Ігри симулятори про поїзди і залізні дороги для PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри симулятори про поїзди і залізні дороги
Railroad Tycoon 2

Railroad-Tycoon-2-0

Дата виходу: 3 листопада 1998 р.

Жанр: економічна стратегія, симулятор

Railroad Tycoon 2 – економічна стратегія. Являє собою продовження відомої стратегії Railroad Tycoon, яка присвячена будівництву залізничної імперії. Порівняно з першою частиною, друга отримала нові масштаби, графіку і глибину. Тепер перед гравцем стоїть завдання побудови і розвитку трансконтинентальної магістралі з усіма наслідками, що випливають. Зміни торкнулися і ігрового процесу – Railroad Tycoon 2 необхідно буде пройти 18 місій у різних точках світу.

Railroad-Tycoon-2-1   Railroad-Tycoon-2-2   Railroad-Tycoon-2-3

Деякі з сценаріїв можна віднести до розряду військових стратегій. Уявіть собі: вам не дозволено будувати залізничні станції, ні купувати поїзди, а потрібно лише вказувати пункти призначення для перекидання військ, утримують нацистське наступ.

 

Railroad Tycoon 3

Railroad-Tycoon-3-0

Дата виходу: 27 жовтня 2003 р.

Жанр: стратегія

Railroad Tycoon 3 – довгоочікуване продовження в циклі ігор з серії «Залізничний магнат». Відкривши гру, ви потрапите в захоплюючий світ з новими реалістичними моделями поїздів і споруд. Дурне діло не хитре. Рейки побудовані, склади, що перевозять цінний вантаж чекають сигналу до відправлення, суперники роблять все можливе для розорення вашої компанії.

Railroad-Tycoon-3-1   Railroad-Tycoon-3-2   Railroad-Tycoon-3-3

Ідея, що лежить в основі Railroad Tycoon 3, стара, як паровий двигун. Перед нами карта, на якій, крім природних географічних об'єктів, вказані населені пункти, фабрики, заводи, видобувні підприємства і ферми. Крім карти, гравцеві доступно деяку кількість грошей, ресурсів, і чарівний інтерфейс, який використовується для будівництва залізниць.

 

Microsoft Train Simulator

Microsoft-Train-Simulator-0

Дата виходу: липень 2001 р.

Жанр: симулятор

Перша залізниця була побудована вже більше двохсот рік тому, і з того часу, все що пов'язано з рухом поїздів, приковує увагу багатьох людей. Всесвітньо відома корпорація Microsoft, головою якої є Білл Гейтс, у 2001 році випустила унікальний у своєму роді симулятор поїздів – Train Simulator. У грі є неймовірні ракурси приголомшлива графіка, повне відповідність погодних умов.

Microsoft-Train-Simulator-1   Microsoft-Train-Simulator-2   Microsoft-Train-Simulator-3

Двома словами, це не просто іграшка-симулятор, а натуралістичний шедевр, повністю передає технічні та історичні аспекти моделювання поїздів.

 

Trainz

Trainz-0

Дата виходу: 5 грудня 2001 р.

Жанр: симулятор

В Trainz, надівши на себе кашкет машиніста поїзда, ви вирушите в подорож по дивовижним місцях, які тільки можуть стати в вашій уяві. Перед гравцем відкривається можливість прокласти власну трасу по самим дивним ландшафтів: через мальовничі британські села і безкраї австралійські долини.

Trainz-1   Trainz-2   Trainz-3

Швидко створюйте нові залізні дороги, не турбуючись про те, що вам на це не вистачить місця! Поповнюйте колекцію поїздів, створюючи їх самостійно або завантажити з інтернету за допомогою модуля Gmax. Завдяки чудовому редактору ландшафту ігри, в Trainz ви зможете легко моделювати власні світи, реалістичні і барвисті у всіх відносинах.

 

Ultimate Collection Trainz

Ultimate-Trainz-Collection-0

Дата виходу: 29 січня 2002 р.

