BioShock | gameshare.com.ua - ігровий підхід

BioShock огляд і сюжет гри
BioShock

Назва гри: BioShock

Дата виходу гри: 21 серпня 2007 року

Жанр: Науково-фантастичний шутер з елементами RPG

Сюжет гри

У 1960 році літак зазнає аварії в Атлантичному океані і виживає лише одна людина на ім'я Джек. Випливши до маяка він знаходить батисферу, яка опускає його в підводне місто Восторг побудованим таємно фінансовим магнатом Ендрю Райном.

Потрапивши в місто, Джек розуміє, що він населений мутують жителями цього міста, які готові вбивати всіх хто попадеться їм на очі. З нашим героєм зв'язується якийсь Атлас і допомагає йому, пояснюючи ситуацію в Захваті.

 

Місто Захват виникнення і причина краху.

1946 року дуже багатий промисловий магнат Ендрю Райан вирішує побудувати місто Восторг. Він створив це місто для того, щоб люди з допомогою свого розуму і здібностей могли робити великі справи і підноситися над іншими. Місто, де ніхто, ні держава, ні людське святенництво, ні що інше не заважало людині «створювати».

BioShock

Незабаром вчений Тененбаум виявила молюска, який володів унікальними здібностями, він регенерував людські клітини, відновлюючи їх. Знайшла вона це випадково в одного моряка, який втратив кінцівку, але незабаром вона відросла у нього знову.

Вивчаючи цього молюска Тененбаум виявила що молюск виділяє речовину, яку назвали АДАМ, яке може дати людині і інші унікальні здібності крім як регенерації клітин. Незабаром були винайдені генні модифікатори плазміди які людина вводив в себе і отримував різні здібності, такі, як телекінез, заморожування, гіпноз, спалення, поліпшення зовнішності і так далі. Але при використанні АДАМа людина втрачав розум, змінювався зовнішньо — мутував.

Самі молюски виробляли мало АДАМа, але при симбіозі людини і молюска це речовина вироблялося в рази більше. І-за чого були створені маленькі сестрички.

Маленьких сестричок робили з дівчаток сиріт, яким впроваджували в живіт молюска і вони ходили і збирали АДАМ. Для захисту до них приставляли великого татка — винуваті люди які піддавалися промиванні мізків і іншим впливу, після яких єдиною метою був захист сестричок. Їх одягали у водолазний костюм і озброювали.

BioShock

Незабаром у місті відбулася революція, люди стали мутувати, сходити з розуму і залежати від АДАМа. В місті настав повний Хаус і розруха. Лише деякі залишилися в повному розумі і живі.

..........

Атлас пояснює Джеку, як вижити в місті, що для цього він повинен використовувати плазміди. Ендрю Райан вирішує, що Джек шпигун, який прибув зверху, і весь час намагається його зупинити. Також наш герой зустріне Тененбаум, яка кається в тому, що наробила. І тому вона пропонує рятувати сестричок перетворюючи їх назад в нормальних, Атлас ж на відміну від неї запропонує вбивати їх так, як наш герой буде отримувати з цього найбільше АДАМа і це допоможе йому вижити. Саме це діяння в сюжетній лінії гри, який ви виберете, і вплине на кінцівку гри.

У процесі проходження гри, з'ясується, що Атлас це насправді лиходій по імені Фонтейн, головний контрабандист Захвату з-за якого почалася революція в місті. І що Джек насправді син Ендрю Райна. Якого запрограмували спеціально, щоб він виконував все, що потрібно по команді «Будь люб'язний» . Джек зупинить Райна щоб той не підірвав місто. З Фонтейном зіграє у фінальному бої, в якому йому допоможуть сестрички.

 

Альтернативні, різні кінцівки BioShock

З того яку лінію гри ви оберете такий фінал гри BioShock і отримаєте. У грі є 3 кінцівки гри

  • Хороша кінцівка. Якщо ви рятуєте всіх сестричок, то показують як Джек разом з дівчатками випливають на поверхню, дівчатка живуть, одружуються, показують старого Джека і дівчаток. І йдеться про те, що він придбав сім'ю
  • Погана кінцівка. Якщо ви вбиваєте всіх сестричок. забираючи у них АДАМ, то показують як ви забираєте ключ від міста здобуваючи владу над ним. Далі показують підводний човен і людей на ній. З води випливають батисфери, звідти вистрибує мутанти, які нападають на всіх. В кінці показують Балістичну боєголовку (все швидше спрямовану на Захват)
  • Середня кінцівка. Це якщо ви вбиваєте першу сестричку. інших не чіпаєте. Відбуваються ті ж дії, що і в другій, тільки Тененбаум співчуває героєві.

2 різні кінцівки BioShock

 

Огляд гри BioShock

Гра BioShock названа кращою грою 2007 р. Але чому саме так? Перша причина це тому, що графіка для того року була просто чудова. це можна зрозуміти відразу ж по першим хвилинам проходження гри BioShock. Так саме, коли ви пливете серед палаючих уламків літака, то просто подивившись хоча б на воду перше що можна сказати: «Як красиво!»

Друга причина це шалено цікавий сюжет самої гри. Ця гра жанру шутер, та доводиться мочити багато ворогів, але гра заворожує саме своєю сюжетною лінією, На самому початку ми абсолютно не розуміє хто наш герой, де ми і що відбувається. З кожною новою главою гри ми дізнаємося щось нове, але це саме нове вносить нову інтригу в гру. Запевняю вас, коли ви будете грати в BioShock, ви будете хотіти йти далі, щоб дізнатися, що ж буде далі.

У цій грі, на відміну від багатьох шутерів немає, простих завдань, типу, «убийте 10 ворогів» або «Прорвитесь через ворогів з точки А прибути в точку». Ні, такого тут не буде! Тут відбувається все елегантно з тими ж самими вбивствами.

Третя причина це атмосфера гри. Це та сама гра, де грає стара раритетна музика і вся атмосфера витримана в стилі 20 століття. Надзвичайні краси підводного міста Захоплення, які й змушують вас лазити по різних закутках, щоб знайти різні вкусняшки.

Саме атмосфера і сюжет BioShock дозволив стати кращою грою року.

Четверта причина це те, що разом з використанням різних гармат гайкового ключа для знищення ворога ми можемо використовувати наші спецвозможности і кожен раз з покращувати. Що робить забавною гру, коли ми замороженого противника довбаємо щоб він розлетівся на дрібні шматочки.

bioshock

П'ята причина, харизматичні персонажі гри. Кожен другорядний персонаж, якого ми зустрінемо в грі, володіє своєю неповторною харизмою. Візьмемо того ж художника Коена. Чоловік, який попросив нашого героя, щоб він убив усіх його колишніх помічників, сфотографував, а після розмістив їх у спеціальній рамці. Після він назвав це «Шедевр Коена». Ну чим не псих!?

BioShock

Ті, кому цікаві ігри з цікавим сюжетом і атмосферою, а не прості стріляти у ворога, рекомендую пройти цю гру і насолоджуватися нею. Гарантую вам, ви не пошкодуєте!

Відео огляд BioShock

Трейлер BioShock