Цікаві ігри про диктаторів - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про диктаторів
Red Faction

Red-Faction-0

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: шутер від першої особи

Червона бригада — шутер від першої особи. Головний герой — шахтар на ім'я Паркер стає учасником повстання проти корпорації Ультор. Ця гра відома перш за все тим, що в ній присутній частково руйноване оточення. Сюжет починається з того, що головний герой на прізвище Паркер влаштовується на роботу в Ультор і відправляється видобувати руду на Марс. Проте, всупереч очікуванням, йому доводиться жити в нелюдських умовах і працювати на знос по 10 годин на добу під наглядом охоронців. Бачачи, що компанія не хоче з нею боротися, шахтарі починають бунтувати.

Red-Faction-3   Red-Faction-2   Red-Faction-1

Відмінною рисою є повністю руйнується світ. Гравець може знищити практично будь-яку конструкцію, використовуючи ракети, вогнепальна зброя, автомати й інші підручні засоби. При цьому кожен раз руйнування відбуваються за реалістичним законам фізики. Інтерактивний світ дозволяє гравцеві проявити фантазію під час проходження. Наприклад, якщо героя оточують вороги, то можна зруйнувати найближчі будови і зробити таємний прохід. У багатьох завданнях буде можливість пілотувати повноцінну військову або шахтарську техніку.

 

Red Faction 2

Red-Faction-2-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: шутер від першої особи

Червона бригада 2 – 3D-шутер, продовження Red Faction. Новий, більш кривавий і жорстокий виток боротьби за незалежність і свободу. Земля. Двадцять друге століття. З моменту повстання на Марсі пройшло п'ять років. П'ять неспокійних років, наповнених тривогою і страхом повернення до смутного минулого. Страхом, який був не марний... Віктор Сопот, довгі роки тероризував народ Співдружності, не міг не розуміти, що нескінченно так тривати не може. І він був прав. «Алое Рух», що об'єднав досвідчених, досвідчених бійців різних спеціальностей, зробило знищення диктатора і відновлення справедливості метою свого життя. Чи буде вона досягнута? Все залежить тільки від вас.

Red-Faction-2-1   Red-Faction-2-2   Red-Faction-2-3

Цікавий, непередбачуваний і драматичний науково-фантастичний сюжет. Чотири різних варіанти завершення гри. Можливість управляти різноманітною бойовою технікою – в тому числі танком, ховером, підводним човном. Великий арсенал: 14 одиниць вогнепальної зброї майбутнього. Великий вибір обладнання для проведення бойових операцій: прилади нічного бачення, гранати, медпакеты і багато іншого.

 

Red Faction: Guerrilla

Red-Faction-Guerrilla-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: шутер від третьої особи, відкритий світ, пісочниця

Червона Фракція: Партизан — є третьою частиною серії ігор Red Faction. Сюжет гри розвивається через 50 років після закінчення першої частини Сили оборони землі (СОЗ) врятували марсіан від гніту корпорації Ультор, встановили власний жорстокий режим. Одиночне проходження виконано у вигляді великого набору місій, де гравцеві належить звільнити значну частину Марса від сил тиранії. Головним ворогом на цей раз є Сили Оборони Землі. Під їх контролем перебуває шість великих секторів планети, сумарна площа яких 12 квадратних кілометрів.

Red-Faction-Guerrilla-1   Red-Faction-Guerrilla-2   Red-Faction-Guerrilla-3

Гравцеві належить поступово встановити контроль над усіма районами і знизити вплив ворога. Всі дії відбуваються у відкритому світі, де можна руйнувати практично всі будови. Для повного захоплення території потрібно виконувати сюжетні місії і додаткові завдання. Для переміщення на великі відстані гравцеві можна використовувати різну техніку, яку потім можна застосовувати для руйнування деяких об'єктів.

 

Tom clancy's Ghost Recon 2: Summit Strike

Tom-Clancy’s-Ghost-Recon-2-Summit-Strike-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: тактичний шутер від третьої особи

Tom clancy's Ghost Recon 2: Summit Strike — комп'ютерна гра в жанрі тактичного шутера від третьої особи. 2012 рік. Пакистанський військовий диктатор вбив Президента Казахстану, і це не останнє, на що він здатний. Країна повергнута в хаос. «Привиди» вирушають туди, щоб у співпраці з ООН спробувати покласти кінець війні. Стоти також придивитися до всієї серії ігор Tom clancy's Ghost Recon, де ви будете виступати в ролі оперативників, які борються з різними режимами в різних країнах.

