Повне проходження BioShock 2 | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження BioShock 2 відео і опис
«Ми відродимося

у холодному лоні

океану»

 

Пропоную вам переглянути і зануритися в одну з найбільш цікавих і атмосферних ігор 2010 року BioShock 2. Перша частина цієї гри, що вийшла в 2007 році стала найкращою грою року. У цій частині ми будемо грати за великого татуся (Big Dad) тек не знає про першу частину гри можете подивитися проходження BioShock .

Початок (епілог) BioShock 2

Дейтсвие епілогу відбуваються в 1958 р. Нам показую великого татуся який захищає сестричку Елеонору яка називає його татом. Але яка то жінка його гіпнотизує дає в руки пістолет і говорить стріляти собі в голову.

10 років потому великий татко Дельта приходить до тями і бачить наполовину зруйнований і затоплений «Захват». На зв'язок з ним виходить Тененбаум (жінка яка знайшла спосіб створювати плазміди і створила сестричок. Персонаж з першої частини гри) і просить зустрічі. Усюди також зустрічаються згадки про якусь Софії Лемб.

По дорозі нам зустрінеться старша сестричка, дивна істота, дуже сильне і постійно заважає нам рухатися далі. Також коли ми будемо рухати під водою можна буде побачити хвіст затонулого літака з першої частини.

 

Атлантичний експрес

Та жінка, яка дала нашому Big dad пістолет і є Софія Лемб. Зустрівшись з Тененбаум, вона розповіла, що Лемб управляє всі в захваті, навіщо збирає всіх сестричок. З'ясувалося що у нашого татуся нерозривний зв'язок з дівчинкою Елеонорою, яка є матір'ю Лемб. Також Тененбаум запропонувала Дельті допомогу Сінклера.

Парк розваг Райна

Відправившись в парк розваг ми багато дізнаємося про політику та ідеї творця «Захвату» Ендрю Райна. Разом з сестричкою будемо збирати адам того щоб придбати плазмід спалення. Поки сестричка збирає адам ми будемо захищати її від нападників монстрів. І нам предстоитсделать перший вибір, врятувати сестричку зробивши її людиною або ж забрати адам.

 

Притулок Бідняка

Придбавши плазмід спалення Дельта розтопив прохід для поїзда і вбив першу старшу сестричку. Але потрапивши в притулок Бідняка Лемб перекрила всі шляхи. Тепер йому потрібно знайти спциальный ключ, щоб відкрити прохід і зустрінеться з новим жорстким мутантом.

Дельта знайде фотосканер за допомогою якого можна досліджувати мутантів. З допомогою нього йому треба дослідити мутанта-звіра.

Йдучи за ключем до Грейс Холлоуей Дельта з'ясовує що вона була бездітна і тому виховувала Елеонору. Грейс захоплювалася Лэйб і її ідеями, що суспільство однаково. Грейс недолюблювала великого татуся пожтому очікувалася зустріч спекотною.

Алея Сирен

Взявши ключ у Грейс Холлоуей Наш герой вирушаємо в алею Сирен, але по дорозі в поїзд потрапляє підводний торпеда і затоплює все навколо. Наш союзник Сінклер в пастці і щоб його вивільнити потрібно викачати воду з приміщення за допомогою насосів.

Цілі Лэйб і її поплічників стають більш або менш зрозумілі. Вони релігійна секта яка вірить в об'єднання людей «Захвату» в єдине ціле. Для цього їм потрібна Елеонора. Вони хочуть зібратися разом вбити себе а потім віддати весь свій адам їй щоб там всередині сестрички з'єднається воєдино

Парк Діоніса

Дельта включає аварійні насоси рятуючи Сінклера. В парк Діоніса щоб зустрітися з ним. З нами зв'язався колишній журналіст міста Стенлі-Пул, який хоче щоб ми звільнили парк від всіх сестричок збирають адам, так як вважає, що через адам можна дізнатися багато таємниць мерців, тому він боїться що Лэйб дізнається багато чого про нього і вб'є його. Завданням Дельти варто освобоить парк Діоніса від сестричок.

Елеонора розповіла і показала Дельті спогади про Стенлі. Виявилося що він просаживад гроші Лайба, а вона хотіла розповісти матері про це і що з нього зробили молодшою сестричкою. Дельта так само дізнається історію того, як він став тим ким зараз він є. Вбити Стенлі або подарувати життя? Вирішувати тільки нам!

Він був простим підводником який спустився в «Захват», але Ендрю Райан подумав, що він шпигун і вирішив зробити перший експеримент на ньому — створення великих татусів.

Фонтейн Футуристикс

Дельті чекає зустріч з людиною, точніше з тим, що з ним стало, який займався розробкою і створенням великих татусів. Але у Гіла Александера як і у багатьох в «Захваті» настав божевілля, яке він усвідомлює і намагається з цим боротися.

Персефона

Зустрівшись з тим що залишилося від особистості Гіла Александера, Дельта вирушає далі в притулок Лемб, щоб знайти Елеонору. Знайшовши свою дочку Лемб Зупиняє її серце і наш Дельта який має зв'язок зі своєю дочкою і тільки завдяки цьому зв'язку живе, втрачає свідомість. Але Елеонора вселила нашого Дельту в тіло молодшої сестрички.

Він у тілі сестрички зібрав костюм старшої сестри і віддав його Елеонорі і та звільнила його.

Всередині Персефони

Сінклера зробили великим папчкой і тепер їм управляють, як би нам не хотілося, але тепер доведеться битися з ним щоб отримати перепустку далі. Дельта разом з Елеонорою маленьким сестричками хочуть втекти з поводного міста, але Лемб вирішує підірвати всі навколо.

Кінець (фінал) BioShock 2

Дельта, Елеонора і дівчатка випливають з підірваного «Захвату» Дельта мертвий і Елеонора забирає у нього адам, щоб він і його спогади були разом з нею.