Кращі ігри про паркур | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри про паркур
Prince of Persia The Sands of Time

Prince-of-Persia-The-Sands-of-Time-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: екшн, пригоди, від третьої особи

Prince of Persia: The Sands of Time – пригодницький екшен від третьої особи, що входить в серію ігор Prince of Persia. Ігровий процес аналогічний всім частинам ігор. Вам належить переміщення по складним з архітектурної точки зору багатоповерховим будинкам, постійно виконуючи різні акробатичні прийоми, які іноді перериваються для сутичок з ворогами. Ця гра отримала високу оцінку критиків, які по достоїнству оцінили її за захоплюючий і зручний геймплей, відмінну графіку і інтригуючий сюжет. За все це вона була удостоєна безлічі нагород і неофіційного звання однієї з кращих ігор всіх часів.

Игры про паркур   Prince-of-Persia-The-Sands-of-Time-2   Prince-of-Persia-The-Sands-of-Time-3

Повернення принца! Неймовірна акробатика, суперечить законам гравітації, запеклі бої й уміння панувати часом – Принц Персії виконає своє призначення! Гравцеві під силу стерти минуле, зупинити сьогодення і передбачати майбутнє. Міфічна і смертельна древня Персія, з чарівними ландшафтами і могутніми королівствами – відкрий загадку світу, яку до тебе ще ніхто ніколи не досліджував.

 

Prince of Persia: Warrior Within

Prince-of-Persia-Warrior-Within-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: екшен, шутер,

Prince of Persia: Warrior Within – друга гра з серії Prince of Persia, яка значно відрізняється від свого попередника. Загадкова східна казка залишилася позаду. Відтепер шарм гри полягає в рольової розгойдування персонажа, суворому екшені, і жорсткою грою. Прокачування бойової системи виконується у дев'яти напрямах, включаючи зброю і спеціальні здібності героя.

Игры где можно прыгать по задния и акробатика   Prince-of-Persia-Warrior-Within-2   Prince-of-Persia-Warrior-Within-3

Тому саме розгойдування найбільше впливає на те, наскільки успішно ви будете проводити в майбутньому сутичку. Розробники зробили акцент на акробатичних етюдах героя, бойових сценах і, вільної (порівняно з попередніми частинами) манерою проходження. Тому Новий принц повинен порадувати не тільки старих шанувальників, але і обзавестися безліччю нових.

 

Prince of Persia: The two thrones

Prince-of-Persia-The-two-thrones-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: екшен, шутер

Prince of Persia: The two thrones – продовження культового екшену з елементами стелса та паркуру. В цей раз гравця чекає пряме продовження попередньої частини, тому, щоб отримати повний ефект, краще проходити обидві частини по черзі. Місцем дії обраний тепер величний і повний загадок Вавилон. Хоча, якщо дивитися на візуальну складову гри, вона мало в чому змінилася. Зате радує поліпшення бойової системи.

Prince-of-Persia-The-two-thrones-1   Prince-of-Persia-The-two-thrones-2   Prince-of-Persia-The-two-thrones-3

Також нам періодично доведеться переходити на темну сторону, перетворюючись в машину вбивства зі своїми унікальними уміннями. Нас чекає маса пригод і неперевершена акробатика, яка стала символом серії.

 

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Prince-of-Persia-The-Forgotten-Sands-0

Дата виходу: 8 червня 2010 р.

Жанр: екшен, шутер,

Prince of Persia: The Forgotten Sands – є новою частиною серії ігор про пригоди Принца, яка якісно відрізняється графікою від випущених раніше ігор. На цей раз можна дійсно сказати, що до зображення немає претензій. Крім цього, істотних нововведень немає. Гра виконана за звичною для себе системі, коли половину ігрового часу забирає акробатика, іноді переходить у головоломки, а друга половина є екшеном, невпинної рубкою ворогів.

Prince-of-Persia-The-Forgotten-Sands-1   Prince-of-Persia-The-Forgotten-Sands-2   Prince-of-Persia-The-Forgotten-Sands-3

Однак можна помітити прорив у новій системі поліпшення навичок і анімації бою (схожою чимось на God of War). Двома словами, це, напевно, найбільш динамічна частина з усієї серії Prince of Persia.

