Цікаві стратегії про середньовіччя | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Стратегії про середньовіччя
Привіт, друзі! У ігровій індустрії існує безліч стратегій з різними режимами, жанрами, сюжетами та історичними періодами. Є стратегії, які відбуваються тільки в якомусь одному проміжку часу в середньовіччі, в майбутньому часі, в альтернативної реальності, Наприклад, у знаменитому warhammer 40000 дії відбуваються в далекому майбутньому. У знаменитій же грі Total War кожна серія обмежена певною епохою, наприклад, Стародавнього Риму або Японії в часи самураїв.

А є стратегії, які з кожною кампанією і розвитком перекидають нас з епохи в епоху. Приміром, в Civilization ми можемо грати в різних епохах, включаючи і епоху середньовіччя, побувати в ролі Лінкольна, Наполеона, Сталіна та інших великих лідерів свого часу, а в кінці гри полетіти на ракеті. Ми ж поговоримо безпосередньо про стратегіях про середньовіччя і відбуваються в цю історичну епоху, яка має свій початок після падіння великої Римської імперії VI століття і завершення перед початком Нового часом.

Дивіться також інші ігри про середньовіччя (RPG, від 1-го, 3-го особи)

 

Medieval: Total War

medieval-2-total-war

Medieval: Total War — глобальна покрокова стратегія з тактичними боями в реальному часі, одна з серій ігор Total War. Дії гри відбуваються в період з 1087 по 1453 роки в середньовічній Європі, Північній Африці та Близькому Сході в якій гравець створює свою імперію і династію яка буде керувати нею. Дата виходу гри 2002 р.

Medieval-Total-War Medieval-Total-War-3 Medieval-Total-War-2 Medieval-II

У грі два режими. Покроковий — гравець на глобальній карті, де гравець будує в різних провінціях переміщує свої війська, управляє шпигунами, дипломатією, релігією і так далі. І безпосередньо режим битви. На карті ви вибираєте на кого напасти і яку провінцію захопити або ж на вас нападають і керуєте своїми військами в самому бою.

У сюжетної кампанії гравець може взяти участь в безлічі історичних середньовічних битв того часу: Столітньої війни, хрестові походи взяти на себе управління армій відомих воєначальників. З кожним новим часом для гравця відкриваються нові можливості в міру їх відкриття.

 

Medieval II: Total War

medieval-total-war

Medieval II: Total War продовження першої частини. Дата виходу гри 2006 р. Події гри охоплюють часові відрізки з 1080 і 1530 роками в Європі, Далекого Сходу і частини північної Африки. При переході в Новий світ, з'являється Центральна Америка.

Medieval-II-Total-War Medieval-II-Total-War-3 Medieval-II-Total-War-2 Medieval1

У грі двадцять одна фракція, з яких сімнадцять є ігровими в кампанії. Решту потрібно перемогти щоб заних пограти. Також можна брати участь в онлайн битвах з іншими гравцями до 8 гравців. До гри також випускається велика кількість доповнень, які розширюють функціонал гри.

 

The Settlers: Heritage of Kings

setlers-heritage

The Settlers: Heritage of Kings — економічна стратегія в реальному часі, п'ята частина серії ігор The Settlers. Дата виходу гри 2005 рік. Спочатку будуємо потім воюємо, основне завдання гри. Ви будете грати за скривдженого принца який створить свою імперію.

The-Settlers-Heritage-of-Kings The-Settlers-Heritage-of-Kings-3 The-Settlers-Heritage-of-Kings-2 The-Settlers

Хороша, але стандартна RTS з чудовою графікою, легким перекосом в бік будівництва инесколькими цікавими ідеями. У грі не варто розраховувати на великі і яскраві битви, які є але не настільки скільки хотілося б кровожерному гравцеві. Більше гра підійде для тих хто любить займатися творенням прекрасного і будівництва.