Tom-Clancy’s-Ghost-Recon-2-Summit-Strike-1   Tom-Clancy’s-Ghost-Recon-2-Summit-Strike-2   Tom-Clancy’s-Ghost-Recon-2-Summit-Strike-3

Summit Strike – повністю автономне додаток для Ghost Recon 2, додає нову кампанію з 11 місій, дія яких відбувається в Казахстані, шість нових багатокористувацьких карт і 15 нових видів зброї. Командувати групою «примар» ви будете за допомогою простих команд (доступних через голосову систему). Ви зможете наказати їм залишатися на місці, атакувати, а також вказувати з якого флангу вести дії. Також ви зможете попросити їх надавати першу медичну допомогу.

 

Серія ігор Jagged Alliance

Jagged-Alliance-0

Дата виходу: 1994-2012 р.

Жанр: покрокова стратегія, тактична стратегія, RPG

Серія Jagged Alliance це тактичні рольові ігри в яких ви боретеся з різними диктаторськими режимами. У Jagged Alliance — гравцеві необхідно звільнити острів Метавира від диктаторського режиму, активно що промишляє видобутком і торгівлею соком рідкісної рослини. Jagged Alliance 2 — дія гри відбувається у вигаданій країні Арулько. Королева Дейдрана, обманом захопивши владу, встановила в країні військову диктатуру, безжально караючи будь-який прояв невдоволення з цим режимом ви і будете боротися. Jagged Alliance 3 — ремейк другої частини.

Jagged-Alliance-1   Jagged-Alliance-2   Jagged-Alliance-3

У завдання гравця входить набір загону найманців, які використовуються для ведення бойових дій, дослідження, захоплення і утримання нових територій. Чим більша територія знаходиться у володінні гравця, тим більше грошей він одержує на регулярній основі. Зароблені таким чином кошти йдуть на оплату контрактів найманців і роботи збирачів і охоронців. Головними особливостями серії стали широкі тактичні можливості ведення бою і детально пророблений ряд персонажів-найманців, які мають свою коротку біографію, характер і рольові характеристики. У гри дуже багато різних доповнень.

 

Серія ігор Just Cause 1-4

Just-Cause-0

Дата виходу: 2006-2016 р.

Жанр: шутер від третьої особи, екшен, аркада, відкритий світ

Серія ігор Just Cause — екшен в кожній частині з гострим присмаком революції. Революції, яку гравцеві належить зробити своїми руками. Головний герой-Ріко Родрігес в кожній частині гри бореться з тиранским режимом того чи іншого президента. Ігровий процес нелінійний, з кажой частиною світ гри стає все більше: тропічні джунглі, пляжі і населені пункти можна досліджувати в своє задоволення. Цей безпрецедентний за опрацьованості світ з послідовно загружающимися деталями ландшафту, що багато разів скорочує час завантаження карти.

Just-Cause-1   Just-Cause-2   Just-Cause-3

Гра схожа з серією ігор GTA. У грі можна вільно їздити по країні, стрибати з парашутом, виконувати різні трюки, порушувати закон і т. д. В грі передбачено більше 80 способів пересування по землі, воді і повітрю. До ваших послуг мотоцикли, автомобілі, човни, субмарини і навіть літаки, які можна захопити. Чи треба говорити, що агент Родрігес майстерно володіє парапланом? Однак герой – лише каталізатор, революція не робиться в поодинці. Ріко має заручитися підтримкою партизан-ополченців, побудувати відносини з наркобаронами і залагодити не один конфлікт, якщо він хоче домогтися повалення диктатора.

 

The Show: Перемогти значить вижити

The-Show-Победить-значит-выжить-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: тактична стратегія

The Show Перемогти значить вижити – стратегія, дія якої відбувається в кінці 21 століття. Після тривалої громадянської війни Каліфорнія вийшла зі складу США, перетворившись в невелике «поліцейську» державу. Контролює штат жорстокий диктатор Лу Бакстер, і кожен, хто набирається сміливості виступити проти Системи, негайно виявляється в тюремній камері без права на звільнення. Втім один шанс вийти на волю все ж є: прийняти участь в ШОУ – кривавої бійні між ув'язненими і бійцями уряду.

The-Show-Победить-значит-выжить-1   The-Show-Победить-значит-выжить-2   The-Show-Победить-значит-выжить-3

Ти – спецагент США, відправлений до Каліфорнії тільки з однією метою: знищити тоталітарний режим Бакстера. Ласкаво просимо в ШОУ, божевільний! Одиночна кампанія – спецагент Френк Харріс проти посіпак Бакстера. Мережева гра: 10 карт максимум для 4 гравців. 3D-графіка з вражаючими спецефектами і реалістичною фізикою. 20 команд зі своїми командирами, потужною технікою і агресивної піхотою. Тактичні бої з сотнями юнітів. 15 типів техніки, 21 тип піхотних юнітів.

