Проходження Assassin's Creed 4 Black Flag | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Assassin's Creed 4 Black Flag
Прохождение Assassin’s Creed 4 Black Flag

«За мир розбійників

які краще за всіх разом

взятих королів»

Початок

Мис Бонависта, червень 1715 року. На початку проходження Assassin's Creed 4 Black Flag нас відразу ж закидають в корабельний бій. В якому нам потрібно відбитися від кораблів, керуючи кораблем і стріляючи з гармат по кораблям. Але корабель потрапляє снаряд і він тоне. У четвертій частині наш головний герой, молодий пірат Едвард Кенуэй.

Випливши на берег, Едвард стикається з асасинів з ворожого корабля. Він намагається застрелити нашого героя, але порох промок і мушкет не стріляє, тоді він починає тікати, ну а ми, звичайно ж повинні його наздогнати. У спробі наздогнати ассасина, той знову стріляє (мабуть вже порох висох) і ранить. Тоді Едвард наздоганяє його і вбиває. Обшукавши тіло, він знаходить посилку і лист в якому якийсь чоловік чекає термінову інформацію в Гавані і готовий за це добре заплатити. Хитрий пірат переодягається в костюм ассасина і відправляється за нагородою.

 

«Абстерго Інтертеймент»

Незабаром він зустрічає людей які схопили торговця. Він звільняє його і вони разом на його кораблі вирушають в Гавану. Вывев човен у відкрите море. Ми несподівано відкриваємо очі і опиняємося в теперішньому часі. Виявляється ми працюємо на корпорацію «Абстерго Інтертеймент» і були підключені до пристрою Анонімус, що прочитує генетичну пам'ять наших предків і створює його в тривимірному зображенні.

 

 

Весела Гавана

Куба, Гавана, липень 1915 р. Прибувши в Гавану наш герой відправляється разом з торговцем Стидом Боннетом в місцеву таверну. По дорозі торговця пограбують, ми звичайно ж повинні його наздогнати і обікрасти. У таверні Едварда дізнаються і доводиться з ними боротися. Після чого сховатися від охорони.

 

Контракти на вбивство в Гавані

А як же мій цукор?

У цій частині проходження Assassin's Creed чорний прапор 4 зустрічаємося знову зі Стидом, з'ясовуємо, що іспанські стражники вилучили цукор торговця і сумку нашого пірата. Стежимо за ними не випускаючи з уваги, Ховаємося серед дівчат давши їм гроші і подслушиваем розмова. В ході розмови стражників з'ясовуємо що, цукор у капітана Мендоса. Стежимо за ним, а після чого выкрадываем ключ. Далі пробираємося в тюрму форту і забираємо свою сумку. Повертаємося до торговця.

 

 

Пан Уолпол, я гадаю?

Прикинувшись Дунканом Уолполом наш пірат відправляється на зустріч з губернатором Торресом в Гавані. У бесіді з ним з'ясовується що той ассасин якого він убив і одягнув його костюм, зрадив свій орден. Губернатор належить до ордену тамплієрів, а асассин розповів всю інформацію про своєму ордені і привіз якусь фіалу.

Губернатор стверджує, що є якась прихована обсерваторія, на острові яка володіє великим могутність і дозволяє стежити за іншими людьми. Вранці призначена зустріч у порту, де є мудрець який допоможе знайти місце розташування обсерваторії

 

 

Чоловік, якого звуть мудрецем

Поки група вела полоненого мудреця, несподівано напали ассасини, і наше завдання захистити губернатора Торреса і мудреця. У битві мудрець звільниться від пут і його потрібно буде знову піймати.

 

Є претензії?

Едвард невдоволений що йому дали всього лише тисячу реалів за доставлену посилку. Вирішує продати інформацію про обсерваторії кому-небудь іншому. Він відправляється звільнити мудреця з в'язниці. Але діставшись до мети його затримує губернатор зі своїми людьми, а мудреця викрав хтось інший. Його закували в кайдани і відправляють на кораблі.

 

 

Срібний флот

Звільнившись з полону, Едвард вирішує захопити корабель перед цим звільнити кількох полонених, щоб з них набрати команду корабля. Звільнивши полонених і погнавши корабель відриваємося від переслідування флоту.

 

 

Новоспечений капітан

Полювання на острові Абак проходження Assassin's Creed 4

Уподобавши корабель і назвавши його «Галкою» спритної птахом з дитинства нашого героя, він разом зі своїм новим другом Адевале , відправляються в Нассау, але перед цим вирішують де-небудь висадити, щоб набрати води і їжі. відправившись на острів Абак вбиваємо і освежеваем дві ігуани і два оцелота. Після чого вирушаємо в Нассау.

