Ігри про поліцію, де можна грати за поліцейського | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Симулятори ігри про поліцію
Серія ігор Need for Speed

Need-for-Speed1

Дата виходу: 1994-2016 р.

Жанр: автосимулятор, гонки

Need for Speed — всі ігри серії базуються на одних і тих же фундаментальних правилах і володіють схожою механікою — гравець управляє гоночним автомобілем, беручи участь в різних заїздах, мета яких — перемога. В режимі турнір/кар'єра, гравець повинен виграти серію гонок, щоб розблокувати транспортні засоби, траси та інше. Перед кожним заїздом, гравець вибирає автомобіль . Хоча всі ігри належать до однієї серії, їх тон і спрямованість відрізняються в тій чи іншій формі. Наприклад, в деяких іграх автомобілі можуть отримувати механічні та/або візуальні пошкодження, а в інших — машини неруйновані. В одних присутній реалістична фізика, інших модель поведінки автомобіля спрощена.

Need-for-Speed4    Need-for-Speed3  Need-for-Speed2

Більшість ігор серії включають в себе поліцейські погоні. Гравець має право грати за злочинця (завжди) або за поліцейського (опціонально, набагато рідше); як злочинець, гравець повинен сховатися від поліції; як поліцейський, гравець повинен переслідувати злочинця. Поняття " тюнінг автомобілів розвивалося з кожною новою грою. В попередніх іграх серії він зосереджений головним чином на внутрішній механіці автомобіля, а не зовнішньому вигляді. Кожна гра надає деяку форму тюнінгу автомобілів, яку можна встановити за допомогою перемикання опцій.Тюнінг поділяється на дві категорії — візуальні зміни та налаштування продуктивності. Як і всі гоночні ігри, серія Need for Speed пропонує великий список автомобілів, доступних для гравця. У грі представлений модельний ряд автомобілів, які фактично названі на честь своїх прототипів з реального життя.

 

Max Payn

Max-Payn1

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: шутер від третьої особи

Max Payn — це гра де «Коп під прикриттям звинувачений у вбивстві, якого він не скоював, і тепер переслідується поліцією і гангстерами. Макс змушений битися в битві, в якій він може не виграти. Після вбивства дружини і маленької дочки бандою наркоманів Макс Пейн у відчаї стає агентом під прикриттям, оголосивши війну наркотику, який скаламутив свідомість вбивцям його сім'ї. Але його підставляють, звинувативши у вбивстві його кращого друга і напарника. Розшукуваний поліцією і без права зробити крок назад Пейн вирішує проблеми сам.

Max-Payn2   Max-Payn3   Max-Payn4

Весь геймплей гри обертається навколо режиму уповільнення. Гравець може уповільнює час так, що можна помітити рух летять куль. Гравець, незважаючи на те, що його рух уповільнений, так само як і все його оточення, все ще здатний пересуватися і діяти що дозволяє уникати поранень і здійснювати спеціальні рухи, на зразок стрибків зі стріляниною. На відміну від інших ігор, вороги в Max Payne володіють більшою живучістю, ніж герой гри. Навіть на найбільш легкому рівні складності Макс крихкий і вмирає після п'яти пістолетних влучень. Іншим способом виживання і перемоги є уважність і планування (стратегія і тактика) дій. Гра має спеціальний скрипт для автоматичного регулювання складності. Якщо гравець вмирає занадто часто, то знизиться влучність та витривалість супротивників, і навпаки.

 

Splinter Cell 1-4

Splinter-Cell4

Дата виходу: 2002-2013 р.

Жанр: стелс-екшен

Splinter Cell — це гра, де головний герой серії — Сем Фішер, спеціальний агент вигаданого підрозділу АНБ «Третій ешелон», що спеціалізується на прихованому проникнення. Сюжети всіх частин гри оповідають про те, як терористи розробляють зброю масового ураження, а Сем Фішер повинен перешкодити їм використати цю зброю. Місії варіюються від звичайної розвідки до захоплення в полон ворожих командирів. Скритність — головний елемент геймплея. Безладна стрілянина може залучити до Фішеру небажану увагу, ускладнюючи проходження рівня.

Splinter-Cell3   Splinter-Cell2   Splinter-Cell1

Гравець повинен вміло ховатися в тіні, крастися повз охоронців, використовувати навколишнє оточення і екіпіровку. Тінь є головним помічником гравця. На інтерфейсі встановлено спеціальний індикатор, який вказує наскільки видно Фішер в даний момент часу. Цей індикатор дозволяє гравцеві правильно вибрати місце для того, щоб сховатися від ворогів і не бути поміченим. Гра досить лінійна і пропонує кілька варіантів рішень. Гравець повинен просто зрозуміти, як найбільш ефективно пройти від однієї точки до іншої. Найкращий спосіб проходження гри — бути непомітним для ворогів, вибирати найменш небезпечні шляхи і використовувати навколишнє оточення.

