Генерали Другої Світової огляд гри та реєстрація на офіційному сайті, скріншоти і картинки | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Генерали Другої Світової
Генералы второй мировой

Назва гри: Генерали Другої Світової

Офіційний сайт (сторінку): generals.rbkgames.com

Жанр: Покрокова онлайн стратегія

Тип гри: Браузерна

 

Огляд гри

Генерали другої світової війни — браузерна покрокова стратегія, як раз на тему пов'язану з другою світовою війною. Як і багато хто зараз популярні стратегії в браузері, вам належить відбудовувати свою базу, де є штаб в якому ви можете наймати війська, магазин для покупки спорядження, збирати ресурси і так далі. У грі можна вибрати сторону за яку ми будемо грати, всього можна вибрати три: це союз об'єднані країни Європи, війська СРСР і Вісь — військовий союз Німеччини, Італії, Японії.

Генералы второй мировой войны обзор

Що особливо мені сподобалося в грі, то на самому початку гри мене відразу ж кинули в бій. Тобто не сталося, як це зазвичай буває в браузерних стратегіях. Вас відразу ж кидає на базу, де вам просто тупо показує куди треба тикати, що побудувати і що вивчити. Бій звичайно ж вийшов легкий (було б дивно якщо б вас замочили в першу хвилину гри).

Мені дали покерувати загоном піхоти. Навіть придумали сюжет для цього. Нібито мій загін потрапив в оточення ворога. Після чого мене звичайно ж перекинуло на базу, де досить красива ад'ютант Катерина з милим голосом почала навчати мене мудростям освоєння своєї бази й розповідати що та як.

Онлай игра Генералы второй мировой войны

Катерина навчить нас всьому База та будівлі На базі є головна будівля штаб, рівень якого ми можемо підвищувати. Піднімаючи рівень штабу, нам відкриваються нові споруди. Магазин в якому можна купувати різне спорядження для наших загонів, нові загони і речі. Командирський центр і банк, від їх прокачування залежить те скільки ми можемо зберігати срібла і досвіду для загонів. Казначейство — збирає податки, (нам капає срібло), будинки підвищують прибуток від податків. Тренувальний центр для тренування загонів. Арсенал в якому покращуємо зброю і збирати набори для військ. З підвищенням рівня відкриваються нові будівлі.

Скріншоти бази

вещи  20  база-2

 

Битви і бій

Цікаво також, що у онлайн грі більш або менш дотримуються сюжету історичних даних Другої світової війни. На початку нам дають взяти участь в бою в битві при Бзуре, після чого Битва за Варшаву, Аншлюс і так далі. Наші війська закидають на карту, де ми повинні виконати певну мету, мета звичайно ж одна знищити противника. Але десь нам дають союзників для битви, де не дають, а якихось місіях потрібно врятувати союзні війська з оточення.

Скріншоти боїв у грі

8  11  17

Артилерія ефективна проти танків, піхота проти артилерії, танки проти піхоти. На карті противники і ваш загін починають в різних точках. Ваше завдання, ефективно переміщати війська по карті, знищуючи той тип військ проти яких вони схильні. Тобто піхота добре знищує артилерію, отже вам необхідно підводити до неї свій піхотні війська і намагатися знищити і оберігати піхоту від ворожих танків, так як вона слабка проти них. Гравці по черзі роблять ходи своїми військами, пересуваючи їх по карті і атакуючи.

Можна також застосовувати різні здібності, щоб ослабити супротивника, викликати авіаудари, бомбування скидати хімічні бомби на ворога.

 

Поліпшення військ і спорядження

По мірі того як ви ростете за рівнем ви можете наймати все більше військ. Спочатку у вас буде тільки піхота, потім можна придбати артилерію і танки. У кожного загону є свої параметри: витривалість, захист, здатність завдавати шкоди, огляд і так далі. Їх можна покращувати підвищуючи рівень загону.

Також можна екіпірувати загін зброєю, одягом та іншої захистом, які також підвищує параметри загону. Таке спорядження можна купити в магазині отримати в бою або створити. Зброю та екіпіровку можна також поліпшити в арсеналі. В арсеналі також можна збирати повний набори з креслень. Наприклад можна зібрати: «Зброя захисник», «Підвіска захисник», «Броня захисник», «Снаряди захисник» поставити цей набір на загін. Скріншоти спорядження складання Генералів другої світової.

Скріншоти спорядження складання

18  винтовка-мосина  сборка

 

Скріншоти

2  5  6

войска  16  танк

 

Реєстрація в грі Генерали другої Світової

Нагадую, що гра є браузерною нічого ніде завантажувати не треба. Після реєстрації гра повинна просто відкритися у вікні вашого браузера. Зареєструватися можна на офіційному сайті гри натиснувши на картинку нижче або перейти по посиланню вище, де вказано офіційний сайт гри.

 

Створивши акаунт, ви зможете грати на офіційному російському сайті Генералів Другої Світової. У разі виникнення проблем з реєстрацією зв'яжіться зі службою підтримки.

 

Відео геймплея гри