Кращі ігри про коней на ПК - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри про коней на ПК — огляд і опис
Horsez. Школа верхової їзди

Horsez-Школа-верховой-езды-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: симулятор, пригоди, для дівчаток

Horsez. Школа верхової їзди – реалістичний 3D-симулятор і захоплююче пригода в одній грі! Якщо коні з дитинства були твоєї заповітною мрією, якщо ти сміла, талановита і честолюбна – у тебе є унікальний шанс реалізувати свої здібності і здійснити бажання. Приходь навчатися в елітну школу верхової їзди в Шотландії! Приготуйся – тобі доведеться покинути сім'ю і друзів і почати зовсім інше життя. І це не тільки наполегливі тренування і змагання, але і нові знайомства, підступні інтриги і, можливо, романтичне пригода...

Horsez-Школа-верховой-езды-1 Horsez-Школа-верховой-езды-2 Horsez-Школа-верховой-езды-3 Horsez12

Юна героїня нашої історії зіткнулася з несподіванками в перший же день навчання: тоді їй довелося проявити мужність і винахідливість, виручаючи з біди кінь. За заняттями та змаганнями ця подія майже забулося, але поступово вона стала помічати, що в школі відбуваються дивні речі...Програма призначена для дітей від 9 до 12 років.

 

Horsez. Стань чемпіоном (Petz Horse Club)

Horsez-Стань-чемпионом-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: симулятор, кінний спорт

Horsez. Стань чемпіоном – симулятор кінного спорту. Кожен день ходити в школу верхової їзди, доглядати за улюбленою конячкою, а потім мчати разом з нею назустріч вітру... – так, це здорово! Але ж так може кожен! А ось стати чемпіоном... Витримати щоденні тренування і допомогти впоратися з усіма труднощами своєму чотириногому другові, годинами відпрацьовувати який-небудь алюр і потім допізна чистити, годувати, зачісувати свого напарника, а в потрібний момент показати все, на що ви здатні удвох!

Horsez-Стань-чемпионом-1 Horsez-Стань-чемпионом-2 Horsez-Стань-чемпионом-3 Horsez

Для сміливої і наполегливої Лілі, головної героїні гри, це набагато цікавіше пустопорожніх прогулянок. Саме тому на ранчо «Дика гора» вона вирішує взяти участь у змаганнях та поборотися за престижний «Кубок легенд». Вияви бойовий дух та завзятість і завоюй головні призи разом з нею! У новому випуску гри ти познайомишся з новою породою коней – прекрасними мустангами з американських прерій, вибереш конячку для себе, навчишся доглядати за нею, покатаєшся по гірських стежках і приймеш участь у змаганнях. Навчися досконало управляти конем і піднімись на найвищу сходинку п'єдесталу!

 

Nancy Drew The Secret of Shadow Ranch (Ненсі Дрю: Таємниця ранчо тіней)

Нэнси-Дрю-Тайна-ранчо-теней-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: квест, пригоди

Nancy Drew The Secret of Shadow Ranch – одна з частин знаменитої серії квестових ігор про Ненсі Дрю. Навіть на відпочинку Ненсі не може обійтися без таємничих пригод. Ранчо, на якому вона збиралася відпочити, схвильована містичним подією. В окрузі став з'являтися привид коня, провоцировавший нещастя, і місцеві жителі почали говорити, що привид мстить за господаря-гангстера, повішеного за свої злочини.

Нэнси-Дрю-Тайна-ранчо-теней-1 Нэнси-Дрю-Тайна-ранчо-теней-2 Нэнси-Дрю-Тайна-ранчо-теней-3 Nancy-Drew

Крім того, знову пішли чутки про те, що скарби, заховані бандитом десь недалеко від ранчо, також можуть мати відношення до появи примари. Ненсі приймається за розслідування, щоб розкрити таємницю примари. Гравцеві належить вжитися в роль юної сыщицы та розібратись у таємничих подіях. Опитування свідків і уважне вивчення місць подій зіграють ключову роль в розслідуванні, а мобільний телефон надасть неоціненну допомогу в пошуку необхідної інформації. Ігровий процес урізноманітнюють радості сільського життя – Ненсі належить годувати тварин, працювати на городі і кататися верхи.

