Цікаві тактичні стратегії огляд і опис pc | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Цікаві тактичні стратегії огляд і опис pc
Jagged Alliance 1,2,3 (краща Jagged Alliance: Back in Action)

тактические стратегии

Дата виходу: 1994 р. 2013 р.

Жанр: покрокова тактична RPG

Особливості: керуєте загоном найманців

Перша частина гри вийшла в далекому 94 р.. Гра стала популярною у зв'язку з чим вийшла ціла серія ігор а аддонов до неї. Сюжет ігор розгортається організації, що надає послуги найманців в гарячих точках по всьому світу.
Важливою складовою частиною JA і JA2 є економіка, гроші здобуті з сировини або продажу дорогоцінних м металів йдуть на оплату роботи найманців і ополченців. Основний упор зроблений на тактичні битви.

Jagged-Alliance-1    Jagged-Alliance-2    Jagged-Alliance-3

Гру відрізняють широкі тактичні можливості ведення бою та управління вашим загоном. Кожен найманець який знаходиться у вашому загоні детально опрацьований, має свої унікальні здібності і характер. Гравець управляє своїми загонами на глобальній карті, коли загін знаходиться в одній і тій же точці з ворогом починається бій, де ви переміщаєте своїх найманців і знищити ворога.

 

Операція Silent Storm. Серп і Молот

тактические стратегии на pc

Дата виходу: 2003 р. 2005 р.

Жанр: покрокова тактична RPG

Особливості: дії відбуваються в роки Другої світової війни

Сюжет і дії гри відбувається в часи Другої світової війни. Гравець керує групою з шести елітних солдатів на боці Німеччини або Союзників, виконуючи різні завдання. Гравець вибирає за яку сторону буде битися після чого вибирає собі головного персонажа і доступ до своєї бази, де є арсенал для групи, госпіталь і так далі. З цього моменту гравець може набрати в свою групу 6 бійців з різною спеціалізацією: солдат, інженер, медик, розвідник, гренадер, снайпер.

Silent-Storm-1    Silent-Storm-2    Silent-Storm-3

Гра дослівно відтворює озброєння і техніку Другої світової війни досить реалістично, хоча в той же час назви деякого озброєння переплутані. Є види деякого секретного зброї наприклад, бойові екзоскелети. 75 видів зброї. Всі битви відбуваються в покроковому режимі, безліч тактичних рішень і задумів, можна підривати стіни або ящики щоб обійти ворогів, стріляти супротивникам по руках або ногах щоб не давати їм можливості пересуватися і. т. п. В 2004 р. вийшло доповнення Silent Storm: Вартові і в 2005 р. продовження «Серп і молот»

 

Frozen Synapse

тактические стратегии на пк список

Дата виходу: 2011

Жанр: покрокова тактика

Особливості: Розстановка загону та віддавання команд відбувається перед боєм

Дії в грі відбуваються в похмурому кіберпанк-майбутньому, гравець виступає в ролі командира повстанців, які борються проти диктаторського уряду. Гравець управляє озброєною групою солдатів володіють різними здібностями, на кожній карті вам дають певну їх кількість, основною метою є, як правило, знищення противника Ви роздаєте необхідні команди бійцям, де закріпити, по кому стріляти і яку позицію утримувати.

Frozen-Synapse-1    Frozen-Synapse-2    Frozen-Synapse-3

Після розстановки і поставлених завдань, починається бій, на який ви вже ніяк вплинути не можете, ви тільки отримуєте результат ваших дій — перемога або поразка, скільки втрат і так далі. Результат битви визначають багато факторів, такі як прицілювання, укриття в яких були ваші війська, час для прицілювання кожного бійця. Є бійці з різним зброю. Снайпер — повільно стріляє, але наповал, з дробовиком — стріляє тільки на ближніх дистанціях, гранатометник — завдає великої шкоди групі і так далі.