Жанр: симулятор

Ultimate Trainz Collection доводить те, що індустріально розвинений величезний світ не може обійтися без залізничного полотна. У грі вам належить контролювати перевезення десятків тисяч тонн вантажу і стежити за тим, щоб пасажири експресів, керованих вами не скаржилися на постійні падіння з верхніх полиць. Перемістившись в кабіну одного з своїх складів, ви особисто переконаєтеся в тому, що він вчасно прийшов в точку призначення.

Ultimate-Trainz-Collection-1   Ultimate-Trainz-Collection-2   Ultimate-Trainz-Collection-3

В Ultimate Trainz Collection перед гравцями відкриваються необмежені можливості – можна втрутитися в самі захоплюючі процеси, які відбуваються на залізниці, починаючи розвантаженням складу у терміналів аеропорту і закінчуючи використанням поворотного кола, щоб перевести складу на інший шлях! Перефарбуйте будь-якій із своїх потягів до повної невпізнанності! Всього декілька кліків миші потрібно для запуску по сталевих ниток помаранчевих товарняків, експресів, розмальованих у стилі графіті і локомотивів. Коли ж всі можливості будуть протестовані, на десерт залишиться конструювання залізничного покриття по будь-якій місцевості і в будь-якій конфігурації.

Railroad Pioneer

Railroad-Pioneer-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: економічна стратегія в реальному часі

Railroad Pioneer (Піонери залізниць, Магнати залізниць) — економічна стратегія в реальному часі. У часи, коли в Америці будувалися перші залізні дороги, необхідна була справжня розважливість, сміливість і підприємницький талант, щоб стати справжнім носієм цивілізації на вільних територіях.

Railroad-Pioneer-1   Railroad-Pioneer-2   Railroad-Pioneer-3

У грі ви вживаєтесь в роль власника тільки що відкритої компанії, що займається прокладанням залізничних шляхів в Північній Америці. Матеріали і технології далекі від досконалості, але прогрес ніхто не зупинить! Країна занурюється в справжній залізничний бум!

 

Trainz Railroad Simulator 2004

Trainz-Railroad-Simulator-2004-0

Дата виходу: 31 жовтня 2003 р.

Жанр: симулятор

Trainz Railroad Simulator 2004 – це не просто симулятор диспетчера залізничного або машиніста. Ця гра дозволить геймеру з головою зануритися в захоплюючий світ залізничних перевезень. На ваших плечах – управління цілим локомотивним парком, який складають найрізноманітніші машини, починаючи паровозами і закінчуючи надшвидкісними сучасними електровозами.

Trainz-Railroad-Simulator-2004-1   Trainz-Railroad-Simulator-2004-2   Trainz-Railroad-Simulator-2004-3

Сюжетна лінія переповнена поруч реалістичних сценаріїв, дотримуючись яких гравцеві потрібно буде контролювати вантажний і пасажирський потоки для забезпечення процвітання власної компанії і комфорту клієнтів. Оновлення ігрового інтерфейсу і величезний простір для творчих дій гравця обіцяють TRS 2004 величезний успіх серед шанувальників залізничних симуляторів.

 

Train Driver (Залізниця: Вік парових машин)

Train-Driver-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: симулятор

Гра Train Driver відноситься до залізничних симуляторам, що вийшов в 2005-му році. Гравцеві належить перенестися в Англії ХХ століття. Все, що він зможе побачити в грі, тепер недоступне людському погляду або знаходиться в музеях – затишні старенькі пасажирські вагони, паровози, перші товарні склади. Перед нами 35 кілометрів залізничного полотна, яке обладнане всім необхідним для поїздок – станціями, стрілками, запасними гілками, переїздами і семафорами.

