   Point-Blank-2   Point-Blank-3

Грай, прямо зараз!

8 режимів, 3 типи матчів, 35 карт, 150 типів зброї на будь-який смак, які підходять як для штурмовика (автомати, пістолети) так і для снайперів (снайперські гвинтівки та пістолети). У грі все стандартно, гравці беруть участь у командних боях намагаючись знищити один або виконати певне завдання, наприклад по закладці бомби. Гра однієї з найкращих професійних стрілялок з реальними людьми або ж гравцями.

 

SKILL: Special Forces

SKILL-Special-Forces-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMO, шутер від першої особи, стрілялка, екшн

SKILL: Special Forces — масовий кіберспортивний (гравці можуть змагатися один з одним в змаганнях) онлайн шутер від першої особи. Дії гри відбуваються в альтернативному майбутньому, в якому країни знаходяться між собою в постійному збройному конфлікті. У грі надано спецпідрозділу різних країн за які гравець може грати: російський спецназ, американський Delta і UDT, британський SAS, французький GIGN, мексиканський GAFE.

Скріншоти:

SKILL-Special-Forces-1 SKILL-Special-Forces-2 SKILL-Special-Forces-3

Грай, прямо зараз!

Також в грі є різні режим битв, в яких беруть участь гравці. Це звичайні командні бої, коли на карті дві команди діляться на 8 осіб і намагаються один одного знищити. «Підрив» — одна команда повинна закласти бомбу, а інша їй перешкодити. «Кожен проти кожного» — всі мочать один одного. Добування інформації з табору супротивника і багато іншого.

 

World of Tanks

World-of-Tanks-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMORPG, екшен, аркада, танковий симулятор

World of Tanks — ну і звичайно ж я не міг не згадати в цьому списку ігор з реальними гравцями цю знамениту гру як світ танків. Світ танків — це масова онлайн гра в реальному часі, яка присвячена броньованій техніці Другої Світової війни. Являє собою танковий симулятор, де є 400 видів танків і самохідних знарядь, практично кожну з яких ви можете взяти під своє управління. Гра отримувала безліч нагород таких як: Best MMO, Краща онлайн-гра Онлайн-гра року, Народна гра, Краща клієнтська онлайн-гра, Краща безкоштовна MMORPG і так далі.

Скріншоти:

World-of-Tanks-1   World-of-Tanks-2   World-of-Tanks-3

Грай, прямо зараз!

Бої відбуваються на різних картах. Гравці діляться на команди і намагаються знищити один одного. Є безліч постійних режимів або які з'являються в якісь свята. Наприклад пам'ятаю в день якогось чемпіонату з футболу, з'явився режим де можна було пограти в футбол на танках. У 2014 році в грі було зареєстровано 75 мільйонів акаунтів і одночасно в гру зайшло мільйон людей (гравців).

 

ArcheAge

ArcheAge-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMORPG від третьої особи

ArcheAge це в прямому сенсі справжня ігрова пісочниця з мільйонами гравців і свободою дій. В ній можна робити все що завгодно, можна займатися рибальством, сільським господарством, яким-небудь ремеслом чи торгівлею. Можна побудувати свій власний будинок, і корабель. Якщо миролюбна життя вам не по душі те і побитися завжди знайдеться де в грі.

Скріншоти:

ArcheAge-1   ArcheAge-2   ArcheAge-3

Грай, прямо зараз!

PvP-система в грі складна, тобто ви можете мочити будь-якого з чужої фракції, але за вбивство своєї отримує штрафи. У грі регулярно відбуваються глобальні битви фракцій до сотники гравців з різних сторін. Також постійно відбуваються битви між гільдіями. Гравці можуть об'єднуватися в гільдії і будувати свої фортеці, інша ж гільдія може атакувати цю фортецю.

 

Karos Online

Karos-Online-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMORPG

Karos Online — корейська (корейська це не означає, що на корейському, просто зробили її корейці) рольова онлайн гра, дія якої відбувається в фентезійному світі Азмар. У цьому світі все крутиться навколо енергії під назвою Флетт. Гравці знищуючи монстрів добувають Флетту з них після чого можуть її використовувати для створення або посилення броні. У грі є декілька класів для гри, на вибір.

Скріншоти:

Karos-Online-1   Karos-Online-2   Karos-Online-3

Грай, прямо зараз!

Особливість гри це масові, я б навіть сказав епічні битви. Крім того що гравці можуть битися один на один чи група на групу, в цій грі часом відбуваються битви декількох сотень гравців в один час. Є, шахти з видобутку Флетт, гравці об'єднуються в гільдії і намагаються відбити їх один у одного, ось тоді і відбувається ураган. Також гільдії змагаються між собою в облозі замків.

 

Black Desert

Black-Desert-0

Black Desert це зовсім зовсім ще нова ММО РПГ яка вийшла буквально на днях являє собою пісочницю з безшовним світом (завантаження ні при переміщенні з локацій) виконана в стилі середньовіччя і епохи Відродження. У грі можна робити все і ваш персонаж може робити все що захоче (хіба тільки не паскудить на камеру при вас). Розробники довго працювали над грою, створили дійсно класну РПГ-гру з чудовою графікою і запаморочливими краєвидами.

