Повне проходження Penumbra Витоки Зла відео і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Penumbra: Витоки Зла
Прохождение Penumbra Истоки Зла

«Твої відповіді, там в шахтах

за стіною впав неба»

Передісторія гри починається з дивного листа яке отримує головний герой гри від здавалося б вважався померлим батька. В цьому листі він просить його не робити чогось, що зробила він. У листі додавався ключ від комірки в банку і прохання знищити все, що там буде. Звичайно ж головний герой розуміючи, що його може чекати багато таємничості, небезпеки і можливо навіть смерть все одно вирішується відправитися на пошуки розгадки смерті свого батька в далеку безлюдну Північної Гренландії.

Рівень 1

Penumbra Истоки Зла прохождение

Карта місцевості для проходження Penumbra Витоки Зла

Починаємо своє проходження Penumbra: Витоки Зла в каюті рибальської шхуни на якій ми пливемо на острів Гренландія. Відкриваємо скриню, беремо записку дружини моряка, хапаємо зі столу блокнот для заміток і списку справ. Після чого знімаємо замок з шафи за допомогою ключа в інвентарі. Беремо звідти батарейки і неонову світиться паличку. Відкриваємо стіл беремо ліхтарик.

Далі в грі йдемо по снігу. Відразу ж йдучи по дорозі прямо хапаємо ліпший камінь і тягнемо його до закритого люка. каменем розбиваємо лід на люку. За годинниковою стрілкою крутимо вентиль люка, після чого прохід відкривається вниз.Опинившись внизу в приміщенні в ящику і за бочками беремо сигнальні факели, підбираємо сталевий прут. У кімнаті ліворуч підбираємо молоток і ще один сигнальний факел. Відсуваємо шафа біля стіни і з допомогою молотка розбиваємо прибиті дошки в стіні. Ліземо в прохід.

 

Лабіринт, кімната з першим артефактом. Офіс

Просуваємося прямо потім наліво. В кімнаті вставляємо в дивне пристосування залізний прут, прокручуємо, поки не відкриється прохід униз. Внизу нас чекає лабіринт, якщо придивитися, можна знайти карту (план) рівня в якому ми знаходимося. Можна вивчити його, щоб швидше орієнтуватися. Обходимо бродящую собаку або вбиваємо. Знаходимо залізну двері. у ній знаходимо:

 • знеболювальне
 • 2 в'ялене м'ясо
 • сигнальний факел
 • батарейка
 • 2 записки і ключ від скрині в письмовому столі
 • відкриваємо скриню і в ньому керівництво по виготовленню вибухівки
 • артефакт на столі

 

 

Лабіринт. заходимо на склад, де запальничка

Заходимо з лабіринту на склад і на полиці беремо запальничку. Заходимо в наступну кімнату з неї в іншу беремо батарейки знеболювальне, сохраняемся з артефактом, повертаємося в кімнату з каменями в ящику. Дістаємо з ящика три камені, після чого відкладаємо його під ним буде люк вниз.

 

Знайомство з павуками

Пенумбра проходження

Проповзаємо внизу попереду буде три відгалуження. Ліворуч буде глухий кут і лежати сходи, якщо рухатися вправо і потім ще раз вправо знайдемо записку мерця і сигнальний факел. проходимо прямо намагаючись не потрапити під гарячий пар в глухому куті знаходимо продовження записки мерця в глухому куті. Йдемо до гратчастої двері.

Ламаємо молотком замок на решітці двері беремо батарейку і бензин для запальнички. Прокручуємо вентиль труби до кінця. Повертаємося назад, підбираємо сходи, підставляємо до люка, піднімаємося в кімнату, де були камені в ящику. Заходимо в одну з кімнат беремо старий ключ на письмовому столі записку мерця. Оглядаємо кімнати з закривавленим слідом на підлозі. Після чого повертаємося в лабіринт з бродить собакою. З допомогою старого ключа відкриваємо замкнені двері.

