20 кращих ігор про лицарів на ПК - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри про лицарів
Всім привіт! Нижче представлені ігри про лицарів на ПК. Я постійно моніторю ігри і сюди додаю нові ігри по мірі знаходження. Якщо ви знаєте ще ігри з лицарями то пишіть в коментарях.

 

Stronghold

Stronghold1

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі про середньовіччя, економічний симулятор

Дія гри переносить за часів Високого середньовіччя. Гравець зможе побувати в ролі принца, який мститься за смерть свого батька і поступово відвойовує королівство, яке було захоплене підлими зрадниками. Гра входить в топ кращих стратегій.

Stronghold2 Stronghold3 Stronghold4 Stronghold5

Гравець починає свій шлях з невеликого поселення і загону вірних воїнів, яких потрібно розвивати і покращувати. Першим ділом потрібно зайнятися видобутком ресурсів для будівництва будівель і прожитку своїх жителів. Оскільки гра є не тільки стратегією, але ще й економічним симулятор, геймер повинен уважно слідкувати за всіма параметрами та вибирати найбільш вдалі та економічно вигідні рішення.

 

Severance: Blade of Darkness

Severance-Blade-of-Darkness1

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: Екшен від третьої особи, слешер, фентезі, RPG від третьої особи, про гномів, про магію

Вся доля світу виявляється в руках випадкового воїна, який повинен роздобути стародавня зброя – Меч Ианнны і зупинити з його допомогою навала темних сил. Для цього герой відправляється в небезпечну подорож, в якому він повинен зібрати зачаровані руни, знайти артефакти і битися з самим предводителем хаосу.

Severance-Blade-of-Darkness2 Severance-Blade-of-Darkness3 Severance-Blade-of-Darkness4 Severance-Blade-of-Darkness5

У грі реалізована нестандартна бойова система, яка походить на файтинг. Щоб робити успішні удари і комбо-прийоми, гравець повинен натискати певну послідовність клавіш. У грі існує безліч ударів, які ефективні проти одних ворогів і абсолютно даремні проти інших. На вибір гравця присутні близько 70 видів різного холодної зброї, розділеного на клас одноручных дворучних.

 

Knights of the Temple: Infernal Crusade

Knights-of-the-Temple-Infernal-Crusade1

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: Слешер, екшн від третьої особи про середньовіччя, фентезі, битви на мечах

Лицар-тамплієр відправляється на небезпечне завдання, в якому він повинен врятувати юну Адель – дівчину, наділену особливим даром, а також зупинити божевільного єпископа, який уклав договір з ватажками Пекла. На шляху у лицаря варто армія поплічників темряви, підступні Сарацини, демони, ніжити і саме Чистилище.

Knights-of-the-Temple-Infernal-Crusade2 Knights-of-the-Temple-Infernal-Crusade3 Knights-of-the-Temple-Infernal-Crusade4 Knights-of-the-Temple-Infernal-Crusade5

Ігровий процес являє собою класичний екшн від третьої особи, в якому гравець досліджує різні локації, вирішує головоломки і загадки, а також бореться з великою кількістю ворогів. У грі є багато видів супротивників, кожен з яких вимагає особливого підходу і тактики бою. Проект має похмуру середньовічну атмосферу і містичний сюжет. З інших особливостей гри, можна відзначити кілька видів техніки бою на мечах, величезних босів, а також великий вибір середньовічної зброї.

 

Knights of the Temple 2

Knights-of-the-Temple1

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Екшн від третьої особи, фентезі, битви на мечах, RPG

Гравець виступає в ролі лицаря-тамплієра, який покликаний захистити світ від навали сил темряви. Для цього герой вирушає на пошуки трьох магічних артефактів – Ока Бога, Меча і Ключа. Ці зачаровані предмети, допоможуть лицарю відшукати пекельні брами, вразити демонічних ворогів і замкнути їх у вічне небуття. Щоб відшукати всі втрачені артефакти, герой повинен побувати на островах Сирмиут і Илгард, а також відвідати стародавнє місто Юзра.

Knights-of-the-Temple2 Knights-of-the-Temple4 Knights-of-the-Temple5 Knights-of-the-Temple33

Гра є екшеном від третьої особи з елементами RPG. В процесі проходження гравець зможе брати додаткові завдання, виконання яких буде винагороджуватися зброєю, екіпіровкою, а також впливати на кінцівку. У проекті представлено кілька бойових технік, а також великий вибір холодного середньовічної зброї. З ключових моментів можна відзначити: нелінійне проходження, різноманітних ворогів, а також динамічні битви на мечах.

