Список кращих ігор про перегони на виживання для PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Список кращих ігор про перегони на виживання для PC
Insane

Insane-0

Дата виходу: листопад 2000 р.

Жанр: автосимулятор, аркада

Insane — гра для ПК, виконана в жанрі симулятора з елементами аркади. Гравець може змагатися в трьох різних режимах – чемпіонаті, швидкій гонці і практиці. У грі присутня п'ять класів машин – пікапи, вантажівки; екстремальні, 4х4 і спортивні. На вибір гравця – 30 різних авто. Можна змінити колір машини і апгрейдити її в залежності від своїх уподобань.

Insane-2   Insane-3   Insane-1

Під час гонки автомобіль піддається пошкоджень. Підвіска і кузов мнуться від ударів, навіть слабке дотик суперника на великій швидкості може вплинути на поведінку і управління машини. Ефектно відлітають запчастини машини, розбиті фари, злітає дах. У деяких додаткових авто також пошкоджується спойлер, вихлопна труба, бампера і кришки капотів. Є 8 типів гри: Вільний Заїзд, Гонка по Бездоріжжю, Боротьба за Прапор, Зона Руйнувань, Дослідник, Полювання за Воротами, Повернення Прапора, Проходження Воріт. Гравцеві належить відкрити 30 локацій, на яких можна проводити будь-тип гонок.

 

 

Insane 2

Insane-2-0

Дата виходу: 2011

Жанр: гонки, симулятори

Insane 2 є продовженням гоночної гри, Insane. Прототип гри був спочатку орієнтований на багатокористувацький режим гри. Одиночна гра використовувалася в основному для отримання поліпшень автомобіля і спеціальних предметів. Модифіковані машини гравці могли використовувати для гонки проти інших суперників. Все це залишили без зміни і в Insane 2. На вибір гравців – десять режимів гри. Крім стандартної гонки, ми їздимо по локації Gate Hunt, зустрічаючи на шляху багато перешкод. Велика свобода переміщення, використання якого дозволяє прокласти маршрут до мети.

Insane-2-1   Insane-2-2   Insane-2-3

У грі є 18 доступних автомобілів, розділених на 5 класів: легкові, 4х4, ПОЗАШЛЯХОВИКИ, пікапи і вантажівки. Всі машини можна налаштувати і поліпшити на ваш смак. Особливо слід бути обережними з проходять повз поїздами і палаючими цистернами. На успішне проходження гри впливають також погодні фактори, такі як грози. Локації, в яких гравцеві доводиться конкурувати, знаходяться в чотирьох регіонах світу.

 

 

Score International Baja 1000

Score-International-Baja-1000-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: гонки, аркади

Score International Baja 1000 — це гонки на позашляховиках. Baja 1000 – одна з найбільш впізнаваних гонок по бездоріжжю. Місце проведення змагань – Західна Мексика, півострів Baja. У битві беруть участь різні види автомобілів, які обладнані спорядженням для проходження складних шляхів. У цій грі нам належить вибір з понад 90 видів транспортних засобів, підготовлених творцями. Ці авто – копії реальних моделей, які беруть участь у змаганнях.

Score-International-Baja-1000-1   Score-International-Baja-1000-2   Score-International-Baja-1000-3

Крім легкових авто, ми можемо управляти вантажівками, мотоциклами та квадроциклами. Окремі моделі стають доступними у міру проходження гри. Основна частина – це режим кар'єри, що складається з 8 кіл-маршрутів. Кожен наступний маршрут складніше і довше попереднього, доступ до нього ми отримуємо в залежності від результату. В ході самої гонки варто турбуватися не тільки занятті місця на п'єдесталі, але й про підтримання автомобіля в цілому.

 

Pyroblazer

Pyroblazer-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: аркади, гонки

Pyroblazer – це динамічні гонки, в яких після перемоги на чергових змаганнях можна здійснювати поїздки за покупками, які поліпшать автомобіль, іменований блазером. Дана гра нагадує багато в чому культову серію ігор Wipeout. Події відбуваються в далекому майбутньому. Ареною для нинішніх змагань служить планета з системи Xarthas. Її типова місцевість для науково-фантастичної всесвіту, в якій присутні елементи єгипетської культури і характерні для кіберпанків.

Pyroblazer-1   Pyroblazer-2   Pyroblazer-3

Гравцеві відкривається можливість відвідування трьох основних локацій, управління якими ведуть різні фракції. Це численні каньйони, пустельні райони та міські зони. На початку гри доступні кілька блазеров з різними характеристиками і зовнішнім виглядом. Гравцеві варто вибрати, що краще: швидка але слабо броньована машина або міцна але повільна.