 

Pferd & Pony: Mein Pferdehof (Моє маєток)

Pferd--Pony-Mein-Pferdehof-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Для дівчаток, стратегія з елементами симулятора кінного спорту

Моє маєток – комп'ютерна гра, що поповнила категорію ігор для дівчаток в жанрі стратегії з елементами симулятора кінного спорту. Шанувальники ігор «Кубок Долини Троянд» і «Спадок Долини Троянд», а також всі любителі коней зможуть спробувати свої сили в новій грі. У грі «Моє маєток» вам належить доглядати за кіньми, брати участь у кінних турнірах, а також продумати цілу стратегію розвитку власного заміського маєтку.

Pferd--Pony-Mein-Pferdehof-1 Pferd--Pony-Mein-Pferdehof-2 Pferd--Pony-Mein-Pferdehof-3 Pferd-&-Pony

Гра дасть Вам чудову можливість проявити себе в якості керуючого великим маєтком ви можете проводити рекламні кампанії, наймати обслуговуючий персонал, побудувати новий манеж для своїх вихованців і готель для гостей змагань. Гра сприяє розвитку позитивних якостей особистості підлітка, прищеплюючи любов до тварин і виробляючи почуття відповідальності за своїх підопічних. Романтика сільських пейзажів і чудова графіка не залишать байдужими гравців будь-якого віку.

 

Маєток. Сонячна долина (let's Ride! Championship Dreams)

Lets-Ride-Championship-Dreams-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: 3D стратегія з елементами симулятора кінноспортивного

Маєток. Сонячна долина – 3D стратегія з елементами кінноспортивного симулятора буде цікава будь-якому користувачеві від 8 років і до безкінечності. У ній гравець стає володарем власного мальовничого маєтку, який можна розширювати, розбудовувати і розвивати по своєму смаку. Крім того, в залежності від особистих уподобань йому надається можливість зайнятися розведенням породистих скакунів, викладанням виїздки або підготовкою до професійних кінних змагань.

Lets-Ride-Championship-Dreams-1 Lets-Ride-Championship-Dreams-2 Lets-Ride-Championship-Dreams-3 Let's-Ride!-Championship-Dreams

Роботи буде чимало: доведеться доглядати за мешканцями своїх стаєнь, стежити за їх процвітанням, облаштовувати території, організовувати будівництво та залучати в свій маєток відвідувачів, від кількості яких залежатимуть доходи. І, звичайно, в будь-який момент власник усього цього пишноти зможе осідлати одну з коней і в своє задоволення покататися по мальовничих околицях.

 

Вдале спадщину

удачное-наследство-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: пригода з елементами кінного симулятора

Вдале спадок – гра-пригода з елементами кінного симулятора порадує навіть тих дівчаток, які досі не цікавилися кіньми. Інтригуючий сюжет, різноманітні завдання, цікаві персонажі і можливість відчути себе повноцінною господинею старовинної садиби. А крім того, велике задоволення доставить процес виховання віртуального копитного одного. Дивакувата тітонька, яка залишила у спадок садибу, висунула досить дивну умову. Для того щоб маєток став твоїм, що тобі необхідно організувати і провести кінний турнір! А як це зробити? Адже навколо зовсім незнайомі люди, не завжди налаштовані доброзичливо, у твоєї стайні всього лише один кінь, а для участі в турнірі необхідно досконало оволодіти мистецтвом верхової їзди...

Удачное-наследство-1 Удачное-наследство-2 Удачное-наследство-3 Удачное-наследство

Найкращим другом і помічником починаючої наїзниці стане відома російська актриса і спортсменка Марія Голубкіна! Її голосом у грі заговорить персонаж, який супроводжує головну героїню у всіх її пригоди. Гравцеві належить розвивати своє помістя, спілкуватися з жителями округи, доглядати за кіньми на конюшні, удосконалювати навички верхової їзди, освоювати траси, виконувати завдання і розгадувати різноманітні таємниці.

 

Долина Троянд. Секрет Ніколь або спадок «Долини Троянд»

Долина-Роз-Секрет-Николь-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: пригоди, екшн, ігри про тварин

Долина Троянд. Секрет Ніколь – пригодницька гра, в якій описується дружба дівчата і коні. У Долині Троянд знову дивні події, загадкові події, нові таємниці, а значить – нові захоплюючі пригоди! Дівчина по імені Ніколь переїжджає в Долину Троянд з великого міста і отримує в подарунок від батька конячку по імені Секрет.

