20 кращих слешерів для ПК | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Підбірка кращих слешерів
Серія Prince of Persia

Prince-of-Persia1

Дата виходу: 1989-2010 р.

Жанр: Слешер, екшен від третьої особи, відкритий світ, паркур

В процесі захоплення замку індійського владики, Принц Персії виявляє древній артефакт – Кинджал Часу. З його допомогою герой може відмотувати час і запобігати фатальні події. Але з-за зради, молодий Принц, активує Пісочний Годинник – перетворюють всіх живих людей у замку, в кровожерливих пісочних монстрів. Головне завдання героя – дістатися до Пісочного Годинника, щоб відмотати час назад і запобігти загибелі батька.

Prince-of-Persia2 Prince-of-Persia3 Prince-of-Persia4 Prince-of-Persia5

Ігровий процес представлений динамічними битвами, які розділені логічними загадками і пазлами. В процесі проходження герой буде зустрічати пісочних ворогів, які будуть намагатися зупинити героя. Що б з ними впоратися, потрібно використовувати Кинджал Часу і акробатичні трюки, змішані з бойовими прийомами, на зразок бігу по стінах, перекидів і т. д. Гра отримала безліч позитивних відгуків за цікавий сюжет, відмінну музику і унікальну, на той час, бойову систему.

 

Серія Dynasty Warriors

Dynasty-Warriors1

Дата виходу: 1997-2015 р.

Жанр: Слешер, екшен від третьої особи, про Японію, RPG, файтинг, битви на мечах

Гравець зможе приміряти на себе роль легендарно воїна, який відточив свою майстерність до такого рівня, що з ним не зможе впоратися навіть ціле військо. Оригінальна назва гри, перекладається як «Найкращий в три царство».

Dynasty-Warriors2 Dynasty-Warriors3 Dynasty-Warriors4 Dynasty-Warriors5

Гравець зможе вибрати одного з 70 іграбельних персонажів і почати свій шлях з невеликих і легких завдань, поступово виконуючи більш складні квести і стаючи найкращим воїном. В процесі проходження, гравцеві будуть протистояти різні типи ворогів, які відрізняються прийомами, тактикою і запасом здоров'я. Оскільки герой бореться самотужки, варто бути уважним, адже кількість супротивників може перевершувати буквально в десятки разів і недосвідченого воїна можуть просто «задавити» числом. Гра зможе душі всім любителям японських RPG, а також слешерів в історичному сеттінгу.

 

Severance: Blade of Darkness

Severance-Blade-of-Darkness1

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: Слешер, RPG від третьої особи, фентезі, про гномів

Могутній Творець породив Світло і Темряву – двох принців, які панували у своїх королівствах. Але Темрява вирішив зрадити батька і захопити його владу. Для цього він вивчив древні знання і створив жахливих створінь, які встали до лав його армії. Побачивши це, Творець і Світло, розв'язали війну проти знавіснілого Темряви. Гравець зможе почати свій шлях в ролі безіменного обраного, на плечі якого ляже порятунок світу від вічного мороку і хаосу.

Severance-Blade-of-Darknes5 Severance-Blade-of-Darkness2 Severance-Blade-of-Darkness3 Severance-Blade-of-Darkness4

На самому початку проходження, гравець зможе вибрати клас і тип свого персонажа. Герої відрізняються зброєю, прийомами, бронею, запасом здоров'я і т. д. В проекті реалізована унікальна бойова система, яка більш схожа з файтингом. Для виконання потужних ударів і комбінацій, гравець повинен вибрати напрямок і натискати послідовність клавіш, при цьому кожна одиниця зброї має свій власний набір атак, а кількість різного холодної зброї в грі, налічує близько 70 різновидів. Гра зможе сподобається всім любителям похмурого фентезі з хардкорными битвами.

 

BloodRayne 1 і 2

BloodRayne1

Дата виходу: 2002 р. – перша 2004 р. -друга

Жанр: Слешер, екшен від третьої особи, головний герой дівчина, про вампірів

Гравець зможе побувати в ролі Рейн – молодий вампірши, яка працює на секретну організацію Бримстоун. Дівчина повинна виконати небезпечне завдання і розслідувати причини перетворення жителів цілого селища в ходячих мерців. В процесі подорожі, Рейн починає розплутувати містичний змова Третього Рейху, здатний призвести до занурення світу в хаос.