Також в блазере є свої унікальні додаткові функції, які будуть корисні під час гонки. Машину можна апгрейдити двома видами озброєння. Мова йде про основні мінах і бронях, що налічують більше десяти варіацій. Зброю можна поставити перед початком гонки або зібрати і встановити безпосередньо в ході подолання маршруту.

 

Crash Time 2

Crash-Time-2-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: гонки, аркади

Crash Time 2 – продовження захоплюючої гри про берлінських служителів закону із загону спецпризначення «Кобра-11», для яких не писані правила дорожнього руху і немає ніяких обмежень швидкості. Стихія відважних хлопців – це гонитва за злочинцями, яку вони проводять на високих швидкостях по вулицях Берліна. Засоби і методи не важливі, головне вистежити, наздогнати і знешкодити порушників закону.

Crash-Time-2-1   Crash-Time-2-2   Crash-Time-2-3

Герої відомого німецького серіалу «Спецзагін Кобра-11» знову будуть захищати правосуддя для забезпечення мирного спокою своїх громадян, не шкодуючи нервів і часу на піймання злочинців. Це наш шанс керувати діями найвідчайдушніших поліцейських Німеччини!

 

Crash Time 3

Crash-Time-3-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: гонки, аркади

Crash Time 3 – є третьою версією популярної лінійки ігор на спритність, яку гравці ще знають під назвою Кобра 11. Сюжет написаний на основі відомого кримінального серіалу Кобра: Філія Спеціальної, знятого німецьким телеканалом RTL. Розробники Crash Time 3, ввели в неї кілька суттєвих нововведень, порівняно з попередніми версіями. В першу чергу, трохи підкоригували трохи окостеневшую структуру ігрового режиму. Вороги залишилися колишніми: у цій частині ми зобов'язані виступити проти сильної терористичної організації.

Crash-Time-3-1   Crash-Time-3-2   Crash-Time-3-3

Тепер є кілька сценаріїв проходження гри. Мова йде про приміщення, у якому необхідно допитувати полонених розбійників після чергової погоні інтермедії, щоб вичавити з мерзотників потрібну інформацію. Сукупність фактів відкриє для нас різні добавки і секрети (наприклад, кращі автомобілі). Також у цій версії значно розширено штучний інтелект супротивників, які швидко розглядають ймовірний шлях втечі, роблячи при цьому різні розрахунки. Комп'ютер приймає до уваги не тільки відстань на карті, але також дорожню обстановку. Перебуваючи за кермом спортивного авто намагайтеся уникати контакту з польовими звірами, що виникають на шляху.

 

Crash Time 4: The Syndicate

Crash-Time-4-The-Syndicate-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: гонки, аркади

У Crash Time 4: The Syndicate Ви будете женуться за кримінальним угрупованням, члени якого намагаються зупинити органи правосуддя і отримати контроль над усім містом Кельн. Вам належить грати за головних героїв відомого німецького серіалу Alarm for Cobra 11, Бена і Семіра.

Crash-Time-4-The-Syndicate-1   Crash-Time-4-The-Syndicate-2   Crash-Time-4-The-Syndicate-3

У грі потрібно буде проводити патрулювання вулиць Кельна, шукати членів злочинних угруповань, розкиданих по всіх вулицях містечка і назавжди покінчити з їх злочинною діяльністю.

 

Crash Time 5 Undercover

Crash-Time-5-Undercover-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: гонки, пригоди, аркади

Серія ігор Crash Time нехай і не займає найвищі сходинки рейтингу гоночних ігор, лідируючі позиції автомобільних ігор, але користується величезним успіхом у шанувальників німецького серіалу Kobra. Її реліз відбувся через 1,5 року з випуску Crash Time IV.

Crash-Time-5-Undercover-2  Crash-Time-5-Undercover-3

Головні герої гри – все ті ж німецькі Семір і Бен. Тепер їм належить ловля небезпечної банди, яка займається контрабандою елітних автомобілів. Порушники закону невловимі, і поліцейським необхідно провести небезпечну операцію під прикриттям. У режимі кампанії гравцеві відкриваються почергово більше 50 місій, основне завдання яких полягає в гонитві за автомобілями. Хоч на гру не поширюється офіційна ліцензія, машини дуже схожі на продукцію відомих марок світового автопрому. Для боротьби зі зловмисниками є арсенал зброї, серед якого є електромагнітний вібратор (робить перешкоди для електронних систем), пускову установку з гачком і шипувата стрічка для пробивання шин злочинців.