 

Assassin's Creed

Assassin’s-Creed-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: пригодницький екшен з елементами стелс-екшену, відкритий світ

Assassin's Creed – перша гра в серії, що поєднує в собі такі жанри як пригода, екшен, і стелс. Події в грі розвиваються паралельно між 1191 і 2012 роками. Вам належить зіграти за Дезмонда Майлса – бармена, якого викрали вчені компанії «Абстерго Індастріз». Вони хочуть, використовуючи апарат Анімус, відновити фрагменти з життя древнього предка – Альтаїра ібн Ла-Ахада, щоб отримати якусь необхідну їм інформацію. Цей предок Альтаїр – ассасин, який жив діяв у часи епохи Хрестових походів

Assassin’s-Creed-1   Assassin’s-Creed-2   Assassin’s-Creed-3

Ця гра кардинально змінила наше уявлення про жанрі стелс. Вона лише віддалено нагадує серії ігор Prince of Persia і Thief, робить основний акцент на взаємодії гравця з оточуючими його людьми. Жителі в п'яти містах можуть допомогти вам сховатися від ворогів або ж навпаки зрадити, викликавши охорону. Прикладіть максимум зусиль для того, щоб вам довіряли. Прикладіть максимум зусиль для завоювання довіри людей! Юрба здатна приховати вас від ворожих поглядів і разом з тим стати на перешкоді, коли вам доводиться просовувати крізь неї.

 

Assassin's Creed II

Assassin’s-Creed-II-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: пригодницький екшен з елементами стелс-екшену, відкритий світ

Assassin's Creed II — пригодницький екшен, який є продовженням першої частини культової гри. Події гри розгортаються в Італії епохи Відродження (1476-1499 рр.). Гравцеві належить зустріти за сюжетом багато видатних особистостей цього історичного періоду, наприклад, Леонардо да Вінчі, Медічі і Нікколо Макіавеллі, а ворогами стануть Джироламо Савонарола, Франческо Пацці і Родріго Борджіа. Персонаж оволодіє новими здібностями, наприклад, пірнати і плавати, вихоплювати у ворога зброю під час бою.

Assassin’s-Creed-II-1   Assassin’s-Creed-II-2   Assassin’s-Creed-II-3

Натиснувши на кнопку голови, гравцеві стане доступною спеціальна здатність «Орлине зір», яка змінює поведінку камери. При цьому відбувається злиття не інтерактивних об'єктів з фоном, вороги одягаються в червоний колір; союзники (куртизанки, найманці, злодії) – у синій, укриття (колодязі, лавки, стоги сіна, сади на дахах) і корисні речі (скрині скарбів, пір'я) – в білий, цілі, завдання (об'єкти стеження, жертви вбивства) – в жовтий. У цьому режимі можна також побачити гліфи істини. Використання орлиного зору дозволяє виявити малопомітні об'єкти і швидко оцінити обстановку з тактичної точки зору. Такої здатності в геймплеї першої частини гри не було.

 

 

Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin’s-Creed-Brotherhood-0

Дата виходу: 2011

Жанр: екшен, шутер, ігри паркур

Assassin's Creed: Brotherhood – гра на ПК, створена в жанрі пригодницького і стелс-екшену з виглядом від третьої особи. У сюжеті тривають події, описані в грі Assassin's Creed II. Це все та ж Італія кінця XV — початку XVI століття. Головний герой, Еціо Аудиторові да Фіренце – дворянин-ассанин, продовжує боротьбу з Римським орденом тамплієрів.

Assassin’s-Creed-Brotherhood-1   Assassin’s-Creed-Brotherhood-2   Assassin’s-Creed-Brotherhood-3

Порівнюючи цю гру з попередньою версією, її бойова система не сильно змінилася. Як заявляють розробники, динаміка бою стала більш наступальної і активною. Також зміни торкнулися системи поведінки неігрових персонажів, яка стала більш агресивною; тепер гравцеві доведеться відбиватися одночасно відразу від декількох супротивників. Розширено арсенал зброї, у деяких ігрових ситуаціях можна стріляти зі стаціонарних гармат. На коні в цій грі можна пересуватися не тільки на околицях, але й межах міста. Кінь бере участь в деяких трюках паркуру.

 

Всі серії Assassin's Creed

серия-Assassin’s-Creed-0

Дата виходу: 2007-2015 р.

Жанр: екшен від третьої особи, відкритий світ

Сюжет ігор заснований на багатовікову війну між тамплієрів і ассасинамі. У кожній грі гравець може побувати в різних країнах і епохах. Головною фішкою гри полягає в тому, що головні герої існують у теперішньому часі, але можуть генетичної пам'яті бачити всі дії своїх предків.

серия-Assassin’s-Creed-1   серия-Assassin’s-Creed-2   серия-Assassin’s-Creed-3

На даний момент є 9 частин цієї серії Assassin's Creed, Assassin's Creed II, Assassin's Creed: Brotherhood, Assassin's Creed: Revelations, Assassin's Creed III, Assassin's Creed IV Black Flag, Assassin's Creed Unity, Assassin's Creed Rogue, Assassin's Creed Syndicate.У всіх іграх гравець може бігати по місту стрибати по дахах, на баштах та інше. Вбивати супротивників з укриття або стрибати на них зверху. Крім цього можна прокачувати свого власне героя, а в деяких іграх наприклад в Black Flag у вас буде власний корабель «Галка». Всі ігри також володіють цікавим і захоплюючим сюжетом.

