Флібуста - альтернативний вхід на сайт і як обійти блокування | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Флібуста — альтернативний вхід на сайт
22 червня 2015 р. для всіх російських користувачів був раптово заблокований доступ до дуже популярної онлайн-бібліотеці flibusta.me. Але це зовсім не означає, що таку блокування можна легко обійти. Для наших співвітчизників, які звикли до настільки зручному сервісу, що дозволяє читати книги онлайн і безкоштовно скачувати їх, – «Флібуста», альтернативний вхід на сайт відкриє можливість продовжувати користуватися перевагами багатою контентом бібліотеки.

Розглянемо докладніше, як зайти на «Флібусту», використовуючи прості способи входу і більш складні.

21 вересня 2016 року дзеркало Флибусты flibusta.is заблокували в 2015 році, як ми знаємо сайт вже блокували.

 

Найпростіший спосіб зараз зайти на заблокований сайт це поставити в свій браузер спеціальне розширення яке обходить блокування. Залежно який у вас браузер, поставте одне з розширень перейшовши за посиланням.

Ці розширення після установки у вас в барузере потрібно буде включати і бажано вимикати, коли ви йдете з заблокованого сайту, так як швидкість переданого трафіку може впасти і сторінки будуть довго прогружаться. У всіх браузерах розширення включаються у верхній панелі в правому куті.

Дивіться на скріншотах, я показав як включати розширення в Опері і Мозілі, для Хром ідентично. Можна збільшити натиснувши на картинку.

расширения для мозилы   расширения для оперы

Суть цих розширень в тому, що вони підміняють ваше місце проживання, як ніби ви переглядаєте заблокований сайт з іншої країни, наприклад США чи Сінгапуру. Флібусту заблокували тільки в Росії, тому блокування не спрацьовує з інших країн.

 

Розширення для опери

Доступ до Рутрекеру

Browsec

SurfEasy Proxy, an Opera Software Company потрібна реєстрація

 

 

Розширення для Хром

Як правило поесле установки в браузер потрібно включати їх для обходу блокування і вимикати

Доступ до Рутрекеру

Browsec

Розширення Just Proxy VPN

SaferVPN

friGate CDN

 

Розширення для Мозилы

Доступ до Рутрекеру

Browsec

 

Інші способи обходу блокування сайту flibusta

1. Заходити на сайт за адресою proxy.flibusta.me.

2. Використовувати т. н. TOR2Web проксі (сайти, що дозволяють заходити на інтернет-сторінки в адресному зоні TOR без установки TOR): flibustahezeous3.onion.nu або flibustahezeous3.onion.cab, На «Флібуста» альтернативний вхід можливий також з використанням т. н. I2P2Web проксі (сайтів, що дозволяють заходити на інтернет-сторінки в адресному зоні I2P без застосування I2P): flibusta.i2p.onion.nu.

3. Встановити TOR і ознайомитися з його можливостями, щоб в майбутньому не виникало проблем з підключенням до заблокованих сайтів.

4. Використовувати ПЗ, що працює з VPN (наприклад, Cyber Ghost 5, Tunnel Bear, Hola (плагін для браузера), Private Tunnel, Hotspot Shield). Такі програми дозволяють встановити анонімне з'єднання через провайдера віртуальної приватної мережі (VPN) і є абсолютно безкоштовними.

 

Альтернативний вхід через TOR

Багато книги в популярній онлайн-бібліотеці «Флібуста» були вилучені із загального користування за вимогами «правоторговцев».

Ми ні в якому разі не закликаємо використовувати піратський контент, а пояснюємо, як можна отримати до нього доступ.

Часто при спробі завантажити якусь конкретну книгу на відомому сайті flibusta.is користувач бачить перед собою картинку:

флибуста вход

Але це обмеження легко обійти, якщо виконати наступний алгоритм дій:

  1. Запускаємо TOR-браузер. Якщо його немає на комп'ютері, то викачуємо програму, встановлюємо і запускаємо.
  2. Заходимо за адресою flibusta.is TOR-браузері. Проблем виникнути не повинно, оскільки програма працює так само, як і інші популярні браузери.
  3. Переходимо на TOR-версію онлайн-бібліотеки «Флібуста». Це робиться просто. На головній сторінці знаходимо цю посилання і натискаємо на неї:

флибуста

Щоб не завантажувати TOR-браузер, можна також скористатися сервісами TOR2Web, такими як flibustahezeous3.onion.cab або flibustahezeous3.onion.gq.

Сподіваюся, це вам допоможе.