Браузерні онлайн ігри про середньовіччя | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Браузерні онлайн ігри про середньовіччя — огляд і опис
Огляд найцікавіших браузерних онлайн ігор про середньовіччя, з гарною графікою, геймплеєм, і економічної складової в які дійсно цікаво пограти. Як правило більшість ігор середньовіччя є економічними стратегіями в яких, головною особливістю є розвиток своєї держави чи поселення.

 

СТРАТЕГІЇ

 

Anno Online — стратегія в постійному пошуку балансу

Anno Online

Anno Online — це складна економічна стратегія з великою кількістю можливостей з більш ніж 200 різних будівель, понад 10 виробничих ланцюжків, і кількома островами тільки у вашому розпорядженні. Світ в якому ви можете побудувати на свій розсуд вражаючий середньовічне місто. Колонизируйте нові території, налагоджуйте торгівлю шукайте скарби і нові союзи.

скріншоти:

онлайн игры с регистрацией без скачивания стратегии   Anno-Online-2    браузерные онлайн игры про средневековье

ГРАТИ

Якщо ви грали коли-небудь у економічні стратегії, то напевно знаєте, що в таких іграх постійно треба стежити за здобиччю кількістю і розподілом ресурсів, за збором податків з населення та його настроєм. Якщо населення не досить вам потрібно буде побудувати церкву або знизити збори, кожна ваша дія і рішення буде призводити до певних політичних і економічних наслідків. Також необхідно стежити, щоб кожен клаптик землі не діяв а приносив користь. Виробництво постійно буде вимагати те вовни, зерна, вугілля.

Anno Online ця гра в якій важлива кожна дрібниця і ретельні дії з вашого боку, щоб розвинути могутня середньовічна держава постійне дотримання балансу. Ну і звичайно ж гра може похвалитися своєю красивою графікою. Велика різноманітність будівель перетворюють невелике селище в гарне місто, а якщо ближче наблизити камеру, то можна побачити як по вулицях ходять прості громадяни, в гавані пливуть торгові кораблі, а на арені лицарі б'ються.

 

Castlot — Середньовічна Англія у часи лицарів

онлайн игры с регистрацией без скачивания стратегии

Castlot браузерна онлайн стратегія дії відбуваються в стародавній Англії в VI столітті, у часи лицарів і війни короля Артура з саксонскими загарбниками. Гра включає в себе та як стратегію в якій потрібно будувати і розвивати своє місто, і велику армію за допомогою якої ви будете захоплювати нові землі і ходити в походи на ворогів. Так і елементи РПГ — у вас є основний герой якого ви прокачиваете набираючи очки досвіду на арені борючись з іншими героями гравців. За окуляри підвищується рівень героя і можна купувати для нього нове спорядження і навички.

скріншоти:

Castlot-2   онлайн игры с регистрацией без скачивания стратегии   Castlot

ГРАТИ

З часом можна купувати ще героїв. Битви військ відбуваються в автоматичному режимі. Тобто ви спочатку виставляєте перед битвою свої війська, в такому бойовому порядку який вважаєте кращим. Приміром лицарі у важких обладунках виставляєте попереду, лучників позаду, а кінноту з флангів. Після того як все готово запускаєте бій. Той хто має сильніше і більше військ, а також виставив правильний бойовий порядок той і перемагає.

Ну і звичайно ж будівництво та розвиток вашого міста є пріоритетним завданням. Споруда видобувних і переробних будівель, військові будівлі для створення армії та багато іншого, що затягує будь-якого досвідченого гравця в цій справі.

 

Imperia Online 2 створи середньовічну імперію зі своєю династією

Imperia-Online-0

Imperia Online — багатокористувальницька браузерна гра дії гри якої відбуваються в середні віки у Східній Європі. Як і слід очікувати у грі жанру стратегія вам дадуть невелике село з невеликим запасом ресурсів з яких ви повинні створити велику імперію. У грі де ви можете творити тільки свою історію використовуючи безліч різних способів та інструментів.

