Найбільш дорогі і рідкісні ножі в CS:GO - Топ за ціною | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Топ найдорожчих і цінних ножів в CS:GO
15. Мисливський ніж Градієнт. Ціна: 17000 рублів

Сучасний тактичний ніж, чудово підходить для мирних і бойових потреб. Завдяки унікальній заточуванні танто, з його допомогою можна пробити будь-які, навіть самі тверді поверхні. Покрита хромом основа пофарбована з балончиками напівпрозорими квітами, плавно переходять один в одного.

15-1

Мисливський ніж Градієнт

15-2

Мисливський ніж Градієнт в руці

 

14. Ніж-метелик Північний ліс. Ціна 19 000 рублів.

Спеціально спроектований балисонг, відомий в широких колах як ніж-метелик. Основна особливість цієї зброї – це блискавичне його приведення в бойове стан з допомогою помаху руки, при якому лезо вільно оголюється. Тому в багатьох країнах ножі-метелики заборонені. Малюнок лісового камуфляжу нанесено водостійкою фарбою.

14-1

Північний ліс

Самые дорогие ножи в КС: ГО

Північний ліс в руці

 

13. StatTrak Складаний ніж Хвилі. Ціна – 22 000 рублів

Предмет створений за технологією StatTrak™, за допомогою якої можна переглядати певні виконані пункти статистики. Власник цього ножа може відстежити кількість проведених вбивств.

Складні спортивні ножі з дуже гострою заточкою і стрілоподібним лезом. Незважаючи на крихкість самого леза, ніж в цілому є дивно міцним. Пофарбований сріблястою і чорною фарбою, на яку після завдано градієнт.

13-1

Складаний ніж Хвилі

13-2

Складаний ніж Хвилі в руці

 

12. Мисливський ніж Вбивство. Ціна 22 000 рублів.

Тактичний сучасний ніж, який можна використовувати як в бойове, так і в мирний час. Пробивати дуже жорсткі поверхні з його допомогою можна завдяки унікальній заточуванні танто. Спочатку був пофарбований фарбами в смужку з хромовим і алюмінієвим відблиском, а потім покритий яскравим червоним кольором.

Убийство

Вбивство

Убийство в руке

Вбивство в руці

 

11. Керамбит Опіки. Ціна – 23 000 рублів.

Керамбит – це ніж, що має вигнуте лезо, що імітує ікло тигра. Спеціально створений для південно-східного азіатського бойового мистецтва сілат.

Холодну зброю тримають зазвичай зворотного хваткою, випиваючи вказівний палець у перстень на рукоятці. Прикрашений малюнком у вигляді обпалених сонцем плям, нанесеним балончиком.

Керамбит Ожоги

Керамбит Опіки

Керамбит Ожоги в руке

Керамбит Опіки в руці

 

10. StatTrak Мисливський ніж Африканська сітка. Ціна – 24 000 рублів.

Сучасний тактичний ніж, який відмінно підходить як для мирних, так і для бойових потреб. Унікальна заточка танта дозволяє відмінно пробивати навіть самі тверді поверхні. Балончиком був нанесений малюнок з застосуванням обривків картону і трафарету з сітки-рабиці.

Охотничий нож Африканская сетка

Мисливський ніж Африканська сітка

Охотничий нож Африканская сетка в руке

Мисливський ніж Африканська сітка в руці

 

 

9. Ніж-метелик Градієнт. Ціна – 24 000 рублів

Унікальний балисонг, більш поширена назва – ніж-метелик. Як і всі подібні ножі свого роду, особливий тим, що моментально приводиться в стан бойової готовності при змаху руки. Тому ножі-метелики перебувають під забороною в багатьох країнах. Покрита хромом основа пофарбована в напівпрозорі кольору, плавно переходять один в одного.

