My Lands огляд гри, скріншоти і реєстрація | gameshare.com.ua - ігровий підхід

My Lands
 

My-Lands обзор игры

Назва гри: My Lands

Офіційний сайт: www.mlgame.ru

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Економічна онлайн стратегія

Тип: Браузерна


Огляд гри

My Lands стратегія, яка з'явилася в 2009 році в російському інтернеті і відразу ж заявила про себе як про першу онлайн стратегії з виведенням грошей. Ну звичайно ж гра була не першою, були й інші, які просто не впоралися зі своїми зобов'язаннями і просто померли. Але, а гра My Lands досі жива і відчуває себе дуже добре.

Отже, тепер про те чи дійсно на цій грі можна заробити грошей!? Можна! Тільки перед цим потрібно самому закинути грошей в гру, а точніше після проходження певного періоду часу, вам нададуть вибір оплачувати постійну підписку в грі (кожний місяць) чи ні. Якщо ви наважуєтеся на те що б оплачувати, то далі можете спокійно заробляти ігрову валюту у грі, ну а потім переводити її в справжню. Якщо ж обираєте безкоштовний спосіб гри, то про виведення грошей можете забути.

Крім грошей гра ще цікава, красива і добре збалансована. Вибираєте собі расу по душі: людей, ельфів, демонів та інших товаришів. Раси поділяються на темних і світлих між якими постійно відбувається протистояння. Після дають вам невеличкий клаптик землі найбільш пристосований для вашої раси і ви маючи початковий рівень грошей та інших ресурсів починаєте його відбудовувати.

У неторопях розвиваєте в своєму селищі економіку, армію, розвідку, чаклунство і та інше, що допоможе вам надалі. Після чого відкриваєте ворота, що означає, що ви потрапили у дорослий світ. І тепер можете ходити на інші локації і ворогів. Захоплювати і освоювати нові території. Як ви розумієте що в My Lands як і в інших економічних стратегіях необхідно зміцнити своє місто, налаштувати величезну армію, і гарненько вломити недругам.

Думаю, пояснювати те, що в грі можна взаємодіяти з іншими гравцями не стоїть? Можна вступати, в клани, торгувати, нападати, захищатися, надавати допомогу друзям.

 

цікавинки і особливості

 

  • Мені подобається, те що в грі можна будувати кілька міст і вибирати де їх будувати, і в кожному місті розвивати щось своє, в одному розвідку в іншому економіку і так далі. Багато брузерные стратегії не дозволяють цього.
  • Кожна раса має за своїм розвиватися. Якийсь раси простіше йти економічним шляхом, іншого розвитком великої армії і грабежами.
  • Гравець сам вирішує коли готовий вийти у великий світ і взаємодіяти з іншими гравцями.

Скріншоти

My-Lands скрнишоты   My-Lands-скриншоты5   My-Lands-скриншоты4

My-Lands-скриншоты3   My-Lands-скриншоты2   My-Lands-скриншоты

My Lands

Реєстрація аккаунта My Lands

Зареєструватися в грі можна натиснувши на кнопку нижче, або на самому початку сторінки в описі перейти за посиланням на офіційний сайт гри.

Зареєструвавшись на сайті рекомендую відразу ж почитати энциелопедию, щоб швидше розвинути свої міста в грі та краще розуміти ігровий процес.


Завантажити My Lands

My Lands браузерна онлайн гра, тому, завантажити клієнт гри або що-небудь ще не потрібно. Просто проходите просту реєстрацію і починаєте грати.


Відео обзр