Долина-Роз-Секрет-Николь-1 Долина-Роз-Секрет-Николь-2 Долина-Роз-Секрет-Николь-3 наследство-Долины-Роз

Їй належить дізнатися, як доглядати за конем, вивчати ази виїздки та конкуру, тренувати свою улюбленицю, забезпечувати її всім необхідним, робити прогулянки верхи і змагатися з іншими наїзниками. Крім того, Ніколь опиняється в самому центрі таємничих і зловісних подій, пов'язаних зі зникненням коней. У процесі розслідування крадіжок Ніколь познайомиться з жителями Долини Троянд, візьме участь у місцевому кінному турнірі, знайде вірних друзів і навіть зустріне свою першу любов! Вибирай одяг і спорядження; змагайся в турнірі наїзників; досліджуй таємниці Долини Троянд!

 

Riding Star 3. Зірка конкуру

Riding-Star-3-Звезда-конкура-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: симулятор

Riding Star 3. Зірка конкуру – гра для тих, хто в захваті від длинногривых скакунів і жадає промчати по іподрому під радісний рев трибун! Новий симулятор верхової їзди дозволить встати в один ряд з кращими діджеями світу. Тобі належить зайнятися ретельною выездкой коней, спробувати сили в перегонах і приголомшливому конкурі. Відкрий двері у видовищний спорт, в якому злилися воєдино азарт і майстерність наїзника. А заодно можна вирушити на кінну прогулянку і не поспішаючи насолодитися розміреною ходою конячки.

Riding-Star-3-Звезда-конкура-1 Riding-Star-3-Звезда-конкура-2 Riding-Star-3-Звезда-конкура-3 Riding-Star-3

На сьогоднішній день гра є найбільш просунутим симулятором кінного спорту. Містить три режими змагань – виїздка, конкур і стрибки. Гра рекомендована Людгером Бербаумом – олімпійським чемпіоном з конкуру.

 

My First Pony (В гостях у поні)

My-First-Pony-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: аркада, навчальна гра

My Little Pony — це аркада з елементами навчальної гри, яка допоможе здійснити вашу заповітну мрію – стати власником поні. У грі ви дізнаєтеся, як доглядати за поні, будете вчити їх стрибати через перешкоди, а потім зможете прийняти участь в турнірі по верховій їзді!

My-First-Pony-1 My-First-Pony-2 My-First-Pony-3 My-First-Pony

Всього в грі 8 різних поні, 4 рівня складності і кілька видів змагань: конкур, виїздка і перегони по пересіченій місцевості. Також на диску є енциклопедія про коней і кінний спорт і додаткові міні-ігри.

 

Mission Equitation: Верхи навколо світу

Mission-Equitation-Верхом-вокруг-света-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: аркада, симулятор

Mission Equitation: Верхи навколо світу – це гра про подорожі по всьому світу. Вам належить грати за юну наїзницю, що володіє талантом розуміти коней. Разом з нею ви об'їдете верхи п'ять регіонів світу, намагаючись відшукати загадкового золотого скакуна. Ваш шлях буде лежати через потопають у зелені рівнини, безкрайні степи і кам'янисті пустки. Вас чекають завдання і змагання – здолайте труднощі і розкрийте таємницю легендарного золотого скакуна!

Mission-Equitation-Верхом-вокруг-света-1 Mission-Equitation-Верхом-вокруг-света-2 Mission-Equitation-Верхом-вокруг-света-3 Mission-Equitation

Повна свобода пересування по всіх напрямках! 25 коней з різних країн світу: від американських мустангів до арабських скакунів. Понад 40 завдань: заїзди на час, змагання, виконання трюків... Подорожі по всьому світу – від зелених європейських рівнин до жарких пустель Єгипту.