 

Nikopol: Secrets of the Immortals

Nikopol-Secrets-of-the-Immortals-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: екшен, квест

Никопол. Безсмертні – гра виконана в жанрі квест. Дія гри відбувається в 2023 році. В цей час над Парижем встановлюється диктатура, однак головний герой Альсид Никопол вирішив протистояти режиму і повалити його. Видана в 2008 році, Nikopol: Secrets of the Immortals була в основному позитивно оцінена журналістами за цікавий сюжет, головоломки, звук і графіку. Гра, яка заснована на коміксах Енкі Білала «Трилогія Никопола», а також знятого на їх основі фільму «Безсмертні. Війна світів». Легко бути героєм, якщо ти вмієш літати, перемагаєш голими руками озброєних солдатів або здатний обрушити на ворога грім і блискавки.

Nikopol-Secrets-of-the-Immortals-1   Nikopol-Secrets-of-the-Immortals-2   Nikopol-Secrets-of-the-Immortals-3

Альсид Никопол готовий вступити в нерівну боротьбу. Перед ним розкинувся Париж – тісні вулички і нетрі, палаци і катакомби сплітаються в єдиний лабіринт мороку і відчаю. У місті, колись колишньому культурною столицею Європи, править жорстокий диктатор, а інші мешканці животіють в нелюдських умовах. На всьому лежить відбиток вселенського зла – впливу бога Сета. Тепер Никополу належить обхитрити нацистів і пережити гнів богів, відшукати зниклого батька і розкрити таємниці Безсмертних.

 

7.62: Перезарядка

перезарядка-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, покрокова стратегія, тактична стратегія з елементами RPG

7.62: Перезарядка –самостійне доповнення до тактичного бойовика «7.62» містить дванадцять нових місій, пов'язаних єдиною сюжетною лінією. У невеликій латиноамериканській країні після поразки місцевого диктатора Альваро Дефенсы у громадянській війні склалася досить напружена обстановка. Незважаючи на укладену угоду про припинення вогню, по всій кордоні тривають сутички. За розвитком подій спостерігає третя сила, яку не влаштовують темпи видобутку нафти і виробництва наркотиків в цьому регіоні. Головному герою — наймита-професіоналу Мігелю Гарсіа — належить зібрати бойовий загін, розібратися в хитросплетіннях інтриг і зробити власний вибір.

перезарядка-1   перезарядка-2   перезарядка-3

Дванадцять оригінальних місій, розрахованих на 25 годин гри. Інтерактивна енциклопедія вогнепальної зброї. Бойова система SPM (Smart Pause Mode), що поєднує динаміку стратегії в реальному часі з багатством тактичних можливостей покрокової стратегії. Новий режим «Сутичка», який дозволяє вибрати противника і вести бій з комп'ютерними ворогами на будь-якій карті. Більше 170 зразків озброєння, відповідних реальним прототипам, можливість модифікації, різноманітність амуніції і екіпіровки.

 

Fable III

Fable-3-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: RPG

Fable 3 — рольова гра в жанрі Action RPG. Старий король помер, і країною править його син — Логан. Головний герой — молодший брат/сестра короля, зростає в королівському замку і є принцом/принцесою. З роками Логан стає тираном, проводить жорстоку політику в королівстві. Відносини головного героя з Логаном розжарюються до межі і він тікає з замку разом зі своїм наставником. Вони починають шукати союзників у здійсненні революції.

Fable-3-1   Fable-3-2   Fable-3-3

Гравець повинен вбити короля і здійснити переворот, і самому стати королем. Після чого ви вже самі будете вирішувати, як управлятися з королівством — виконати всі зобов'язання перед тими хто вам допомагав або ж стати новим тираном. Також гра дозволяє вибрати будь-який вид управління державою: анархічний або, наприклад, демократичний. Якщо ви будете добре поводитися з народом, то заслужити їх любов і покора. Якщо погано — то приготуйтеся до того, що у найвідповідальніші моменти ви можете втратити їх підтримки.

 

Far Cry 4

Far-Cry-4-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: шутер від першої особи з елементами стелса, відкритий світ

Far Cry 4 є новою частиною популярної серії шутерів у відкритому світі. Дії buhs будуть розвиватися в регіоні Гімалайських гір під назвою Кират. Дика місцевість буде наповнена масою небезпек, а для протистояння їм у розпорядженні героя буде доступ до різноманітного зброї і техніки. Гравець виступає в ролі Эджея Гейла. Він відправляється в Кират для виконання останньої волі матері, але виявляється втягнутим в громадянську війну, мета якої – повалити диктаторський режим Пэйган Міна. У грі є 5 альтернативних кінцівок.

Far-Cry-4-1   Far-Cry-4-2    Far-Cry-4-3

Величезна карта, купа занять (завдань), радіовежі, блокпости, полювання на диких звірів. Ось тільки всіляка мораль тут відкладена на дальній план, і божевілля твориться заради самого божевілля. Багато ватажків бандитів, яких ми можемо мочити або ж навпаки допомагати їм. Far Cry 4 це кращий шутер 2014 року, в якому завжди знайдеться справа для гравця. Граючи входить в топ кращих шутерів 2014 р.