BloodRayne2 BloodRayne3 BloodRayne4 BloodRayne5

Оскільки дівчина Рейн, є полувампиром-напівлюдиною, вона володіє деякими надздібностями, які дозволяють їй долати перевершує кількість добре озброєних ворогів. Наприклад, для поповнення запасу життя потрібно вчепиться іклами в шию ворога і випити всю кров, а для вбивства цілого натовпу супротивників, активувати Криваву Лють (при заповненні відповідної шкали) і миттєво розправиться з ними використовуючи найсучасніші технічні прийоми і комбо-атаки. З доступного зброї є: леза-ножі, пістолети, автомати, вибухівка, гарпун, а також кілька одиниць спеціального озброєння.

 

Titan Quest

Titan-Quest-1

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Слешер, RPG з виглядом зверху, про Стародавню Грецію, про Стародавній Єгипет, про магію

Гравець зможе побувати в ролі обраного героя, який повинен зупинити трьох Титанів – міфічних велетнів, расколовших, колись цілісний світ Древенго Єгипту, Греції і Сходу. Щоб досягти своєї мети, гравець повинен дослідити всі три світу, навчитися майстерності бою, а також по черзі перемогти всіх антагоністів.

Titan-Quest-2 Titan-Quest-3 Titan-Quest-4 Titan-Quest-5

Проект є типовим представником жанру hack'n'slash, в якому основний упор зроблений на битви і прокачування персонажа. З особливостей гри слід відзначити три світи, кожен з яких відрізняється своїми ворогами, босами і стилістикою. Оскільки гра створена за мотивами міфології древніх цивілізацій, гравець зможе зустріти самих небезпечних створінь з легенд і казок. Також у проекті представлена гнучка рольова система, що дозволяє створити унікального персонажа. Гра займає почесне місце в списку найкращих RPG ігор.

 

Ninja Blade

Ninja-Blade1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Слешер, екшен від третьої особи, про ніндзя

Дивні обставини у центрі Токіо відкрили прохід з вимірювання демонів. Потойбічні створення швидко захопили в місто і перетворили всіх жителів в небезпечних монстрів. Гравець зможе побувати в ролі Кена Огавы – професійного ніндзя і мисливця на демонів. Його основне завдання – знищити вогнище демонів і їх ватажків, а також закрити портал.

Ninja-Blade2 Ninja-Blade3 Ninja-Blade4 Ninja-Blade5

Проект є класичним слэшером з швидким геймплеєм, безліччю ворогів і прийомів. Головними відмінними рисами Ninja Blade, стали: величезний вибір холодної зброї, яке змінює тактику і стиль бою, а також велика різноманітність босів, що зустрічаються практично на кожному кроці. Варто відзначити безліч динамічних катсцен із системою quick-time-events (гравець повинен швидко натискати певні комбінації клавіш, прямо під час ролика).

 

Darksiders 1 і 2

darksiders1

Дата виходу: 2010 р. –перша 2012 р. -друга

Жанр: Слешер, пост-апокаліпсис, фентезі, відкритий світ, RPG від третьої особи, про демонів

Багаторічна війна ангелів і демонів, практично повністю знищила Землю і все її населення. Що б розібратися в конфлікті, верховна рада посилає Війну – одного з встадников апокаліпсису. Але з-за зради демона Страга, вершник виявляється звинувачений у всіх руйнування і бідах. Що б спокутувати свою провину, герою дається останній шанс.

darksiders2 darksiders33 darksiders4 darksiders5

Оскільки гра є класичним слэшером, більшу частину часу гравець буде битися з різними монстрами і босами. Для цього, Війна має величезний набір ударів і комбо прийомів, а в процесі проходження різноманітність атак і зброю, буде тільки збільшуватися. Для різноманітності геймлпея, в гру були додані логічні загадки і динамічні погоні на коні апокаліпсису.

 

Dante's Inferno

dante-s-inferno-1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Слешер, екшен від третьої особи, про лицарів

Демон Люцифер викрав кохану лицаря-хрестоносця Данте. Щоб повернути дівчину, герой повинен відправитися в Пекло і пройти всі його кола. На шляху лицаря будуть стояти жахливі монстри, грішники і боси, які уособлюють кожен з кіл пекла.

dante-s-inferno-2 dante-s-inferno-3 dante-s-inferno-4 dante-s-inferno-5

Проект є альтернативною трактуванням «Божественної Комедії» Данте. Гравець потрапляє в похмурий світ Пекла, який доверху набитий ворогами. Щоб розправиться з противниками, гравець зможе використовувати Розп'яття (рятує душі грішників) або Косу Смерті (захоплює душі монстрів). Крім битв в грі представлено безліч логічних загадок і пазлів. Проект зможе сподобається всім любителям похмурих екшенів і динамічних слешерів.

