Dead Space (Мертвий космос) огляд скришоты,сюжет | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Dead Space
Dead Space

Назва гри: Dead Space. (Мертвий космос)

Дата виходу: 21 жовтня 2008

Жанр: Шутер від третьої особи, survival horror

Розробник: Visceral Games

Платформи: PlayStation 3, Xbox 360, PC

 

Сюжет

2507 р. Човник з групою технічних працівників стикується з кораблем «Ишимура» — планетарним різником призначеним для видобутку ресурсів з планет. «Ишимура» вже кілька днів не виходить на зв'язок тому група повинна налагодити зв'язок на кораблі і усунути всі неполадки.

Але на кораблі повністю відсутній екіпаж, і на групу нападають якісь дивні істоти. Троє вижили, включаючи головного героя Азека, за якого ми і будемо грати, намагаються зрозуміти, що сталося з кораблем. Човник на якому вони прилетіли знищений, а монстри заполонили весь корабель.

Згодом з'ясовується, що члени корабля «Ишимуры» знайшли на планеті якийсь Обеліск, від якого виходить дивне випромінювання. Люди спочатку стали погано себе почувати, а потім і зовсім сходити з розуму. Померлі перетворювалися в некроморфов, вбивають інших живих людей і заражаючи мертвих.

Айзек, ремонтує шатл, і на прохання одного вижив доктора Кейна, завантажує на нього Обеліск, щоб повернути його на колонію, де він і був знайдений. Але Кендра, яка прилетіла разом з Айзеком на човнику, хотіла вкрасти Обеліск полетівши на шатлі.

Айзеку все таки вдається повернути шатл і доставити Обеліск тому на планету, Кедра знову спробує його обдурити, але в підсумку буде вбита Розумом Роя - великим монстром на планеті. Айзек знищить його і на шатлі побачить останнє відео-повідомлення від Ніколь своєї подруги яку він весь час бачив на кораблі, в якому вона вбиває сама себе, щоб не стати некроморфом.

 

Гейплей і опис

Dead Space коридорний шутер, дуже схожий на гру Doom. Основну частину гри ми в кожній главі виконуємо однотипні завдання, сходити полагодити вагонетку, знайти якусь деталь. Для допомоги у нас є кинезис, яким ми можемо пересувати певні предмети з місця на місце і стазис, уповільнює монстрів і предмети.

В ході гри ми знаходимо нові схеми для придбання нової зброї і костюмів в магазині. Зброю і костюми можна покращувати на верстаку, використовуючи знайдені вузли зв'язку. Кожен раз нам заважають монстри і їх ми можемо зустріти в будь-якому місці. Монстри вистрибують з-за спини з вентиляційних шахт і так далі. Для їх знищення найкраще стріляти по кінцівках.

 

Костюми Dead Space

Захисний костюм 1 рівня повітря 70 сек. броня 0 % з нами на самому початку гри

Защитный костюм 1 уровня

Захисний костюм 1 рівня

Захисний костюм 2 рівня костюм 10 000 кредитів повітря 90 сек. Броня 5 %

Защитный костюм 2 уровня

Захисний костюм 2 рівня

Захисний костюм 3 рівня 20 000 кредитів повітря 90 сек броня 10 %

Защитный костюм 3 уровня

Захисний костюм 3 рівня

Захисний костюм 4 рівня 35 000 кредитів повітря 90 сек. Броня 15 %

Защитный костюм 4 уровня

Захисний костюм 4 рівня

Захисний костюм 5 рівня 60 000 повітря 90 броня 20 %

Защитный костюм 5 уровня

Захисний костюм 5 рівня

Захисний костюм 6 рівня 99 000 повітря 90 броня 30 %. Як тільки пройшли гру, починаємо нову гру купуємо в найближчому магазині.

защитный костюм 6 уровня

захисний костюм 6 рівня

 

Зброя

Плазмовий різак — найперше зброю, яке ми знайдемо в грі. Найбільш оптимальний і зручний, працює як скальпель відрізаючи все, що під нього потрапляє. Альтернативний режим, змінюється кут.

