Кращі ігри з дівчатами в головній ролі | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри з дівчатами в головній ролі
The series Metroid

The-Metroid-series4

Дата виходу: 1986-2010 р.

Жанр: Платформер

The Metroid series — це гра, де героїня, Samus Aran — найманий мисливець. Вона одягнена у виключно потужний і приспособляемый костюм, створений древньою расою Chozo. Поліпшення для костюма, зібрані за Час проходження, не переносяться в наступну частину гри, тому в кожній частині їх необхідно збирати заново.Головними лиходіями багатьох ігор серії є Космічні Пірати. Організація також включає в себе крилатих богомолоподобных істот.

The-Metroid-series3   The-Metroid-series2   The-Metroid-series1

Ігровий процес всієї серії ігор обертається навколо Samus, збирає предмети, або поліпшення, дають їй можливості долати перешкоди. Багато предметів, з невеликими модифікаціями, з'являються у всіх іграх серії. Головні вороги в іграх серії поділені на дві групи: боси і фінальні боси. Кожна гра містить кілька босів, яких можна зустріти у великих кімнатах, закриваються після того, як гравець увійде всередину. Після вдалого результату бою кімнати відкриваються, дозволяючи проходити гру далі. Але стиль гри представляв все це необов'язковим: гравець міг як зануритися в море даваемой інформації, так і ігнорувати її, граючи в гру так само, як і в попередніх частинах.

 

Tomb Raider

Tomb-Raider4

Дата виходу: 1996-2015 р.

Жанр: екшн, бойовик

Tomb Raider — оповідає про молоду дівчину-археолога Лару Крофт. Основна концепція гри полягає в зміні емоційного образу протагонистки, якою необхідно боротися в умовах дикої природи. Геймплей проекту будується на сутичках з ворогами, вирішенні головоломок і вивченні світу. Геймплей гри грунтується на трьох стовпах: битвах з ворогами, вирішенні головоломок і вивченні світу. У проекті присутні елементи нелінійності, засновані на різних механіків ігрового процесу. Tomb Raider підтримує систему досягнень. Отримання того чи іншого досягнення залежало від кількості зібраних документів, реліквій, розграбованих гробниць, набутих навичок, убитих ворогів і окремих способів розправи над ними.

 Tomb-Raider3   Tomb-Raider2   Tomb-Raider1

Більш пізні частини серії стали більш нелінійними, створюючи відчуття напіввідкритого світу. Ігрові локації поділяються на зони, між якими можна вільно переміщатися, виконуючи ті чи інші завдання. Всі ігрові квести будуються навколо натуралістичною фізичної моделі і базуються на контролі маси і ваги, властивостях вогню, води, вітру та різних матеріалів. Розробники не стали створювати повністю відкритий світ, оскільки центральне місце в проекті займає сюжет. Винахід загадок було однією з найбільш складних проблем при проектуванні рівнів, так як вони безпосередньо залежали від навколишнього оточення, фізики конкретної ситуації і визначали взаємодія гравця з внутриигровым світом. Перші етапи гри побудовані таким чином, щоб навчити гравця правил, за якими взаємодіють різні предмети.

 

No One Lives Forever 1 і 2

No-One-Lives-Forever4

Дата виходу: 2000 р. та 2002 р.

Жанр: шутер від першої особи, ігри про шпигунів

Ніхто не живе вічно — головною героїнею гри є Кейт Арчер — шпигунка, яка працює на таємну організацію ЄДНІСТЬ. Гра є сумішшю жанрів FPS і стелс-ігор. Завдання є можливість пройти по різному: Використовувати стелс і застосовувати різні гаджети, або кроша все і вся. ЄДНІСТЬ стежить за світом у всьому світі. Але раптом за один тиждень вбито кілька агентів організації, залишаючи ЄДНІСТЬ в дефіциті досвідченого персоналу. Тому Кейт Арчер (колишньої грабіжниці-«форточнице») надається роль оперативника, щоб виявити причину вбивств. Всі шляхи ведуть до нової терористичної організації чия мета — знищення вільного світу.

 No-One-Lives-Forever3   No-One-Lives-Forever2   No-One-Lives-Forever1

Персонаж Кейт Арчер був моделирован на цій моделі Митзи Мартинв грі присутній багато гумору. Багато вважають, що вона є сумішшю Остіна Пауерса і Джеймса Бонда. Гравець може займатися водолазними роботами в районі корабельної аварії, падати без парашута з літака і исследоватьк осмическую станцію при нульовому тяжіння, весь час борючись з озброєними злочинцями. Вороги також можуть почути кроки Кейт і діяти по обстановці. Музика гри жваво нагадує 60-е.

 

Syberia

Syberia1

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: квест, стімпанк гри

Syberia — гра, де дівчина прибуває в маленьке французьке містечко, щоб підписати вигідний контракт. Але, от біда – прибуває вона як раз до похорону власниці, а єдиний спадкоємець, який може поставити свій підпис під контрактом, виїхав у невідомому напрямку. Так і починається Syberia або просто Сибір. Під час своєї подорожі Кейт належить вирішити – чи повернуться їй додому, до свого тупого начальнику і нудного бойфренду або ж відправитися назустріч мрії – так що гра це квест про кожного з нас.

