Кращі ігри про Давню Русь | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри про Давню Русь
Орда: Північний вітер і Орда 2: Цитатедель

Орда-Северный-ветер-0

Дата виходу: перша частина 1999 р. друга 2001 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Орда: Північний вітер – стратегія в реальному часі, схожа на гру Warcraft I, в стилі «російського фентезі».

Орда-Северный-ветер-3   Орда-Северный-ветер-2   Орда-Северный-ветер-1

Крім кровопролитних боїв, в яких зможуть брати участь до 400 юнітів, ви знайдете в грі сильну економіку, розгалужену систему дипломатії і безліч додаткових персонажів, які зустрінуться вам в глухих лісах і горах слов'янської землі Семиріччі. Жодних місій! Ваше звитяжне військо зможе руйнувати і будувати міста, вести переговори і захоплювати країни, переходячи з однієї карти на іншу, укладати союзи або битися з могутніми чаклунами, щоб врешті-решт вбити Дракона в його таємному лігві і стати повновладним господарем легендарного Семиріччя.

 

Князь: Легенди лісової країни (Konung: Legends of the North)

Князь-Легенды-лесной-страны-0

Дата виходу: 1999 р.

Жанр: RPG

Князь: Легенди лісової країни – рольова гра, сюжет якої заснований на сюжетах всесвіту «Літописи часів». Все в цій грі оповите містичної серпанком легенд і чуток. Гра дотримується кращих традицій жанру РПГ, головною з яких є абсолютно повна свобода дій персонажа та інтерактивність ігрового світу. Бойова система проекту заснована на чисельних розрахунків, які враховують величезна кількість всіляких параметрів персонажа і поточної ситуації. Крім глибоко продуманої бойової системи, гра може похвалитися величезною різноманітністю квестів, вирішити які можна різними способами.

Князь-Легенды-лесной-страны-1   Князь-Легенды-лесной-страны-2   Князь-Легенды-лесной-страны-3

По ходу гри вам належить не тільки управляти своїм персонажем. Вам буде надана можливість стати міським управителем і спрямовувати хід розвитку поселення – будувати і руйнувати різні споруди, тренувати і звільняти різних фахівців, збирати з вірних підлеглих данину і збирати собі військо. Ще однією особливістю гри є те, що у кожного з трьох персонажів є свій шлях, по якому він повинен пройти заплутаними стежками «Лісової країни».

 

Князь 2 (Konung 2: Blood of the Titans)

Князь-2-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: RPG

У Konung 2: Blood of the Titans — рольова гра, в якій розповідається продовження легенди, що розповідає про Амулеті Дракона, яка почалася в грі «Князь. Легенди Лісової країни». Щось пішло не так, як треба, і головний герой минулої частини стає злом. Так що вам належить пройти довгий шлях і перемогти його в останній битві.

Князь-2-1   Князь-2-2   Князь-2-3

Тепер в грі з'явилися кораблі, так що ви не обмежені пересуванням по суші і можете відправитися в далеке плавання до незвіданих земель. І не забувайте, що тепер на вас ведуть полювання не тільки злісні монстри Лісової країни, але і всілякі розбійники, пірати і воїни великого Повелителя.

 

Князь 2. Продовження легенди

Князь-2-Продолжение-легенды-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: RPG

Князь 2. Продовження легенди – РПГ гра, розробкою якої займалися шанувальники «Князь: легенди Лісової країни», а не професійна команда. Сюжет гри розповість нам про те, як Драгомир здобув могутній браслет «Владика». Він вирішив, що зміг досягти всього, про що тільки може мріяти смертний. Однак перемога виявилася лише тимчасовою. Чутки про повернення браслета з небуття дуже швидко долетіли до пустельних земель – ватажка клану Жовтих собак пустелі.

Князь-2-Продолжение-легенды-1   Князь-2-Продолжение-легенды-2   Князь-2-Продолжение-легенды-3

Щоб захопити цей безцінний артефакт, вони виступають зелених берегах величезним військом. Незначний опір Лісової країни не витримує натиску, і армія починає свій безжальний похід смерті і руйнування. Знайдеться герой, здатний зупинити військо Жовтих собак пустелі і якою ціною буде досягнута ця мета?

Доданий режим ігрової паузи, під час якої можуть бути перевірені і змінені бойові накази, виконані дії з амуніцією, і так далі і тому подібне. Головний герой отримав новий параметр – Репутація, змінюється в залежності від скоєних персонажем справ. Репутація впливає на діалоги, спосіб вирішення деяких квестових завдань і ставлення до герою інших персонажів.