 

Ground Control I, II

тактические стратегии список

Дата виходу: I — 2000 р. II — 2004 р.

Жанр: тактична стратегія в реальному часі

Особливості: тактичні маневри в реальному часі

Гра відрізняється від стратегій реального часу, тим що більше зосереджена на веденні бою і тактиці, ніж на будівництві і видобутку ресурсів. Гравець отримує очки за захоплення точок і знищення ворожих військ. Гравець управляє обмеженим числом юнітів і виконує з їх допомогою завдань в кожній місії. Найважливіший елемент гри — вимога до тактичного підходу в будь-якій ситуації. Кожна бойова одиниця має сильні і слабкі сторони.

Ground-Control-1    Ground-Control-2    Ground-Control-3

Крім усього іншого у кожного типу військ є свої унікальні здібності, які можна застосовувати, наприклад є мобільна фортеця яка може розсовувати пластини та захистити від вогню інші війська. Війська заховані у хащах і тіні не видно ворогам, тому в таких місцях добре влаштовувати засідки. Супротивника можна пригнічувати вогнем з-за чого він стає менш ефективним і багато інші примочки в управлінні армією.

 

В тилу ворога 1,2

тактические стратегии про вторую мировую войну

Дата виходу: 2004 — 2009 р.

Жанр: тактична стратегія реального часу

Особливості: дії відбуваються в роки Другої світової війни

В тилу ворога якась суміш, різних жанрів рольової гри тактики стратегії в реальному часі. До гри випущено безліч доповнень. В різних місіях (кампанії за кілька країн, СРСР, Америка, Німеччина, Великобританія) гравцеві дають певну кількість різних бойових одиниць. Наприклад є місія де вам дають кілька солдатів і ви повинні вибратися з оточення ворога. Або вам дають Т-34 і броньовик БА-20 з допомогою якого ви повинні пробитися до своїх.

В-тылу-врага-1    В-тылу-врага-2    В-тылу-врага-3

Як правило, для успішного результату необхідно шукати шляхи вирішення і вдумливо застосовувати всі здібності під вашим керівництвом бойових одиниць. До прикладу можна знищувати водія бойової техніки після чого захоплювати цю техніку солдатом. танками знищувати легку бронетехніку, а снайперами знищувати піхоту. Ховати бійців в будівлях і так далі. У грі є безліч факторів, які слід враховувати, обмежений запас палива і патронів при стрільбі на далекі дистанції падає точність і убивчість зброї, у кожного бійця є інвентар.

 

XCOM Enemy Unknown

тактические стратегии в стиле альянс на pc 2013

Дата виходу: 9 жовтня 2012 р.

Жанр: покрокова тактична стратегія, глобальна стратегія, RPG

Особливості: Гравець виступає в ролі глави організації, яка бореться з прибульцями

Випущений в 93 р. X-COM можна вважати однією з кращих тактичних рольових ігор всіх часів. Юлагодаря величезної популярності гри вийшов ремейк XCOM: Enemy Unknown (нова версія з кращою графікою гейплеем, додаванням функціоналу). У зв'язку з нависаючої загрозою інопланетного вторгнення на землю було вирішено створити спеціальну організацію XCOM здатну протистояти інопланетянам. Гравцеві належить узяти на себе командування організацією та центральною базою. Вам належить вести спостереження за всім, що роблять інопланетяни розподіляти фінанси на те чи інше дослідження, озброєння, розвиток і розширення бази і її можливостей. Розставляти перехоплювачі для боротьби з космічними кораблями прибульців і направляти загони на наземні бойові операції.

XCOM-Enemy-Unknown-1    XCOM-Enemy-Unknown-2    XCOM-Enemy-Unknown-3

Бої відбуваються в покроковому режимі, ви розподіляєте своїх бійців по тактично зручним точкам, застосовуєте аптечки гранати або ховаєте бійця в укриття. Бійців можна прикривати з повітря використовуючи підтримку з повітря — перехоплювачів і Рейнджерів. Ви зможете Наймати, екіпірувати і навчати солдатів і персонал бази, захоплювати прибульців і вести допит. Головним завданням є захист населення землі від прибульців.