скріншоти:

Imperia-Online-3   Imperia-Online   онлайн игры с регистрацией без скачивания стратегии

ГРАТИ

Захоплення чужої території та її колонізація, налагодження торгівлі з іншими державами та відкриття нових торгових шляхів дозволять вам проводити вигідні угоди. Створення свого власного родоводу (династії) імперії. Шпигунська академія і штаб для виховання шпигунів і нових генералів. Розвиток культури у вашому місті, можна, наприклад, побудувати пам'ятник імператору.

Формуйте структуру вашої держави, встановлюйте торговельну політику і вибирайте форму правління. Гра дуже схожа на популярну комп'ютерну гру Civilization в яку можна грати кілька разів поспіль і йти зовсім іншим шляхом і будуючи нову імперію не схожу на інші.

 

1100AD — історична стратегія

стратегии про средневековье

У сюжеті гри нам запропонують стати королем середньовіччя, пройшовши шлях від власника невеликого міста до правителя цілого світу. Як і в звичайних стратегіях нам необхідно буде відбудовувати свої володіння, добувати ресурси,нарощувати армію і прокачувати їх військові здібності. Після того як ми наберемо достатньо сил починається найцікавіше. Боротьба за ресурси, об'єднання в союзи в клани і альянси, ведення переговорів, тактичні битви.

скріншоти:

1100AD   1100AD---02   1100AD---03

ГРАТИ

Гра просякнута епохою середньовіччя і лицарства, багато битви та атрибути є історичною достовірністю того часу, можливість ведення тактико-стратегічних боїв в режимі реального часу, як з іншими гравцями онлайн так і з NPC.

Кожен історичний сервер присвячений цілком певного періоду історії розвитку політичних відносин у світі, а це означає, що гравці грають на цій карті, воюють за існували країни-імперії-князівства. Воїни і їх можливості, зброю і його зовнішній вигляд, назви міст і квестів – в кожній дрібниці і деталі розробники зберегли історичну достовірність, відтворивши Середньовіччя в 21 столітті.

 

Я Феодал — Літопис середньовіччя

онлайн игры про средневековье

Військово-економічна онлайн гра. Почавши її, як молодий феодал, який володіє невеликим селом і користуючись лише власним інтелектом — ви можете підім'яти під себе весь континент і назавжди змінити долю світу, увійшовши в літописі як жорстокий полководець або вправний дипломат.

скріншоти:

Я-Феодал---03   я-феодал--01   Я-феодал

ГРАТИ

У грі все починається з розвитку, ресурси, торгівля армія. Можна захоплювати чужі землі. Дійсно захоплювати землі інших онлайн гравців, а не просто тупо їх грабувати. Для цього необхідно напасти на землю супротивника знижуючи лояльність населення. Для цього у вашій армії повинен бути спеціальний юніт-аристократ. Як правило, з першого разу не відбувається захоплення так не можна так швидко знизити лояльність. З кількох вдалих перемог вам це цілком вдасться.

Безліч бойових юнітів часів середньовіччя: Пикинер, Мечник,Копейщик, Лучник, Арбалетчик, Кавалерист, Лицар, бойові облогові знаряддя. Битви військ відбуваються після ходів, попереду стоять лицарі, ззаду лучників і арбалетників. Війська по черзі наносять один одному удари поки в якийсь армії не залишиться жодного гравця. гравець у якого залишилися війська перемагає в битві.

 

Goodgame Empires гра з цікавими квестами

Goodgame-Empires-0

Goodgame Empires барвиста браузерна стратегія з прикольними квестами. Гра відрізняється красивою графиуой і звуковим супроводом. Крім усього іншого в ній є цікаві квести, яких практично немає в інших іграх. Як правило, стратегія всі завдання зводяться до того що вам кажуть збудувати те чи інше будинок побудувати якихось юнітів. У Goodgame Empires вирішили урізноманітнити ігровий гейплей. До вашої селі можуть підійти біженці і ви повинні вибрати приймати чи ні їх, напоїти чи робочих або відмовити їм. Врятувати принцесу і так далі.