 

Medieval 2: Total War

Medieval-2-Total-War1

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: RTS, глобальна стратегія, покрокова стратегія, про Русь

Дії гри, охоплюють проміжок часу від 1080 р. і до 1530 р. Сюжет побудований на протистоянні середньовічних держав, які розвиваються, створюють альянси, захоплюють інші королівства і т. д. Гравець зможе взяти на себе роль ватажка однієї з Європейських країн і спробувати створити зі свого королівства справжню імперію. У проекті реалізовані значимі історичні події, такі як пандемія чуми, винахід пороху, а також монголо-татарське іго.

Medieval-2-Total-War2 Medieval-2-Total-War3 Medieval-2-Total-War4 Medieval-2-Total-War5

Ігровий процес розділений на дві частини – покрокові баталії на глобальній карті і бої в реальному часі на детальних локаціях. В покроковому режимі, події відбуваються на всьому континенті, і кожна фракція робить свій крок (вивчає технології, нападає на ворогів, створює спілки та робить інші глобальні дії). Режим бою в реальному часі, представлений класичною стратегією, в якій потрібно управляти військами і окремими загонами. В цілому проект отримав величезну популярність серед любителів тактичних стратегій, середньовіччя і всієї серії Total War.

 

Age of Chivalry

Age-of-Chivalry1

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Багатокористувацький командний екшн від першої особи про середньовіччя,

Дії гри розповідають про протистояння двох орденів – лицарів королівства Агата і Ордена Мейсона, які борються за право володіти королівством. В залежності від обраної локації і сценарію, гравці діляться на дві рівнозначні команди і виконують поставлені завдання. У грі присутні кілька ігрових режимів, таких як захоплення точок, штовхання візки, звільнення полоненого, облога і т. д.

Age-of-Chivalry2 Age-of-Chivalry3 Age-of-Chivalry4 Age-of-Chivalry5

У проекті реалізована класова система. Для гри доступний повільний важко броньований лицар з мечем, булавою або бойовим молотом, швидкий і маневрений піхотинець, озброєний коротким, мечем і щитом, копейщик, боєць з алебардою, лучник і арбалетчик. Кожен клас є важливою бойовою одиницею, яка будує всю тактику бою. Проект зможе порадувати всіх любителів багатокористувацьких командних ігор, а також фанатів проектів про середньовіччя.

 

King Arthur: The Role-Playing Wargame

King-Arthur-The-Role-Playing-Wargame1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: RTS, RPG, покрокова стратегія, фентезі

Гравець зможе побувати командиром невеликого загону лицарів круглого столу, які борються з різними монстрами і несуть істини короля Артура в найвіддаленіші ділянки фентезійного світу. Проект ділиться на дві рівноцінні частини – глобальну карту з покрокової системою, а також безпосередньо сам бій в реальному часі.

King-Arthur-The-Role-Playing-Wargame2 King-Arthur-The-Role-Playing-Wargame3 King-Arthur-The-Role-Playing-Wargame4 King-Arthur-The-Role-Playing-Wargame5

Проект об'єднує в собі такі жанри як покрокова стратегія, тактична стратегія і RPG. Гравець повинен керувати своїм військом, навчати воїнів, покращувати екіпіровку і т. д. В процесі гри, геймеру будуть попадатися текстові квести, проходячи які, гравець зможе визначити темперамент свого героя, що вплине на кінцівку гри. Крім битв в реальному часі, потрібно постійно сделить за подіями на глобальній карті. В цілому гра зможе сподобається всім фанатам стратегій начебто Total War, а також любителям фентезі.

 

Lionheart: Kings' Crusade

Lionheart-Kings'-Crusade1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі, RPG, про Близький Схід

Дії гри розгортаються у часи середньовічної Європи і хрестових походів. Гравець зможе взяти під управління армію хрестоносців і з допомогою тактики і бойової майстерності, підкорити весь Близький Схід. У проекті доступно кілька компаній і сценаріїв, кожен з яких відрізняється унікальними типами військ, героїв, озброєння і т. д.

Lionheart-Kings'-Crusade5 Lionheart-Kings'-Crusade4 Lionheart-Kings'-Crusade3 Lionheart-Kings'-Crusade2

Ігровий процес проекту, виконаний у вигляді класичної real-time стратегії. Гравець повинен оцінювати підконтрольні сили і сили ворога, шукати проломи в обороні і вчасно нападатизахищатися з допомогою відповідних типів воїнів. Особливої уваги заслуговують герої – більш сильні юніти, які мають унікальні здібності і значно підвищують силу оточуючих солдатів. Гра зможе сподобається всім фанатам історичних стратегій, а також любителям стратегічних ігор з елементами RPG.

