Assassin's Creed 4 Black Flag огляд геймплей і скріншоти | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Assassin's Creed 4 Black Flag
Assassin’s Creed 4 Black Flag

Назва гри: Assassin's Creed 4 Black Flag (рос. Кредо вбивці: Чорний прапор)

Дата виходу: . 29 жовтня 2013 р

Жанр: action-adventure

Розробник: Ubisoft Montreal


Assassin's Creed 4 Black Flag шоста комп'ютерна гра серії Assassin's Creed у жанрі екшену і пригодницьких квестів. Незалежне продовження третьої частини гри. У грі лише в деяких моментах зачіпаються минулі події, тому гравці, які до цього не грали в одну частину цієї гри цілком можуть вільно грати і розбиратися в сюжеті гри.

За весь час проходження гри гравець проводить 40% часу в морі і 60% на суші виконуючи різні квести, як основні необхідні для подальшого просування по сюжетної лінії, так і другорядні дозволяють накопичити якомога більше грошей і поліпшити свого персонажа і характеристики корабля.

Assassin's Creed 4 Black Flag це відкритий світ з великою кількістю завдань. Завдання в прихованому режимі, стеження і підслуховування, відбувається в основних сюжетних завданнях, Для того щоб заробити більше грошей можна брати контракти на вбивство в них у нас уже є вибір підкрастися до жертви непомітно або напролом вбиваючи всіх охоронців усунути мета. Усунення, охорони з укриттів, вбивства в стрибку з висоти і різні комбо удари в бою з застосуванням димових бомб.

З'явилася можливість битися з іншими кораблями і брати їх на абордаж захоплюючи ресурси і після чого продавати їх за гроші. Поліпшення героя і його зброї. Поліпшення корабля і його характеристик. Захоплені кораблі можна відправляти в свій флот і після чого відправляти їх на різні завдання, які будуть приносити додатковий дохід.


Сюжет гри

Компанія «Абстерго Інтертеймент» розробила новий пристрій «Анімус» здатний зчитувати генетичну інформацію людини. Людина підключений до цього пристрою може бачити всі події, які сталися у минулі часи з його предками. Молодий співробітник (ім'я якого в грі не озвучують) з допомогою нього спостерігає за минулим життям свого предка Едварда Кенуэйя.

Дії гри відбуваються з 1715 р. по 1722 р у Вест-Індії. Молодий пірат Едварда Кенуэйя після морського бою потрапляє на безлюдний острів разом з незнайомим асасинів. Убивши цього ассасина він одягає його одяг і прочитує лист в якому йдеться про те, що губернатор Гавани Торрес чекає цю посилку і готовий за неї добре заплатити.

Едварда в надії отримати легкі гроші під ім'ям цього ассасина відправляється до цього губернатору. Обдурити губернатора виходить і в ході бесіди з'ясовується, що губернатор ватажок тамплієрів, а ассасин якого він убив зрадив своїх. Торрес шукає якусь Обсерваторію яка дозволяє стежити за усіма людьми на землі.

Незабаром тамплієри викривають Едварда і відправляють в рабство. Але йому вдається звільнитися і вкрасти один з кораблів при цьому встигнувши набрати собі команду із звільнених рабів. Далі він разом з іншими піратами намагається створити нову державу піратів у Нассау, вільний від усіх королів.

Марні спроби піратів створити і зміцнити вільний держава ні до чого не призводять. І під час всіх цих дій Едвард встигає познайомитися з асасинами ближче. Після довгих пошуків він все ж знаходить обсерваторію з допомогою якогось мудреця, який кожен раз перероджується. Але скористатися нею у нього не виходить, і він потрапляє у в'язницю.

Втікши з в'язниці, він переосмислює своє життя і розуміє, що втратив усіх своїх друзів в гонитві за золотом і вирішує вступити до ассасинам в орден. Після чого вбиває всіх ключових керівників тамплієрів, а обсерваторію назавжди закриває від інших.


Скріншоти

Игры с открытым миром для компьютера   Assassin’s-Creed-4-Black-Flag5   Assassin’s-Creed-4-Black-Flag4

Assassin’s-Creed-4-Black-Flag3   Assassin’s-Creed-4-Black-Flag2   Assassins-Creed-4


Офіційний трейлер

Інші ігри

  • My Lands
  • Outlast
  • Metro: Last Light
  • Космічні онлайн стратегії