скріншоти:

онлайн игры с регистрацией без скачивания стратегии   Goodgame-Empires-2   Goodgame-Empires

ГРАТИ

Якщо ви будуєте каменоломню, то обов'язково побачите в ній працюють робітники, будуєте хижі дроворуба, то неодмінно побачите, як неквапливо взад і вперед ходить і сам дроворуб. Гра неодмінно сподобається тим хто любить хороший смак і красу в іграх.

 

Warcastle — розвивай свій замок

онлайн игры про средневековье

Являє собою безкоштовну браузерну онлайн гру у жанрі покрокової стратегії. Гра охоплює період раннього середньовіччя (до появи перших гармат і вогнепальної зброї). Гравці отримують у своє розпорядження замок, який розвивають на свій розсуд, наймають війська в армію, беруть участь у походах один на одного, займаються торгівлею, політикою, переробкою ресурсів.

скріншоти:

Warcastle-3   Warcastle-2   Warcastle

ГРАТИ

Гра, на жаль, слабо розвивається і майже померла. На сервері гри мешкає менше сотні людей. Тому після реєстрації не дивуйтеся якщо мало знайдете гравців.

 

ММОРПГ, ФЕНТЕЗІ

 

Drakensang Online — найкраща браузерна RPG в стилі фентезі

лучшие браузерные онлайн игры

Drakensang Online — RPG в стилі фентезі. Звичайно ж дії гри відбуваються не в минулому і історичних подій в ній немає. Але зате з присутністю лицарів, лучників і драконів. гра дуже красива, жива і різноманітна. З класів можна вибрати лицаря, стрільця, мага. Кожен клас має свої певні здібності які поліпшуються і з кожним новим рівнем відкриваються нові. Для свого героя можна купувати або вибивати нову зброю, обладунки, щити і так далі.

скріншоти:

лучшие браузерные онлайн игры   Drakensang-Online   Drakensang-Online-2

ГРАТИ

Безліч цікавих ігрових локацій, кожна з яких має свою унікальну атмосферу: Підземелля драконів, Атлантида, Залізний заслін, Похмурий вал, Море тіней і так далі. Велика кількість сюжетних завдань і босів. Що найпривабливіше в цій грі — крім битви з комп'ютерними мобами, присутня велика кількість режимів боїв. Як прості PvP гравець проти гравця, так і групові і кланові битви.

 

The Pride of Taern — Гордість Таерна

браузерные онлайн игры про средневековье

The Pride of Taern — покрокова RPG, ігровий сюжет розвивається в середньовічній фантези всесвіту. Величезний відкритий ігровий світ з нелінійним сюжетом і оригінальними квестами. Подорожуючи по світу Таэрна ви можете рухатися як з основної сюжетної лінії, так і брати будь-які квести на свій розсуд. Битви з супротивниками відбувається покроково. У кожному раунді ви вирішуєте які прийоми і здібності застосувати проти супротивника, щоб, як можна більше завдати йому шкоди.

скріншоти:

Taern-Online-3   The-Pride-of-Taern-2   The-Pride-of-Taern

ГРАТИ

У грі можна грати за сім класів: Лицар, Лучник, Варвар, Вбивця, Шаман Вуду, Друїд і Полум'яний Чаклун. Кожен з яких має свої унікальні можливості і здібності. У грі також присутвует прокачування і кастомізація свого персонажа. Тому можна зробити свого героя унікальним не схожого на інших.

 

Carnage

Carnage-0

Carnage — ММОРПГ являє собою синтез суворого середньовіччя, в якому різні лицарі в обладунках і елементи фентезі, де є міфічні істоти, наприклад дракони, або можливість телепортації. Гра досить стара, але при цьому регулярно оновлюється.

Carnage-3   Carnage-2   Carnage-1

ГРАТИ

Потрібно розуміти, що Carnage це текстова гра. У грі ви можете вибрати героя, надягати на нього одежу, але всі дії відбуваються в текстовому повідомленні вас. Наприклад, коли ви б'єтеся ви тільки натискаєте одну з кнопок а вам вже тексті пишуть, що сталося з вами і з противником. Гравці також можуть спілкуватися між собою в чаті.

Всім бажаю удачі і перемог в іграх!