 

 

Нассау. Відкрито набір

Нассау, Багами, вересень 1715 р. Вирушаємо в місцеву забігайлівку, говоримо з місцевими піратами. Команда «Галки» занадто мала, тому Едвард повинен набрати достатню команду корабля. Набрати команду можна двома способами, наймати матросів в таверні або допомагати піратів потрапили в біду.

 

Надавши допомогу 15 піратам і взявши його в свою команду, вирушаємо на шибеницю і стріляємо по мотузці, щоб врятувати ще одного малого від погибелі. Після чого вирушаємо назад в таверну. Поговоривши з піратами про обсерваторії, у відповідь чуємо тільки насмішки і фразу, що це просто легенди про її існування, але насправді це казки.

 

 

Розбій та грабіж

Вирушаємо на грабежі кораблів разом з бувалим капітаном Хорниголдом, який навчить вас всім премудрощам морської битви і взяття на абордаж. Після успішного пограбування шхуни вирушаємо в Сол-Ки для придбання міцного корпусу корабля.

 

 

Під чорним прапором

Після успішного пограбування шхуни вирушаємо в Солт-Ки для придбання міцного корпусу корабля. Купуємо корпус і знову вирушаємо в море, щоб награбувати видобутку і придбати популярність пірата.

 

 

Ельютера

Говоримо з місцевим чиновником у Солт-Ки. Адевале пропонує заробити на грабежі плантації для цього вирушаємо в Андреас-Айленд. Зустрічаємося на острові З Джеймсом Киддом який покаже кого можна пограбувати і повіреного цієї людини за яким можна простежити.

 

 
 1 2 3

Проходження Assassin's Creed 4 Black Flag
Урожай цукрової тростини

Простеживши за повіреним до його корабля, вирушаємо тепер стежити за ним у море. Діставшись до плантації в Кет-Айленд і підслухавши розмову, дізнаємося, що охорона вся напилася. Знаходимо людину у якого ключ від складу і витягуємо все добро звідти.

 

 

Вирушаємо до наступного завдання в Солону лагуну за наступним основним завданням Assassin's Creed 4.

 

 

Хороша оборона

Пірати все більше зміцнюються в Нассау, створюючи своє піратське держава. Щоб зміцнити свої позиції в море і не дати Англійському королю просто так їх перемогти вони вирішуються викрасти іспанський галеон Ла-Арка-дель-Маестро. Знайшовши корабель і простеживши за ним до бухти, Едвард вирішується захопити корабель під покровом ночі.

 

Самотній безумець

Припливши до потрібної бухти пробираємося через джунглі до того місця, де пришвартований галеон.

 

 

Діставшись до потрібної точки необхідно вбити тамплієра Жюльєна Дюкасса, який може дізнатися Едварда і його корабель. Варто тільки це зробити як бухта стає захопленій.

Вийшовши з Анимуса йдемо до головного «Абстерго Інтертеймент», який цікавиться спогадами стосуються обсерваторії і просить зібрати побільше інформації про неї. З нами до того ж зв'язується якийсь Джон з IT-відділу який просить підключитися до Анімусу колеги, завантажити якийсь файл і передати йому через кур'єра. У файлах звичайно ж була інформація про головного героя Assassin's Creed 3.

Далі нам показують історію відносин Едварда з його подругою Керолайн ще до того як він почав кар'єру пірата в якій у них відбувається сварка і вона йде до батька.

 

 

Стара-стара бухта

Великий Інагуа березень 1716 р. Едвард знаходить у Дюкасса замок від якого потрібно знайти ключі і карту розташування асасинів. І він починає шукати їх. І починається полювання на тамплієрів, Джеймсом Киддом тим часом пообіцяв більше розповісти про обсерваторії при наступній зустрічі.

 

 

Полювання на тамплієрів. Ассасин Рона

Едвард допомагає ассасину Рона відбитися від ворогів, а після чого виконує різні завдання, щоб допомогти перемогти тамплієра Флінта і забрати у нього ключ.

 

 

Флот Кенуэя. Облога морського форту

 

Морські пригоди

 

Ніщо не істинно. Страшна таємниця мудреця

Вирушаємо на зустріч з Джеймсом Киддом, на острів з ассасинамі. Зустрівшись з Киддом він з'ясовує, що той належить до них. Разом з ним вони відправляються всередину древнього храму Майя. Розгадавши таємницю статуї і відкривши двері. Едвард бачить статую, копію того мудреця з яким він зустрічався в Гавані.