 

The Settlers: Rise of an Empire

setlers-rise-of-an-empire

The Settlers: Rise of an Empire ще одна частина серії ігор The Settler, жанру стратегії економічної моделі. Як і впредыдущей частині гри вам належить розвивати своє середньовічне поселення. Головним завданням і метою є розвиток економічної інфраструктури: будівництво доріг і будівель, видобуток сировини, виробництво різних товарів

The-Settlers-Rise-of-an-Empire The-Settlers-Rise-of-an-Empire-3 The-Settlers-Rise-of-an-Empire-2 The-SettlersRise-of-an-Empire-2

Зміцнення і захист фортечних стін, турбота і задоволення вашого поселення. Мешканці мають різні потреби, які повинні бути задоволені і тоді вам буде мир і спокій, а інакше жителі можуть застрайкувати і залишити вас назавжди. Красива графіка і заспокійлива обстановка гри підійде для любителів жанру розвитку економіки та ведення державного справ в іграх.

 

Crusader Kings II

Crusader_Kings_

Crusader Kings — глобальна стратегія в реальному часі. Дата виходу 2012 р. Дії хрестоносців відбуваються в середньовічній Європі, Арабської Азії та невеликій частині Африки починаючи з 1066 року. Гравець може вибрати будь-яку країну Європи і повинен привести її до багатства і процвітання.

Crusader-Kings-II Crusader-Kings-II-3 Crusader-Kings-II-2 Crusader-Kings-II

У цій стратегії складний інтерфейс і гейплей. Успіх тут досягається не за допомогою зброї, хоча і це теж присутній в грі але можна зовсім обійтися без неї, але завдяки успішному веденню переговорів, таємних палацових переворотів, догоджання своїх васалів і царів інших країн. Прийнявши рішення посадивши якого-небудь не ту людину на керівну посаду може коштувати вам цілої держави і зради.

В, загалом гра підійде не для всіх, а лише для тих хто любить багато думати над кожним рішенням керуючи державою, для тих хто любить розрулювати і створювати політичними інтриги і грамотно вести межэкономическую політику з іншими країнами. . Великого екшену від гри не чекайте.

 

Anno 1404

anno1494

Anno 1404 — містобудівна економічний симулятор в реальному часі. Як ви вже зрозуміли дії гри відбуваються в 1404 році під самий кінець середньовіччя. Барвиста стратегія в якій отримуєш задоволення не від війни, а від будівництва. Головне в цій грі будувати, будувати і знову будувати. Дата виходу 2009 р.

Anno-1404 Anno-1404-3 Anno-1404-2 Anno-1404

Головне завдання гри це привести своє невелике поселення, що складаються з простих халуп і притулків селян в гарне і могутнє середньовічна держава. Великий вибір будинків, кораблів, ресурсів. Величезна ресурсно-виробничий ланцюжок. Гра сподобається для тих хто більше любить розвиватися в стратегіях, а не воювати.

 

Knights and Merchants: The Shattered Kingdom

metchants

Knights and Merchants: The Shattered Kingdom — стратегія реального часу перекладається, як «Лицарі і купці. Зруйноване царство» У Росії гра видається під назвою «Війна і мир» і «Розділяй і володарюй». Дата виходу гри 1998 р. Дії гри відбуваються в епоху розквіту середньовіччя.

Knights-and-Merchants-The-Shattered-Kingdom Knights-and-Merchants-The-Shattered-Kingdom-3 Knights-and-Merchants-The-Shattered-Kingdom-2 Knights-and-Merchants

Гра є більш економічною, а не військової, хоча це теж присутній в грі. Існують первинні, вторинні і третинні ресурси. Підданих потрібно постійно годувати щоб вони не кидали роботу і ваше військо. Є 4 типи військ. Кавалерія, стрілки, піхота, списоносці. Піхота: ополчення, піхотинець, мечник. Кавалерія: розвідник і лицар. Стрілки: лучник і арбалетчик. Списоносці: копейщик, пикейщик. При цьому різні види солдатів кожного типу можуть бути з'єднані в один загін.

 

Citadels

Citadels

Citadels — стратегія в реальному часі. Дата виходу 2013 р. дії гри відбуваються в самий розквіт Британії після зміряє короля Артура за часів битви проти саксонських загарбників з якими нам і належить битися після смерті Артура.

