Кращі браузерні онлайн ігри | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі браузерні онлайн ігри які дійсно варто пограти
лучшие браузерные онлайн игры

Привіт, друзі! Нещодавно вирішив підшукати собі яку-небудь нову браузерну гру, в яку можна буде пограти, як кажуть відчути принади знайомства і пізнання чогось нового. Я не маю звички сидіти лише в одній грі, і як правило за день можу пограти в кілька. Ну так от вирішив пограти в щось нове, почав шукати в пошукових системах гри. Набираючи щось на кшталт «Кращі браузерні ігри», «У що пограти онлайн» і так далі. У результаті багато сайтів просто тупо видають мені список однакових ігор, багато з яких я знаю, і можу з упевненістю сказати, точно що як мінімум половина з цих ігор точно не є найкращими.

Інше питання, яке у мене виникло, хто назвав усі ці браузерні онлайн ігри кращими? Хтось написав просто на сайті у себе, що вони найкращі, і мені як користувачу, який прийшов на сайт варто тільки в це повірити. Але я то, знаючи багато гри з їх списку розумію, що багато з них повне Р. загалом, мій список кращих браузерних ігор буде підібраний особисто мною, моєму досвіду, і моєму смаку. Критерії по яким буду відбирати топ ігор: хороша графіка, цікавість, залученість, велика кількість гравців, в грі завжди є чим зайнятися. Вам варто лише довіритися моєму смаку або забити і йти шукати в іншому місці кращі ігри.

 

кращі браузерні ММОРПГ

Ігри в яких можна розвивати свого персонажа: удосконалювати навички, прокачувати зброю, обладунки. броню. Брати участь в ПвП-битвах. Ігри в яких відкритий світ і можна вибирати які квести і завдання виконувати, а які ні. Куди йти і що робити вирішувати тільки вам.

 

Drakensang Online

Drakensang-Online-0

Жанр: MMORPG

Особливість: Дуже схожа на популярну гру Diablo

Браузерна гра, але можна завантажити клієнт і грати через нього, але в мене непогано і в ноутбуці гра йде, тому великого сенсу не бачу качати клієнт. Всі необхідні елементи притаманні для хорошої рпг у грі є і вибір класу: лучник, лицар, маг. І різні гілки розвитку. Причому є різні гілки поліпшень наприклад, окремі для PvP-битв, захисту, поліпшення здібностей. Також можна покращувати і змінювати на більш сильне своє спорядження і зброю. На шмот можна навішувати камені покращуючи характеристики і також застосовувати різні допомагають зілля.

скріншоти:

Drakensang-Online-3   Drakensang-Online-2   Drakensang-Online-1

СПРОБУВАТИ ГРУ

Гра в 3D, свого перса бачимо зверху управління за допомогою миші вказуємо куди він повинен йти (можна управляти і за допомогою стрілок але страшенно не зручно) , застосування здібностей кнопки на клавіатурі. З кожним новим рівнем можна переміщатися в нову локацію з більш сильними монстрами і суперниками. Гра дуже схожа на Diablo.

Кожна нова локація витримана в своїй атмосфері. Є підземелля драконів, Атлантида, Страшний ліс, Замок скелетів у кожній з яких можна дістати новий предмети і зброю, боротися з новим босом, яких можна перемогти тільки зібравшись в групу. Є одна особливість у цій грі, яка мені дуже подобається. В грі хороша розвинена арена, де гравці можуть битися між собою. Є битви один на один, троє на троє, захоплення прапора це коли команди з п'яти чоловік намагаються захопити прапор у чужий і донести його до своєї бази.

 

 

 Кращі стратегії

Кращі браузерні онлайн стратегії для тих хто любить, розвивати своє місто, сектор, планету, будуючи на них будівлі, будувати величезну кількість військ, захоплювати нові землі, загалом участь у масових замісах і так далі.

 

Правила ядерної війни

правила-войны-игры-в-кторые-стоит-поиграть-0

Жанр: Стратегія

Особливість: Дії відбуваються на іншій планеті в постапокаліптичному світі

Гра спочатку з'явилася в соціальних мережах, як додаток, але відразу ж сподобалася, багатьом гравцям, включаючи і мене. Зараз на сайті цієї гри вже грає майже мільйон осіб. На початку гри вам дають свій сектор, з невеликою кількістю ресурсів і ви починаєте його відбудовувати, промисловими та військовими будівлями, будувати захисні і атакуючі війська. Після того, як пройдете пісочницю, вас викидають у великий світ. Навколо вас знаходяться тисячі секторів, з якими ви можете битися, грабувати у них ресурси та завойовувати очки досвіду підвищуючи свій рівень сектора.