 

Князь 3: Нова династія

Князь-3-Новая-династия-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: RPG

Князь 3: Нова династія – продовження відомої серії рольових ігор. Вона перенесе вас в легендарний світ, повний пригод і небезпек. Цей світ створений на міфології трьох великих народів – слов'ян, візантійців і скандинавів. Після закінчення епохи Титанів, славні богатирі і великі владики пішли в минуле. Тепер настав час для нових героїв і нових подвигів, адже трон великого князівства звільнився від свого минулого господаря. Почалася боротьба за владу, а результат поєдинку може вирішити тільки легендарний Богатирський меч. Відшукайте цей великий артефакт і стати князем «Лісової країни».

Князь-3-Новая-династия-1   Князь-3-Новая-династия-2   Князь-3-Новая-династия-3

Новий проект серії «Князь» представляє перероблену систему битв, що враховує безліч параметрів зброї і бойових предметів, багато з яких можна створювати за допомогою чарівних зілля, а також істотно доповнену рольову систему. Покращена візуалізація діалогів, міміка і жестикуляція співрозмовника. Гравцям надані розширені можливості для управління та охорони підвладних поселень, а також оновлений арсенал бойової магії.

 

Талісман

Талисман-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: action, RPG

Гра «Талісман» відправить вас у світ давньослов'янських легенд і оповідей, де могутні чарівники воюють один з одним, лісовики ховаються серед дерев, відьми та злі чаклуни будують підступи до своїх лігвах, русалки заманюють подорожніх у бездонні вири. Магічні заклинання, керуючі силами природи, феодальні замки, вільні міста, села, що володіють дивовижним слов'янським шармом — все це чекає вас на просторах величезної світу гри.

Талисман-1   Талисман-2   Талисман-3

Всілякі напасті виснажують світ Талісмана: це і міжусобні війни місцевих царів, і підступи нечистої сили, але все це відступає назад, коли зникає столиця світу — древній град Кияж. Ви, мешканець Кияжа (один з чотирьох можливих), дивом уник страшної події, у що б то не стало, вирішуєте розгадати загадку таємничого зникнення. Врятуйте людей від небаченого лиха, поверніть на землі Кияжа золотий вік!

 

Златогорьє 2

Златогорье-2-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: покрокова RPG

Златогорьє 2 — комп'ютерна гра в жанрі покрокової RPG. Гра бере за основу слов'янську міфологію, що виражено в персонажах даної гри, міфічних істот, що населяють ігровий світ, і школах магії, кожна з яких має свого покровителя, бога слов'янської міфології.

Златогорье-2-1   Златогорье-2-2   Златогорье-2-3

У грі відсутній чіткий поділ на класи, таким чином, кожен гравець має можливість створювати власного унікального персонажа, що володіє різними вміннями, перевагами у виборі зброї і магічної Школи. Розвиток героя побудовано на отриманні досвіду, який зростає в результаті вчинення певних дій, наприклад, виконання квестів або вбивство ворогів. При досягненні певного значення досвіду, герой отримує новий рівень, а разом з ним деяку кількість очок досвіду для зміни первинних характеристик (всього їх 7) і очок розподілу для навичок (всього їх 27, розділених по 9 навичок на три приналежності — воїн, маг, слідопит). Вторинні характеристики залежать як від величини первинних, так і від рівня відповідних навичок.

 

Русь Total War

Русь-Total-War-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: покрокова стратегія

Гра Русь Total War перенесе вас в далекий 1015 рік. Зайшло сонце землі руської: помер великий князь київський Володимир Святославович – Об'єднувач, Хреститель і Батько. І ось вже насуваються нові випробування! Вже сів на київському княжінні Святополк «Окаянний», що велів підіслати вбивць до братів своїх, Борису і Глібу. У Новгороді, бажаючи помститися за братів, збирає дружини молодий Ярослав. На півдні, в далекій Тьмутаракані зростає і міцніє міць князя Мстислава Удатного.А навколо тримають вотчини удільні князі і хто знає, чию сторону вони приймуть завтра. Відчувши майбутні негаразди і усобиці, жадібно дивляться на руські землі багатоликі вороги у східних степах — чу! Чується тупіт копит. Рухаються до російських кордонів нові орди — половці. Що ж буде з тобою, о Руська Земля?»