Citadels Citadels-3 Citadels-2 Citadels

У грі відбудовуємо свою базу, ресурсні споруди, військові споруди. Звичайних селян перетворюємо у спеціальних навчальних будівлях у війська. Ну а після накопичення військ громим ворожі бази і захоплюємо табору і замки. Присутні також деякі тактичні місії, в яких вам дають невеликий загін в якому ви повинні виконати завдання не втративши весь загін.

 

Knights of Honor

knights1

Knights of Honor — історична стратегія в реальному часі назву «лицарі честі». Дата виходу 2004. Дії відбуваються на кінець епохи середньовіччя в Європі, частини Північної Африки, Близький Схід і Росія. Гравець може спостерігати за глобальною картою де йому показують межі провінцій, міста, села, монастирі, розташування особистих військ армій союзників і супротивників і загони заколотників. Також гравець може розвивати з іншими країнами політичні відносини, бачити релігійну приналежність країни, укладати союзи, вступати альянси або ж навпаки оголошувати війну.

Knights-of-Honor Knights-of-Honor-3 Knights-of-Honor-2 Knights-of-Honor

Кожна армія очолюється лицарем-полководцем. Під час бою гравець керує загоном, групою загонів або усією армією. При великій перевазі з боку ворожого війська або втрати в битві, бойовий дух загонів падає. Чим нижче бойовий дух воїнів, тим вища ймовірність їх дезертирство з поля бою. Бойовий дух армії православних держав також знижується при їх знаходженні на ворожій території.

 

Золота Орда

золотая-орда

Золота Орда — стратегії в реальному часі. Дата виходу гри 2008 р. Дії відбуваються в Східній Європі XIII століття. У грі є 3 кампанії — Монголи, Тевтонці, Русичі. На початку кожної місії гравцеві дається деяке число працівників, або герой з солдатами. Кожна з місій має основні і додаткові цілі, що після виконання перших місія вважається пройденою. Дивіться також ігри про Русь.

золотая-орда золотая-орда-3 золотая-орда-2 Золотая-Орда

Протягом усіх кампаній можна буде зустріти різних історико-легендарних особистостей, начебто хана Батия і князя Олександра Невського. Бої проходять в тактичній манері – доводиться боротися за життя кожного окремо взятого війна, бо втрата кількох солдатів здатна призвести до поразки. Число стратегічних можливостей не вражає уяву, приваблює увагу до деталей. Так, сила вітру надає прямий вплив на швидкість польоту стріл, підпалені будівлі перекидаються полум'ям згідно з законами фізики, а крижаний покрив річок має властивість проламуватися під ногами важкоозброєних піхотинців.

 

XIII століття: Русич (додаток до слави і смерті)

xiii-русич

XIII століття: Русич — привіт слов'яни. У грі належить управляти вже не за якісь там Європейські країни а за слов'ян. Дата виходу гри 2008 р. Великі битви, що змінили історію цілих країн, у тому числі Льодове побоїще і битва на Калці. Масштабні битви за участю кількох тисяч воїнів, підкоряються унікальною бойовою системою, достовірно відтворює особливості середньовічного бою.

XIII-век-Русич XIII-век-Русич-3 XIII-век-Русич-2 Русич

Лицарі, кінні і піші сержанти, лучників, арбалетників, списоносці, і інші війська, чиє озброєння та обладунки створені у відповідності із зразками XIII століття. Більше 100 історичних особистостей, серед яких Олександр Невський, Данило Галицький, Філіп II Август і так далі.

 

XIII століття. Слава або смерть

13-vek

Слава або смерть — стратегічна комп'ютерна гра в реальному часі. Дата виходу 2008 р. В грі можна за 21 фракцію, наприклад, такі, як Римська імперія, Англія, Шотландія, Угорщина, Русь, Іспанські королівства, Монголи і так далі. 0 битв в 5 кампаніях за англійців, французів, монголів, німців і русичів, серед яких великі битви, що змінили історію цілих країн: битва під Бувіном, битва при Фалкирке, битва при Лас-Навас де Толоса, Льодове побоїще. Ряд цікавих боїв, ніколи раніше не освещавшихся в іграх: битва при Гельхейме, битва при Тайлебурге та інші.

