The Last of Us (Одні з нас) | gameshare.com.ua - ігровий підхід

The Last of Us
Игра The Last of Us Одни из нас

Назва гри: The Last of Us («Останні з нас» в Росії виходить за назву «Одні з нас»)

Дата виходу: . 14 червня 2013 року

Жанр: жахи, екшн

Розробник: Naughty Dog

Платформи: PS3


Короткий сюжет гри

Світ охопила епідемія. грибковий вірус став вражати багато людей з-за чого вони стали мутувати і нападати на інших людей. Під час початку епідемії Джоел втрачає свою дочку. Після чого події перекидають нас на 20 років вперед. Понад 60 % населення планети або вимерло або перетворилися у заражених. Ті, що вижили, тепер живуть в карантинних зонах огороджених від небезпечного зовнішнього світу. За периметром господарюють заражені і окремі угруповання бандитів.

Джоел разом зі своєю напарницею Тесс займаються контрабандою і шукають свою партію зброї. Їх зброя у голови організації Цикад Марлін. Марлін пропонує їм угоду вони проводять дівчинку Еллі в безпечне місце, а вона навзамін за це віддасть їм їхню партію. Поки вони добиралися до Цикад Тесс заражається і вмирає. А Джоел з'ясовує, що у Еллі була укушена, але так і не заразилася тому вона так цінна для Цикад. Адже з її допомогою можна створити вакцину проти вірусного грибка.

Поки Джоел і Еллі розшукують базу Цикад між ними виникають відносини. Джоел полюбив Еллі як рідну дочку, а вона його як батька. Знайшовши базу Цикад Еллі відправляють на операцію, Але отримати грибок з її мозку можна тільки за умови якщо дівчинка помре. Джоел не хоче цього і забирає її з операційною вбиваючи всіх Цикад і Марлін.

Коли Еллі прокинулася від наркозу, він збрехав їй, що таких, як вона, людей з імунітетом дуже багато і Цикади не можуть з допомогою них створити вакцину від грибка, тому більше вона їм не потрібна, після чого поклявся їй у тому що це повна правда.

Гейплей ігри

Керований гравцем від 3-його особи. У грі більшу частину часу ми управляємо Джоелом в деяких місіях граємо за Еллі. Гра дає хорошу можливість гравцеві спочатку освоїтися з грою, проходячи її ховаючись від гравців за різними укриттями. Ми можемо присідати і тихий обходити наших ворогів, їм заходити за спину і і безшумно вбивати. Вбивати ворогів з лука, так щоб інші це не помітили і відволікати їх увагу кидаючи пляшки й цеглу в потрібне нам місце.

Через ворогів можна проходити як безшумно, так і пробиваючи собі дорогу за допомогою різної зброї. яке ми знаходимо у міру проходження The Last of Us. Пістолети, гвинтівку з можливістю встановити на неї оптику, що лежать труби і сокири, дозволяють нам битися з ворогами як на дальніх дистанціях, так і зовсім в рукопашну.

У грі можна крафтить, свою зброю і покращувати показники свого героя починаючи від здоров'я персонажа і закінчуючи швидкістю створення предметів. З різних знайдених засобів є можливість створювати собі бомби, «Коктейлі Молотова» і аптечки.

Головні і другорядні герої

герои и персонажи игры

Джоел — головний герой гри яким ми і будемо грати весь час. Втратив свою доньку під час початку епідемії, намагаючись втекти з нею з міста. Займається контрабандою.

Еллі — рано втратила свою матір і після чого була під наглядом Марлін -глави Цикад. Навколо неї і розгортається вся історія гри. Дівчинка має імунітет до грибка, тому з допомогою неї Цикади хотіли створити вакцину.

Марлін — голова Цикад. Вона попросила Джоела і його напарницю Тесс довести Еллі до її людей в безпечне місце. Коли постав вибір вбивати чи дівчинку заради вакцини довго мучилася з рішенням, але все ж прийняла рішення, що життя інших людей важливіше. Надалі була вбита головним героєм — Джоелом.

Тесс — напарниця Джоела. Під час доставки Еллі була укушена і щоб не встигнути мутувати відвернула на себе увагу військових даючи Джоелу і Еллі піти. У наслідку чого була вбита.

Томмі — брат Джоела, що знаходилися один з одним в конфлікті. Був учасником Цикад, але після покинув групу. Освоївся в таборі тих, що вижили на заводі при гідроелектростанції.

Білл — одинак, який закрився в невеликому містечку. Знайомий з Джоелом і чомусь був йому зобов'язаний, за що і допоміг йому знайти машину в своєму містечку.

Генрі — зустрівся Джоелу і Еллі в захопленій бандитами карантинній зоні. Опікав свого молодшого брата. Не витримавши втрати брата, застрелився.

Сем — молодший брат Генрі. Був покусаний і заразився. Генрі сам його застрелив, після чого самого себе.

Девід — голова групи канібалів. Хотів, щоб Еллі приєдналася до них. У наслідку чого їй же і був убитий.

Цикади — угруповання враждующая з військовими. Основною метою є відтворення країни і знаходження ліки від грибка.

Зброя

Димова бомба — при спрацьовуванні відбувається вибух, приголомшуючий ворогів. Створює димову завісу вкриваючи вас від ворогів.
Бомба з цвяхами — вибухає і завдає великої шкоди знаходяться поруч ворогам розлітаються від цвяхів
Коктейль Молотова — підпалює ворогів і все навколо.
Цибуля — безшумно стріляє, добре працює на середніх і довгих дистанціях. Досить важко потрапити в рухомі цілі.

оружие The Last of Us

Цибуля

Дробовик — завдає великої шкоди по великій площі на близьких дистанція

оружие The Last of Us

Дробовик

Мисливська гвинтівка, гарне зброю на дальніх дистанціях особливо якщо поставити оптику і середніх дистанція

оружие The Last of Us

Мисливська гвинтівка

9 -мм пістолет — гарний на середніх дистанція, але мала убивчість
Револьвер — добре підходить як на середніх, так і близьких дистанціях.
Коротиш -дуже гарне і забійне зброю на близьких дистанціях.

оружие The Last of Us

Коротиш

Ель-дьябло — револьвер з оптичним прицілом. Відмінна зброя придатне на велику відстань.

оружие The Last of Us

Ель-дьябло

Вогнемет — добре працює поблизу проти заражених, особливо допомагає з топляком

оружие The Last of Us

Вогнемет

Штурмова гвинтівка — дають вже в самому кінці гри, скорострільність середні дистанції.

оружие The Last of Us

Штурмова гвинтівка

Ніж — дозволяє вбивати якщо підкрастися ззаду і відбиватися від заражених які схопили нас

Інші підручні засоби — сокира, труба біта і так далі.

 


Заражені

заражённые The Last of Us

Топляк

Бігун — перша стадія зараження, ще схожі на людей, але вже нічого не розуміють і агресивні.

Ковалика — друга стадія зараження. Повністю сліпі, реагують тільки на шум

Топляк — остання стадія зараження, коли заражений дуже сильно розбухає від грибка. Плюються спорами.

 

Скріншоти

The-Last-of-Us--13   The-Last-of-Us--12   The-Last-of-Us--07

скриншоты и фото из игры The Last of Us   The-Last-of-Us--23   The-Last-of-Us--06

Інші матеріали по грі:

  • Проходження The Last of Us
  • Цитати з гри The Last of Us