 

True Crime

True-Crime-Streets-of-LA4

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: шутер від третьої особи, відкритий світ

True Crime: Streets of LA — одна з перших ігор в жанрі екшен з відкритим світом, схожа на GTA. Тут важливу роль відіграє етика. В залежності від дій гравця його статус змінюється між «хорошим» і «поганим» поліцейським. Це впливає на подальший розвиток гри і у фіналі призводить до однієї з трьох можливих кінцівок, загальна механіка в основному така: гравець трощить-ламає все місто і заодно просувається по сюжету. Дії «Доброго Копа» включають в себе арешти, усунення однієї з головних банд Лос-Анджелеса, зрив наркосделок і участь в затриманні втікачів.

True-Crime-Streets-of-LA3   True-Crime-Streets-of-LA2   True-Crime-Streets-of-LA1

Гравець може, заради забави, заарештовувати і опитувати невинних громадян, що не принижує його положення в органах, але гравець не отримує ніяких нагород. У грі широко відтворена велика частина Лос-Анджелеса Беверлі-Хіллз і Санта-Моніки поряд з більшістю назв вулиць, пам'яток та магістралей. Присутні також численні транспортні засоби, які гравець може вільно привласнити. По мірі того, як Нік розплутує клубок дрібних злочинних ділових відносин, він стикається з головорізами Тріади, а також з злочинними лордами.

 

Starsky & Hutch

Starsky-&-Hutch4

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: аркада, гонки

Starsky & Hutch — симпатична аркада з масою новаторських ідей і спочатку навіть кілька захоплююча... на Жаль, шановні розробники вирішили нас здивувати вибухають бочки, пробиттям стекол магазинів тощо, що можна зустріти тепер практично в будь себе поважає грі. Однак, є й приємні особливості, в даному випадку, мені дуже сподобалася оригінальна ідея гри удвох на одному комп'ютері. Одна людина веде машину, інший люто намагається поцілити у тікає грабіжника. Пам'ятається, навіть у перший час, я зі своїм другом провів славний вечір, який був повністю присвячений вилову шахраїв і рецидивістів.

Starsky-&-Hutch3   Starsky-&-Hutch2   Starsky-&-Hutch1

Поліцейські частенько порушують усі правила дорожнього руху, а також кримінальний, адміністративний і моральний кодекси. Наші «скромники» не гребують їздити по пішохідних доріжках, пробивати вітрини дорогих магазинів, зносити ліхтарні стовпи. Вони влучним пострілом перемикають світлофори, стрибають з високих споруд і взагалі ведуть себе вкрай некультурно. Не дивлячись на всю крутість наших героїв, завдання частенько виражаються у відомій формулюванні – місія нездійсненна! Збройні головорізи, які намагаються втекти з міста з мішком грошей, модні Феррарі, ганяючись за якими доведеться трохи попотіти і неабияк помучитися, кондові реднеки, катаються мало не на тракторі, і пекучі з іржавого револьвера за вашим колесам.

 

Серія ігор Driver

Driver-34

Дата виходу: 1999-2011 р. р.

Жанр: шутер, відкритий світ, автосимулятор

Водій — серія відеоігор в жанрі автосимулятор і 3D шутер з відкритим ігровим світом, де гравець може вільно переміщатися по місту. У більшості частин серії головним героєм гри виступає поліцейський Джон Таннер. Як правило він впроваджується в банду і пронюхивает про неї все. Гра також чимось схожа на ГТА. Серія Driver неодноразово пародировалась і висміювалися в серії ігор Grand Theft Auto. Розробники гри відповідали їм тим же.

Driver-33   Driver-32   Driver-31

Крім проходження місій ви можете просто подорожувати по містах Майамі і Ніцца Сан-Франциско (залежно в яку частину граєте). Під час подорожі ви можете змінювати час доби (ранок, день, вечір, ніч) і погоду: сонячно, хмарно, дощ. Крім того, що з самого початку гри вам доступні всі види автомобілів на вибір, ви можете пересуватися на катерах, моторних човнах і мотоциклах.