XIII-век-слава-и-смерть-3 XIII-век-слава-и-смерть-2 XIII-век-слава-и-смерть XIII-век

Десятки видів юнітів: важкі лицарі, кінні і піші сержанти, лучників, арбалетників, списоносці і т. д. Зброю, обладунки та екіпірування воїнів, створені за зразками XIII століття. Достовірна геральдика європейської знаті. Більше 100 історичних особистостей: Філіп II Август, Фрідріх II Гогенштауфен, Едуард I, Олександр Невський, Данило Галицький і багато інших. Музика, що занурює в атмосферу Середньовіччя і відображає мінливий темп бою. Озвучування, відтворює звуки реального бою і живого навколишнього світу.

 

Real Warfare: 1242

real_warfare_1242_logo

Real Warfare: 1242 — Російське назва гри «Історія воєн: Олександр Невський». Дата виходу гри 2008 рік. Як вже зрозуміли вам доведеться грати за самого Великого Олександра Невського (XIII століття, Русь) і в часи його правління. Гравцеві належить пройти 8 кампаній, взяти участь у дрібній сутичці з монголами, Невській битві і Льодовому побоїщі, зіткнутися з ворогами під Копорьем, надавати по рогах проклятим ливонца.

История-войн-Александр-Невский История-войн-Александр-Невский-3 История-войн-Александр-Невский-2 Real-Warfare

Достовірна реконструкція ландшафтів битв, озброєння та обладунків ратників укупі з сучасними графічними технологіями дозволяють продемонструвати грандіозні батальні сцени за участю до 32 тисяч ратників. Унікальна бойова система, що враховує декілька десятків різних факторів: кожен з 170 юнітів і навіть окремі воїни по-різному реагують на події в ході битви.

 

Real Warfare 2: Northern Crusades

Real_Warfare2-Northern_Crusade

Тевтонський орден — стратегія в реальному часі. Дата виходу гри 2011 р. Можна подорожувати по глобальній карті, наймати війська, займатися дипломатією і торгівлею. Битви відбуваються як у грі Total War. Військо, розділений на кілька загонів, які можуть вибудовуватися в різні формації: швидка кіннота для обходу з флангів, важка піхота для оборони, далеко б'ють лучники... На результат битви, як і раніше, істотно впливає бойовий дух солдатів.

Real-Warfare-2-Northern-Crusades Real-Warfare-2-Northern-Crusades-3 Real-Warfare-2-Northern-Crusades-2 Real-Warfare-2

Відразу кидається в очі безліч параметрів, що впливають на армію. Є прикриття з тилу, чи не з'явилися в небезпечній близькості ворожі лучники, живий командир — ці та купа інших факторів враховуються при оцінці боєздатності загону. Приміром, досить сильний загін, зазнавши незначні втрати, може бігти з поля бою лише тому, що занадто довго перебував під обстрілом, а поруч не було союзників.

 

King Arthur: The Role-Playing Wargame

1

King Arthur — перша частина гри є також і продовження. Дата виходу гри 2009 р. Артура звичайно ми не побачимо тут, будемо керувати армією, як його лицарі. На глобальній карті переміщуємо наші загони і управляємо державою в походовом режимі. Пересуваючи по карті нашу армію можемо нападати на супротивника або жде він на нас. Тоді битви відбуваються в реальному часі. Переможений здає позиції.

King-Arthur-The-Role-Playing-Wargame King-Arthur-The-Role-Playing-Wargame-3 King-Arthur-The-Role-Playing-Wargame-2 King-Arthur

Головна і основна задача гри підпорядкувати собі все і вся. Своїх ворогів розгромити, і стежити за настроєм завойованих земель і держав. Регулярно необхідно буде припиняти бунт, вирішувати виникаючі проблеми і антидержавні настрої. Іноді та чи інша провінція може збунтуватися і вам буде необхідно знову завоювати її.

 

Crusaders: Thy Kingdom Come

crusaders1

Crusaders: Thy Kingdom Come в Росії відома під назвою «Хрестоносці:в ім'я корони» Дата виходу 2008 р. головний герой — звичайний лицар, який долучився до Хрестового походу. До наших послуг п'ять персонажів, що володіють різними можливостями, репутацією у війську і парою вірних загонів.