 

Лабіринт відкриваємо замкнені двері. Створюємо вибухівку.

Заходимо в приміщення закриваємо за собою двері і підставляємо бочку. Собака все одно ламає двері мочимо її молотком.

 

 

Рухаємо наліво, тягнемо бочку з написом TNT до місця завалу каміння. Там підбираємо замітку. У ній буде зашифрований код. Цифри будуть написані великими літерами і потрібно вводити їх задом наперед — 8412. Проходимо в правий коридор від центру, вводимо отриманий код.

У кімнаті в ящику беремо бавовняну мотузку. Знаходимо сигнальний факел і артефакт. Трохи подалі розгрібаємо завал каменів під світлом і підбираємо кирку. Рухаємо далі в двері праворуч, проходимо через гратчасту двері. Перешкоду під електрикою, змушуємо палицями валяющимися поблизу і за ним проходимо через неї. Відключаємо струм. Ламаймо двері з написом «вибухівка», хапаємо динаміт в ящику ламаємо барило, після нього залишається порох, додаємо в нього бавовняну мотузку — тепер запал готовий. Повертаємося до місця завалу каміння. Вставляємо запал в барило і підпалюємо його з допомогою запальнички. Отбегаем. від епіцентру вибуху.

 

Рівень 2

Пенумбра проходження

прохождение Penumbra Истоки Зла

Карта місцевості для проходження Penumbra Витоки Зла

Запускаємо генератор

Проходимо повз залізного контейнера, відсуваючи ящик. З великого коридору повертаємо у двері наліво, заходимо в залізні двері.

 

 

У приміщенні сохраняемся у артефакту, підбираємо батарейки та інструкцію до генератора. Ламаємо дошки огороджувальні пролом зі сходами скидаємо у нього поруч стоїть ящик (щоб він розбився) Спускаємося нижче в цю шахту по сходах піднімаємо запасну батарейку для генератора. Піднімаємося наверх вставляємо батарею в генератор. Запускаємо його. Нам потрібно запобіжник.

Далі рухаємося по коридору в одній з дверей беремо мітлу, запобіжник на верхній полиці, батарейки, м'ясо. Щоб дотягнутися до запобіжника можна підставити ящики або збити мітлою, в іншій кімнаті знаходимо рацію і записку бригадира. Повертаємося до генератора. Міняємо згорілий запобіжник. Крутимо вентилі в потрібному порядку:

Порядок встановлення вентилів

 • Римська цифра II (практично стерта)
 • Дві горизонтальні хвилясті лінії
 • Дві вертикальні хвилясті лінії
 • крапля
 • Римська цифра I

Після чого запускаємо генератор.

 

Знайомство з Рудим

Крокуємо далі по коридору, до огорожі з собакою, з нами по рації виходить на зв'язок якийсь чоловік (Рудий). і говорить, про те, що за огорожею з собакою є прохід далі. Але потрібно ввести код для відкриття, який можна дізнатися прослухавши Азбука Морзе і розшифрувавши його. Код 5738. Увагу, за огорожею буде бродити багато собак.

Заходимо в залізні двері, уникаючи собак або вбиваючи, заходимо на склад беремо пилку, батарейки, записку, на верхній полиці динаміт.

 

 

Знаходимо залізні двері за якої веде тунель вниз, спускаємося в нього знаходимо артефакт на столі сохраняемся, читаємо записку. У центрі нагорі є отвір. Ставимо ящики один на одного після чого одну з половинок зламаною сходи прикріплюємо до кріплення нагорі.

 

Лігво павуків

Пенумбра проходження

В проході зліва будуть яйця павуків, найкраще пробігти повз них і великим валуном закрити за собою прохід. В проході праворуч будуть ще одні яйця павуків, біжимо в лівий прохід, після чого знову закриваємо за собою прохід валуном. Так закриваючи валуном пробігаємо їх яйця. В калюжу слизу кидаємо камінь і просуваємося по ньому далі.