 

Marc Ecko's Getting Up

Marc-Ecko’s-Getting-Up-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: екшен, шутер,

Marc Ecko's Getting Up – захоплюючий екшен, в якому розповідається історія талановитого графіті-художника по імені Трейн. У цій грі вам належить битися з іншими райтерами і поліцією. Щоб нанести деякі види графіті, потрібно виконувати небезпечні акробатичні трюки – лазити по стінах, балансувати по трубах, і інші.

Marc-Ecko’s-Getting-Up-1   Marc-Ecko’s-Getting-Up-2   Marc-Ecko’s-Getting-Up-3

Дії гри розгортаються у вигаданому американському місті Нью-Радіус. Влада цього міста намагається усіма доступними методами обмежити свободу людей, заборонивши тим самим вуличне малювання. Одна з ключових особливостей гри – це те, що процес малювання графіті в ній максимально наближений до реальності.

 

Free Running

Free-Running-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: симулятор паркуру

Free Running – гра про техніку виконання стрибків посеред міської забудови, іменовану паркуром. Вам необхідно буде пройти складні маршрути, показуючи небачені чудеса спритності. Лондон – оптимальний місто для такого роду занять, саме тут відбуватиметься справу. Хоч назва і далеко від паркуру, основний акцент робиться на ефектних імпровізаціях і красивих трюках, а зовсім не на бігу.

Free-Running-1   Free-Running-2   Free-Running-3

Геймерам Free Running надається шанс ознайомитись з основами паркуру. У грі якісно відтворюються десятки оригінальних рухів трейсерів. Незважаючи на моральну застарілість, Free Running – це чи не єдина спеціалізована гра про паркур. Унікальність її в тому, що в ній описаний паркур практично таким, яким він є в реальності, без дорисованных надприродних прикрас.

 

Mirror's Edge

Mirror’s-Edge-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: екшн, пригоди

Mirror's Edge — незвичайна про паркур в жанрі пригодницького екшену від Digital Illusions. Сюжет гри перенесе вас в недалеке майбутнє, де всі можливі види зв'язку перебувають під жорстким контролем уряду. Однак існують спеціальні агенти – «бігуни», які виконують роль сполучних і передають інформацію. До їх числа належить головна героїня Фейт, тому гравцеві доведеться постійно тікати від когось. В цьому і полягає основна відмінність гри – вся вона побудована на динаміку і відчуття ритму. В кожному моменті необхідно відчувати тіло героїні, утримувати рівновагу, контролювати швидкість. Запорукою успіху є максимально ефективне використання об'єктів навколишнього світу. Для безстрашної сполучною паркани та стіни – не є перешкодами і допомагають у виконанні чергового карколомного трюку. Втім, героїня може застосувати рукопашні прийомчики, і навіть вогнепальну зброю.

Mirror’s-Edge-2   Mirror’s-Edge-3   Mirror’s-Edge-1

Кошти, що передають інформацію, настільки прості, що потреби в почтальонах немає. Однак секретний лист можна відправити за допомогою адресу знято з підписки, факсу або телефонної розмови. Використовуючи велику кількість агентств, уряд намагається контролювати інформаційний потік, тому передачу інформації виконують кур'єри, яких називають Бігунами. Ви граєте в ролі професійного бігуна. Однак сьогоднішня доставка істотно відрізняється від буденного замовлення. На вашу сестру повішено обвинувачення в злочині, якого вона не скоювала, а на вас оголосили в розшук. Залишився єдиний варіант – бігти і робити це необхідно як можна швидше.

 

Mirror's Edge 2

Mirror’s-Edge-2-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: рольовий екшен

Mirror's Edge 2 – паркурный екшен, який є продовженням першої частини серії ігор. Дії гри розгортаються у величезному мегаполісі, де панують стерильність, порядок і тиша. Все це було досягнуто шляхом вбивства кількох сотень протестувальників і взяття урядом під жорсткий контроль всіх засобів комунікації, включаючи телефонний, інтернет-зв'язок і навіть пейджер. Єдиний вихід передати життєво важливу секретну інформацію – залучити до операції кур'єра-бігуна, який буде ризикувати своїм життям, несучись на величезній швидкості по міських хмарочосах.

