Ігри симулятори про полювання для PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри симулятори полювання — огляд кращих
Серія ігор Deer Hunter

Deer-Hunter-0

Дата виходу: 1997-2014 р. р.

Жанр: симулятори полювання

Мисливець на оленів — серія комп'ютерних ігор, симуляторів полювання. Спочатку створена для Windows, ігри пізніше одержали поширення на інші платформи, включаючи Mac, Playstation 2 і мобільні телефони. Перша гра в серії була випущена в листопаді 1997 року.Ігровий процес зазвичай відбувається в лісі, чи на лузі в різні пори року. Інших тварин крім оленів, навіть снігової людини, можна зустріти під час гри, але вони виконують роль декорації.Деяких тварин можна вбити, але гравець за них не отримає трофей і буде оштрафований, якщо тварина була зі списку заборонених для полювання. Зверніть увагу на останні версії гри Deer Hunter 2014 і 2015 років.

Deer-Hunter-1   Deer-Hunter-2   Deer-Hunter-3

Великий вибір стрілецької зброї, включаючи луки, арбалети, рушниці та карабіни, а так само різні по потужності і калібру стріли і патрони. Кілька способів пересування, починаючи від звичайної ходьби або бігу і закінчуючи їздою на коні або квадроциклі. Різного виду приманки, і кілька способів ведення полювання: ви можете переслідувати здобич верхи або підкрадатися до неї поповзом, сісти в засідці на вишці або вести полювання з укриття. У кімнаті трофеїв ви завжди зможете оцінити впольованих вами тварин, а ще краще прийняти участь в мережевій грі і кинути виклик кращим віртуальним мисливцям зі всього світу.

Серія ігор cabela's Big Game Hunter

Cabela’s-Big-Game-Hunter-0

Дата виходу: 1998-2014 рр.

Жанр: симулятори полювання

Всі ігри на вікіпедії

Cabela's Big Game Hunter – серія комп'ютерних ігор в жанрі симулятора полювання, з реалістичною графікою і різними режимами полювання (стандартний, чемпіонат, кампанія). Перша гра серії була випущена в 1998 році. Всього ж на ПК на сьогоднішній день вийшло 13 ігор. Не можна сказати, що ігри, що становлять дану серію – однотипні. Звичайно, скрізь ми стріляємо диких тварин, вичікуємо «трофейні» екземпляри, але від цього нітрохи нудно не стає. Адже тваринний світ радує своїм величезним багатством. Це не проста полювання: захопливість процесу додає добре продумана система місій. Після кожного завдання нараховуються очки, і від їх кількості залежить, яку ви отримаєте нагороду за свої труди.

Cabela’s-Big-Game-Hunter-1   Cabela’s-Big-Game-Hunter-2   Cabela’s-Big-Game-Hunter-3

Деякі ігри сфокусовані на сюжетної складової. Такою, наприклад, є cabela's Big Game Hunter 2010. В ній Ви виступите в ролі молодого, але талановитого мисливця Джека Уайлда, якому належить подолати різні екологічні небезпеки під час переслідування своєї здобичі. Серед тварин у грі представлені різні види оленів, вилороги, леви, ведмеді, імпали і безліч інших... Кожна з ігор пропонує свої регіони для полювання: Арізона, Британська Колумбія, Луїзіана, Вайомінг, Аляска та інші.

 

Carnivores Ice Age

Carnivores-Ice-Age-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: симулятор полювання, пригоди

Carnivores Ice Age – симулятор полювання, який переносить гравця прямо в Льодовиковий період, де мешкають тигри, величезні мамонти і навіть снігова людина як особливого трофея. Гра може похвалитися наявністю сюжету: земляни відкрили нову планету, на якій панує льодовиковий період. Природно, і фауна там мешкає відповідна – десять видів тварин, серед яких шерстисті носороги, тигри, диатримы і снігова людина. Полюванням на цих істот зайнялися численні шукачі пригод, що побачили це гарний спосіб розбагатіти або просто розважитися. Серед них і виявляється гравець. Геймплей охотосима являє собою дослідження великих локацій (яких в грі п'ять штук) і відстріл выслеженных представників місцевої фауни. Нові види тварин відкриваються не відразу – щоб побачити, доведеться спершу вбити два-три десятки істот дрібніші.