Пробігаємо дерев'яний місток і перед клакой яєць павуків відразу ж повертаємо наліво. Прохід ззаду завалює, проламываем собі прохід киркою

 

 

Каністра з бензином

У місці куди ми зістрибнули після зустрічі з павуками оглядаємо все приміщення. Підбираємо великий ключ. Розбиваємо грати від вентиляції пролазимо в інше приміщення. Щоб обійти гарячий пар і пройти в кімнату з бензином підставляємо ящики з допомогою важелів до вентиляції нагорі, беремо каністру бензином, підставляємо ящик і ліземо тому вентиляції. Відсуваємо дерев'яний піддон від двері, заходимо в те місце куди ми потрапили з лігво павуків, після чого розбиваємо дошки біля дверей і виходимо в те саме місце, де ми вже були і бродять собаки.

Пиляємо дошку пилкою яка закриває грати з іншого боку. Заходимо в залізні двері зліва.

 

 

Запускаємо бурильну машину

Пробираємося через собак до приміщення з бурильною машиною. Сохраняемся у артефакту. Підключаємо кабель до електрощитка і до пульта управління, вставляємо в нього знайдений раніше ключ, заправляємо бурильну установку бензином перед цим постукавши по каністрі молотком в інвентарі. Підходимо до пульта управління повертаємо ключ запалювання і направляємо машину. Заходимо в двері в прорытом тунелі.

Переходимо через обрив по дошках, двері вискочить величезний хробак отбегаем тому через прірву. Черв'як уповзе вниз у прірву можна йти вперед в печеру з павуками. Знаходимо важіль, натискаємо його і швидко біжимо назад до металевих дверей в приміщенні звідки вискочив величезний хробак. Двері повільно опускається тому треба встигнути добігти до неї, щоб пройти далі.

 

Рівень 3

прохождение Penumbra Истоки Зла

Карта місцевості для проходження Penumbra Витоки Зла

В наступному приміщенні безліч лабіринтів і всі двері поки закриті коридорами ходять собаки. Нам потрібно пройти в залізну шахту 13. З мосту стрибаємо в печеру павуків. За нами станеться завал. Швидко біжимо по тунелю намагаючись не потрапляти павукам добегаем до напівзруйнованої роздягальні. Завалюємо каменем за собою прохід. Обшукуємо ящики піднімаємо будівельну каску під нею лежить чистий аркуш. Читаємо записку. Знову вилазимо на міст.

На складі інструментів беремо кусачки і викрутку, які нам ще знадобляться.

Прес та конвеєри

Пенумбра проходження

Рухаємо на нафтоперегонний завод, натискаємо на кнопки пульта управління, щоб підняти все преси вгору. Ліземо під ними. Обшукуємо приміщення. Нагорі біля верстата буде сходи, необхідно її збити. Для цього беремо камінь і кидаємо його на інший конвеєр в тому місці де сходи до пульта керування пресом.

Камінь прокотиться на конвеєрі і зіб'є для нас сходи. Нагорі натискаємо кнопку, третій конвеєр внизу відкриється, кидаємо на нього червоний мотор. Після чого зупиняємо лопаті вентилятора за допомогою каменю. Просуваємося в наступну кімнату. Вставляємо мотор в порожній отвір. Натискаємо кнопку, відкриється двері, спускаємося по конвеєру.

Пар з-під грат

У кімнаті, де йде пара з під підлоги прораховуємо, його послідовність і в яких місцях він виходить. Намагаємося пробігти по вільним квадратах. Відсуваємо три бочки від шахти, ламаємо ґрати, проповзаємо на решітку внизу просто натискаєте (ламати не треба!).