скріншоти:

правила-войны-игры-в-кторые-стоит-поиграть-1   правила-войны-игры-в-кторые-стоит-поиграть-2   правила-войны-игры-в-кторые-стоит-поиграть-3

СПРОБУВАТИ ГРУ

Є безліч об'єктів, які можете захоплювати тільки ви, а є загальні об'єкти, що дають ресурси, ігрову валюту, за які бореться безліч інших гравців. Сектору об'єднуються в клани захищаючи та відвойовуючи один у одного випромінювачі, що дають бонуси військам і вплив на територію.

На скронях побачите як виглядає сектор, розвиненого гравця. Про бої в яких брали участь ваші війська, ви отримуєте звіт, скільки військ ви втратили і скільки знищили, хто здобув перемогу і так далі. Розігнатися в грі просто сидячи в своєму секторі практично не вдасться, необхідно постійно грабувати чужі сектора і захоплювати рудники щоб мати велику кількість ресурсів і отже військ.

 

The Settlers Онлайн

The-Settlers-онлайн-лучшие-браузерные-игры

Жанр: стратегія

Особливість: дуже красива і барвиста. Хороша розвинена економічна модель

Дійсно, неймовірно красива стратегія. За красою її можна назвати кращою браузерної онлайн грою. І не даремно. Адже гра The Settlers з'явилася більше 15 років тому, як стратегія, в яку можна було грати на комп'ютерах. Після 7 частини гра успішно перекочувала в браузерну онлайн гру. На скріншотах нижче можете подивитися графіком, ігри.

скріншоти:

Settlers-Онлайн4   Settlers-Онлайн3   The Settlers Онлайн скриншоты и картинки

СПРОБУВАТИ ГРУ

Найбільш сильна сторона гри грамотна, продумана економічна модель і механіка. У грі немає меж, розвитку свого королівства, величезна кількість і вибір будівель, і військ. Велика гілка розвитку. Виважена система розвитку економіки. Наприклад, завжди потрібно, обдумувати скільки вам потрібно ресурсів і де краще їх використовувати. Якщо ваші дроворуби нарубали 200 дерева, то вам необхідно вирішити, куди їх пустити на будівництво нового приміщення або побудувати більше щитів для вашої армії.

В той час, коли ви будете виконувати функцію виконроба і займатися розвитком свого господарства і ратуші, гра буде радувати вас бродящими між будівлями пузатими дроворубами та робітниками, бродящими оленями та іншої живності. Шум будівлі, що будується і працюють млинів, все це буде створювати відчуття життя у вашому поселенні.

З розвитком ви отримаєте можливість будувати нові будівлі і війська, розсіювати туман війни навколо себе за допомогою розвідника і відправляти свої війська на пригодницькі квести, розбиваючи табору розбійників і бандитів при цьому захоплюючи все нові землі.

 

Forge of Empires (Кузня імперій)

Forge-of-Empires-лучшие-браузерные-стратегии-0

Жанр: стратегія

Особливість: Гравець з розвитком переходить з однієї епохи в іншу

Здавалося б чергова браузерна онлайн гра, де потрібно будувати, розвивати, знову будувати і розвивати. Насправді так і є! Але у гри є кілька цікавих плюсів. Що мені сподобалося в цій грі коли я почав ів неї грати, гравці не заганяють в рамки якоїсь епохи, певної атмосфери. Ви починаєте розвиватися з кам'яного століття, і по мірі розвитку переходите в іншу епоху — середньовіччя, бронзовий вік, залізний вік і добираючись в індустріальний вік.

скріншоти:

Forge-of-Empires-лучшие-браузерные-стратегии-1   Forge-of-Empires-лучшие-браузерные-стратегии-2   Forge-of-Empires-лучшие-браузерные-стратегии-3

СПРОБУВАТИ ГРУ

У грі все є і хороша графіка, так може вона трохи відстає від описаної вище гри, але не набагато. Всі елементи економічних стратеги ній присутній і промислові і військові споруди декоративні, відбудова армії. Але розвиток переходячи їх століття в століття дійсно цікава ідея, яка і робить її кращою браузерної онлайн грою.

Крім переходу з епохи до епохи, в грі є можливість брати безпосередню участь у бою, управління військами відбувається покроково як у відомій грі «Герої». Що робить гру ще більш цікавіше. Розробники заявили, що незабаром планую вихід гравців в космос! Як вам така ідея!?

 

Кращі Стрілялки

Ігри в яких можна покерувати своїм кораблем, літаком загоном розстрілюючи і знищуючи інших гравців. Як правило дії відбуваються в якомусь світі, в якому є декілька локацій. Наприклад космос, море, постапокаліптичний світ.