Русь-Total-War-1   Русь-Total-War-2   Русь-Total-War-3

З такого, прямо скажемо, похмурого вступу починається «Русь: Total War». Для Русі — час і справді погане. Для любителів тоталвара — найкраще. Період феодальної усобиці Давньої Русі, визначений розробниками в основу гри — це кровопролитні війни, як із зовнішніми ворогами, так і з жадібними сусідами. А ще — походи на Візантію, Царгород. Отже гра буде динамічної, жорсткої, батального та нудьгувати не дасть.

 

Русь II: Total War

Русь-II-Total-War-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: покрокова стратегія

Русь II – модифікація для гри Medieval II:Total War, в яку додано середньовічна Русь від Скандинавських островів до Половецьких степів. У гру додана нова історична компанія.

Русь-II-Total-War-1   Русь-II-Total-War-2   Русь-II-Total-War-3

Є можливість грати за такі племена населяли наші землі як Хорезм Смоленське князівство Держава Шведів Прусська конфедерація Королівство Польське Печеніги Сарирское царство Угорське Королівство Половці Болгарія Галицько-Волинське князівство Хазарія Тьмутаракнское князівство Вірменія Аланія і т. д.

 

ХІІІ Століття: Русич

ХІІІ-Век-Русич-1

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: стратегія

ХІІІ Століття: Русич — перше самостійне (не вимагає оригінальної гри) додаток до стратегічній грі «XIII століття. Слава або смерть. Головним героєм сюжетної кампанії гри є Довмонт, литовський питома князь, який змушений був покинути батьківщину через ворожнечу з великим князем литовським Миндовгом, потрапивши в Псков. Там він став князем, а після смерті був канонізований і став одним з небесних покровителів Пскова. Гравцеві пропонується пройти всі його значущі битви, і повторити його подвиги на полях битв. Війська під час боїв набирають досвід і переходять з битви в битву; гравець командує як своїми, так і союзними підрозділами.

XIII-век-Русич   XIII-век-Русич-3   XIII-век-Русич-2

Крім одиночної кампанії надається можливість проведення випадкових битв на різноманітних картах і в різних ігрових режимах, таких, як «смертельний бій» і «поле бою».

 

Золота Орда

золотая-орда-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Золота орда — дії в грі відбуваються в Східній Європі XIII століття. У грі є 3 кампанії — Монголи, Тевтонці, Русичі. Перша і друга має за 4 місії, третя 5 місій. Три зовсім не схожих один на одного народу (Хрестоносці, Монголи і Русичі), що відрізняються унікальними особливостями розвитку, будівництва та характеристик будівель, тренування юнітів. Хрестоносці розташовують важко броньованої лицарської кіннотою, мало маневрені, недисципліновані, сильні в рукопашному бою. Монгольські будови мобільні, рухливі війська. Сини степів воліють вражати супротивника на відстані і не вступати в близький контакт. У русичів дуже укріплені споруди, проте немає можливості будувати будівлі далеко від центру поселення. Війська мають середню швидкість пересування і хороші як в ближньому, так і в дальньому бою.

золотая-орда-2   золотая-орда-3   золотая-орда

Гра заснована на реальних історичних подіях, що відбувалися в Європі на початку XIII століття. Экипируйте воїнів на ваш розсуд, в тому числі і трофеями, підібраними на полі бою. Використовуйте різну тактику і стратегію, залежно від якостей і умінь доступних героїв. RPG-елементи: воїни накопичують досвід, використовують спеціальні вміння (наприклад зістрибнути з висоти або сховатися), чим вище рівень, тим краще використовують зброю, найкращі переходять в наступні місії.
Можливість використовувати особливості місцевості для військових хитрощів: влаштовуйте засідки в лісах, выманивайте тяжелобронированного ворога на крихкий лід.

Острів Русь

Остров-Русь-0

Дата виходу: грудень 2008 р.

Жанр: аркада

«Острів Русь» — це захоплююча логічна аркада, яка була розроблена за мотивами книги С. Лук'яненко і Ю. Буркіна. У цій грі вам буде надана унікальна можливість відправитися ненадовго в чарівний казковий світ і після важкого трудового дня вдосталь відірватися на казкових лиходіїв! Тут ви вдосталь постріляєте з лука по кикиморам, помашете мечем, роздаючи Змія Горинича, а також досить помандруєте по безкрайніх просторах давньої Русі — від передмістя Києва до пустель і навіть чаклунських лісів.