Carnivores-Ice-Age-1   Carnivores-Ice-Age-2   Carnivores-Ice-Age-3

В арсеналі мисливця присутні пістолет, двостволка, вінчестер, арбалет, напівавтоматична і снайперської гвинтівки, а також всілякі гаджети – манки, додаткові обойми, камуфляж, радар і так далі. Не варто думати, що полювання стане легкою розвагою: тварини не збираються покірно вмирати і здатні дати хороший відсіч сміливцю, позарившемуся на трофей. При всьому бажанні втекти від шаблезубого тигра, навіть пораненого, не вийде, тому потрібно безшумно підкрадатися, ретельно прицілюватися і разити наповал. Гра здатна зацікавити, перш за все, цікавим сеттінгом – полювання на далекій планеті є досить незвичним заняттям. Геймплей цього мисливського симулятора не настільки захоплюючий, але все ж таки гідний ознайомлення.

 

Carnivores: Dinosaur Hunter Reborn

Carnivores-Dinosaur-Hunter-Reborn-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: пригоди, симулятор полювання, ігри про динозаврів

Carnivores: Dinosaur Hunter Reborn – це реальний симулятор полювання, де вашими цілями і мішенями будуть справжні динозаври, які також, як і всі інші тварини поділяються на хижаків і травоїдних.. Потрібно бути обачним і завбачливим під час полювання. Щоб вижити, ви повинні будете дізнатися темперамент і манери видобутку і все як у реальному полюванні — ви повинні бути в курсі вашого оточення – Ви ж не хочете бути спійманим з підвітряного боку Т-Рексом і закінчити життя його ланчем! Запам'ятайте, Ви полюєте не на оленя, а на динозаврів!

Carnivores-Dinosaur-Hunter-Reborn-1   Carnivores-Dinosaur-Hunter-Reborn-2   Carnivores-Dinosaur-Hunter-Reborn-3

Гравці можуть досліджувати стежки і доріжки слідів тварин. Знання напрямку вітру – дуже важливо, так як деякі динозаври можуть відчувати твій запах. Хитрість і рельєф місцевості дасть вам незаперечну перевагу над деякими втягнутими динозаврами. Арсенал дає вибір між великокаліберною гвинтівкою, снайперською гвинтівкою, безшумним арбалетом або транквілізатором, який просто присипляє вашу здобич. Запахові приманки, які маскують свій запах і безліч інших корисних речей, які можуть виявитися незамінними для успішного полювання. Велика різноманітність різних динозаврів для полювання, кожен зі своїм унікальним поведінкою і інтелектом. Видобуток так само стає все більш досвідченими, від «мозку розміром з горіх» до хитрих динозаврів із загостреними почуттями зору, слуху і нюху.

Серія ігор cabela's Dangerous Hunts

Cabela’s-Dangerous-Hunts-0

Дата виходу: 2003, 2005, 2012 рр ..

Жанр: симулятори полювання, екшен від першої особи

Cabela's Dangerous Hunts – симулятор мисливця, створений за ліцензією відомого постачальника приладдя для полювання, рибальства та подорожей cabela's. Гравців чекає зустріч з небезпечними і агресивними представниками тваринного світу (ведмеді, вовки, леопарди, лосі, толстороги, буйволи та інші) в 12 регіонах, серед яких Британська Колумбія, Колорадо, Нью-Мексико, Танзанія і Зімбабве. Серед ігрових режимів у грі представлені Quick Hunt (полювання на одного звіра в одній локації), Action Zone (полювання в різних локаціях з дикими тваринами) і Career Hunt (серія місій, де ви вільні вибирати порядок виконання завдань).