Скріншоти:

BLACK-DESERT-1 Black-Desert-2 Black-Desert-3

ГРАТИ!

Гра орієнтована на прокачування героя, до речі кастомізація у грі на рівні, виконання завдань, дослідження миру створення предметів зброї постійних битв як з монстрами в грі так і іншими гравцями. Облоги, PvP-битви, різноманітні локації і багато іншого, що може тільки бути присутнім і рольових іграх.

 

Star Conflict

Star-Conflict-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMO, екшен, космічна

Star Conflict — космічна гра, в якій ви берете під своє управління корабель, на вибір є три основних класу: фрегат, перехоплювач і штурмовик, які мають велику кількість підкатегорій, їх налічується понад 100 штук в грі. Крім того, можна не обмежуватися одним кораблем, а зібрати під своїм командуванням цілу флотилію кораблів. Ви будете виступати в ролі якогось космічного найманця, який буде виконувати замовлення, досліджувати космос, і знищувати негідних.

Скріншоти:

Star-Conflict-1   Star-Conflict-3   Star-Conflict-4

Грай, прямо зараз!

За вашим бажанням ви можете стати вовком одинаком або ж навпаки об'єднатися в групи, битися з іншими гравцями, піратами (вам, до речі, теж ніхто не заважає стати піратом) або прибульцями. У грі дуже красива і приємна графіка. яка відповідає нинішнім реаліям, зручний інтерфейс і управління кораблем.

 

Зоряні привиди

Звёздные-призраки-0

Тип гри: браузерна

Жанр: MMORPG, космічна стрілялка

Зоряні примари — космічна РПГ, натхненна популярної в Росії і в усьому світі гри «Космічні рейнджери». У грі ви досліджуєте безкрайній космос на своєму кораблі, виконуєте різні завдання, квести попутно качаєте корабель, встановлюючи модулі в частині корабля, покращуючи броню і зброю. У грі повно таких же реальних гравців як ви, які можуть чинити так, як їм заманеться, вони можуть на вас напасти або ж навпаки прийти на допомогу.

Скріншоти:

Звёздные-призраки-1   Звёздные-призраки-2   Звёздные-призраки-3

Грай, прямо зараз!

У грі у вас є свобода вибору, виконувати чесно замовлення та мати добру репутацію або ж навпаки стати піратом і грабувати все, що трапляється на вашому шляху. У грі за класикою данра можна об'єднуватися в групи і альянси, виступати групами проти інших груп. Тому без людського спілкування ви не залишитеся якщо самі того не захочете.

 

Warframe

Warframe-игры-с-игроками

Тип гри: клиентскя

Жанр: шутер від третьої особи, рольова гра

Warframe — шутер від третьої особи з елементами рольової гри. Гравець управляє древнім воїном – членом раси Тенно, який прокинувся від вікового анабіозу для нових опорів, битв і воєн, з ворожими фракціями. Тенно використовують костюми, звані варфреймами і надають їм особливі здібності. У грі можуть грати до 4-х чоловік. На своєму тілі персонажі носять екзоскелет з власним набором характеристик і умінь і володіють трьома видами озброєння. Основна зброя – снайперське зброю, рушниці і гвинтівки; вторинне зброю – пістолет, пістолети-кулемети, сюрікени та куна; зброя ближнього бою – ножі, мечі, парні мечі, сокири, бумеранг, кастети , коси тощо).

Warframe-игры-с-игроками-1   Warframe-игры-с-игроками-2   Warframe-игры-с-игроками-3

Грай, прямо зараз!

Гравці отримують досвід за вбивство ворогів, виконання місій і завдань, поліпшення рівня їх броні і зброї. Варфеймы і озброєння можна вдосконалити, оновити, видалити або встановити між місіями. Також гравцям потрібно буде зламувати термінали шляхом проходження міні-ігри, головоломки для покидання певній локації. Гравець може бігати, ковзати, перекочуватися і ковзати, а також комбінувати методи для швидкісного переміщення по рівню та уникнення ворожого вогню. Гравцям також дозволено використовувати техніку паркур для відходу від противника і ухилення від ворожих куль, обходу перешкод і отримання доступу до секретної області.

 

Warface

Warface-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMO, шутер від першої особи, стрілялка

Warface масовий багатокористувацький шутер який налічує на своїх серверах мільйони гравців. Різні сервера китайські, російські, європейські південноамериканські. Гра визнана кілька разів кращим шутером та і самим великих кількістю гравців. По грі регулярно проводяться регіональні та світові турніри з значними призовими. Дії гри відбуваються в 2023 році де загони борються з терористами.

Скріншоти:

Warface-1 Warface-2 Warface-3

Грай, прямо зараз!

У грі існує Більше 30 класичних PvP-режимів (коли гравці проти гравців) і оригінальних PvE-операцій (коли гравці об'єднуються в одну команду і боротися проти мобів). Warface взагалі відрізняється від інших шутерів, тим що в ній велика кількість і різноманітність режимів, де гравці можуть проходити різні місії кооперативно борючись з ворогом, який має штучний інтелект. Ну і звичайно ж величезна кількість режимів, де гравець знищують один одного.