Список ігор про снайперів і зі снайперами на PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Список ігор про снайперів і зі снайперами на PC
Sniper Elite

Sniper-Elite-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: шутер від третьої особи, ігри про шпигунів

Sniper Elite — комп'ютерна гра, де головним героєм виступає снайпер, закинутий в тил ворога. Його завдання — зупинити створення ядерної зброї Третього рейху. До переваг можна віднести майже досконалу симуляцію снайперського прицілювання. Головний наш козир — скритність. Жваво носитися по місту, нехтуючи заходами безпеки, — верх самовпевненості. Вороги дрімають рідко, і на високій складності примудряються помітити порушника спокою при 50% рівні непомітності.

Sniper-Elite-3 Sniper-Elite-2 Sniper-Elite-1 sniper2

І нечисленними «аптечками» здоров'я сильно не виправиш. Доводиться повзати, часто озиратися, ховатися за парканами і прислухатися до крокам. Гра рясніє варіантами проходження місій. На маленьких картах обов'язково є вибір — на якій вулиці, яким шляхом прямувати до мети, і ніхто не закриває провулки невидимими стінами. Нарешті, можна чітко слідувати інструкціям, займати зазначені снайперські позиції і виконувати додаткові завдання, щоб набрати побільше очок.

 

Sniper Elite V2

Sniper-Elite-V2=0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: шутер від третьої особи, про шпигунів

Sniper Elite V2 — тактична гра головний герой — все той же Карл Фейрберн, покинутий в останні дні війни в 1945 році в обложений Берлін і виконує там важливе державне завдання — ліквідацію німецьких вчених-ракетників. Гра являє собою шутер від третьої особи, який передбачає непомітний стиль проходження, а не силовий. Гра представлена як симулятор снайпера: при стрільбі враховуються багато реалістичні параметри, такі, як вага кулі, напрямок, швидкість вітру. Крім цього доступна ще й функція фокусування. Вона дуже зручна для одиночних цілей, так як вимагає деякого додаткового часу.

Sniper-Elite-V2-1 Sniper-Elite-V2-2 Sniper-Elite-V2-3 sn2

Завдяки цій здатності на екрані з'являється червоний ромб, який покаже точне місце попадання кулі з урахуванням усіх діючих сил. Але фокусування сильно піднімає пульс, так що довго так стріляти немає можливості. Вибір місця стрілянини є найбільш важливою частиною геймплея. Для успішного проходження потрібно зайняти позицію, з якої Карл Фейрберн зможе повністю контролювати ворогів, сам при цьому залишаючись непоміченим. Інвентар гравця представляє з себе снайперську гвинтівку, яка може змінюватися на альтернативні моделі у міру проходження, а також автомат, пістолет, гранати, розтяжки, фугас і динаміт.

 

Sniper Elite: Nazi Zombie Army

Sniper-Elite--Nazi-Zombie-Army-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: шутер від третьої особи, ігри про зомбі

Sniper Elite: Nazi Zombie Army — Гра являє гру про зомбі шутер з видом від третьої особи. Головний герой б'ється з ожилими зомбі-нацистами в зруйнованому Берліні у квітні—травні 1945 року. Німеччина стрімко програє війну, і зневірений Гітлер використовує езотеричні знання Третього рейху, щоб створити армію солдатів-мерців. Мертві нацисти піднімаються з могил.Ви — Карл Фейрберн, снайпер, який змінив хід світової історії, один з останніх вцілілих солдат в окупованій мерцями Німеччини. Війна вийшла на новий рівень — живі проти мертвих.

Sniper-Elite--Nazi-Zombie-Army-1 Sniper-Elite--Nazi-Zombie-Army-2 Sniper-Elite--Nazi-Zombie-Army-3 nazi2

Як і в попередніх частинах серії Sniper Elite, при стрільбі враховуються багато реалістичні параметри, такі, як вага кулі, напрямоксила вітру і т. д. У грі є система X-Ray, яка при особливих попаданнях показує, як куля проходить тіло, наче тіло просвічується рентгеном. Приголомшлива реалістичність гри, атмосфера воєнного часу, достовірність подій, величезні натовпи зомбі, ріки крові — ось головні особливості гри.

 

Sniper Elite 3

Sniper-Elite3-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: шутер від третьої особи

Дія гри відбувається за три роки до подій, показаних в Sniper Elite V2 і розгортається у екзотичної і смертоносної Північній Африці під час Другої світової війни. У грі показаний великий і різноманітний світ, що дозволяє використовувати різну тактику та ігрові стилі. Гра являє собою шутер від третьої особи, який передбачає непомітний стиль проходження, а не силовий. Гра примітна нелінійним геймплеєм, що розгортається на відкритій території. Вас чекають запеклі сутички із застосуванням зброї ближнього бою, а також стрільба з дальньої дистанції.