 

 

Чисельна перевага

Поки ми ходили в храм, асасинів і нашу команду взяли в полон і тепер необхідно звільнити всіх. Після звільнення бранців, Джеймс покаже нам куди вставляти стародавні камені Майя і пообіцяв, що якщо зібрати їх всі, то за дверима може чекати велика нагорода.

 

Золото губернатора. Форти

Нассау, Багами, січень 1717 р. Поспілкувавшись в місцевій таверні з одним капітаном, Едвард дізнається про те, що сам губернатор Торрес відправляється за своїм золотом яке зберігає в морському форте. І звичайно ж на цьому можна наживиться.

 

 

Захопивши морський флот, наш пірат звичайно ж зустрічає самого губернатора-тамплієр. Поговоривши з ним він дізнається про те, що мудрець знайдений і він перебуває у работоргівця Лауренса Прінса. А те золото що знаходиться у форті це плата за мудреця.

 

 

 

Кінгстон

Вирушаємо в Кінгстон для того щоб розшукати того самого работоргівця, який знайшов мудреця.

 

 

Полювання на тамплієрів. Ассасин Анто

 

 

Мандрівний торговець

Едвард розробив план в якому він використовує губернатора Торреса. Торрес повинен віддати частину грошей за мудреця, і призначити інший час для того, щоб віддати гроші, сам в цей час простежить і дізнається, де знаходиться мудрець. Разом з Джеймсом Киддом вони простежили за ними. Але Прінс розкусив, що за ним була стеження тому відмовився від угоди.

 

 

Контракти на вбивство в Кінгстоні

 

 

Чоловіча дружба

Зустрівшись на точці синхронізації з Киддом, вони вирішують проникнути на плантацію до торговця Прінсу. Кідд повинен відвернути на себе увагу охорони, а ми тим часом відключити всі сигнальні дзвіниці. З'ясовується, що Кідд насправді жінка (хто це підозрював з самого початку? Особисто Я це відразу зрозумів).

Пробравшись на плантацію з допомогою Джеймса Кідда він вбиває Лауренса Прінса. Після вбивства він дізнається справжнє ім'я дівчини ассасина Мері Рід.

 

 

Водолазний дзвін

 

Нассау, Багами, 1718 р. Англія пропонує помилування всім піратом. А тим часом у Нассау державі піратів, лютує хвороба і для лікування потрібні ліки. Ліки можна підняти в місці, де зовсім недавно затонули іспанські кораблі. Але для цього потрібно придбати водолазний дзвін, а після чого зрозуміти їх з-під води.

 

 

Полювання на тамплієрів. Брати Ассасини Аптон і Венс

Ассасин Венс хоче убити власного брата Аптона, щоб забрати у нього другу половину карти з координатами захованого золота. На це його підмовляє одна піратка-тамплиерка з якою він нещодавно зустрів і полюбив.

 

 

 

Едвард рятує йому життя і вбиває Венса і його подругу, за що отримує черговий ключ від решітки з бронею тамплієрів.

 

 

Пірнання за ліками. Адвокат диявола

Опустившись під воду і знайшовши ліки, Едвард повертається на корабель, але виявляється, що воно вже зіпсоване. Тому необхідно шукати інший варіант знайти його.

Зустрівши в море підбитий корабель піратів з'ясовуємо, що Чорна борода продовжує пошуки ліків і тому робить відчайдушні дії, першим нападає на британський флот. Едвард відправляється на пошуки корабля «Помста королеви Анни» Встигаємо, як раз в самий розпал битви, в якому допомагаємо бороді захопити корабель. Після чого на ньому підбиваємо лінійний корабель і беремо його на абордаж.

 

 

Облога Чарльстона

Чорна борода відправився в Чарльстон і захоплює полонених і вимагає ліки у губернатора в обмін на заручників. Едвард тим часом простежив за капітаном і викрав у нього ключі від складу ліків.

 

 

Вихід з анимуса. Абстерго

Виходимо з анимуса. З нами знову виходить на зв'язок той самий технар. Ми з допомогою нього подслушиваем розмова глави «Абстерго Інтертеймент» Олів'є з його помічницею і з'ясовуємо, організація створена тамплієрами і вони з допомогою пристрою Анимуса хочуть дізнатися місце розташування обсерваторії. Проникаємо в кабінет Олів'є і зламуємо його комп'ютер завантажуємо дані про зустрічі акціонерів і передаємо всі дані кур'єру у холі.