 

Dante's Inferno

Dante’s-Inferno1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Слешер, action, RPG від третьої особи, битви на мечах

Гравець зможе побувати в ролі Данте – професійного воїна і лицаря-хрестоносця. Герой потрапляє в пекло, щоб визволити свою кохану, яка була вкрадена верховним демоном Люцифером. Що б звільнити дівчину, гравець повинен пройти всі кола пекла і битися з жахливими чудовиськами, що населяють це моторошне місце.

Dante’s-Inferno4 Dante’s-Inferno5 Dante’s Inferno11 Dante’s Inferno12

Проект є класичним представником жанру слешер. Гравець повинен комбінувати атаки, для знищення полчищ ворогів. За це герой отримує душі, які можна витратити на вивчення спеціальних здібностей. Також у грі присутня безліч загадок і головоломок, які постійно будуть зустрічатися на кожному колі пекла. Ключовим перевагою гри став цікавий сюжет, який тісно перетинається з відомим твором поета і мислителя Данте Аліг'єрі.

 

Mount & Blade: Warband

Mount-&-Blade-Warband1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: RPG від першої особи, історична стратегія про середньовіччя, відкритий світ,

Гравець зможе побувати в ролі шукача пригод, який повинен зробити собі ім'я в середньовічному світі, розореному постійними війнами і набігами варварів. Для цього герой може стати кращим воїном, професійним полководцем, майстерним купцем або караванщиком. У грі представлена повна свобода дій, тому гравець може вибирати безліч шляхів до слави й багатств.

Mount-&-Blade-Warband2 Mount-&-Blade-Warband3 Mount-&-Blade-Warband4 Mount-&-Blade-Warband5

Гра поєднує в собі безліч жанрів, начебто стратегії, слешера і екшену. Герой зможе особисто брати участь у масштабних битвах або керувати цілим військом. У проекті немає класичних квестів або завдань. Гравець просто виявляється в середньовічному світі, в якому можна робити що завгодно і ставати ким завгодно. З ключових достоїнств гри, варто відзначити велику вибір історичної зброї і екіпіровки, динамічні битви, битви на конях, можливість особисто брати участь у масштабних битв і облог фортець.

The First Templar

The-First-Templar1

Дата виходу: 2011

Жанр: Екшен від третьої особи, слешер, RPG

В ордені тамплієрів сталася змова засновників, які вирішили зрадити свої ідеали і отримати могутність. Проти них виступає двоє відступників – мандрівний лицар Селиан і Марі – молода дівчина, невиправдано визнана єретичкою.

The-First-Templar2 The-First-Templar3 The-First-Templar4 The-First-Templar5

Ігровий процес являє собою динамічний екшен з безліччю головоломок і битв з ворогами. Гравець в компанії дівчини (в кооперативному проходженні, другий гравець може грати за Марі) подорожує по середньовічній Європі і шукає стародавні артефакти в різних катакомбах, старовинних монастирях і т. д. Основними супротивниками виступають бунтівні тамплієри. Також в проекті реалізована прокачування навичок і спеціальних здібностей, а деякі завдання потребуватимуть взаємодії між персонажами.

 

The Cursed Crusade

The-Cursed-Crusade1

Дата виходу: 2011

Жанр: Слешер від третьої особи, екшен, битви на мечах

Події гри відбуваються під час Четвертого Хрестового походу. Гравець зможе побувати в ролі тамплієра Денца де Бейля, який разом зі своїм супутником – найманцем Эстебаном, повинні вижити в тяжких умовах постійних битв і боїв.

The-Cursed-Crusade2 The-Cursed-Crusade3 The-Cursed-Crusade4 The-Cursed-Crusade5

Гра є слэшером з великим набором комбо-прийомів і атак. Гравець зможе вивчати нові навички і застосовувати їх у бою, проти переважаючих сил противника. На вибір гравця – величезний арсенал середньовічної холодної зброї, від класичних дворучних мечів, до перначів і алебард. До головних достоїнств гри слід віднести кооперативний режим проходження, динамічний і захоплюючий сюжет, а також понад 400 видів ударів і атак.

 

War of the Roses

War-of-the-Roses1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Командний екшен від третьої особи про середньовіччя, битви на мечах

Сюжет гри переносить гравця в часи середньовічної Англії, в період громадянської війни Червоної і Білої троянди. Битви відбуваються між фракціями Ланкастерів, Плантагенетів і Йорків. Гравець зможе взяти будь-яку сторону конфлікту і спробувати вивести свою команду на лідируючі позиції.

