Ігри про Арабські країни та Близький Схід | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про Арабські країни та Близький Схід
Серія ігор Prince of Persia

Серия-игр-Prince-of-Persia-0

Дата виходу: 1989 — 2010 рр ..

Жанр: екшн, пригоди, ігри з паркуром

Принц Персії — серія ігор в жанрі пригод та паркуру. Перша гра серії була створена Джорданом Мекнером. Наступні ігри серії мають різні назви, вони розроблялися і видавалися різними компаніями. Сучасні частини серії Prince of Persia пропонують гравцеві захоплюючий сценарій; можливість вибору шляху і подальшого розвитку подій. Основна ідея ігор полягає в акробатично складному переміщення героя по ігровому просторі, тремтячим переймами з ворогами. Крім звичайних стрибків і висіння на руках, головний герой може бігати по стінах, пригинатися від них і лазити по канатах, перекидатися, стрибати зі стовпів, а також поєднувати деякі з цих акробатичних прийомів один з одним.

Серия-игр-Prince-of-Persia-1   Серия-игр-Prince-of-Persia-2   Серия-игр-Prince-of-Persia-3

Бойова система досить проста — кілька можливих ударів, і Принц може атакувати лише одного супротивника за раз (виключаючи випадки, коли вороги товпляться навколо Принца). Є можливість ставати в блок, який вороги не можуть пробити, або ухилятися від ворогів за допомогою шкереберть і стрибків. Вбити ворогів можна, тільки добивши їх Кинджалом Часу, після того як вони ослабнуть після ударів мечем. На висоті графічне і звукове наповнення ігор: фантастична по красі промальовування персонажів; унікальна ігрова фізика; новітні спецефекти; зачаровують бойові сцени; грандіозні пейзажі Стародавній Персії.

 

Arabian Nights

Arabian-Nights-0

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: action, 3D, від третьої особи

Арабські ночі – стара, але полюбився багатьом іграшка. Чимось нагадує Аладіна або навіть Prince of Persia. Графіка тепер виглядає трохи смішно, але ностальгія... Що з нею вдієш? Закон Емірату Аграби свідчить, що дочка Халіфа повинна знайти чоловіка перш, ніж настане її 20-й день народження. Якщо ж вона не вийде заміж до цього терміну, її викинуть з палацу, позбавивши всіх королівських привілеїв...

Arabian-Nights-1   Arabian-Nights-2   Arabian-Nights-3

Казковий коктейль із сутичок, інтриг, пригод і логічних загадок. 7 епізодів в замку Халіфа, скарбницях Аграби і катакомбах храму Темної Місяця більше схожі на цікавий серіал в дусі казок «Тисячі і однієї ночі». Прекрасні персонажі від вуличних купців і дам легкої поведінки до могутніх джинів, з якими доведеться взаємодіяти і битися. Коли звичайне знаряддя не виручає, чарівні кільця прийдуть на допомогу і подарують можливість зберігати недругів на відстані або вразити їх полум'яними кулями. Повна свобода руху: герой вміє скакати, підтягуватися, підніматися на дахи будинків, ходити по канату, метати ножі, битися на шаблях, розбивати скло і вази.

 

Stronghold: Crusader 1 і 2

Stronghold-Crusader-0

Дата виходу: 2002 р. і 2014 р.

Жанр: економічна стратегія, стратегія в реальному часі

Суть стратегії Stronghold: Crusader в тому, щоб швидко і злагоджено розправитися з ордами воїнів супротивника, прорвати його оборонні рубежі, завалитися в головну будівлю фортеці і вразити лорда, виступає тут в ролі богатиря, якого не зможуть звалити і десятеро. Часовий проміжок випав прямо на IX-XIII століття, а місцями побоїщ обрані пустки Сахари, землі Аравії, Єрусалимське королівство. Головними протиборчими сторонами виступають європейські та арабські народи, ненависть яких один до одного була сильною і неприборканої, кров лилася рікою текла нескінченна боротьба за землі, владу і багатство. Виходячи з реальної історії, можна сказати, що певна частина битв в грі відтворені з точністю і правдивістю, але в цілому – майже кожна карта і персонаж – є вимисел розробників.