Cabela’s-Dangerous-Hunts-1   Cabela’s-Dangerous-Hunts-2   Cabela’s-Dangerous-Hunts-3

Cabela's Dangerous Hunts 2 – друга гра в серії симулятора мисливця cabela's, яка, на відміну від першої частини, є сюжетною. Вам належить виступити в ролі знаменитого мисливця, що відправився на пошуки зниклого друга. Ви відвідаєте Аляску, Танзанії, Індію, Австралію, Аргентину і Сибір, де крім небезпечних тварин вам зустрінуться люди, які потребують вашої допомоги. У грі представлено 20 тварин, серед яких грізлі, пуми, вовки, тигри, крокодили і навіть йєті.

Cabela's Dangerous Hunts 2013 є продовження серії симулятора мисливця, яка створена за ліцензії cabela's. У цій частині тварини стали ще небезпечніше і розумніше, ніж раніше завдяки поліпшеній системі штучного інтелекту. Також в грі присутній кооперативний режим на розділеному екрані, який дозволить двом гравцям об'єднатися проти хвиль диких тварин. За сюжетом, вам випала роль двох братів, які через 10 років після загибелі батька від лап бурого ведмедя, об'єднуються для спільного полювання.

 

Серія ігор Monster Hunter

Monster-Hunter-0

Дата виходу: 2004-2013 рр ..

Жанр: симулятори полювання, action, RPG

Мисливець на чудовиськ — серія відеоігор в жанрі action RPG. У кожній грі серії гравець бере на себе роль мисливця в тому чи іншому регіоні фентезійного світу, займаючись вистежуванням і видобутком різноманітних фантастичних тварин. Серію відрізняє детально пророблений світ з вигаданими, але правдоподібними екосистемами.

Monster-Hunter-1   Monster-Hunter-2   Monster-Hunter-3

Ігри серії дозволяють гравцеві розвивати персонажа, освоюючи нові навички і створюючи нове спорядження для полювання на великих і небезпечних звірів. Важливою складовою серії є можливість кооперативної гри, що дозволяє декільком гравцям-мисливцям полювати спільно.

 

Серія ігор Hunting Unlimited

Hunting-Unlimited-0

Дата виходу: 2008-2011 рр.

Жанр: симулятори полювання

Ігри серії симуляторів полювання Hunting Unlimited відрізняються величезним ігровим світом. Можна годинами бродити в пошуку або переслідуванні звіра. У кожній грі присутній невеликий навчальний курс, в якому вам належить потренуватися у стрільбі з різних видів зброї, використанні манков і принад, пізнати всі хитрощі сучасної полювання. Різні режими гри дозволять вам вибрати полювання за своїм смаком. Мабуть найкраща з серії це Hunting Unlimited 2008 року.

Hunting-Unlimited-1   Hunting-Unlimited-2   Hunting-Unlimited-3

Прийміть участь в полюванні на територіях всіх п'ятдесяти штатів З'єднаної Америки, пройдіть всі різні по складності і завдання ігрові місії. Тримаєте оборону при нападі зграї голодних вовків або розлючених ведмедів грізлі, отстрелите певну кількість голів оленів за заданий час, выследите і підстрелите рідкісна тварина в заповідному лісі одного зі штатів. Охотьтесь при різних погодних умовах, дощ або туман вам не повинен стати перешкодою, а полювання в різних сезонах року тільки додасть вам задоволення від підстреленого трофею або выслеженной видобутку!

 

Canada Hunt

Canada-Hunt-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: симулятор полювання

Полювання в Канаді – непоганий симулятор полювання. Як випливає з назви, полювання проходить в Канаді. Вашою здобиччю можуть стати рідкісні види Канадської фауни – лось Скелястих гір, белохвостный олень і дика індичка. Ну і природно всі інші представники тваринного світу Канади.

Canada-Hunt-1   Canada-Hunt-2   Canada-Hunt-3

Кілька видів мисливської зброї, кілька видів приманок, три локації для гри з різними порами року і рельєфом. Можливість полювання з укриття або в переслідуванні. Не можна сказати що симулятор полювання Canada Hunt рівня ігор від cabela's, але пару вечорів вам скрасить однозначно.