Crusaders-Thy-Kingdom-Come Crusaders-Thy-Kingdom-Come-3 Crusaders-Thy-Kingdom-Come-2 Crusaders-Thy-Kingdom-Come

Виконуючи різні завдання, можна завоювати повагу відразу декількох конкуруючих держав, а це — гроші, солдати та інші бонуси. Ми воюємо на буяє пастками і непрохідними ділянками карті, а в перервах між подвигами покращуємо міні-армію: купуємо загони і спорядження, наймаємо капітанів, выклянчиваем подачки у начальства і так далі.

 

Lionheart. Kings Crusade

lionhart

Lionheart. Kings Crusade — стратегії в реальному часі з елементами рольової гри. Ми пересуваємо свого героя по карті, і беремо участь в боях в різних точках вже проводячи тактичні бої в битві. У грі є декілька кампаній. Кампанія хрестоносців підкорити Близький Схід і об'єднати під своїм началом. Виграючи битви і беручи політично рішення, гравець повинен привести Річарда Левове Серце і його армію до остаточної перемоги над ворогами.

Lionheart-Kings-Crusade Lionheart-Kings-Crusade-3 Lionheart-Kings-Crusade-2 Lionheart

Друга кампанія починається після хрестового походу Річарда і оповідає про султана Саладине. Вибравши бік його війська, гравець спробує повернути Святу Землю під крило мусульман. Існує декілька відмінностей від компанії за християн.

 

Total War: ATTILA

atila1

Real time стратегія в історичному сетінгу. Дії гри розгортаються відразу після поділу Римської імперії. Кочові племена і німецькі варвари об'єдналися в одну велику силу під проводом нового вождя Аттіли. Їх переслідує одна мета — повне підкорення ослаблі Риму.

atila2 atila3 atila4 atila5

Проект зможе перенести гравця в історичні битви між кочівними варварськими племенами і римськими легіонами. З основних достоїнств варто відзначити високу деталізацію екіпіровки тих часів, застосування особливих тактичних прийомів, а також великий вибір войовничих фракцій.

 

Stronghold

stronghold

Stronghold серія ігор стратегій в реальному часі. Перша частина гри була випущена в 2001 р. Перші ігри в 2D графіку. Починаючи з частини Stronghold 2 з'явилася тривимірна графіка. Дії гри розгортаються в ранньому середньовіччі в Англії, в епоху Хрестових походів. За сюжетом першої частини вам належить звільнити короля який потрапив у полон, і відбити землі, захоплені васалами раніше служили королю. Гра також входить в топ кращих стратегій.

Stronghold Stronghold-3 Stronghold-2 Stronghold1

У грі присутні кілька режимів. Економічний режим, де ви можете вести і розвивати економіку вашого замку без ведення війни. І режим облоги або захисту в яких вам належить обороняти такі замки як Камелот, Единбург, Тауер і навпаки захоплювати інші замки. В сюжетних ж місіях вам належить розвивати як і економіку так і війська. У грі також є хороший редактор карт за допомогою якого ви зможете вибудовувати ваш замок як всередині так і зовні так як вам хочеться.

 

Age of Empires II

age1

Стратегічна гра в реальному часі. Події в грі, охоплюють великий історичний проміжок, починаючи від раннього середньовіччя і закінчуючи битвами XV-ого століття. Гравець зможе побувати в ключових баталії, які відбувалися по всьому континенту.

age2 age3 age4 Age5

Весь ігровий процес побудований на постійному протистоянні країн, цивілізацій. На самому початку проходження, гравець буде відчувати тотальну нестачу ресурсів і фінансів, які знадобляться для розвитку обраної фракції. Але після облаштування економіки і створення могутньої армії, можна отруюватися в завойовницькі походи на найближчих сусідів.

 

Популярні онлайн стратегії про середньовіччя

 

Lords at War

Heroes-at-War-1

Браузерна багатокористувацька стратегія, яка поширюється по моделі free-to-pay. Гра переноси