 

Blades of Time

Blades-of-Time1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Слешер, екшен від третьої особи, головний герой дівчина, RPG, зроблено в Росії

Дівчина Аюмі – молода шукачка пригод. Героїня обожнює подорожувати по стародавніх руїн та різних місць сили, а також вивчати незвичайні предмети і артефакти. Крім цього, Аюмі спритно управляється з холодним і вогнепальною зброєю. Дії гри розкажуть про чергове небезпечне завдання героїні, в якому їй належить зустрітися лицем до лиця з самим демоном Хаосу.

Blades-of-Time2 Blades-of-Time3 Blades-of-Time4 Blades-of-Time5

Ігровий процес розгортається на різних магічних локаціях і стародавніх руїнах. Гравець повинен розправляється з різними типами ворогів, розгадувати загадки, битися з босами і збирати нове озброєння. Нововведенням гри, стала система управління часом. Героїня може відмотувати і уповільнювати час, щоб ще більш видовищно знищувати своїх супротивників. Проект зможе порадувати своєю динамікою, харизматичною героїнею і великим арсеналом зброї.

 

Torchlight II

Torchlight-II1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Слешер, RPG з виглядом зверху, кооператив, стімпанк

Після того, як дракон Ордрак, був переможений трьома героями, щось дивне почало відбуватися з розумом переможців. Алхімік позбавляється розуму і повністю знищує шахтарське містечко Торчлайт. Виявляється, як і Ордрак, колишній герой заражений дивним недугою – Эмберитовой чумою. Що б зупинити збожеволілого Алхіміка, народ закликає нового обраного, який повинен покласти край безчинствам спятившего.

Torchlight-II2 Torchlight-II3 Torchlight-II4 Torchlight-II5

При першому вході в проект, гравець зможе вибрати зовнішність, налаштувати клас і основні параметри свого героя. У процесі гри, геймер повинен досліджувати темні підземелля, вівтарі, місця сили та інші локації, в пошуках головного лиходія. Крім сюжетної лінії, присутня безліч додаткових квестів, які винагороджуються цінного екіпіровкою, грошима і зброєю. Також в грі можна завести вихованця, який стане вірним супутником і напарником.

 

Shadow Warrior 1 і 2

Shadow-Warrior-1

Дата виходу: 2013 р. –перша 2016 р. -друга

Жанр: Слешер, шутер від першої особи, відкритий світ, паркур, ніндзя

Професійний ніндзя Лю Ванг, відправляється на смертельно-небезпечне завдання. Його основне завдання – закриття порталу з якого цілою ордою стали з'являтися демонічні створення. На шляху героя постають різні монстри і боси, з якими належить битися гравцеві.

Shadow-Warrior-2 Shadow-Warrior-3 Shadow-Warrior-4 Shadow-Warrior-5

У грі зроблений упор на барвисті і динамічні битви. Гравець зможе винищувати ворогів з допомогою великого арсеналу вогнепальної, демонічного і холодної зброї, а також за допомогою кулаків ніндзя і сюрикенов. Крім сюжетної лінії, можна виконувати різні другорядні завдання, які зможуть відкрити доступ до нових прийомів і видів зброї.

 

DmC: Devil May Cry

Devil-May-Cry1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Слешер, екшен від третьої особи, платформер, RPG

Сюжет гри розповість про Данте – молодого і запального хлопця, який є професійним мисливцем на демонів. Герой є останньою сполучною ланкою між силами світла і темряви, і щоб зберегти світ і врятувати Землю, Данте змушений постійно боротися з незчисленними ордами демонічних створінь.

Devil-May-Cry2 Devil-May-Cry3 Devil-May-Cry4 Devil-May-Cry5

Проект є сумішшю таких жанрів, як екшен (динамічні битви, погоні тощо), слешер (битви на мечах і з допомогою іншої холодної зброї) і платформер (переміщення по локаціях). У грі доступно велика різноманітність холодного демонічного зброї, а також кілька одиниць вогнепальної зброї. Проект зможе сподобається всім фанатам аніме Devil May Cry, а також любителям динамічних слешерів.