 

Кінь моєї мрії

Лошадь-моей-мечты-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: симулятор

Кінь моєї мрії – симулятор верхової їзди та догляду за конем. Сильна, горда, граціозна кінь – один, про який мріють багато. У нашої юної героїні Марії теж була така мрія. І вона збулася! Одного разу влітку, приїхавши на канікули на ферму, дівчинка виявила, що її чекає сюрприз – улюблені бабуся і дідусь подарували їй чистокровну верхову кінь! Тепер, під керівництвом старшої подруги – справжнього досвідченого жокея, Марія почне здійснювати своє найзаповітніше бажання – ближче познайомитися з дивовижним і прекрасним тваринам і буде освоювати тонкощі кінного спорту. Звичайно ж, щоб у майбутньому приймати участь у серйозних скачках і змаганнях!

Лошадь-моей-мечты-1 Лошадь-моей-мечты-2 Лошадь-моей-мечты-3 Лошадь-моей-мечты

Дівчинку чекає багато цікавих занять: вона буде доглядати за своєю улюбленицею, навчиться правильно сідлати коня, опанує різні види їзди верхи, підкорить перші бар'єри... З часом їй навіть довірять виховання маленького лоша! Без сумнівів, це будуть найщасливіші канікули в її житті. У цій грі, як і у Марії, у кожної дівчинки з'явиться новий вірний товариш. Про нього треба дбати, його потрібно годувати і чистити, і, зрозуміло, на ньому можна скакати – мчати швидше вітру, долаючи перешкоди!

 

Horse Racing Manager 2 (Іподром. Великі скачки)

Horse-Racing-Manager-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: стратегії, спортивні ігри, 3D

Іподром. Великі перегони – тривимірна спортивна стратегія, що вийшла в 2008 р. Один постріл – і вони вже мчать по дистанції, витягнувшись у струну. Вони прагнуть випередити один одного, підганяли жокеями і захопленими криками з трибун. Наїзникам, так і вболівальникам чудово знайома лихоманка іподромних гонок. Тут за один день люди виграють і програють цілі статки, а ті, хто вперше зробив ставку, повернеться до тоталізатору знову і знову. У цьому бізнесі крутяться величезні гроші, менеджер має непогані шанси заробити цілий статок на одному заїзді. З новою грою «Іподром. Великі перегони» вам будуть доступні всі варіанти, можливі в цьому світі грошей і азарту!

Horse-Racing-Manager-1 Horse-Racing-Manager-2 Horse-Racing-Manager-3 Horse-Racing-Manager

Хочете поставити гроші на Блискавку або Волоцюгу? Що ж, спробуйте. Навчитеся професійно обчислювати майбутнього переможця заїзду, грамотно розпорядитися готівкою і можливість виграшу замаячить на горизонті. Ну, а якщо вже ви програли, лиха біда початок, спробуйте ще разок. Букмекер каже, що сьогодні вам обов'язково пощастить! А як ви дивитеся на те, щоб осідлати призового скакуна і особисто очолити гонку? Напруга, що зависла над стадіоном, дробовий перестук копит по доріжках і вітер в обличчя, а потім – вирвана в нелегкій боротьбі перемога! Однак куди прибутковіше стати керуючим власної команди. Забезпечте коням грамотний режим тренувань, найміть кращих жокеїв, вкладіть в них гроші. Повірте, віддача перевершить всі ваші очікування, а гроші потечуть в кишені повною річкою. Сміливіше вперед, іподром вже відкривається!

 

WildLife Park. Долина Коней 2

WildLife-Park-9

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: симулятори, дитячі ігри, про зоопарк

WildLife Park 2. Долина Коней – продовження чудової гри Wildlife Park 2, де ви зможете ближче познайомитися з кіньми. Ставши власником власного ранчо, ви зможете доглядати за цими чарівними і відданими тваринами. У вашому розпорядженні буде найкраще обладнання, за допомогою якого можна забезпечити коней різних порід привільні умови проживання. А ваша ферма в закутку перетвориться на справжній парк розваг! Адже не можна забувати і про відвідувачів, саме від них залежить дохід, а отже – умови проживання вихованців.

WildLife-Park-1 WildLife-Park-2 WildLife-Park-3 WildLife-Park

Розібратися в звичках і поведінці коней допоможе велика енциклопедія. Як і основна версія гри, аддон «Wildlife Park 2. Долина коней» озвучений Миколою Дроздовим, беззмінним ведучим програм про світ тварин. Продовження не вимагає установки попередніх ігор серії.