 

Burnout Paradise: The Ultimate Box

Burnout-Paradise-The-Ultimate-Box-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: гонки

Burnout Paradise є продовженням всіма давно відомої гоночної ігри, виданої спочатку для власників консолей Xbox 360 і PlayStation 3, а стала доступною для користувачів ПК. Розробниками було опрацьовано оновлення моделі гри з використанням раніше не застосовує технології. По-перше, зміни торкнулися покращання фізичної системи, яка тепер базується на тривимірних об'єктах. Також, збільшено число підданих частин віртуальних автомобілів, наприклад, тепер можна авто з кузовом купе перетворити на кабріолет або розпиляти автомобіль навпіл. Ігрові дії в грі відбуваються в різних областях Парадайз-Сіті — вигаданого міста, і охоплюють великий радіус дії: будівлі і хмарочоси на пагорбі, острів з аеропортом.

Burnout-Paradise-The-Ultimate-Box-1   Burnout-Paradise-The-Ultimate-Box-2   Burnout-Paradise-The-Ultimate-Box-3

Завдання гравця – проводити гонку нехтуючи правилами дорожнього руху. Суперниками стануть більш ніж тридцять різноманітних персонажів. По ходу проходження, відкривається доступ до поліпшеним автомобілів. У кінцівці Ви вже будете їздити на Ford Mustang або Ferrari Enzo. Під час перегонів, надається величезна різноманітність в русі.

 

Clutch

Clutch-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: екшн, перегони

Гра Clutch створена російською компанією Targem Games. Аналогічно іншим іграм, вироблених цим розробником, в її основі лежать гонки. За сюжетом гри, Ви переноситесь в напіврозвалений світ, сповнений мутантів і радіації. Головний герой гри – це механік, який бореться за виживання в умовах суворої реальності і прагне виграти в безжальних небезпечних гонках.

Clutch-1   Clutch-2   Clutch-3

Змагання проходять на території закритого Великого Колайдера. У цьому місці велике випромінювання, з-за якого відбуваються не тільки різні мутації, але і виникають артефакти, основна мета для всіх сміливців, які володіють швидкими автомобілями. Тому головне завдання гравця – дослідити дану місцевість, відкрити нові карти, сидячи за кермом швидкісної машини і борючись за футуристичні загадкові скарби. Відкриття нових локацій залежить від успіху в проходженні місій. По ходу гри можна вибирати новий автомобіль і займатися його вдосконаленням.

 

Split Second

Split-Second-4

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: гонки

Split Second є гоночної грою на виживання. За сценарієм, гравець стає водієм, який приймає участь у великому телевізійному шоу. Ми отримуємо доступ до налаштувань спортивних автомобілів, на яких їдемо по завершенню гри на потіху публіки. Відмінна риса Split Second – це «демонстрація своєї сили» – можливість зрівняти з землею шматок маршруту. Для цього в гру додані різні вибухові речовини, які слід приводити в дію під час гонки. Щоб це здійснити, потрібно заповнити до кінця панель Power Bar і знайти річ, яку можна підірвати.

Split-Second-1   Split-Second-2   Split-Second-3

Для успішного наповнення панелі Power Bar потрібно майстерно дрейфувати, сидіти на хвості до попереду автомобіля, що йде і стрибати. Гравці з великим запасом терпіння тут можуть підірвати великі масивні об'єкти: контрольні вежі, мости або греблі. Кожна гонка сповнена перешкод на дорогах, які викликають тріщини, палаючі уламки і аварії автомобілів. Графіка настільки реалістична, що зрівняється з голлівудським фільмом. Перш за все, гра стала популярною завдяки цікавому сюжету і продуманої графіку.

 

Blur

Blur-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: гонки, аркади

У грі Blur сюжет обіграний через повідомлення, які гравець отримує з соціальних мереж неіснуючих в реальності. Тут є різні ліцензовані автомобілі. Всі вони без винятку можуть руйнуватися і володіють рівнем захисту у вигляді шкали. За її станом можна зрозуміти, наскільки машина пошкоджена. Гонки проходять на зміненій міській місцевості – Лос-Анджелеському річковому каналі і деяких частинах Лондона.

Blur-1   Blur-2   Blur-3

Гра містить стандартні розваги – прийняття участь в гоночних змаганнях, стрибки з трамплінів, виконання трюків, і знищення машин. Виконуючи завдання, Ви будете усувати на своєму шляху суперників. Під час гонки гравець набирає заряди, використовуючи які може збивати зі шляху своїх ворогів. Для прискорення, гравцеві необхідно витрачати свою енергію, не забуваючи про збільшення захисту від потенційних атак. У Blur можуть одночасно грати декілька осіб. Можна змагатися в одиночному розряді, і в командних битвах. Також гравцям дозволено змінювати налаштування, створюючи власні режими гри на свій смак. Дана гра базується на параметрах реальних автомобілів. Вона має аркадний тип управління і масу різноманітних змагань з противниками.