Stronghold-Crusader-1   Stronghold-Crusader-2   Stronghold-Crusader-3

Варто зауважити, що в цій стратегії ми не можемо безпосередньо керувати звичайними селянами, ми лише можемо їм побудувати їх місце роботи, де вони будуть без нашого втручання трудиться, будь то пекарня, яблучний сад, пивоварня, і інше. Але це ніяк не мінус гри, навпаки плюс, так як в розпалі гри у вас буде стільки робітників, що вибрати потрібного вам людини стане практично неможливо, справжній мурашник. Таким чином, нам дозволено тільки військовими юнітами безпосередньо керувати. У цій грі стільки своїх особливостей, що писати про них дуже довго, загалом пробуйте.

 

Conflict: Desert Storm 2

Conflict-Desert-Storm-2-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: тактичний 3D шутер від третьої особи

У грі «Конфлікт: Буря в пустелі 2» вам належить очолити загін диверсантів і будь-якою ціною звільнити Кувейт від загарбників і запобігти екологічну катастрофу, не дозволивши перетворити нафтові родовища в палаюче пекло. Ви в тилу у ворога. До найближчої військової бази союзників більше трьохсот кілометрів. Допомоги чекати нізвідки. І у виконанні самих небезпечних і критично важливих операцій доводиться розраховувати тільки на себе. Ваші завдання: знищити склади хімічної зброї, експериментальні зразки озброєння, оперативно-тактичні ракети Scud і нейтралізувати останні осередки потенційної небезпеки, зачистивши територію Кувейту від залишків елітних підрозділів бійців республіканської армії.

Conflict-Desert-Storm-2-1   Conflict-Desert-Storm-2-2   Conflict-Desert-Storm-2-3

Ключовий момент у виконанні поставлених завдань – злагоджену взаємодію всіх членів команди. Тільки найсильніші і найбільш пристосовані здатні піти від погоні або вижити під безперервним вогнем важкої артилерії і ворожих снайперів. 10 місій, при проходженні яких необхідно задіяти тактичні і стратегічні навички, а також використовувати маскування і потайливі пересування. Ваші бійці не тільки озброєні до зубів, але і здатні керувати величезною кількістю різноманітної бронетехніки. У порівнянні з попередньою частиною гри противники стали ще хитріший і небезпечніше.

Kuma War

Kuma-War-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: 3D-шутер від третьої особи

Kuma War – комп'ютерна гра, що включає багатокористувацький режим, повністю повторить військові дії в Іраку — аж до операції по знищенню синів Саддама. Кожної місії передує брифінг в стилі новин CNN або Fоx News, в ході якого пояснюється його суть; завершується кожна частина гри також «новинною стрічкою». У цих вставках та будуть використані оригінальні матеріали, відзняті в Іраку. Це тривимірний екшен, дія якого охоплює найбільш значні і сучасні міжнародні конфлікти. У грі ви можете вступити в ряди Десятої гірської дивізії США і боротися з талібами в Афганістані, стати командос 101-ї десантної дивізії в Іраку для участі в операції по захопленню синів Садама Хусейна, а також вступити в секретне розвідувальне підрозділ і виконати ряд секретних місій на території Північної Кореї.

Kuma-War-1   Kuma-War-2   Kuma-War-3

До ваших послуг весь спектр американського і європейського зброї. Воювати вам належить в складі загону з 4 чоловік, при цьому є можливість перемикатися на будь-якого з них в потрібний момент. У грі безліч різноманітної бронетехніки, яку ви зможете використовувати для проходження місії, а також гнучка система реалізму бою, яка дозволить вам підібрати оптимальний рівень складності.

 

Terrorist Takedown

Terrorist-Takedown-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: шутер від першої особи, ігри про спецназ

Війна з терором. Зачистка є шутером від першої особи, заснованому на реальних подіях, який перенесе вас в саму гарячу точку світу, на Близький Схід. Протягом 16 місій, з допомогою багатого арсеналу зброї, ви будете вершити правосуддя і мстити за всіх безвинно постраждалих від рук терористів. Крім цього, в грі вас чекає яскрава 3D-графіка, чудові спецефекти і реалістичне звукове оформлення.