 

 

Ми вимагаємо переговорів

Нассау, Багами, липень 1718 р. Несподіваний гарматний постріл корабля привернув увагу Едварда. Він відправляється дізнатися що це було.На острів прибули емісари короля, захопили острів Нассау і зажадали щоб всі пірати на острові, які створили свій новий уряд з'явилися на переговори. Підслухавши їхню розмову з'ясовуємо, що піратам запропонували два виходи або здача і помилування або повешанье. Табір розколовся на тих хто готовий прийняти помилування і на тих хто не готовий просто так здаватися.

 

 

Порохова змова. Позбутися від Комодор.

Незгодні пірати з окупацією острова придумують план. Зібрати з пороху і смоли брандер, а після чого направити його на блокаду кораблів щоб рознести їх і покинути острів. Залишається тільки зібрати для цього порох. Після того як брандемар буде майже готовий, несподівано підслухавши розмову солдатів з'ясовується, що Капітан хоче потопити всі піратські кораблі так як очікує бунту. Тому необхідно його вбити.

 

 

Позбутися від комодор продовження. Брандер

До того як пустити Брандер на британські кораблі потрібно звільнити піратський галеон від солдатів короля. А після чого захистити брандер щоб він дістався до потрібної точки і прорватися через блокаду.

 

 

Не знаючи жалю

Великий Інагуа, жовтень 1718 р. І знову зустрічаємо Чорну бороду. Тэтч збирається у відставку і зав'язати з піратською життям. Під час святкування відставки бороди, Едвард несподівано помічає дивного незнайомця і простеживши за ним розуміє, що це шпигун Британії затесався на кораблі Чорної бороди.

На острів знову нападають і Едвард на «Галці» бере на абордаж лінійний корабель. Під час абордажу Тэтч гине. Ну а ми доплываем до «Галки» і швидко пливемо з місця битви.

 

 

Самозакохані дурні

Плани і думки розшукати обсерваторію, і розбагатіти на цьому все не залишають Едварда тому він вирішує продовжити пошуки. Робертс може щось знати про її розташування, в даний момент він працює на Королівську африканську компанію. Тому він разом з капітаном Вейном відправляється на пошуки корабля компанії, щоб отримати інформацію про Робертсе і кораблі «Принцеса» на якому він плаває.

Розшукавши корабель і взявши його на абордаж, вони отримують інформацію, але команда Вэйна зраджує капітана і захоплює його корабель. А Едварда разом з Вейном залишають на кораблі без вітрил.

 

 

На безлюдному острові

Едвард разом з Вейном на безлюдному острові, але у Вэйна схоже «поїхав дах» і він намагається вбити нашого героя. Спроба домовитися мирним шляхом ні до чого не призводить. Тому доводиться його наздогнати і знешкодити. Ну а після чого проходить повз корабель забирає нас з острова.

 

 

Великий Інагуа, травень 1719 р. Рэкхем який захопив корабель Едварда не зміг довго його утримати, тому корабель швидко повернувся назад до господаря. Але пошуки мудреця і обсерваторії тривають. Наш герой відправляється в Кінгстон за «Принцесою»

 

Ви тільки уявіть

Поговоривши з одним працівником Королівської африканської компанії з'ясовуємо, що «Принцесу» не було видно вже більше 2-х місяців тому вона скоро має прийти. Також про те що в місті знаходяться тамплієри Роджерс і Хорниголд. Підслухавши розмову з розуміємо, що ні теж полюють на мудреця. Вони виявляють нас. тому звалюємо від них.

 

Довіра заслужено

Едвард вирушає до берегів Африки на пошуки «Принцеси». Знищуємо 5 ворожих кораблів біля берега, причаливаем до берега і вирушаємо на пошуки Робертса і мудреця.

 

 

Довіра заслужено продовження

Домовившись з Робертсом вирушаємо вбити двох тамплієрів Берджеса і Кокрэма шукають його. Після того як ми позбавимо Робертса від переслідування тамплієрів, заслуговуємо його довіру і він обіцяє нам через місяць, дати інформацію про місцезнаходження обсерваторії.

 

 
 1 2 3

Проходження Assassin's Creed 4 Black Flag
Гамбіт Чорної Бороди

Мистериоса, вересень 1919 р. Отримуємо від Робертса координати місця зустрічі, де потрібно виконати його завдання, щоб він більше розповів про обсерваторію. При зустрічі він просить непомітно простежити за португальським кораблем. Після чого викрасти у нього прапор і почепити його на корабель, а після чого під виглядом португальського корабля забрати вміст скрині і викрасти флагманський корабель. У скрині виявилася кров тамплієрів, у спеціальних фіали для обсерваторії.