 

Shield

The-Shield4

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: стелс, екшн від третьої особи

The Shield — гра, створена за мотивами однойменного телесеріалу, що отримав популярність як в США, так і за їх межами. Відповідно, в грі можна буде зустріти персонажів, знайомих з телеверсії. В першу чергу, це сам головний герой – Вік Мекі. Гравцям надається можливість сповна дізнатися, яка вона – життя пересічного американського поліцейського.

The-Shield3   The-Shield2   The-Shield1

А у нашого копа, виявляється, завжди є вибір: дати незговірливому підозрюваному по нирках, вибиваючи свідчення, або до останньої літери зачитати затриманому його права. Гравцеві доведеться вирішувати самому, «поганим» копом йому бути або «хорошим». Наприклад, можна буде обшукати будинок і чесно здати докази на поліцейський склад, а можна вигідно продати «наліво». Вигре представлені реально існуючі банди Лос-Анджелеса.
 

EuroCops

EuroCops4

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: шутер від третьої особи, ігри про спецназ

Поліція Європи: Спецпідрозділу — В основу EuroCops лягла боротьба з тероризмом — потрібно ліквідувати цих злочинців, інакше наслідки їх діяльності можуть бути дуже сумними. Гравцям належить взяти під свій контроль контртеррористический загін однією з шести європейських держав.

EuroCops3   EuroCops2   EuroCops1

Команда з кращих представників органів правопорядку бадьоро колесить по найбільшим країнам матінки-Європи, всім бажаючим пропонуючи свої послуги зі знешкодження особливо завзятих порушників сну і спокою мирного населення. Дія EuroCops розгортається в таких країнах Європи як Франція, Німеччина, Великобританія, Іспанія, Італія, Росія. Що цікаво, всі ігрові завдання були створені на основі реальних операцій проти терору.

 

Narc

Narc4

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: шутер з видом від третьої особи

Narc — це гра, де постійна боротьба із злочинністю не дає результату, а спіймані на місці злочину наркоділки в той же день виходять на волю, навіть у найдосвідченіших оперативників настає депресія. Ну а якщо кращий друг і напарник стає наркоманом, то жорстокий стрес поступається місцем прагненню назавжди позбавити суспільство від крадіїв, вандалів, вбивць і іншої вуличної швали! Саме ці міркування штовхнули пару детективів з відділу по боротьбі з обігом наркотиків на темний і небезпечний шлях. Лише тонка грань відокремлює їх від тих, з ким вони поклялися боротися. Впораються чи герої з спокусою розв'язати війну на вулицях або перетворяться на справжню машину знищення – вирішувати тобі!

Narc3   Narc2   Narc1

Ураганний поліцейський екшен дозволить відчути себе гарним або дуже поганим копом. Репутація персонажів залежить від кожного вчинку і прийнятого похапцем рішення. Хочеш – затримання злочинця по знайомій по голлівудських фільмах схемою. Застосуй витончені больові захвати і комбо-прийоми, одягни на бандита наручники і влаштуй йому допит третього ступеня. Не подобається такий варіант – стріляй затриманого дилера в потилицю, вышиби тупі кримінальні мізки! Вбивай вандалів і наркоманів, вибухають автомобілі з великими авторитетами. Ти зможеш навіть використовувати службове становище і запозичити трохи білого порошку, але пам'ятай – передозування призведе до закономірного і вельми сумного підсумку.

 

Riot Police

Riot-Police1

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: симулятор поліції, екшн

Riot Police — це екшен, де вам належить командувати поліцією під час заворушень у місті і не тільки... Випадки зіткнення уболівальників у межах стадіону раніше, трапляються, хоча «біснуватих» і намагаються розміщувати якомога далі один від одного. А вже за межами спортивних арен розгортаються справжні побоїща. Отже, матч закінчився, і стадіон вивергає незадоволених результатом. Вони дуже схожі на звичайних урок, причому деякі «озброєні» бітами і пудовими кулаками. Бачте, у поліції немає права першого ходу. Штовхати, бити і виробляти затримання дозволено тільки за фактом вчинення злочину або хуліганства.

 Riot-Police2 Riot-Police3   Riot-Police4

Варто відзначити, що, незважаючи на досить вузьку спеціалізацію рядових поліцейських, розробникам вдалося забезпечити різноманітність місій. Ми створюємо щільні заслони перед насувається натовпом порушників порядку, супроводжуємо яких-небудь важливих персон або просто очистити район від ворогуючих груп. А з кожною місією у розпорядження гравця надходять все нові і нові підрозділи, здатні виконувати різні функції. Так, наприклад, кінна поліція переміщається з більшою швидкістю і закидає натовп балонами з газом. Поліцейські зі щитами шикуються в суцільну заградлинию, стрілки стримують наступ обурених мас на відстані.