Terrorist-Takedown-1   Terrorist-Takedown-2   Terrorist-Takedown-3

Умілий супротивник діє групами, вороги ховаються в укриттях, беруть в кільце і викликають підкріплення. уть гри як і раніше зводиться до звільнення заручників в однієї з близькосхідних «гарячих точок». Вся операція розбита на вісім місій і проходить виключно в міських декораціях. На шляху до мети групі спецназу доведеться продертися крізь натовпи клонованих супротивників, щільно засіли в темних каналізаціях та вузьких вуличках арабського селища.

 

BATTLEFIELD 2 Iran Conflict

BATTLEFIELD-2-Iran-Conflict-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: екшен

Дія гри Battlefield 2 Iran Conflict відбувається восени 2006 року. Незважаючи на негативну резолюцію Ради Безпеки ООН, американські війська під приводом нейтралізації ядерної програми Тегерана починають військову кампанію по вторгненню до Ірану.

BATTLEFIELD-2-Iran-Conflict-1   BATTLEFIELD-2-Iran-Conflict-2   BATTLEFIELD-2-Iran-Conflict-3

На території цієї країни розгортаються широкомасштабні дії, в яких армії США протистоять регулярної армії Ірану, КВІР (Корпус вартових ісламської революції) і загони народних ополчень.

 

Assassin's Creed

Assassin’s-Creed-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: екшен з елементами стелс, відкритий світ

Assassin's Creed – комп'ютерна гра в жанрі екшен зі стелс елементами, відкритим світом, інтригуючим сюжетом, революційної бойовою системою і паркуром. Події гри розгортаються в недалекому майбутньому, так і в минулому, у часи третього хрестового походу. Головний герой, Дезмонд, був викрадений корпорацією «Абстерго Індастріз» для отримання важливої інформації про минуле предків за допомогою апарату «Анімус». Таким чином, більшу частину гри ви будете грати не за Дезмонда, а за його далекого предка, ассасина Альтаїра, зниженого в ранзі і призначеного на вбивство 9 важливих людей за його провини.

Assassin’s-Creed-1   Assassin’s-Creed-2   Assassin’s-Creed-3

Акр, Дамаск, Єрусалим – повна свобода дій і переміщень в історичних столицях середньовічного Сходу. 700 реалістично анімованих рухів головного персонажа і видовищна бойова система. Достовірні реалії Третього Хрестового Походу і його учасники як супротивників. Перша гра в жанрі «social stealth» – щоб бути непомітним, треба злитися з натовпом. Жива реакція людської штовханини на дії головного героя. Захоплюючий сюжет поєднує реальну історію, художню вигадку і фантастику. Прекрасна графіка нового покоління і копіткий дизайн ігрового світу.

 

Combat Mission: Shock Force

Combat-Mission-Shock-Force-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: покрокова стратегія, варгейминг, тактика

Combat Mission: Shock Force – продовження популярної серії варгеймів. На цей раз ви дізнаєтеся про війну між США і Сирією. Після того, як сирійські терористи здійснили ряд великих світових терористичних актів, уряд США ввело на територію Сирії війська, щоб повалити чинний режим фундаменталістів.

Combat-Mission-Shock-Force-1   Combat-Mission-Shock-Force-2   Combat-Mission-Shock-Force-3

По ходу гри вас чекає динамічна великомасштабна кампанія по захопленню країни, різноманітні військові операції, міські бої і бої всередині будівель. Вам буде протистояти як регулярна сирійська армія використовує в основному російське озброєння, так і мобільні загони «бойовиків». У грі представлено близько п'ятдесяти зразків радянсько-російської та натовської військової техніки, є вбудований конструктор місій, реалізована повністю разрушаемая середу, а також є зміна дня і ночі і реалістичні погодні умови.

 

Global Conflicts: Palestine

Global-Conflicts-Palestine-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: квест, пригоди

Репортери без кордонів: Палестина — створена на основі реальних історій і справжніх свідоцтв про палестино-ізраїльському конфлікті. Ви виступите в ролі журналіста, що працює в одній з найвідоміших у світі гарячих точок. Вашим завданням буде збирання інформації для підготовки чергового репортажу з місця подій. Для цього вам буде потрібно завойовувати довіру в оточуючих, брати у них інтерв'ю, зіставляти часом отримані суперечливі один одному дані, і багато іншого.

Global-Conflicts-Palestine-1   Global-Conflicts-Palestine-2   Global-Conflicts-Palestine-3

Гра складається з шести розділів, в яких вам доведеться збирати інформацію для різних газет, в залежності від суті і подачі історії: ізраїльської, палестинської або європейської.

