Найдорожче зброю в CS: GO | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Найдорожче зброю в CS: GO
10. Сувенір Glock-18 Реактор (вартість – 18 000 рублів)

Пістолет Glock-18 – відповідне зброю для першого раунду. Його найбільша ефективність проявляється у веденні бою проти суперників без бронежилетів. З пістолета можна проводити стрілянину серіями з трьох пострілів. Візерунок у вигляді знаків радіоактивного угозы завдано металізованими фарбами.

10-1

10-2

 

9. M4A1-S Шедевр (вартість – 19 500 рублів)

M4A1 — безшумний карабін, який має менш місткий магазин, ніж його аналог без глушника, зате стрільба з того зброї – більш тиха, із зменшеною віддачею і підвищеною точністю. Малюнок у вигляді викликає графіті завдано вручну.

9-1

9-2

 

8. StatTrak UPS Оріон (вартість – 20 000 рублів)

Пістолет UPS – улюбленець гравців CS:SOULS, обладнаний знімний глушником, що дозволяє наносити точні постріли, і одночасно поглинає зайву увагу шум. Малюнок пофарбований вручну в стилі модерн.

8-1

8-2

 

7. Сувенір Tec-9 Ядерна загроза (вартість – 21 000 рублів)

Напівавтоматичний пістолет Tec-9 з низькою точністю відмінно пробиває броню і має місткий магазин, однак його розкид і віддача залишають бажати кращого. Зображення у вигляді радіоактивної небезпеки нанесено балончиком. Цей предмет в пам'ять про DreamHack 2014.

7-1

7-2

 

6. М4А4 Сучасний мисливець (вартість – 22 000 рублів)

Досить рідкісний скін зброї. Мисливський камуфляж нанесений за допомогою аквапечати. Візерунок на снайперської гвинтівки з цією фарбою нагадує осінній ліс, що дозволяє власнику бути менш помітним на схожих сірих тонах місцевості. Однак цей скін залишає «М-ку» без глушника, що подобається далеко не всім.

6-1

6-2

 

5. М4А4 Виття (вартість – 23 000 рублів)

М4А4 – слабкий аналог АК-47 з підвищеною точністю. Повністю автоматична штурмова гвинтівка, яка перебуває на озброєнні виключно у спецназу. Повністю вручну нанесений малюнок скалящегося вовка, що надає зброї грозний і агресивний вигляд, що дає супротивникам зрозуміти, що в цьому бою Ви налаштовані вкрай серйозно.

5-1

5-2

 

4. StatTrak АК-47 Поверхневе загартування (вартість – 24 000 рублів)

Надійний і потужний АК-47 – одна з найвідоміших штурмових гвинтівок в світі. Смертельна стрільба досягається точними, короткими чергами. Всі металеві частини автомата з даними скіном загартовані і відсвічують відтінками різних кольорів. Приклад, затвор і рукоятка ж залишаються незмінними, як в оригіналу.

4-1

4-2

 

3. StatTrak AWP БАХ (вартість – 25 000 рублів)

AWP — відома снайперська гвинтівка. Дуже небезпечне і понад ефективне зброю, яке легко дізнатися по характерному звуку пострілу. Візерунок у формі коміксних хмарок звукоподражаний завдано по технології аквапечати на помаранчеву основу.

3-1

3-2

 

2. StatTrak USP-S Камуфляж (вартість – 26 000 рублів)

Все той же улюблений пістолет, але цього разу має забарвлення у вигляді лісового камуфляжу, притому пофарбовані не просто деякі частини пістолета, а він весь, включаючи відокремлюємий глушник.

2-1

2-2

 

1. AWP Dragon Lore (вартість – 60 000 рублів)

Мрія будь-якого колекціонера в CS GO – отримати Dragon Lore, рідкісний скін для снайперської гвинтівки AWP, більш відомий у народі як «слон». Середня вартість Dragon Lore – 1200 $, але окремі екземпляри виставляють за 2000 $. Дивно, але багато гравців готові викласти такі великі гроші за зброю, яке, по суті, нічим крім зовнішнього вигляду не відрізняється від стандартного.

1-1

1-2