Train-Driver-1   Train-Driver-2   Train-Driver-3

У Train Driver є 5 достовірно відтворених локомотивів, які ідентичні колись існувало реальним машинам, як інтер'єру, так і екстер'єру. Гравець може вибрати один з двох режимів управління, які відрізняються складністю – професійний або спрощений, які припадуть до смаку новачкам і шанувальникам цього жанру ігор. Безсумнівним плюсом Train Driver є романтикою давно минулого часу, властива сюжетом гри.

 

 

Trainz Railroad Simulator 2006

Trainz-Railroad-Simulator-2006-0

Дата виходу: 23 вересня 2005 р.

Жанр: симулятор

У «Trainz Railroad Simulator 2006» ви будете будувати залізничне покриття, керувати роботою станції і керувати потягами в різних точках карти. Локомотиви в грі відображені настільки реалістично, що по них можна було б вивчати історію залізничної справи.

Trainz-Railroad-Simulator-2006-1   Trainz-Railroad-Simulator-2006-2   Trainz-Railroad-Simulator-2006-3

Гравцеві необхідно навчиться керувати всіма типами поїздів, починаючи від стареньких паровозів і закінчуючи надшвидкісними сучасними експресами. Самостійно доведеться проводити зчеплення окремих вагонів в склади проводити розподіл вантажів, переводити машиністів з одного потяга на інший і віддавати їм накази... Це один з найбільш досконалих залізничних симуляторів, що вийшли на сьогоднішній день.

Rail Simulator

Rail-Simulator-0

Дата виходу: 10 жовтня 2007

Жанр: симулятор

Дія в Rail Simulator розгортається на величезних просторах 4-х реально існуючих гілок залізничного сполучення, довжина кожної з яких перевищує 90 миль. Гравець повинен освоїти управління як сучасними складами, так і старими паровозами, взявши на себе пасажирські або вантажні перевезення.

Rail-Simulator-1   Rail-Simulator-2   Rail-Simulator-3

Близько п'ятнадцяти одиночних сценаріїв тут опрацьовані з натяком на повну топографічну та історичну достовірність. Також в доповнення до гри йде редактор завдань, використовуючи який можна прокласти нові дороги. Поспішати не варто, головне в професії машиніста – спокійна впевненість, шикарний вигляд з кабіни і безкраї простори!

 

Rail Simulator Official Expansion

Rail-Simulator-Official-Expansion-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: симулятор

Гра Rail Simulator Official Expansion є першим офіційним доповненням для Rail Simulator. Додано Каліфорнійський маршрут з американської версії Rail Simulator, додаткові сценарії, нові рухомі склади і багато іншого.

Rail-Simulator-Official-Expansion-1   Rail-Simulator-Official-Expansion-2   Rail-Simulator-Official-Expansion-3

Пакет гри скомпонована команда RSDL, що входить до складу розробників Rail Simulator. Додаток стало одним з найбільш реалістичних симуляторів про залізниці.

 

OpenBVE

OpenBVE-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: симулятор

OpenBVE – гра-симулятор водіння поїзда, з відкритим вихідним кодом, безкоштовною ліцензією, можливістю додавання аддонов. У цій грі детально передається симуляція руху, робота гальмівної системи, нахил і хитання кабіни при розгонах, на кривих і гальмуванні, стукіт і скрип коліс, перехід складу по стрілках і погодні умови. Також є підтримка тривимірного звучання.

OpenBVE-1   OpenBVE-2   OpenBVE-3

За допомогою головного меню не складно розрахувати маршрут і підготувати склад для поїздки. Можна самостійно призначити кнопки на клавіатурі, що відповідають за управління поїзда. Також підтримуються різні розширення для графіки.

На відміну від інших залізничних симуляторів, які орієнтовані на продаж, OpenBVE робить акцент на реалізмі і дружньому інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі. Правда, перш ніж керувати деякими поїздами, доведеться почитати керівництво, адже не відразу вдається запам'ятати комбінації клавіш.