 

Uru: Ages Beyond Myst

Metal-Gear-Rising1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Слешер від третьої особи, кіберпанк, ніндзя, стелс

Сюжет гри розповість про діяльність приватних військових компаній, які озброєні за останнім словом техніки з допомогою наномашин, роботів і бойових імплантатів. Оскільки найманцям все одно за кого боротися, вони вибирають тих, хто платить більше. І іноді цей вибір може призвести до ядерної війни. Гравець зможе побувати в ролі Райдена – дослідного киберниндзя, який повинен зупинити організацію, що викрала впливового політичного діяча.

Metal-Gear-Rising2 Metal-Gear-Rising3 Metal-Gear-Rising4 Metal-Gear-Rising5

Проект є динамічним слэшером з можливістю таємного проходження. Стелс особливо актуальне на високих рівнях, адже герой буде гинути всього від кількох ударів. У грі присутня безліч видів ворогів, а також унікальні боси, що потребують особливої тактики бою. З доступного зброї присутня магнітна катана, ракетомети Стінгер, два коротких палаша, палиця, а також довгий дворучний меч. В процесі проходження можна відкривати нові прийоми, костюми і модифікації для тіла.

 

Castlevania: Lords of Shadow 2

castlevania1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Слешер від третьої особи, фентезі, RPG, відкритий світ, вампіри

Дракула пробуджується після багатовікового сну з метою знищити свого найлютішого противника Сатану і знайти довгоочікуваний спокій. Але перед тим як битися з верховним демоном, вампір повинен відновити свої сили і взяти цінне пропозицію від самої Смерті.

castlevania2 castlevania3 castlevania4 castlevania5

Ігровий процес являє собою суміш класичного слешера і пригод від третьої особи. В процесі проходження, динамічні бої з великою кількістю супротивників, які будуть чергуватися логічними загадками і пазлами. Оскільки в грі реалізований повністю відкритий світ, гравець має свободу дій і зможе проходити локації в довільному порядку. Проект зможе сподобається всім фанатам серії, а також любителям похмурих horror-экшэнов.

 

Ryse: Son of Rome

Ryse-Son-of-Rome1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Слешер, RPG від третьої особи, Стародавній Рим, історичний екшен, про гладіаторів

Сюжет гри розповість про пригоди римського центуріона Маріуса, який завоював свій титул за допомогою сили і вміння. Оповідання сюжету відбувається у вигляді одного великого флешбеки, який в деталях описує всі битви і подвиги Маріуса.

Ryse-Son-of-Rome5 Ryse-Son-of-Rome4 Ryse-Son-of-Rome3 Ryse-Son-of-Rome2

У процесі гри, геймер зможе пройти довгий шлях від звичайного римського легіонера, до цього центуріона. Геймплей проекту постійно змінюється. Швидкі сутички з великою кількістю супротивників, змінюються на quick-time-events кат-сцени і добивання поранених ворогів. Герой володіє декількома типами атак і великою кількістю комбо-прийомів. Для захисту, легіонер використовує відбивання, щит або оберти.

 

RWBY: Grimm Eclipse

RWBY-Grimm-Eclipse1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Слешер, кооперативний екшен від третьої особи, RPG, головний герой дівчина

Дії гри переносять у фентезійного світ Ремнанта, в якому ведеться постійна боротьба між людьми і темними силами. Сюжет розповідає про команду RWBY, що складається з чотирьох дівчат-войовниць, які борються на стороні добра. Основне завдання героїнь – зупинити навалу армії хаосу.

RWBY-Grimm-Eclipse2 RWBY-Grimm-Eclipse3 RWBY-Grimm-Eclipse4 RWBY-Grimm-Eclipse5

Ігровий процес проекту, виконаний з спрощеної бойовою системою. Це дозволяє швидко вивчити основні навички та комбінації і динамічно битися з ордами супротивників, монстрів і босів. Також в проекті присутній RPG складова, представлена системою прокачування навичок і пасивних здібностей. З ключових особливостей гри слід відзначити: швидкі і яскраві битви, 4 героїні на вибір, а також легке управління. Проект заточений під кооперативне проходження.