Sniper-Elite3-1 Sniper-Elite3-2 Sniper-Elite3-3 snip2

Гра представлена як симулятор снайпера: при стрільбі враховуються багато реалістичні параметри, такі, як вага кулі, напрямокшвидкість вітру і т. д. Для успішного проходження потрібно зайняти позицію, з якої Карл Фейрберн зможе повністю контролювати ворогів, сам при цьому залишаючись непоміченим. Інвентар гравця представляє з себе снайперську гвинтівку, а також автомат, пістолет, гранати, розтяжки, фугас, міни і динаміт. Для снайперської гвинтівки є можливість вибору оптичного прицілу, спускового механізму, стовбура і прицільної сітки. Іноді у рідкісних випадках при обшуку тіл убитих вами ворогів можна знайти поліпшення для гвинтівки.Під час гри гравець буде отримувати окуляри досвіду і при досягненні певного рівня підвищуватися у званні.

 

Sniper: Ghost Warrior

Sniper--Ghost-Warrior-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: шутер від першої особи, ігри про спецназ

Sniper: Ghost Warrior — комп'ютерна гра в жанрі шутер від першої особи, Бійці елітного спецпідрозділу були послані в вигадану країну Ісла Труэно, яка розташована на острові і демократичний уряд якої було повалено, а влада захоплена військовими. На острові загарбники виявили величезні запаси урану і погрожують передати його в руки міжнародних терористів. Уряд США посилає в даний район кілька професійних солдатів, які повинні виконувати різні місії в тилу ворога.

Sniper--Ghost-Warrior-1 Sniper--Ghost-Warrior-2 Sniper--Ghost-Warrior-3 ghost1

Основною зброєю гравця є різні види снайперських гвинтівок, знаряддя ближнього бою, вибухові речовини і т. д. В грі є чотири види снайперських гвинтівок. За словами розробників, траєкторія польоту кулі прораховується з урахуванням поправки на вітер та гравітації. Всього в грі 16 місій. Місії в грі нелінійні. Серед них зустрічаються місії, в яких гравець грає за одного з штурмовиків загону, або які потрібно буде пройти, не піднявши тривогу, або знищити певну кількість ворогів, або допомогти в бою іншим солдатам і т. д.

 

Sniper: Ghost Warrior 2

Sniper-Ghost-Warrior-2-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: шутер від першої особи

Головним протагоністом гри є капітан Андерсон Коул — приватний консультант з безпеки . Йому належить відправитися на Філіппіни, в Сараєво, і гори Тибету, щоб перешкодити терористам використовувати бактеріологічна зброя. Як і в минулій частині гри, геймплей представляє шутер від першої особи. Основною зброєю протагоніста стане снайперська гвинтівка. Усього доступно для використання шість снайперських гвинтівок. У грі реалізована реалістична балістика кулі. Крім цього в грі будуть включені знаряддя ближнього бою, вибухові речовини, прилади нічного бачення і так далі.

Sniper-Ghost-Warrior-2-1 Sniper-Ghost-Warrior-2-2 Sniper-Ghost-Warrior-2-3 ghost-warrior-2

Для поліпшення динамічності розробники внесли на кожну карту спеціальні завдання, які потрібно виконувати. Такий прийом дозволяє користувачам відсиджуватися в одному місці занадто довго, доведеться виходити з укриття, ризикувати життям, опиняючись під кулями ворогів, щоб виконати завдання. Для досягнення мети завжди потрібно використовувати хитру тактику, щоб ворожі снайпери не змогли так просто взяти верх.

 

Hitman: Sniper Challenge

Hitman--Sniper-Challenge-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: міні гра, стелс-екшен

Hitman: Sniper Challenge — комп'ютерна міні-гра в жанрі стелс-екшен, головний герой озброївшись снайперською гвинтівкою, повинен убити Річарда Стронга-молодшого, і разом з ним якомога більше охоронців.Щоб гравцям не було нудно, розробники зробили спеціальний «лидерборд», на якому відображаються успіхи інших гравців.

Hitman--Sniper-Challenge-1 Hitman--Sniper-Challenge-2 Hitman--Sniper-Challenge-3 hitman1

Крім власне вбивств на підсумковий результат також впливають довжина серії «хэдшотов» та успішне проходження всіляких побічних «випробувань». потрібно заробити максимум очок, стріляючи по головах і виконуючи особливі завдання. Найвправніші вбивці зможуть відправити жертв на той світ, не піднявши тривоги — наприклад, відкинувши їх тіло пострілом у шахту ліфта. В нагороду за професіоналізм вони отримають бонуси, які перейдуть в Hitman: Absolution: особливу снайперську гвинтівку Агентства, кілька спецумений і цілий ряд ексклюзивних досягнень.