 

My First Trainz Set (Моя перша залізниця)

My-First-Trainz-Set-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: симулятор

Серія симуляторів про залізниці «Trainz» розроблялася протягом 10 років. У всіх країнах світу куплені мільйони копій цих реалістичних ігор! Грунтуючись на цій серії, компанія N3V Games випустила свою версію гри популярного жанру – «Моя перша залізниця», цільовою аудиторією якої повинні стати самі маленькі користувачі ПК. У ній гравцеві належить управляти міні-потягами, що рухаються по житловому будинку. У грі вже є готові маршрути, але на свій розсуд, можна створювати власні, прокладаючи дороги по кімнатах і розставляючи біля них різні об'єкти залізничної інфраструктури. Грати можна на чотирьох приміщеннях: на кухні, в дитячій спальні, гаражі або вітальні.

My-First-Trainz-Set-1   My-First-Trainz-Set-2   My-First-Trainz-Set-3

Гра відрізняється простою системою перестановки прокладки рейок і перестановки об'єктів, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, простим у зверненні меню. Дивитися на побудований світ гравець буде з кабіни іграшкового поїзда, на своєму шляху він буде підбирати іграшкових солдатиків і доставляти їх на задані станції.

Trainz Simulator 2012

Trainz-Simulator-2012-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: симулятор

В симуляторі Train Simulator 2012 ви зможете побудувати власну залізницю, і промчаться по ній в кріслі машиніста разом з друзями. Вам належить супровід багатотонних вантажів через весь континент.

Trainz-Simulator-2012-1   Trainz-Simulator-2012-2   Trainz-Simulator-2012-3

Водити дизельні парові та електропоїзди у цій серії з відомого циклу симуляторів можна за вісьмома новими маршрутами, включаючи напрямки по США, Китаю, Угорщини, Австрії та Росії. У вашому розпорядженні буде управління не тільки залізницею, але й усією інфраструктурою, яка з нею пов'язана.

 

Train Simulator 2013 Deluxe

Train-Simulator-2013-Deluxe-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: симулятор

Train Simulator 2013 – новітнє доповнення до багаторазово нагородженої серії симуляторів про залізниці. Вам належить відчути силу одних з найпотужніших поїздів у світі, якими ви будете керувати на маршрутах. Утримаєте свій склад на рейках під час виконання місій і зустріньтеся з суворими випробуваннями, побудуйте кар'єру або просто водите в своє задоволення. Прокладаючи нові залізниці шляхом використання вбудованих інструментів, а також поповнюйте свою колекцію поїздів і маршрутів з великого асортименту доповнень.

Train-Simulator-2013-Deluxe-1   Train-Simulator-2013-Deluxe-2   Train-Simulator-2013-Deluxe-3

Гра відрізняється реалістичною фізикою, управлінням і звуком. У Train Simulator 2013 Вам пропонується проїхатися по фантастичним маршрутами: Мюнхен – Аугсбург, Лондон – Брайтон, легендарний Шерман Хілл і острів Уайт.

 

Train Simulator 2015

Train-Simulator-2015-0

Дата виходу: 18 вересня 2014 р.

Жанр: симулятор

Train Simulator 2015 – це залізничний симулятор, який дає унікальну можливість сісти в крісло машиніста сучасного локомотива і, керуючи швидкісним складом, проводити його за найбільш відомим залізничним лініям світу.

Train-Simulator-2015-1   Train-Simulator-2015-2   Train-Simulator-2015-3

У грі присутній спеціальний режим «Академія TS», що дозволяє ознайомитися з геймплеєм, швидко і легко освоїти ази гри. Проводячи тренувальні виїзди на поїздах всіх типів, ви дізнаєтеся особливості їзди на різних місцевостях і вивчіть неподатливу правила залізничного руху і роботу сигнальних систем.
Пройдіть по кар'єрних сходах від новачка до професіонала, роздобудете ліцензію машиніста поїзда і заслужите за свої успіхи не одну нагороду!