 

 

Вбивство і хаос

І знову зустрічаємося з Робертсом. Але при зустрічі з'ясовуємо, що за нами була стеження. Бенджамін Хорниголд стежив за нами і Роберс не готовий працювати з нами поки цей тамплієр у нас на хвості. Тому знаходимо його корабель, розбиваємо його, ну а після на березі знаходимо Хорніголда і вбиваємо його.

 

 

Обсерваторія

Остання зустріч з Роберстом, в якій він покаже нам обсерваторію. Але для безпечного проходу потрібно розчистити шлях від місцевих жителів-зберігачів. обсерваторії. Обсерваторія дійсно існує і Робертс покаже нам її в дії.

Можна в неї вставляти фіали з кров'ю людини та стежити за ним і слухати, що він говорить. Едварду навіть вдалося підслухати розмову губернатора Торреса, який складає план, як зібрати кров зі всіх високопоставлених людей.

Але Робертс не планував ділитися знахідкою з Едвардом тому скидає його вниз у воду і закриває в обсерваторії. Наш герой вибирається з неї, але сильно поранений потрапляє в лапи Робертса і той бере його в полон щоб отримати за нього винагороду у короля.

 

 

Абстерго. Злом сервера

Знову виходимо з Анимуса. Весь персонал замкнули із-за того, що був виявлений злом декількох комп'ютерів (ми то знаємо хто це зробив) і проводиться перевірка. Наш вже знайомий IT-шник і пропонує приховати наша участь у зломі. Для цього нам треба зламати доступ до серваку компанії, і просто поміняти дані.

 

 

 

Страждання гірше смерті

Порт-Ройал, квітень 1720 р. Едвард і Мері Рід сидять у Ямайської в'язниці. Ассасин-наставник Мері по імені А-Табай , звільняє Едварда, але натомість той повинен допомогти визволити її. Але під час втечі Мері вмирає.

 

 

Все дозволено

Кенуэй пішов у запій і в п'яному маренні бачить різні бачення. Його знаходить Адевале без свідомості на березі моря. Поговоривши з ним дізнаємося, що Пекло вступив в клан Асасинів і Едвард теж вирішується стати одним з них. Після вступу в орден наш герой допомагає відбити чергову атаку іспанців на табір асасинів.

 

 

Полювання на тамплієрів. Ассасин Опиа. Отримання броні тамплієрів

 

 

Кінець губернатору

Іль-а-Ваш, травень 1721 р. Едвард відправляється на піймання Робертса взявши собі нового квартермейстера за місце Пекло Енн Бонні. Переодягнувшись італійським дипломатом вирушаємо на прийом до тамплиеру і губернатору Роджерсу і вбиваємо його. Перед смертю він розповідає, де знаходиться Робертс — в Прінсіпі.

 

Королевська невдача

 

Розшукуємо пришвартований корабель «Королівська фортуна», на якій зараз плаває Робертс, після чого намагаємося його вбити, але він ховається на своєму кораблі, наздоганяємо його, беремо корабель на абордаж і вбиваємо Робертса. Забираємо в нього череп -пристрій з обсерваторії.

 

 

Погана кров

Вирушаємо в Гавану за головою Торреса, за наступним завданням і зустрічаємо вже знайому нам «ассасинку» Рону. Віддаємо їй череп, а самі вирушаємо вбити Торреса. Але наривається на його двійника. Вбиваємо його і біжимо назад до Рона. Дізнаємося. що Торрес відправився в обсерваторію. Вирушаємо за ним.

 

 

 

Вічна заноза. Фінал Assassin's Creed 4.

І знову обсерваторія і знову гонка за ворогами! Залишився лише останній живий ворог це Торрес. Вирушаємо за ним в обсерваторію і вбиваємо його. Ассасини повертають на колишнє місце череп, а Едвард отримує лист

Знову наш герой виходить з анимуса і прямо перед собою бачить мудреця «Робертса», він же IT-шник Джон. Йому майже вдається вбити нас, але вривається охорона і зупиняє його. Незабаром з нами на зв'язок виходять два ассасина, які вибачаються за все, що сталося і не проти отримати інформацію від нас .

Великий Інагуа, жовтень 1722 р. Всі ассасини вирішили розійтися по світу щоб не привертати увагу до себе і захищати людей. А наш добрий друг Едвард зустрічає свою дочку.

 

Дякую, за увагу! Натисніть на кнопку нижче, щоб поділитися в соціальних мережах!


 1 2 3