 

Xenonauts

тактические стратегии про вторую мировую войну

Дата виходу: 30 травня 2014

Жанр: покрокова стратегія, тактична RPG

Особливості: частина серії X-COM. Боротьба з прибульцями

Xenonauts (ксенонавты) — є рімейком популярною гри X-COM: UFO Defense вийшла в далекому 1993 р. Події в грі відбувається в альтернативному світі 1979 році, під час холодної війни дві країни СРСР та США колись протистояли один одному, об'єднують свої зусилля для боротьби з інопланетним вторгненням. Гейплей гри розділений на дві частини: стратегічна і тактична.

Xenonauts-1    Xenonauts-2    Xenonauts-3

У стратегічній частини гравець створює і розвиває оборонні бази, набирає персонал для них, проводить наукові дослідження, екіпірує солдат, веде боротьбу з кораблями прибульців. Тактична частина являє собою покроковий бій, в якому ви керуєте загоном бійців.

 

Nuclear Dawn

тактические стратегии шутеры

Дата виходу: 27 вересня 2011 року

Жанр: Шутер від першої особи, Стратегія в реальному часі

Особливості: шутер з елементами тактики і стратегії

В Nuclear Dawn дії відбуваються в постапокаліптичному світ. Гравець вступає в ролі командира керуючого своєю командою. Незвичайна гра. Командир з бункера спрямовує свій загін для захоплення або утримання точок віддає накази, будує споруди для поліпшення бази і солдатів. але сам режим битв відбувається також як в шутерах від першої особи.

Nuclear-Dawn-1    Nuclear-Dawn-2    Nuclear-Dawn-3

На полі бігають ваші солдати кожен з яких володіє своїми перевагами і недоліками. Заснований на цілях геймплей підкреслює координовану тактику командира для команди.Навколишнє середовище постійно змінюється і змінює свою стратегію. Для своєї команди створюйте в зручних місцях чекпоінти, оборонні позиції, і направляйте їх у слабо захищені ворожі позиції. Підтримка команди турелями, зброєю, шпиталем і так далі.

 

Omerta: City of Gangsters

тактические стратегии шутеры гангстеры

Дата виходу: 12 лютого 2013 року

Жанр: стратегія в реальному часі, тактична RPG, ігри про бандитів

Особливості: симулятор гангстера розвиток банд і кримінального бізнесу

Можна назвати симулятором гангстера дії якого розгортаються в 1920-х роках. Взявши на себе роль тільки що прибув в Атлантік-Сіті іммігранта, що мріє про велике життя, вам необхідно пробити собі шлях вгору по кримінальній сходах. Починаючи з невеликих завдань, вам належить створити банду і розширювати свої володіння, відбираючи території інших банд. Створіть свій злочинний синдикат і стати правителем всього міста.

Omerta-City-of-Gangsters-1    Omerta-City-of-Gangsters-2    Omerta-City-of-Gangsters-3

Заробіток грошей та розвиток нелегального бізнесу відбувається в реальному часі. З часом на жаль можете збільшувати свій загін бандитів. Битви за територію чи інші розборки відбуваються в покроковому режимі.

 

 

Frontline Tactics

тактические стратегии растановка войск

Дата виходу: 27 жовтня 2012 р.

Жанр: тактична стратегія

Особливості: дії відбуваються в недалекому майбутньому

Недалеке майбутнє 2025 р. відколовся Невеликий загін під проводом божевільного Акхали Мухамара намагається захопити багату нафтою націю Фахрахн. Ця країна є великим постачальником нафти в Західний світ і наші національні інтереси під загрозою. Елітний загін солдатів був посланий, щоб придушити опір і спробувати зберегти світ шляхом військового втручання, перш ніж це виллється в повномасштабну війну.