 

3D Hunting 2010

3D-Hunting-2010-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: тривимірний симулятор полювання

3D Hunting 2010 — один з кращих 3D симуляторів полювання на даний момент. Загальна площа ігрових локацій у грі більше 25 квадратних миль, що відрізняються різноманітним ландшафтом, навколишньою природою з відмінною 3D графікою. Географічне розташування локацій простягається по всьому світу, від Північноамериканських прерій і густих лісів Європи, до жарких і безлюдних пустель Африки. Змінюються погодні умови, плюс можливість самому налаштувати хмарність та опади у грі, зміна часу доби, денна та нічна полювання з приладами нічного бачення. 26 видів тварин, від простого оленя і кабана та до екзотичних слонів і тигрів, що відрізняються реалістичними звичками та вподобаннями.

3D-Hunting-2010-1   3D-Hunting-2010-2   3D-Hunting-2010-3

Великий вибір стрілецької зброї в грі, 16 різних луків, арбалетів, пістолів, дробовиків, карабінів, рушниць і гвинтівок з оптичним прицілом. Стріли, патрони різного калібру, прилади нічного бачення, навігатори, біноклі, різні прикормки і манка для тварин. Існує чотири режими гри: Навчання – включає в себе пристрілювання з різних видів мисливської зброї. Кар'єра – де ви будете починаючи з самих азів полювання створювати свого героя, поступово осягаючи тонкощі і хитрощі мисливської справи. Швидка полювання – де ви потрапляєте на випадкову локацію і відразу приступаєте до полювання з певним набором спорядження. Виклики — режим, де вам належить пройти 72 мисливські місії з різними рівнями труднощі і набором спорядження.

 

3D Jagd Simulator 2011

3D-Jagd-Simulator-2011-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: симулятор полювання

3D Jagd Simulator 2011 - симулятор полювання де вам доведеться полювати на 26 видів тварин, починаючи від нешкідливих козуль і оленів і закінчуючи одними з найбільш лютих і небезпечних хижаків нашої планети типу львів чи слонів. Полювання буде проходити в різних точках нашої планети. Це може бути спекотна африканська савана або велика північноамериканська прерія. У грі три режими: Вільна полювання, де ви переноситесь на обрану локацію і займаєтеся полюванням на будь-яких, що мешкають там тварин. Кар'єра, де вам належить проходження великої кількості місій з певними завданнями і рівнями складності. І режим тренування, де ви зможете потренувати свої навички у стрільбі з різних видів зброї по стаціонарних і рухомих мішенях.

3D-Jagd-Simulator-2011-1   3D-Jagd-Simulator-2011-2   3D-Jagd-Simulator-2011-3

До ваших послуг в грі досить великий вибір стрілецької зброї від лука та арбалета до пістолетів, карабінів, дробовиків і снайперських гвинтівок, а так само різного мисливського спорядження й амуніції від приладів нічного бачення, біноклів і навігаторів до різноманітних приманок і манков. Однією з відмінних особливостей гри можна відзначити зміну часу доби і відповідно нічне полювання з приладом нічного бачення, що вигідно відрізняє гру від подібних тренажерів і робить процес набагато цікавіше. Відмінна графіка та реалістичність процесу роблять полювання в симуляторі 3D Jagd Simulator 2011 досить захоплюючим і захоплюючим заняттям!

 

Hunter's Trophy

Hunter’s-Trophy-0

Дата виходу: 2011

Жанр: симулятор полювання

Hunter's Trophy – один з найбільш реалістичних симуляторів мисливця. У вашому розпорядженні виявляться лук зі стрілами стріли або вогнепальну зброю, бінокль для вистежування жертви і вірний пес, який виконує всі ваші команди.

Hunter’s-Trophy-1   Hunter’s-Trophy-2   Hunter’s-Trophy-3

Полювати вам належить в трьох різних середовищах проживання (болота, поля і ліси), а в якості ваших жертв виступить 20 видів тварин і птахів, серед яких дикі качки, бобри, олені, кабани, лисиці, фазани, кролики та інші представники тваринного світу. У грі у вас є можливість налаштувати параметри полювання: погодні умови, час дня, зброя, полювання з-за укриття або переслідування жертви.