Остров-Русь-1   Остров-Русь-2   Остров-Русь-3

Незважаючи на те, що ворогів велика безліч, і кожен з них по-своєму небезпечний, у вас в грі «Острів Русь» є четверо героїв – билинні богатирі та Іван-дурень в додачу, так що можливостей вистачить не тільки винести всіх супротивників, але і навішати ще й самому Кощію!

 

Імперія: Смутний час

Империя-Смутное-время-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: глобальна стратегія, стратегія в реальному часі

Імперія: Смутний час — класична стратегія про події 1350-1650 років, що відбувалися на території Русі, Польщі і Великого князівства Литовського. Гравець може виступити за одну з 26 фракцій — російські і польські князівства українські землі і володіння східноєвропейських монархів. Ігрові персонажі можуть вивчати шість різних професій: монарх, намісник, полководець, вивідач, священик, вчений. Кожна з професій — спеціалізована, наявність персонажів всіх типів необхідно для управління країною. Кожному персонажу доступні всі класи, три з яких він може освоїти до досягнення 21 рівня. При цьому рівні підсумовуються.

Империя-Смутное-время-1   Империя-Смутное-время-2   Империя-Смутное-время-3

Битви реалізовані як розширена система автоматичного бою. Перед битвою гравець може подивитися сили сторін і встановити бажані цілі для своїх військ, а також їх базова поведінку. Після цього розрахунок бою проводиться автоматично і видаються результати. Бойова система розраховує по раундах хід битви, враховуючи порядок нанесення шкоди загонами, зв'язність ладу, безпека артилерії та інших малорухливих загонів і т. п. Це дозволяє одержувати досить правдоподібні результати битв. Загони мають як стандартні (атака, захист, шкоди, чисельність, бойовий дух), так і спеціальні параметри («порох», «рекрути», «ветерани», «лінійний загін»).

 

Історія Воєн: Олександр Невський

История-войн-Александр-Невский-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Перша гра нової серії стратегій «Історія війн», що охоплює різні періоди розвитку сучасної цивілізації — від епохи Середньовіччя до Нового часу, представляє один з найдраматичніших епізодів у вітчизняній історії.
XIII століття. Русь — величезна держава, багато більше будь-якої з європейських країн. Роздрібнена міжусобицями, вона все ще знаходить сили, щоб стримувати натиск не в міру завзятих західних сусідів. Проте ж з руйнівним навалою Золотої Орди їй вже ніяк не впоратися. Саме в цей страшний час на історичній арені з'являється один з найяскравіших героїв епохи — князь Олександр Невський.

История-войн-Александр-Невский-1   История-войн-Александр-Невский-2   История-войн-Александр-Невский-3

Одиночна кампанія з восьми історичних битв, серед яких Невська битва та Льодове побоїще.
Вільна дружина. Унікальна бойова система, що враховує декілька десятків різних факторів: кожен з 170 юнітів і навіть окремі воїни по-різному реагують на події в ході битви. 55 карт і різні режими багатокористувацьких баталій, а також генератор для створення власних битв. Історична справедливість. Достовірна реконструкція ландшафтів битв, озброєння та обладунків ратників укупі з сучасними графічними технологіями дозволяють продемонструвати грандіозні батальні сцени за участю до 32 тисяч ратників.

 

Mount & Blade. Історія героя. Русь XIII століття

Mount-&-Blade-История-героя-Русь-XIII-век-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: RPG, стратегія про середньовіччя

Історичний мод Mount & Blade. Історія героя – «Русь XIII століття» реконструює події того драматичного і героїчного століття. Ви можете об'єднати силу руських князівств і дати відсіч Золотій орді, або зібрати ополчення Пана Великого Новгорода і зустріти «псів-лицарів на Чудському озері. А можете відчути себе ординським темником або васалом ландмейстера Тевтонського ордена, або стати гордим шляхтичем і битися на славу Королівства Польського.

Mount-&-Blade-История-героя-Русь-XIII-век-1   Mount-&-Blade-История-героя-Русь-XIII-век-2   Mount-&-Blade-История-героя-Русь-XIII-век-3

Сюжет гри орієнтований на максимально можливе втілення історичних аспектів. Гра отримала якісно нову географічно та історично достовірну карту, що включає нові іконки. Впроваджено нові локації, нові локації – шахти, рудники, табори найманців. Переосмислена система торгівлі, торгові шляхи і спеціалізація міст згідно з їх географічним положенням. Додані нові квести, що базуються на літературно-історичному підході, як універсальні для всіх фракцій, так і залежать від приналежності гравця. Перейменовані лорди, займають положення і володіють володіннями згідно своїм реально існуючим історичним прототипам.