 

Battlestar Galactica

Battlestar-Galactica-0

Жанр: симулятор, Ski-Fi

Особливість: гра зроблена за однойменним серіалом

Найцікавішою з браузерних онлайн-ігор, в які можна постріляти у ворогів вважаю це Battlestar Galactica. Гру можна віднести до стимуляторів ігор. Дії відбуваються в космосі. Вам дають свій корабель за допомогою якого ви можете почати свій перший політ у космосі. Можна просто літати і знищувати мобів, можна битися з іншими гравцями.

скріншоти:

Battlestar-Galactica-3   Battlestar-Galactica-2   космические стратегии онлайн

СПРОБУВАТИ ГРУ

Отримуючи досвід за знищення ворогів ви отримуєте досвід і ресурси, на які ви можете купити новий літак або поліпшення для свого корабля, повернувшись на базу. Можна просто вилітати в космос і виконувати квести ігри, або ж брати участь в простих космічних битви проти інших гравців.

Управління і геймплей прості, ви бачите попереду себе свій літак (від третьої особи), і можете летіти в будь-яку сторону хоч вниз хоч вгору (ну зрозуміло ж, це космос) націлився на ворога і стріляючи по ньому з різних гармат.

 

DarkOrbit

DarkOrbit-0

Жанр: мультіплєєрний космічний 2D шутер в реальному часі

Особливість: просто для тих хто любить екшн і багато стріляти

Гра теж браузерна і космічна. Вам дають простенький корабель який ви згодом можете покращувати або купувати собі новий покращений корабель, аж до крейсерів. На відміну Battlestar Galactica тут геймплей і управління кораблем трохи відрізняється. Бачимо корабель з боку і можемо літати в різні сторони при цьому розгортаючись і стріляючи в різні сторони.

скріншоти:

DarkOrbit-1   DarkOrbit-2   DarkOrbit-3

СПРОБУВАТИ ГРУ

У грі можна виконувати різні квести, але найчастіше доводиться брати участь у командних битви. Частенько звичайні бої перетворюються на великомасштабні битви, де все горить і палає. А здавалося б летіли дві групи по 5 літаків вирішив просто позмагатися і з'ясувати хто сильніший. Пролітала повз третя група більша за кількістю і вирішила а фіглі вони тут!? і вступає в бій. Мимо летить ще більш велика група, в загальному і так далі. У мене таке траплялося, досить цікаве видовище

Постріляти у ворогів і знайти пригод на свою п'яту точку в грі є на кожному розі, думати багато не треба тільки лупи ворогів. А от коли відбувається купівля нових девайсів для вашого корабля тут починаєш ламати голову,що краще? Може взяти броню або зброю по потужніше? Хоча й двигун не завадить щоб швидше летіти або якщо вчасно звалити скрутну хвилину.

 

Зоряні привиди

Звёздные-призраки-0

Жанр: стрілялка, аркада

Особливості: досліджуємо космос, апгрейда корабель, простота

StarGhosts — це космічна стрілялка в якій ми досліджуємо космічні світи, б'ємося з іншими гравцями і апгрейда свій корабель залітаючи на космічні станції. Старички, які грали в зоряних рейнджерів відразу ж побачать схожість. Для тих хто не грав, скажу це популярна російська гра, яка викликає ностальгію у багатьох гравців.

скріншоти:

Звёздные-призраки-3   Звёздные-призраки-2   Звёздные-призраки-1

СПРОБУВАТИ ГРУ

Гра має 2D вид, ми просто керуємо своїм корабликом направляючи його вгору вних і вбік, можна стріляти в супротивників. На планетах ми можемо ставити на корабель, нові движки, зброю і так далі. У грі можна купувати нові поліпшені кораблі. Можна виконувати, як ігрові завдання, так і брати участь у боях з іншими гравцями — скрізь дають досвід. На початку складно розібратися в ігрової механіки, але, погравши небагато швидко звикаєш. У грі добре опрацьована озвучка. Гра проста, але затягує.

 

У висновку

Здавалося б з великого вибору на сьогоднішній день, браузерних ігор, не так вже й багато можна знайти досить цікавих і захоплюючих з красивою графікою і геймплеєм. Як правило більшість ігор робляться всі як одна під одну копірку, змінюється лише дизайн в самій грі, але не більше того. Лише деякі ігри намагаються створити щось нове та цікаве, додати якусь родзинку в гру. Ігри як раз в яких є все це я описав вище. Ну а вам бажаю удачі і успіхів в іграх!