 

 

Hunters Trophy 2: Europe і Hunter's Trophy 2: America

Hunters-Trophy-2-Europe-0

Дата виходу: 2012 і 2014 р. р.

Жанр: симулятори полювання, 3D, спорт

Hunter's Trophy 2 — Europa заслужила репутацію кращого симулятора полювання для консолей, але і серед комп'ютерних аналогів тримається на високому рівні. Реалістичні поведінка тварин у різних середовищах, 10 видів зброї, більше 20 видів звірів: кабан, олень, лисиця, олень, заєць, фазан, качка ..., 30 різних планів полювання, обладнання і навички, онлайн лідерство, навчання стрільби по нерухомих і рухомих цілях ... все це зібрано в новій частині Hunter's Trophy 2: Europa, щоб запропонувати унікальний ігровий досвід, який порадує досвідчених і початківців мисливців, а також для тих гравців які просто хочуть випробувати щось нове.

Hunters-Trophy-2-Europe-1   Hunters-Trophy-2-Europe-2   Hunters-Trophy-2-Europe-3

Hunter's Trophy 2: America продовжує серію симуляторів мисливця і переносить гравців з європейських регіонів в Америку, де їх чекає 25 видів видобутку, починаючи від бурих ведмедів і закінчуючи оленями. У грі доступно 30 завдань, а також є можливість грати за мисливського пса під час місій за вистежування тварин.

 

Depth Hunter і Depth Hunter 2

Depth-Hunter-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: симулятор підводного полювання, спорт

Depth Hunter — симулятор підводного полювання, що дозволяють повною мірою відчути всі принади екстремальної спортивної риболовлі з острогою, а також полювання за підводними пейзажами і скарбами. Тут вам належить взяти на себе роль дайвера і зайнятися дослідженням морських глибин. Ігри містять безліч різних завдань, від підводної зйомки рідкісних морських риб і вивчення затонулих суден, до полювання на акул з гарпуном.

Depth-Hunter-1   Depth-Hunter-2   Depth-Hunter-3

Крім цього можна просто зайнятися вільним вивченням рівнів, тільки головне не попастися на очі якогось хижака, який не проти поласувати одиноким аквалангістом.

 

Remington Super Slam Hunting: Africa

Remington-Super-Slam-Hunting-Africa-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: симулятор полювання, аркада

Remington Super Slam Hunting: Africa – реалістичний симулятор полювання, який пропонує гравцеві відправиться в найглибші нетрі Африки озброївшись лише своєю кмітливістю... і... ну, ще віртуальним арсеналом важкого вогнепальної зброї та обладнання! Відчуйте себе справжнім мисливцем, досліджуючи 35 складних місій в різній місцевості і умовах. Охотьтесь більш ніж на 15 різних тварин, птахів і падальщики.

Remington-Super-Slam-Hunting-Africa-1   Remington-Super-Slam-Hunting-Africa-2   Remington-Super-Slam-Hunting-Africa-3

Стріляйте здалеку, цільтеся в голову і вбивайте небезпечних хижаків до того, як вони помітять вас і нападуть. Вибирайте зброю, залежно від ситуації, щоб набрати якомога більше очок. Під час свого сафарі заробляйте досягнення і купуйте нове озброєння. Повертайтеся на пройдені раніше рівні та з допомогою поліпшеного обладнання намагайтеся побити свої колишні рекорди. Вносьте свої кращі дані в світову таблицю рекордів. Покажіть свої успіхи і трофеї всьому світу.

 

Remington Super Slam Hunting: Alaska

remington-super-slam-hunting-alaska-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: симулятор полювання, аркада

Remington Super Slam Hunting: Alaska – дуже якісний симулятор полювання на тварин. Як ви зрозуміли з назви гри, належить полювати на Алясці на всіх тварин, які там мешкають. У міру проходження гри ви зможете відкривати нові місії і нові види зброї. Не варто забувати і про бонусні рівні, які будуть доступні по вдалому завершенню всіх завдань.

remington-super-slam-hunting-alaska-1   remington-super-slam-hunting-alaska-2   remington-super-slam-hunting-alaska-3

Якщо ви мисливець і любите полювання на великих звірів, то ця гра для вас! Полювати доведеться на найрізноманітніших звірів, серед яких вовки, лисиці і навіть білі ведмеді. Крім самої полювання, гравець може насолодитися прекрасними пейзажами дівочої Аляски, яка особливо прекрасна взимку.