 

Grim Dawn

Grim-Dawn1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Слешер, екшен з виглядом зверху, RPG

Сюжет гри розповідає про Каирн – похмурий, напівзруйнований фентезійний світ. Багатовікова війна і прихід магічних істот з інших світів, спотворили реальність і тепер частина людей являють собою мутованих эфиралов, а малі залишки вижили, зберегли людську подобу і стали називатися біженцями. Гравець починає свою подорож, опинившись у в'язниці біженців.

Grim-Dawn2 Grim-Dawn3 Grim-Dawn4 Grim-Dawn5

Проект є класичною hack'n'slash грою в стилі Diablo. Гравець досліджує похмурі підземелля, б'ється з монстрами, отримує досвід, прокачує рівень і навички, а також збирає більш якісне спорядження. У грі присутня безліч квестових завдань, які винагороджуються зброєю, грошима і очками досвіду. В цілому гра отримала позитивні відгуки від ігрових критиків і любителів жанру. Проект можна похвалити за деталізовану всесвіт, свіжий сеттінг і величезна кількість різних локацій.

 

ICEY

ICEY1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Слешер, головний герой дівчина, кіберпанк, RPG з видом збоку, платформер, аніме

Гравець зможе побувати в ролі дівчини-кибернидзя, яка прокинулася зі сну і намагається з'ясувати, що сталося з нею, хто її творця, а також що сталося з навколишнім світом. У грі присутня безліч кінцівок, які будуть залежати від дій і вчинків геймера.

ICEY2 ICEY3 ICEY4 ICEY5

Гра виконана у вигляді сайд-скроллера з основним упором, зробленим на бої. З-за роботизованих модифікацій, героїня зможе буквально ламати закони фізики і виконувати нереальні прийоми і комбінації, навіть не опускаючись на землю. У грі присутня велика різноманітність ворогів. Проти гравця будуть битися гігантські роботи, механізми, захисні вежі і боси. Проект має глибоку сюжетну складову, доречний гумор і динамічний геймплей, який змішує в собі жанри слешера і 2D платформера.

 

BERSERK and the Band of the Hawk

BERSERK-and-the-Band-of-the-Hawk1

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: Слешер, аніме, екшен від третьої особи, про Японію

Сюжет гри тісно переплітається з популярною мангою Кентаро. Гравець зможе побувати в ролі воїна Гатса, який подорожує по фентезійному світу у пошуках слави і пригод. Герой б'ється з жахливими монстрами і іншими прибічниками Короля, який узурпував трон за допомогою темної магії і злих сил.

BERSERK-and-the-Band-of-the-Hawk2 BERSERK-and-the-Band-of-the-Hawk3 BERSERK-and-the-Band-of-the-Hawk4 BERSERK-and-the-Band-of-the-Hawk5

Ігровий процес проекту, виконаний у вигляді динамічних боїв з ордами настають супротивників. Для битви гравець зможе використовувати різні тактики і комбінації ударів, які будуть підходити під кожного ворога. Також в постійній напрузі буде тримати постійну появу міні-босів, які відрізняються від звичайних ворогів більш сильними атаками і підвищеним запасом здоров'я. Гру можна проходити за кількох героїв. Кожен з них має свою техніку бою і зброя. Приміром воїн Гатс озброєний величезним дворучним мечем, а дівчина Ширку, має магічні здібності.

 

FOR HONOR

FOR-HONOR1

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: Слешер, багатокористувацький екшен від третьої особи, середньовіччя, вікінги

Сюжет гри розповість про протистояння трьох войовничих фракцій – лицарів, самураїв і вікінгів. Воїни кожної фракції, б'ються на різних локаціях за контроль над територіями та іншими стратегічними об'єктами на зразок фортець і замків. Проект знаходиться в історичному сеттінгу середньовіччя, тому всі суперечки вирішуються з допомогою дуелей і грубої сили.

FOR-HONOR2 FOR-HONOR3 FOR-HONOR4 FOR-HONOR5

Гра являє собою сесійні багатокористувацькі баталії, між воїнами кожної фракції. Гравець зможе взяти будь-яку сторону конфлікту і вручну налаштувати свого бійця, вибравши переважний зброю, щит, екіпіровку і т. д. Цілі і завдання, будуть залежати від режиму гри, обраної локації і сценарію. Основною відмінною рисою FOR HONOR, стали динамічні битви з безліччю комбінацій і прийомів, відмінне графічне виконання і захоплююча атмосфера реалістичною середньовічної битви.