 

Post Apocalyptic Mayhem

Post-Apocalyptic-Mayhem-0

Дата випуску: 2011

Жанр: гонки, аркади

Post Apocalyptic Mayhem – це гоночна аркадна гра на виживання, в якій потрібно не лише доїхати до фінішної позначки на першому місці, але і вижити в гонці, позбувшись при цьому від величезної кількості супротивників. Автомобілі, якими керує гравець, обладнані важким озброєнням і бронею різного роду, тому змагання стають справжньою битвою за першість. Ігровий процес проходить як в одиночному режимі, так і в мультіплеере. Ми можемо заздалегідь оцінити небезпеки, які стануть у нас на маршруті. Кожна з небезпек розроблена для максимізації жорсткості – велика кількість смертоносних пасток, вузьких коридорів і прірв, в яких ухилитися від зіткнення з суперником неможливо.

Post-Apocalyptic-Mayhem-1   Post-Apocalyptic-Mayhem-2   Post-Apocalyptic-Mayhem-3

Перед грою нам слід один з автомобілів, які діляться на класи, залежно від напрямку атаки. Є авто з фронтальної, задній і бічній атакою. Стандартне зброя можна доповнити новим арсеналом, збираючи по дорозі предмети, що надають додаткові навички. У грі є проста і інтуїтивно зрозуміла модель руху, на якій ґрунтується динаміка геймплея. Гонки виглядають осінь реалістично, ефектно і видовищно.

 

Gas Guzzlers: Combat Carnage

Gas-Guzzlers-Combat-Carnage-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: гонки, аркади

Gas Guzzlers одна з найкращих ігор в жанрі на виживання. Багатий багаторічний досвід роботи в цій галузі дозволив розробникам створити емоційні гонки, в яких разом з високошвидкісними автомобілями на ралійні траси виходять легенди автомобілів колишньої Югославії, зокрема Застава 1100 і Застава 750.

Gas-Guzzlers-Combat-Carnage-1   Gas-Guzzlers-Combat-Carnage-2   Gas-Guzzlers-Combat-Carnage-3

У режимі кампанії ви керуєте кар'єрою гонщика, який починає гру з дуже повільного автомобіля. Згідно з сюжетом, вам належить брати участь в дорожніх зіткненнях, для отримання грошей. Зароблені кошти на ралі далі можна витрачати на покупку нових автомобілів і їх удосконалення. Гравець може вибрати машину з чотирьох категорій транспортних засобів. Для переходу до наступного класу необхідно назбирати потрібну суму для покупки більш швидкісного авто, а також виконати додаткові вимоги, наприклад, перемогти в турнірі або подолати окремого боса.

 

Death Rally

Death-Rally-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: гонки, аркади

Death Rally – це жорстока гоночна гра. Сюжет взято з однойменного мобільного блокбастера, який був випущений в далекому 1996 році. У грі змагаються гонщики, які не шкодують стану своїх автомобілів. Сидячи за кермом важко озброєного і сильно броньованого транспортного засобу, на шляху до фінішу, ви вступите в жорстокі сутички для знищення своїх суперників. Камера, демонструє те, що відбувається, знаходиться зверху над дахом авто.Гра починається досить скромно, у розпорядження гравця надходить маленький позашляховик і пару членів екіпажу. Після виграшу гонки, гравець отримує гроші і літали з яких можна конструювати нові автомобілі і краще озброєння.

Death-Rally-1   Death-Rally-2   Death-Rally-3

Не можна сказати, що гра вийшла як просте перенесення з мобільних пристроїв ПК. Її вдалося суттєво змінити. Додана покращена графіка, що базується на новому движку. Проведено обробку системи управління і камер для відповідності звичкам і вимогам комп'ютерних гравців. Також ми отримуємо єдиний режим кар'єри, розвиток персонажа в якому може проходити поодиноко або в многопользовательском режимі.

 

LocoCycle

LocoCycle-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: аркада, гонки, екшн

LocoCycle – це пригодницька 3D гра, в якій нам належить сісти за кермо ультрасучасного мотоцикла. Ми будемо займатися суперництвом з різними мастями та національностями супротивників. Основна фігура в LocoCycle – це спортивний мотоцикл, який є одночасно знаряддям вбивства.

LocoCycle-1   LocoCycle-2   LocoCycle-3

Jednoślad має в наявності декілька гаджетів і наділений можливостями, які допомагають йому в гонках. За сюжетом гри головний герой співпрацює з інженером по імені Пабло, який обслуговує гоночний апарат. Гравці зобов'язані усунути всіх ворогів, що стоять на їх шляху: озброєних бандитів і ширяють у повітрі роботів. У бою можна використовувати різні комбінації атаки. Графіка гри відстає від сучасних стандартів, але, тим не менш, забезпечує підтримку високих дозволів і стабільну якість зображення.