 

Cabela's Hunting Expeditions

Cabela’s-Hunting-Expeditions-1-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: симулятор полювання

Cabelas Hunting Expeditions дозволить пережити незабутні і реалістичні відчуття процесу полювання. Стратегічне бачення допоможе планувати свої дії заздалегідь, поєднуючи їх зі свободою дій. Вогнепальну зброю можна буде самостійно налаштовувати, а також заробляти оновлення завдяки вдалому полюванню і подолання всіх виниклих проблем.

Cabela’s-Hunting-Expeditions-1   Cabela’s-Hunting-Expeditions-2   Cabela’s-Hunting-Expeditions-3

Тварини промальовані ретельно і зі смаком. Вони рятуються бігом, літають та плавають майже так само, як справжні. Гравцеві належить досліджувати 15 віртуальних околиць, які розташовані в Північній Америці і Африці, — пішки або на автомобілі.

 

Cabela's African Adventures

Cabela’s-African-Adventures-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: симулятор полювання

Cabela's African Adventures – симулятор полювання в повністю відкритому світі, де гравцеві випадає можливість відправитися до Африки і зустрітися з самими кровожерними представниками фауни. У цій частині віртуальний світ більш ніж в п'ять разів перевершує те, що було реалізовано у попередніх іграх cabela's для консолей. При цьому є можливість використовувати транспорт для швидкого переміщення.

Cabela’s-African-Adventures-1   Cabela’s-African-Adventures-2   Cabela’s-African-Adventures-3

У грі представлено два режими – Сафарі, де гравцеві необхідно виконувати ряд поставлених завдань, і Тир з підтримкою ігрових аксесуарів.

 

Deer Drive

Deer-Drive-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: симулятор полювання

Deer Drive – це гра-симулятор, в якій вам належить стати справжнім мисливцем. Гра для тих, хто хоче постріляти в безневинных тварин, які рятуються втечею від вас. Відчуйте свою перевагу, тримаючи в руках рушницю, над жалюгідними оленями, ведмедями та іншої рухомої біомасою.

Deer-Drive-1   Deer-Drive-2   Deer-Drive-3

У грі вас чекає чудово збалансоване зброю, напрочуд красива природа, різні трофеї, а також багато оленів. Однак крім цих прекрасних тварин у грі трапляються ведмеді грізлі, птахи і дрібні хижі звірі. Також можна поганяти на різних автомобілях і взяти участь у віртуальних перегонах і ралі-рейдах.

 

Deer Hunt Legends

Deer-Hunt-Legends-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: симулятор

Deer Hunt Legends — симулятор полювання, в якому подорожуючи по екзотичних локаціях, мисливці будуть вистежувати свою здобич, влаштовувати засідки, терпляче чекати появи звіра в перехресті прицілу, проявляти неабияку хоробрість у битві з небезпечними хижаками, і все це заради єдиної мети – здобуття довгоочікуваного трофею. Є декілька локацій, розкиданих по різних куточках планети. Тут гравців чекають більше тридцяти видів тварин, включаючи такі екзотичні, як шерстистий носоріг, ірландський лось, білохвостий олень і навіть тираннозавр. Кожен звір має свої звички, тому геймери повинні шукати різні підходи до кожного виду.

Deer-Hunt-Legends-1   Deer-Hunt-Legends-2   Deer-Hunt-Legends-3

Для видобутку трофеїв можна використовувати значний арсенал зброї: снайперські гвинтівки, дробовики і арбалети різних моделей чекають своєї години, щоб стати знаряддям вбивства в руках віртуального мисливця. Зброя витрачає боєприпаси, тому варто стежити за