Frontline-Tactics-1    Frontline-Tactics-2    Frontline-Tactics-3

Гра "Тактика на передовій" дозволяє Вам керувати сучасним, елітним загоном бійців в різних місіях; починаючи захистом і утриманням території або цінного майна, і закінчуючи місіями типу "Знищити всіх" або "Виживання". Экипируйте Ваших солдатів сучасним зброєю, бронею і спорядженням, а також дайте їм здатності, щоб досягти успіху на полях битви.

 

Grotesque Tactics: Evil Heroes

смешные тактические стратегии шутеры

Дата виходу: 27 жовтня 2012 р.

Жанр: тактична стратегія

Особливості: іронічна і юмористичная фентезійна рольова гра з нехитрим сценарієм і елементами походовой тактики.

По геймплею Grotesque Tactics: Evil Heroes — стандартна покрокова тактика. Гравець має загін персонажів, кожен з яких володіє своїми здібностями. Загоном ми пересуваємося по глобальній карті в реальному часі, а коли на горизонті з'являються вороги, гра переходить в покроковий режим. На полі бою кожен боєць ходить, коли настане його черга: може переміститися на кілька клітин, атакувати, застосувати вміння, залізти в інвентар за зіллям, пропустити хід або піти на захист.

Grotesque-Tactics-Evil-Heroes-1    Grotesque-Tactics-Evil-Heroes-2    Grotesque-Tactics-Evil-Heroes-3

Між баталіями і битвами з ворогами банда відпочиває на базі, де можна воскресити полеглих і відвідати кілька магазинів. За сюжетом гумористична гра пародія на фэнтнзи гри. Автори взяли за основу класичну фабулу «Вороги спалили рідну хату, тепер лише кілька героїв можуть врятувати світ» і пропустили її через призму сучасної субкультури, паралельно висміявши добру половину фентезі-кліше.

 

 

Incognita

тактические стратегии про шпионов и разведчиков

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: покрокова тактична стратегія

Особливості: упор зроблений на шпигунство

Incognita — якийсь тактичний походовый шпигунство, де все зав'язано на раследованияхм і видобутку інформації в різних місцях. Incognita дуже схожа на популярну XCOM, основним завданням і гейплеем є правильна розстановка ваших шпигунів

Incognita-1    Incognita-2    Incognita-3

У грі належить займатися цілком звичайною шпигунської рутиною: зламувати системи безпеки, застосовувати високотехнологічні гаджети і брати участь в напружених перестрілках. Все — в класичній ізометричної перспективі і навіть з перманентної смертю, так що гра обіцяє бути розвагою для досить хардкорних гравців. Рівні гри генеруються випадковим чином, так що кожен раз доведеться покладатися не на знання карти з минулого збереження, а на вміння швидко здобути інформацію, яка допоможе в бою.

 

AntiSquad

тактические стратегии про группу или команды бойцов

Дата виходу: 2011

Жанр: стратегія, RPG

Особливості: спочатку була випущена для android і iOS, після чого гра перебралася на ПК

Відома тільки вузькому колу ініціативна група «AntiSquad» своєчасного реагування, що складається професіоналів, які втомилися від службових рутини і бюрократії. Створивши свою команду зі штаб-квартирою, команда періодично укладає контракти з державними силовими структурами для виконання, як правило, не самої «чистої» роботи.

AntiSquad-1    AntiSquad-2    AntiSquad-3

Харизматичні персонажі, кожен з яких володіє не тільки різні здібностями для успішного проведення операції та характерами. Спеціалізація та розвиток бійців – можна розгойдувати бійця так як ви вважаєте він буде краще воювати. Великий вибір спорядження та зброї бійців. Красива графіка, музика і хороший геймплей не залишать вас байдужими до цієї гри.