 

All Points Bulletin

APB1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: шутер від третьої особи, ММО

All Points Bulletin — це гра де в місті Сан-Паро існують дві протиборчі сторони — силовики і криминалы. У звичайному ігровому режимі неможливо вбити нікого, крім громадян і гравців, які мають рівень репутації «5»(у них ім'я і звання стають золотистими, вони також можуть вбити і вас). Місії побудовані навколо мережі тригерів. Спуск будь-якого з них призводить до конфлікту між гравцями різних переконань. Наприклад, якщо банк пограбують, то спрацює сигналізація і на місце події приїдуть Силовики. Ще приклад: загін Силовиків відправляється обшукати склад бандитів, Криминалы повинні його захистити. Силовики повинні патрулювати територію міста, захищати мирних жителів, а криминалы — навпаки, будуть захоплювати території силовиків, красти, вбивати.

   APB2   APB3   APB4

Силовики можуть заарештовувати оглушенных бандитів і отримувати за це гроші, а бандити можуть грабувати перехожих. Сам Сан-Паро ділиться на шість різних районів, два бойових, один загальний , навчальний і два бійцівських клубу В APB є досить широка система кастомізації персонажа. Будь-які дрібниці, як, наприклад, татуювання, емблеми, шрами, дозволяють створити неповторного персонажа. Також можна вибрати стать, зачіску, колір волосся, зріст, вага і змінити пропорції тіла і особи. В наявності широкий вибір одягу та аксесуарів, які теж мають можливість нанесення малюнків і зміни кольору.

 

Police Die Polizei Simulation

Police-Die-Polizei-Simulation4

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Симулятор поліції, стратегія

Police Die — це унікальне поєднання імітаційного моделювання та стратегії в реальному часі. Спробуй себе в ролі шефа поліції і візьми під контроль реалістичний місто. Координуйте поліцейські автомобілі, поліцейський вертоліт, спецназ і інші сили й подбаєте про те, щоб закон і порядок підтримувався. Відстежуйте свої поліцейські сили, за допомогою деталізованої і реалістичної карти міста і стежте за часом, щоб кожне із заходів у вашому місті відбувалося без пригод. На вулицях ви зустрінете в будь-який час дня і ночі, хвилюючі, захоплюючі і реалістичні оперативні сценарії — будь то торгівля наркотиками, грабежі, погоні, заворушення.

Police-Die-Polizei-Simulation3   Police-Die-Polizei-Simulation2   Police-Die-Polizei-Simulation1

Боротьба із злочинністю у сучасному реалістичному місті. Захоплюючі місії, такі як «гонитва», «масові заворушення», «розбій» і багато іншого. Цикл День/ніч, надають вплив на поведінку населення (різна щільність руху і коливання рівня злочинності). Управління вашими співробітникам, створення оперативних планів і можливість купити нове обладнання. Комплексний режим кар'єри, з різним рівнем складності. Реальні звукові ефекти «поліцейське радіо», «Сирени» і «шуму».

 

Nancy Drew: Alibi in Ashes

Nancy-Drew4

Дата виходу: 2011

Жанр: квест

Ненсі Дрю. Згоріле алібі гра де на конкурсі у місті Рівер-Хайтс сталася сильна пожежа, з-за якого згоріла ратуша. Головні докази злочину догорають під залишками будівлі. У поліції є кілька підозрюваних, але хороший план палія та їдкі плітки городян зробили свою справу, і головним підозрюваним стала Ненсі Дрю. Чи вдасться вам зловити справжнього злочинця і знайти докази його винності, граючи за Ненсі Дрю і її друзів?

Nancy-Drew3   Nancy-Drew2   Nancy-Drew1

Грайте в ролі Ненсі Дрю, і вивчайте її рідне місто — Рівер-Хайтс. Беріть участь у розслідуванні в ролі Ненсі Дрю і її друзів: Бесс, Джорджа і Неда. Знімайте відбитки пальців в місцевій поліцейській лабораторії. Задавайте оригінальні запитання. Відповіді на них залежать від характеру співрозмовника. Збирайте докази і сортуйте їх. Відвідайте будинок, в якому живе Дрю, і дослідіть її кімнату. Замовляйте різні види морозива. Збирайте докази, для того, щоб знайти справжнього палія. Збережіть свою репутацію, перш ніж вона розсіється. Вибирайте рівень складності, починаючи з молодшого детектива і закінчуючи старшим детективом.