плазменный резак Dead Space

Імпульсна гвинтівка — можна стріляти точково на великі відстані, дуже добре допомагає, проти босів, коли потрібно швидко переміщатися і відстрілюватися. Альтернативний вогонь — Айзек вистрілює навколо себе.

импкльсная винтовка Dead Space

 

Лазерна гвинтівка — потужна зброя, що стріляє широким радіусом із-за чого можна стріляти у велике скупчення ворогів, розрізаючи. Альтернативний режим — випускає міну яка вибухає через 3 сек. або при зіткненням з противником, завдає великої шкоди навколо себе.

лазерная винтовка Dead Space

 

Вогнемет — спалює ворогів, добре застосовувати проти дрібних паразитів які встрибують на спину Айзека. Не працює у вакуумі. На мій погляд майже непотрібну зброю в грі. Альтернативний режим — випускає снаряд який вибухає через деякий час.

огнемёт Dead Space

 

Труборіз — гарне зброю випускає перед собою лезо яким можемо розпилювати ворогів. Альтернативний режим вистрілює лезом.

труборез Dead Space

 

Силовий пістолет — дуже потужна зброя стріляє прямо перед собою по великій площі відкидаючи некроморфов. Довго накопичує енергію перед пострілом. Альтернативний режим. Альтернативний режим випускає гранати вибухає через 3 сек. або якщо потрапляє у ворога.

силовой пистолет Dead Space

 

 

Напівпровідники

У грі можна знаходити деталі, які можна продавати в магазині за кредити. Більше ніяк їх не можна використовувати.

Золотий напівпровідник — продається в магазині за 3 000 кредитів

Рубіновий напівпровідник — продається за 10 000 кредитів

Алмазний напівпровідник — найдорожча деталь продається за 25 000 кредитів

 

Скріншоти Dead Space

Dead Space   Dead Space   Dead Space

Dead Space   Dead Space   Dead Space

 

 

Поради

Деякі з порад я описував в проходженні гри Dead Space. Тут трохи доповню і опишу їх.

1. Коли ваш рюкзак заповнений під зав'язку, то варто перевірити всі зброю у вас перезаряжено, зарядивши до кінця зброю ви можете цілком звільнити одну зайву клітинку в інвентарі.

2. Якщо ваш рюкзак повністю заповнений, і ви знайшли велику аптечку, то краще викинути з рюкзака малу або середню аптечку замінивши її великий. Для цього заходимо в рюкзак натискаємо на те від чого хочемо позбутися правою кнопкою миші натискаємо викинути.

3. Товстунів некроморфов з яких виповзають, дрібні тварини, краще стріляти акуратно. Якщо їм просто відстрелити кінцівки не потрапивши живіт тоді вони не виповзають з нього

4. Дрібних тварин, запрыгивающих на спину найкраще вбивати вогнеметом або альтернативним вогнем наявного зброї, яке випускає міни або гранати. Кидаєш міну в їх купу і отбегаешь, щоб вони вибухнули.

5. Некроморфов в стіні швидко вмирають якщо кинути поруч з ними міну або швидко відстрелити відростки яких вони прикріплені до стіни.

6. Дуже багато гравці забувають про стазис, уповільнює супротивників.

7. Якщо не тупити, і купувати захисні костюми, то кисневі балони практично не потрібні. Можна сміливо їх продавати в магазині.

8. Якщо у вас зовсім трохи не вистачає здоров'я, то краще всього лікуватися через рюкзак а не через швидку кнопку. Інакше, щоб відновити невелику кількість здоров'я ви можете витратити більшу аптечку.

9. Для вбивства лялечок у шостий главі не потрібно витрачати патронів і цілком можна вбити в рукопашну.

10 Носіть з собою хоча б один силовий вузол, щоб відкривати силові замки.

 

Дякую, за увагу. Натискаємо на кнопочки нижче, щоб сайт краще себе почував.