Mirror’s-Edge-2-1   Mirror’s-Edge-2-2   Mirror’s-Edge-2-3

Наша головна героїня Фейт після нетривалої злодійський кар'єри входить до лав бігунів. Гравець, керуючи дівчиною буде стрибати по дахах небосребов, перестрибуючи від одного до іншого, робити запаморочливі трюки і підійматися по трубах. Нашими суперниками стануть спецназівці, поліцейські і небезпечні мисливці за головами, які володіють паркуром так само витончено і професійно. Не дивлячись на те, що в грі можна застосовувати зброю, основний акцент робиться на відхід від сутичок і перестрілок. Ця гра дуже захоплююча, єдиний недолік, що вона дуже коротка і після її проходження охоче знову сісти за комп'ютер і пограти в неї ще!

 

The Saboteur

The-Saboteur-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: пригодницький екшен

The Saboteur (Диверсант) — пригодницький екшен з елементами автосимулятора і шутера. Дії развоврачиваются у Другу світову війну, в окупованій нацистами Франції. Головний герой – автомеханік і автогонщик Шон Девлін, який вирішив взяти участь у визволенні країни від окупації. У досягненні спільної мети йому допомагає британська розвідка та рух Опору.

Ігровий процес пропонує гравцеві більшу свободу дій. Важливу роль відіграє кольорова гама. Вся територія, підконтрольна німецьким солдатам відображена в сірих відтінках. По мірі виконання різних місій, ігровий світ стає все більш барвистим, що говорить про збільшення волі місцевих жителів боротися з окупантами.

The-Saboteur-1   The-Saboteur-2   The-Saboteur-3

У грі є декілька класів зброї: пістолети, кулемети, гвинтівки, рушниці, рушниці, гранати, гранатомети і вибухівка. Персонаж може нести одночасно лише дві одиниці зброї. Зброя і патрони до нього роздобути просто – купити на чорному ринку у торговців або ж підібрати у вбитих нацистів. Купівля кожного зразка зброї на ринку відбувається тільки один раз, далі в грі його можна буде безкоштовно взяти у торговця; постійно платити доведеться тільки за вибухівку та боєприпаси.

Від жорстоких перестрілок можна використовувати різні укриття. У міру отримання героєм поранень, екран заливає кров'ю. Для його очищення необхідно деякий час уникати поранень. Також можна проводити рукопашні бої – це потрібно, коли слід тихо вбити супротивника або заволодіти його одягом.

 

Серія ігор Prototype і Prototype 2

Prototype-0

Дата виходу: 2009 р. і 2012 р.

Жанр: екшен від третьої особи

Prototype і Prototype 2 – ігри на PC, що представляють собою науково-фантастичний екшен від третьої особи. За сюжетом вам належить грати за Алекса Мейсера – героя, наділеного надприродними здібностями, які перетворили його в машину для вбивства. Тепер йому потрібно вижити в цьому пеклі жорстоких битв. Гравець дивиться на світ очима мутанта, який харчується тільки однією думкою – помститися тому, хто зробив його монстром. На шляху грає стануть безліч перешкод, однак ніщо не може зупинити сильного антигероя. Висаджуйте, вбивайте, трощіть все на своєму шляху, і дізнайтеся істину будь-яку ціну!

Prototype-1   Prototype-2   Prototype-3

Головний герой наділений воістину унікальними здібностями. Алексу не відомо нічого про своє минуле, але він повністю керує сьогоденням. Безжально розправляючись з кожним, хто стане на його шляху, він привласнює його спогади і уміння жертви, стаючи з кожним вбивством все сильніше. Алекс Мейсер – прототип нелюдського зброї, розробленого незрозуміло ким і невідомо для яких цілей.

Проводячи бої на два фронти – з інфікованими мутантами і професійними військовими, герой під вашим управлінням распутает змову і змусить ворогів сповна розплатитися за рахунком.

 

Sleeping Dogs

Sleeping-Dogs-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: екшен, відкритий світ, гонки, RPG від третьої особи

Sleeping Dogs — гра на ПК, що поєднує елементи екшену, гонки і RPG. Сюжет гри нагадує картини з кращих гонкогских бойовиків. Вам доведеться увійти в роль офіцера Вей Шия, який вступить в даний бій за виживання. Доступно використовувати абсолютно всі, від навколишніх предметів до величезного арсеналу зброї.

Sleeping-Dogs-1   Sleeping-Dogs-2   Sleeping-Dogs-3

Головний герой навчений тут не тільки володіння технікою кунг-фу, але і новомодним паркуром. Правда, володіє він їм не досконало. Якщо пробіжки по стінах, стрибки з висоти і блискавичні зміни напрямків йому вдається виконати, то більш складні трюки – на жаль, немає. Сражайте наповал суперників, майстерно застосовуючи техніку східних єдиноборств. Ганяйте по проспектах мегаполісу в нелегальних гонках для відточування своїх навичок водіння. Крім стрімкого екшену, гравця очікує відпочинок в кращих забігайлівках і ігрових клубах міста.