9-1

Ніж-метелик Градієнт

9-2

Ніж-метелик Градієнт в руці

 

8. StatTrak Складаний ніж Зуб тигра. Ціна – 25 000 рублів.

Складні спортивні ножі перського типу зі стрілоподібним лезом і сверхгострій заточуванням. Не дивлячись на крихкість леза, складаний ніж відрізняється високою міцністю. Забарвлений в помаранчевий колір. На лезо вручну нанесена гравірування тигра.

8-1

Складаний ніж Зуб тигра

8-2

Складаний ніж Зуб тигра в руці

 

7. Керамбит Ультрафіолет. Ціна – 26 000 рублів.

Новий ніж з колекції Хрому. Окремі частини холодної зброї пофарбовані аерозольною фарбою на суцільний чорний і рожевий кольори. На рукоятці ножа знаходиться фіолетова вставка, додає індивідуальності цьому знаряддю, і об'єднує його з іншими речами ультрафіолетового забарвлення.

7-1

Керамбит Ультрафіолет

7-2

Керамбит Ультрафіолет

 

6. StatTrak Штик-ніж Вбивство. Ціна – 29 000 рублів.

З часів Другої світової війни сильних змін в його дизайні не сталося. Як і багато десятиліть тому, ніж-багнет і в даний час перебуває на озброєнні сучасної армії. Його використовували в часи війни в Афганістані та Другої війни в районі Перської затоки. Спочатку був пофарбований у смужку фарбами з хромовим і алюмінієвим відблиском, а потім покритий яскраво-червоним кольором.

6-1

Штик-ніж Вбивство

6-2

Штик-ніж Вбивство в руці

 

5. Ніж з лезом-крюком Градієнт. Ціна – 31 000 рублів.

Найбільш примітна особливість ножа-різника – гак для потрошіння, який розташований на тильній стороні леза. Спочатку застосовувався в якості допоміжного засобу для свежевания тварин, він також ефективний в прорізанні волокнистих матеріалів, наприклад мотузок, строп і ременів безпеки. Якість – прямо з заводу.

5-1

Ніж з лезом-крюком Градієнт

5-2

Ніж з лезом-крюком Градієнт в руці

 

4. Штик-ніж М9 Хвилі. Ціна – 40 000 рублів.

Клинок багнета М9 – однолезвенный з пилкою на обуху. Первісне призначення полягало в установці ножа на гвинтівці, але він також хороший для використання в ближньому бою. З допомогою балончика на поверхню ножа нанесений малюнок з застосуванням блакиті і обривків картону.

4-1

Штик-ніж М9 Хвилі

4-2

Штик-ніж М9 Хвилі в руці

 

3. StatTrak M9 Bayonet Дамаська сталь. Приблизна ціна – 45 000 рублів

Надзвичайно рідкісне зброю з нової колекції Хрому. Незвичайна срібна гравірування. Однолезвенный ніж з пилкою на обуху. Якість – прямо з заводу.

3-1

M9 Bayonet Дамаська сталь

3-2

M9 Bayonet Дамаська сталь в руці

 

2. Керамбит Мармуровий градієнт. Ціна – 55 000 рублів.

Ніж з усіма знайомої серії Керамбит. Як і побратими, виконаний у формі ікла, але ось лезо заслуговує окремої уваги. Воно забарвлене чорному і сріблястому металевою фарбою під мармур, а потім завдано триколірний градієнт, що робить цей ніж красивим знаряддям для вбивства.

2-1

Керамбит Мармуровий градієнт

2-2

Керамбит Мармуровий градієнт в руці

 

1. StatTrak M9 Bayonet Crimston Web. Виконаний у суворому армійському стилі і оснащується масивним гострим лезом. Пофарбований в криваво-червоний колір. Також на лезо ножа нанесений візерунок у вигляді павутини, завдяки якій він і отримав свою назву. Один користувач придбав ніж StarTrak M9 Bayonet Crimston Web (якість – прямо з заводу) за 23 850 $. За бажанням власника його ім'я не розголошується.

1-1

StatTrak M9 Bayonet Web Crimston

1-2

StatTrak M9 Bayonet Crimston Web в руці