 

My Riding Stables (Ранчо «Щаслива підкова») 1 і 2

My-Riding-Stables-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: симулятор

В My Riding Stables ти станеш господарем віртуального ранчо, і в тебе нарешті з'явиться власний кінь! У твоєму розпорядженні – стійла і стайні, зелені пагорби і цілі пасовища, з яким так приємно проїхати верхи. Але крім прогулянок, тобі потрібно навчитися доглядати за конячкою і приділяти їй достатньо часу. Ти будеш годувати, чистити, розчісувати улюблених вихованців, а також навчишся їх сідлати і об'їжджати. Крім того, ти навчиш скакуна різним елементам верхової їзди, а потім підеш на змагання і обов'язково займеш перше місце!

My-Riding-Stables-1 My-Riding-Stables-2 My-Riding-Stables-3 My-Riding-Stables

Щоб мати можливість доглядати за кіньми, тобі належить вести справи ранчо і заробити достатньо грошей. Доглядай за своїми вихованцями, виведи нові породи і зроби своє ранчо самим процвітаючим у всій окрузі! А твої конячки будуть найкрасивішими і обов'язково займуть перші місця у всіх змаганнях і виставках! Гра подарує вам можливість кататися верхи в своє задоволення; вичерпну інформацію про коней і кінний спорт; два героя на вибір – відважний хлопець і рішуча дівчинка; захоплюючі завдання і нові знання.

 

Академія кінного спорту 1 і 2

Академия-конного-спорта-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: аркади, спортивні ігри

Гра «Академія кінного спорту» – це спортивна аркада, яка вийшла в 2009-му році. Назва Академія кінного спорту видає основну суть проекту – він присвячений кінного спорту, але не всім можливих стрибків, а саме стіпль-чезу, простіше кажучи, скачки з перешкодами.

Академия-конного-спорта-1 Академия-конного-спорта-2 Академия-конного-спорта-3 Академия-конного-спорта

Вам належить тут поступити в академію кінного спорту, в якому вас навчать перемагати з найбільш жвавими кіньми. Вибирати собі «напарника» ви будете самі, після чого необхідно вирушити на тренування, як по мальовничих полях, так і на спеціально облаштованих майданчиків для скачок. На тутешніх лекціях вам детально розкажуть про багатьох особливості коней, так що гра має ще і інформаційну цінність для любителів цих тварин. У грі вам належить стати з віртуальної конем однією командою, яка здатна легко пройти будь-які дистанції при будь-якій погоді – тільки так можна перемогти в тутешніх чемпіонатах.

 

Starstable Spring Riders (Зоряна Підкова. Виграй медаль!)

Starstable-Spring-Riders-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: пригода з елементами кінного симулятора

Зоряна Підкова. Виграй медаль! — гра-пригода з елементами кінного симулятора, що вийшла в 2010 році. Стайню неподалік від знаменитого містечка Йорвика купує загадкова Джордан Джет. За чутками, вона планує з небувалим розмахом організувати власну справу. Власники стаєнь в сусідніх селах стурбовані змінами і бояться позбутися свого бізнесу. Що ж задумала Джордан Джет? Чи становить він загрозу для місцевих жителів?

Starstable-Spring-Riders-1 Starstable-Spring-Riders-2 Starstable-Spring-Riders-3 Starstable-Spring-Riders

Головна героїня, яка з дитинства любила доглядати за кіньми, повинна довідатися, що за таємницю приховує нова господиня стаєнь. Відважну наїзницю чекає захоплююча детективна пригода, скачки на конях і, звичайно ж, серйозні змагання з верхової їзди за титул чемпіонки!

 

Кінний клуб. Моя Конячка

конный-клуб-моя-лошадка

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Симулятор

Симулятор догляду за вихованцем. В стійлі народився маленький лоша, якого слід взяти під свою опіку. Дитині потрібно дати ім'я, призначити правильне харчування і організувати якісний догляд. Все це дозволить водити вихованця по виставках або брати участь у кінних перегонах.

конный-клуб-моя-лошадка2 конный-клуб-моя-лошадка3 конный-клуб-моя-лошадка-4 конный-клуб-моя-лошадка-5

Гра пропонує краще дізнатися про догляд і навчання коней. Поки лоша ще маленький, за нею потрібен особливий догляд, але після того як він виросте, слід ретельно зайнятися тренуванням і навчанням. В залежності від вибору типу догляду, малюка можна зробити жеребця шоу-класу, чи справжню бігову кінь.