 

Empire Earth III

Empire-Earth-3-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Empire Earth III – продовження стратегічної серії Empire Earth. На цей раз в грі присутня п'ять епох, що значно менше, ніж в попередніх іграх серії, але вони охоплюють приблизно той же період часу. Вас чекають лише три ігрові фракції: Близький Схід, Захід і Далекий Схід.

Empire-Earth-3-3   Empire-Earth-3-2   Empire-Earth-3-1

Кожна нація, близькосхідна, західна і далекосхідна, що володіє своїми особливостями, спорудами, унікальними юнітами, технологіями та методами ведення бою. Очольте один з народів і проведіть його крізь епохи до могутності і влади, гідної лише найсильніших, підкорити планету і підійміть власну Імперію!

 

Lionheart: Kings' Crusade

Lionheart-Kings-Crusade-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: стратегія в реальному часі з елементами RPG

Lionheart: Kings' Crusade — стратегії з можливість зіграти в ігрову кампанію, сценарій і мережеву гру. Кампаній всього дві. Перша кампанія – кампанія хрестоносців. Її мета — підкорити Близький Схід і об'єднати під своїм началом. Виграючи битви і беручи політично рішення, гравець повинен привести Річарда Левове Серце і його армію до остаточної перемоги над ворогами.

Lionheart-Kings-Crusade-1   Lionheart-Kings-Crusade-2   Lionheart-Kings-Crusade-3

Друга кампанія починається після хрестового походу Річарда і оповідає про султана Саладине. Вибравши бік його війська, гравець спробує повернути Святу Землю під крило мусульман. Існує декілька відмінностей від компанії за християн. Сарацини володіють багатою культурною спадщиною і прагненням до нових знань. Розвиток науки представлено у вигляді дерева технологій. У

 

Jane's Advanced Strike Fighters

Janes-Advanced-Strike-Fighters-0

Дата виходу: 2011

Жанр: 3D, авіасимулятор

Jane's Advanced Strike Fighters – це чудовий авіаційний симулятор. Сюжет переносить гравця на Близький Схід, у вигадану країну Азбаристан. Тут вже більше десяти років йде кровопролитна громадянська війна. Велика частина країни зайнята Північної Народною Республікою. Лише одну з провінцій раніше утримує Південний Демократичний Союз. Саме ця область багата своїми родовищами нафти. Західні країни надають південцям військову підтримку, так як мають свої види на джерело «чорного золота». Тільки завдяки допомозі союзникам ЮДС здатний утримувати натиск ворогів.

Janes-Advanced-Strike-Fighters-1   Janes-Advanced-Strike-Fighters-2   Janes-Advanced-Strike-Fighters-3

Гравцеві належить побувати в ролі військового льотчика з армії союзників. Щоб реалізувати завдання «крилатого захисника» необхідно виконати шістнадцять місій. Пілотові доведеться пролетіти над поверхнею моря, пустелею, промисловими зонами, гірськими районами і навіть над великими мегаполісами. Загальна ігрова територія становить приблизно 65 тисяч кілометрів.

 

Unearthed: Trail of Ibn Battuta

Unearthed-Trail-of-Ibn-Battuta-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: action, 3D, від третьої особи

Unearthed: Trail of Ibn Battuta – це екшен-пригода від третьої особи. Дія гри відбувається в наші дні на Близькому Сході. Головний герой Фаріс Джавад відправляється в Марокко слідами відомого мусульманського дослідника Ібн Баттута. Шлях видно досить нечітко, проте, Фарису і його сестрі археологу Данії доведеться ще подолати союз командира армії самооборони, торговця зброєю і мисливця за скарбами, які йдуть тим же шляхом.

Unearthed-Trail-of-Ibn-Battuta-1   Unearthed-Trail-of-Ibn-Battuta-2   Unearthed-Trail-of-Ibn-Battuta-3

Ваш герой, Фриз, і його сестра Данія відправляються боротися з союзом банд, які промишляють зброєю і контрабандою. Вас чекають божевільні гонки, рукопашні бійки, і нескінченні перестрілки. Гра виконана в формі епізодів сюжету, в якому вам і належить прийняти участь.