War-of-the-Roses2 War-of-the-Roses3 War-of-the-Roses4 War-of-the-Roses5

На початку гри, геймери робитися на дві команди (максимум 64 людини). Потім, в залежності від локації і сценарію, гравці повинні виконувати тактичні завдання, а також боротися один з одним в ближньому бою. У грі присутні кілька режимів, які визначають завдання і мету кожної місії. Також є класова система. Гравець зможе вибрати броньованого лицаря, піхотинця, лучника і т. д. Рольова система виконана у вигляді прокачування героя. Кожен повержений ворог або виконане завдання, принесуть очки досвіду, які можна витратити на дослідження нових прийомів, умінь і пасивних здібностей.

 

Chivalry Medieval Warfare

chivalry-medieval-warfare1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Командний екшен від першої особи про середньовіччя, битви на мечах

Лицарський орден Мэйсонов, захопив владу в королівстві і жорстоко вбив короля. В цей час інший лицарський орден Агати, повернувся з тривалого хрестового походу. Виявивши королівство захопленим, лицарі Агати вирішили відвоювати владу і знищити всіх зрадників корони.

chivalry-medieval-warfare2 chivalry-medieval-warfare3 chivalry-medieval-warfare4 chivalry-medieval-warfare5

Гра є сесійним командним екшеном. Гравці діляться на команди, обирають класи та виконують поставлені завдання, які залежать від локації і сценарію гри. З класів у грі доступні: стрілок, легкий піхотинець, лицар і важкий піхотинець. Кожен клас має своїм набором умінь. Приміром броньований лицар має підвищену захист, але низьку швидкість, у той час як, легкий піхотинець дуже спритний, але помирає від будь-якого серйозного удару. Крім класів, гравець зможе вибрати різну зброю на зразок кийків, мечів, луків, арбалетів, метальних кинджалів і т. д.

 

Серія Dark Souls

Dark-Souls1

Дата виходу: 2011-2016 р.

Жанр: RPG від третьої особи, відкритий світ, битви на мечах

Гравець зможе побувати в ролі полеглого лицаря, який потрапив у похмурий загробний світ, наповнений жахливими монстрами, небезпечними босами і іншими блукаючими душами. За легендою, з чистилища є вихід, але що б його відшукати потрібно досліджувати найвіддаленіші куточки і підземелля темної пекла.

Dark-Souls2 Dark-Souls3 Dark-Souls4 Dark-Souls5

Ігровий процес являє собою динамічний і хардкорний екшн від третьої особи. Спочатку ігри, геймер створює свого персонажа, обирає його клас, бажане зброю і магічні здібності. Від вибору буде залежати стиль гри. Варто відзначити, що навіть самий броньований герой, буде гинути від кількох ударів рядових супротивників. Гра вимагає майстерності і знання всіх здібностей свого персонажа. В процесі проходження, герой буде отримувати нові рівні, відкривати особливі вміння, а також знаходити більш потужна зброя. Друга частина Dark Souls, потрапила в список кращих ігор 2014 року.

 

For Honor

for-honor1

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: Багатокористувацький командний екшен від третьої особи, файтинг, вікінги

Сюжет гри побудований на протистоянні трьох фракцій. На полях битв сходяться лицарі, вікінги, а також самураї, які борються за лідерство. В залежності від режиму гри, локації і сценарію, гравці повинні виконувати різні тактичні завдання і вступати в криваві двобої з представниками інших фракцій.

for-honor4 honor 14 honor13 for-honor-33

Ігровий процес являє собою слешер від третьої особи. Для перемоги, гравець повинен виконувати завдання і битися, вчасно ставлячи блоки і відбиваючи атаки ворогів. У проекті доступно безліч прийомів, крім стандартних ріжучих і рубають ударів, є удари ефесом, руками, ногами і корпусом. З ключових особливостей гри, варто відзначити динамічні битви, чудову графіку, великий вибір зброї і екіпіровки, а також опрацьовані локації, які передають атмосферу середньовічних битв

 

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom-Come-Deliverance1

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: RPG від першої особи про середньовіччя, відкритий світ

Події гри переносять в середньовічну Європу, яка загрузла в постійні битви за владу. Гравець зможе відчути себе в ролі Генрі – простого жителя і сина коваля. Герой бажає помститися ворожого королівства за вбивство всієї його родини і тому Генрі відправляється на службу.

Kingdom-Come-Deliverance2 Kingdom-Come-Deliverance3 Kingdom-Come-Deliverance4 Kingdom-Come-Deliverance5

У грі реалізована унікальна система бою. Практично всі прийоми були записані з допомогою експертів фехтування. Гравцеві буде доступно кілька прийомів і 18 зон, за яким можна здійснювати різні атаки. Також в грі реалізована незвичайна безстанова система прокачування. Геймер зможе комбінувати навички і створювати по-справжньому унікального героя зі своїми особливостями. З ключових особливостей проекту варто відзначити відмінну графіку, динамічний ігровий процес, а також реалістичну модель бою і їзди на коні.