 

Secret of the Magic Crystals ( Чарівне ранчо. Легенда про кристала)

Secret-of-the-Magic-Crystals1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: казуальна гра, симулятор, ігри про ферму

Казуальний симулятор кінської ферми. Гравець зможе відчути себе в ролі власника магічною ферми, яка містить і вирощує дивних коней – пегасів, єдинорогів і елементалів. Фантастичні створення, вимагають особливого догляду і турботи.

Secret-of-the-Magic-Crystals-2 Secret-of-the-Magic-Crystals3 Secret-of-the-Magic-Crystals5 Secret-of-the-Magic-Crystals4

Ігровий процес представлений менеджмент магічною ферми. Гравець зможе скрашувати різні магічні елементи для отримання особливої породи коней, а також купувати більше 700 видів аксесуарів для своїх тварин. Вирощених вихованців можна відправляти на спортивні змагання або містити для виконання особливих завдань.

 

Pony World 3

Pony-World-1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: казуальна, аркада

Аркадна рольова гра. Гравець зможе відчути себе в ролі маленького поні, який живе в чарівній країні. Малюк тільки перестав жити з батьками і його чекає пошук роботи, облаштування будинку та створення міцних відносин, а потім і сім'ї.

Pony-World-2 Pony-World-3 Pony-World-4 Pony-World-5

Ігровий подорожує за великим казковим містом, де живуть і працюють інші поні. Стартовий капітал можна вкласти у будівництво власного будинку, а також для навчання. Поні може влаштуватися на роботу в різні організації, або виконувати завдання жителів, щоб заробити на нові удосконалення для ферми.

 

Riding Club Championships

Riding-Club-Championships1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Спортивна гра, гонки

Мультиплеєрний симулятор кінських перегонів. Гра розповсюджується по умовно безкоштовної моделі і пропонує поринути у світ кінного спорту. Гравці вирощують і доглядають своїх скакунів, щоб потім поборотися за кубок найшвидшою коні.

Riding-Club-Championships2 Riding-Club-Championships3 Riding-Club-Championships4 Riding-Club-Championships5

Гравець повинен займатися доглядом і тренуванням свого вихованця, щоб прокачати такі параметри як спритність, витривалість і сила. Від них буде залежати швидкість і керованість скакуна, а також висота стрибків і тривалість спринту. У грі доступно кілька поодиноких ігрових режимів і командні змагання.

 

Ultimate Chicken Horse

Ultimate-Chicken-Horse1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: платформер, для декількох гравців

Багатокористувацький аркадний 2D платформер. Дії гри відбуваються на важких локаціях, які наповнені небезпечними пастками і складним ландшафтом. Що б дістатися до фінішу і вижити, гравцеві знадобиться блискавична реакція і швидка спритність рук.

Ultimate-Chicken-Horse2 Ultimate-Chicken-Horse3 Ultimate-Chicken-Horse4 Ultimate-Chicken-Horse5

Гравці можуть влаштовувати забіги на доступних картах, або ж створювати нові локації вручну. Головна особливість гри полягає в тому, що кожен рівень зберігається і гравці з усього світу, можуть змагатися на швидкість граючи на одній і тій же локації. Ultimate Chicken Horse має мультяшний дизайн і великий вибір тварин героїв, серед яких є милий коня.

 

Star Stable

Star-Stable1

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: MMO, симулятор їзди

Багатокористувацький пригодницький симулятор їзди на коні. Сюжет гри розповість про острів Юрвика, який наповнений безліччю загадок і таємничих секретів. За допомогою вірного Коня, герой подорожує по острову, виконує різні квести, а також доглядає за своїм вірним вихованцем. У грі є можливість мати свою стайню і доглядати за кіньми. Брати участь в гонках і спілкуватися з іншими гравцями.

2h6av40 star_stable_1 Star-Stable-place-8 Star-Stable-Profile-RW1

ГРАТИ

Star Stable – поширюється по умовно безкоштовної моделі і має величезний відкритий світ, наповнений цікавими секретами. Гравець може неспішно подорожувати і досліджувати навколишні території, або відправитися на виконання небезпечних місій. Як і в реальному житті, кінь потребує постійного догляду, ласки і турботи.