 

L. a Noire

l1

Дата виходу: 2011

Жанр: симулятор детектива

Лос-Анджелеський нуар гра дії якої відбуваються в 1947 році в місті Лос-Анджелес. Гравцеві, який виступає в ролі детектива поліції Лос-Анджелеса на ім'я Коул Фелпс, належить розкрити ряд злочинів. Для цього потрібно оглянути місця, де вони відбулися, у пошуках доказів і всіляких зачіпок, які можуть призвести до злочинця. Саме від успішності слідчих дій гравця буде залежати, наскільки повно буде розкрита картина події.

L4   L3   L2

Крім сюжетних місій, гравці можуть приймати виклики по поліцейській рації. У грі ці завдання називаються вуличними злочинами . Гравці можуть пересуватися як пішки, так і на різних машинах, які відкриваються по ходу просування головного героя по службі. Крім машин, гравцеві доступно десять костюмів для персонажа . Деякі костюми володіють спеціальними властивостями, як то підвищення захисту від втрати або підвищення точності стрільби.

 

Sleeping Dogs

sleeping-dogs4

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Відкритий світ, ігри про паркур, ігри про бандитів

Sleeping Dogs гра з відкритим світом де ми граємо за гонконгського поліцейського під прикриттям. Вей Шень найкращий коп який представляє собою супермена, який вміє битися, добре водити машину відмінно стріляти і впроваджуватися в банди. Гра насичена великою кількістю бійок, перестрілок гонок та паркуру. По геймплею схожа на ГТА.

sleeping-dogs3   sleeping-dogs2   sleeping-dogs1

Гравець може досліджувати місто, виконувати основні та додаткові завдання, розкривати злочини злочину, купувати зброю, одяг, викрадати тачки. Так як наш головний герой під поліцейський під прикриттям, але може чинити злочини, але робити це на грані.

 

Police Force 2

Police-Force-2-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: симултор поліції

Police Force 2 симулятор, який дозволить кожному бажаючому поринути в суворі будні звичайного поліцейського. сенс цієї гри, буде зводиться до виконання тих обов'язків, якими часто і займаються представники цієї професії. Патрулювання міста на машині, опитування свідків викрадення, зняття відбитків та інше.

Police-Force-2-1   Police-Force-2-2   Police-Force-2-3

Під час несення служби Ви зіткнетеся з великою кількістю різних кримінальних злочинів, починаючи від викрадень, дорожньо-транспортних пригод і закінчуючи вбивством. В залежності від того, як Ви будете діяти, ваш рейтинг буде рости і Ви зможете брати на себе більш складні і небезпечні завдання.

 

This Is the Police

This-Is-the-Police-0

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: стратегія, симулятор, менеджмент

This is the police симулятор поліції і стратегія в одній особі. Вам належить узяти на себе роль шефа поліції, Джека Бойда. Незабаром вас збираються замінити, і сидіти на своєму посту до вашої відставки залишилося всього півроку. Ви ставите собі за мету заробити півмільйона доларів за цей час, і, звичайно ж, у вас є багато різних способів домогтися бажаного. Чи будете ви грати чесно чи будете заручником корупції, вирішувати вже вам.

This-Is-the-Police-1   This-Is-the-Police-2   This-Is-the-Police-3

Займайтеся своїми повсякденними обов'язками. У начальника поліції Фрібурга безліч справ: відповідайте на дзвінки, керуйте штатом співробітників, оберігайте ділянку від нападок корумпованого мера і багато іншого. Збирайте докази проти злочинних банд Фрібурга і ведіть розслідування Взаємодійте з конкуруючими силами в місті. Багато готові запропонувати вам свої послуги, але за все доводиться платити.

 

Police Tactics: Imperio

Police-Tactics-Imperio-0

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: симулятор, стратегія

В Police Tactics: Imperio ви станете начальником поліції Ньюпорт-Фоллз. Координуйте співробітників і відправляйте машини на виклики. Запобігайте злочину і засуджуйте винних! Ви — перша лінія оборони у війні зі злочинністю. Не дайте правопорушників перемогти. Заарештуйте ватажка, поки ще не пізно.

Police-Tactics-Imperio-1   Police-Tactics-Imperio-2   Police-Tactics-Imperio-3

Збирати та вивчати докази, щоб захистити місто, поки його не поглинула безодня злочинності. Використовуйте таланти своїх поліцейських. Навчайте і призначайте криміналістів, спеціальні підрозділи, офіцерів і детективів. Керуйте своєю ділянкою і розподіляйте бюджет так, щоб забезпечити найвищий стандарт роботи правоохоронних органів.