 

Sniper: Art of Victory

Sniper--Art-of-Victory-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: шутер від третьої особи

Друга Світова війна була театром бойових дій багатьох спеціалізованих військових формувань, що працювали спільно, в ім'я перемоги всієї армії. Серед них унікальну роль зіграли непомітні, але смертоносні снайпери. Їх здатність лежати нерухомо, чекаючи найкращого моменту для пострілу, разом з їх професійним обладнанням, дозволили їм одним натисканням курка міняти напрям історії. Станьте снайпером і візьміть участь в поворотних моментах Другої Світової війни. Усуньте нацистського генерала, прибулого для підтримки німецької облоги Сталінграду. Прокладіть шлях своїм військам, крізь окуповані Третім Рейхом території. Зламавши опір відступаючих сил Вермахту, допоможіть силам Союзників під час їх атаки Італійського півострова...

Sniper--Art-of-Victory-1 Sniper--Art-of-Victory-2 Sniper--Art-of-Victory-3 art1

Замасковані постріли під час артилерійських залпів, вразливість головного героя, місія «убий генерала, який сидів у машині , затримка дихання, статистика поранень... Професійні премудрості теж знайомі: на точність начебто впливають вітер і серцебиття, причому на вищому рівні складності нам не показують, куди влучить куля. Але в бою все набагато простіше. Противник безнадійно тупий, реакція на шум відсутній, солдати часто тихо стоять, чекаючи, коли їх «знімуть», та деякі проблеми виникають лише при зустрічі з хитро схованим стрільцем. Звичайна зброя тут майже не використовується.

 

Sniper: The Manhunter

Sniper-The-Manhunter-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Його звуть тоді, коли не справляються всі інші. У Москві, де злочинність покривається корупцією, для нього завжди знайдеться робота. У нього тільки один шанс на постріл, і він скористається їм з точністю хірурга, видаляє пухлини на тілі Росії. Він — снайпер. Мисливець за головами.

Sniper-The-Manhunter-1 Sniper-The-Manhunter-2 Sniper-The-Manhunter-3 manhunter

Шутер з видом від першої особи, присвячений роботі снайпера. Непередбачувані повороти сюжету, повні драматизму місії. Бийся на вулицях Москви і Мурманська, штурмуй Байконур, виживай в Афганістані. Кілька видів зброї: від надійного автомата до забійної снайперської гвинтівки.

 

CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE

CALL-OF-DUTY-4-MODERN-WARFARE-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Амплітуді сюжетних коливань гри позаздрить будь попкорн-блокбастер. Героїв кидають на палуби корабля естонської танкера, зіштовхують лобами з мутують собаками в Прип'яті, випробовують на міцність в умовах тріскучих сибірських морозів і висаджують на вузькі вулички арабських міст. Події змінюють один одного з надзвуковою швидкістю.У будь-якому випадку, занудьгувати під час проходження синглу не вийде ні на хвилину. Розробники спритно растасовали місії в сюжетній колоді, що складається з трьох актів, прологу і епілогу. Безшумні операції моментально змінюються дикими зачистками.

CALL-OF-DUTY-4-MODERN-WARFARE-1 CALL-OF-DUTY-4-MODERN-WARFARE-2 CALL-OF-DUTY-4-MODERN-WARFARE-3 cod-4

Нікуди не подівся і скажений ритм попередніх частин. Штучний інтелект, як і раніше, демонструє чудеса точності і уважності. Єдиний спосіб залишатися дієздатним під шквальним вогнем противника – грамотне використання укриттів. Щоправда, відчути себе у повній безпеці не вийде ні в одному «притулок». Вороги навчилися не тільки прострілювати тонкі стіни, але й підривати покинуті на вулицях автомобілі. Після пари-трійки пострілів практично будь-яка машина підлітає на повітря, відправляючи до праотців невдачливого «кемпмера». Функція регенерації здоров'я, схоже, навічно закріпилася.

 

Point Blank

blank

Командний кіберспортивний шутер, що розповсюджується по умовно безкоштовної моделі. Сюжет гри перенось в вигадану країну Корога, в якій спалахнула громадянська війна. Бої ведуться між загонами поліцейського спецназу і бунтівними радикалами. На самому початку гри, гравець зможе створити персонажа і вибрати одну із сторін конфлікту. Гра не про снайперів, але є можливість купувати снайперські гвинтівки. Також є спеціальні режими гри тільки для снайперів.

bg2 bg3 bg4 blank1

ГРАТИ

Point Blank відрізняється великою кількістю ігрових карт, величезним вибором сучасної вогнепальної зброї, а також нелінійної прокачуванням персонажа. Гравець отримує гроші і окуляри досвіду, які можна витратити на вдосконалення екіпіровки. У проекті є поділ на професії, що визначають стиль гри. Любителям снайперських гвинтівок, краще всього підійде спеціалізація Снайпер. Цей навик допоможе прискорити прицілювання, підвищити точність і затримку дихання.