 

Лабораторія вивчення скельних черв'яків

В наступному приміщенні розламуємо ланцюг заважає вагонетці за допомогою кусачок. Зіштовхуємо вагонетку вниз, щоб пробити собі далі прохід. Обшукуємо все навколо, сохраняемся у артефакту беремо на замітку стіні з газетними вирізками. В шафках письмового столу беремо стару газету.

Під зачинені двері підкладаємо стару газету, а викруткою выковыриваем ключ, він падає із зворотного боку на газету і ми витягуємо на себе газету з металевим ключем. Відкриваємо за допомогою нього двері. В іншій кімнаті читаємо записку професора про вивчення черв'яків. Включаємо інфрачервону лампу бачимо на стінах багато написів. Після цього у нас на чистому аркуші в інвентарі з'явиться код 1371 який написаний ультрафіолетовими чорнилом. Повертаємося на залізний склад. Вводимо отриманий код в зачинені двері.

 

Рівень 4 Фінал Penumbra: Витоки Зла

прохождение Penumbra Истоки Зла

Карта місцевості для проходження Penumbra Витоки Зла

Біжимо від величезного черв'яка. Сховище хімікатів.

Пенумбра проходження

Як тільки величезний хробак проломает стіну тікаємо від нього і все робимо по крокам:

 • зліва натискаємо кнопку, щоб закрити за собою двері і трохи його призупинити
 • стрибаємо по шухлядах через зелену рідину.
 • праворуч натискаємо ще одну кнопку
 • ламаємо киркою перегороджують шлях дошки
 • у жижу кидаємо ящики і за ним перестрибуємо на іншу сторону
 • ламаємо дерев'яну підпірку з допомогою кирки щоб завалити хробака.
 • піднімаємо з допомогою вентиля двері

 

Оглядаючи кімнату. Підбираємо всі хімічні речовини: А,Б,В,Г,Д,Е. Використовуємо за призначенням артефакт.

Озеро Утукак

Тут такий же лабіринт тунелів та дверей з бродячими собаками, як і в попередній главі гри. По дорозі до озера оглядаємо рюкзак загиблого, читаємо записку. Біля столу сохраняемся в грі біля артефакту. Щоб перебратися на інший берег озера необхідно, розламати сарайчик поруч. Беремо дві палиці і перемешаемся за ним по льоду, встаючи на одну, іншу перекладаючи і так далі.

Коли доберемося до іншого берега побачимо стирчала руку з льоду, хапаємо ножівку з інвентарю і отпиливаем руку щоб роздобути выдергу. Повертаємося назад.

Крематорій

Двері в крематорій відкриваємо за допомогою выдерги яку добули біля озера. Пробираємося по дошках над урвищем в кімнату. Обшукуємо її. В ящику столу підбираємо запальний шнур, зі столу беремо скляну посудину, прокручуємо вентиль для газового пальника, підпалюємо її з допомогою запальнички, ставимо на неї посудину. Додаємо реагенти Е і Р. Цю суміш доносимо до завалу вставляємо запал. Підпалюємо його і отбегаем подалі від вибуху.

 

Смерть Рудого

Рухаємося далі вниз повертаємо направо, в кімнаті підпалюємо Рудого в печі, після чого підбираємо його ключ і йдемо до центру відкриваємо кімнату ліворуч. Це житло Рудого. В ящику столу знаходимо його записку. В наступному кімнаті відсуваємо шафа від стіни і викруткою відкриваємо розподільний щиток. Кусачками обкусываем дроти.

Вирушаємо до центральної залізної двері розкриваємо її ломом, Спускаємося вниз підбираємо записку. Далі рухаємося по коридору до фігури, світло гасне, щось відбувається. І продовження слідує....

На цьому закінчується проходження Penumbra: Витоки Зла, дорогі друзі!

 

 

Проходження схожих ігор:

 • Проходження Outlast
 • Найстрашніші ігри для компа
 • Проходження Metro: Last Light
 • Проходження Penumbra: Витоки Зла