 Syberia4   Syberia3   Syberia2

Syberia це звичайний пойнт-клік квест, де ми в ролі Кейт будемо досліджувати величезні локації, шукати предмети і спілкуватися з персонажами. У грі мало зрозуміти, як використовувати предмети і куди їх пхати, потрібно їх спочатку знайти – а адже в грі ще купа різних механізмів, які потрібно лагодити і запускати. Загалом, щоб стати справжньою Кейт Уолкер потрібно бути любителем загадок, і мати незвичайну кмітливість. А ще гра дуже красива, навіть зараз.

 

BloodRayne

BloodRayne4

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: екшен від третьої особи, ігри про вампірів

Кривава Рейн— бойовик і шутер про молоду дівчину дампір – це означає, що вона напівлюдина, напіввампір – тобто у неї є власні фішки і особливості. Припустимо, вода лише завдає їй невеликої шкоди, а під сонячним світлом вона взагалі може спокійно ходити і навіть влаштовувати пікніки. Але, зате б'ється вона як справжня вампирюга і стрибає на три метри – загалом, вона із задоволенням шинкує нацистів у першій частині, але, а в другій винищує цілий вампірський культ.

BloodRayne3     BloodRayne2BloodRayne1

Гра запам'яталася геймерам, по-перше, звичайно, самої Рейн – сексуальна руда бестія з округлими формами, укладеними в латекс — втілення сексуальності у відеоіграх. І кривавим пекельним геймплеєм – жорстокість, драйв, поповнення здоров'я шляхом висмоктування крові з шиї прямо на ходу. Але, а в другій частині в обойму дампирши додалися різні акробатичні трюки, напевно усі добре пам'ятають фішки, коли потрібно було закинути певну кількість ворогів в яку-небудь ємність – це було весело.

 

Silent Hill 3

Silent-Hill-3-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: Survival horror

Тихий Пагорб — популярна гра ужастик. Якщо в перших двох частинах головними героями були чоловіки, то в цій героїня — жінка. Сеттінгом гри, вигадана всесвіт, частково нагадує реальний світ, в якій відбувається перетин повсякденної реальності з іншим, альтернативним світом, наповнених монстрами. лавной героїнею гри є молода дівчина на ім'я Хізер, що стикається з зануренням у світ власних страхів як в неназваному місті, так і в таємничому Сайлент Хіллі, куди Хізер вирушає у пошуках розгадки відбуваються з ним подій.

Silent-Hill-3-1   Silent-Hill-3-2   Silent-Hill-3-3

Геймплеєм гри багато в чому схожий зі своїми попередниками і ґрунтується на трьох основних елементах: бойової системі, дослідженні локацій і рішення головоломок. Загальна тривалість проходження третьої частини серії складає від 7 до 12 годин. У грі використовується вид від третьої особи. Хізер може блокувати атаки і ухилятися від ворогів. Вона також користується ліхтариком і портативним радіоприймачем, який видає тріск при наближенні монстрів. Під час проходження гравець може приймати рішення, які опосередковано впливають на кінцівку гри.

 

April Ryan The Longest Journey

April-Ryan-The-Longest-Journey4

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: квест

April Ryan — квест гра. 2209 році 18-річна Ейпріл Райан живе в мегалополіс Ньюпорт, куди втекла з дому, не витримавши напружених відносин з родиною. раптом відкриваються портал і Ейпріл потрапляє туди. На іншому кінці порталу Ейпріл виявляється у зовсім дивовижному світі, не схожому ні на одне з місць на Землі. Це світ магії, де немає ніякої техніки. У давнину на Землі співіснували наука і магія, але людство стало розвиватися не найвдалішим чином. Люди з допомогою науки і магії отримали величезну силу, навчилися навіть рухати зірки, став кимось на кшталт богів. як Ейпріл, люди з особливим даром, який допомагає їм відкривати портали в Аркадію.

 April-Ryan-The-Longest-Journey3    April-Ryan-The-Longest-Journey2 April-Ryan-The-Longest-Journey1

Контролює баланс магії і науки Вартовий, який під час свого правління знаходиться у вежі між світами і змінюється кожні 1000 років. Порушення Балансу смертельно небезпечно для обох світів. Пройшовши через безліч пригод, в процесі яких її супроводжує говорить птах Ворон, і зібравши весь Диск, Ейпріл змушена бігти з Аркадії в Старк — в Аркадії лютує Хаос, з-за якого коли-то і стався поділ світу. У Старке на неї починає полювання «Авангард» і в якийсь момент Ейпріл, рятуючись, тимчасово переноситься в Будинок Всіх Світів.

 

Portal 1 і 2

Portal4

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: квест

У Portal гравець виступає в ролі дівчини на ім'я Челл, яка проходить випробування всередині лабораторії. Ігровий процес заснований на вирішенні головоломок за допомогою переносного пристрою, що дозволяє створювати на плоских поверхнях портали — два пов'язаних розриву матерії, через які можна миттєво переміщатися в просторі самому або переносити предмети. Головна героїня прокидається в капсулі усередині камери відпочинку зі скляними прозорими стінами. Майже відразу після пробудження дівчата лунає механічний жіночий голос, який вітає героїню в Центрі розвитку.

Portal3   Portal2   Portal1

Після вступної промови голос попереджає про заходи безпеки та відкриває на стіні портальний прохід. Пересуваючись по коридорах комплексу, Челл вивчає властивості порталів. В процесі проходження кімнат створюється враження, що дівчина — як миша в лабіринті, створеному деякими вченими. По ходу експерименту голос Гледос супроводжує персонажа.Всі кімнати випробувального лабіринту схожі з оформлення: скрізь білі і сталеві поверхні, повсюдно на стінах укріплені камери спостереження. У стінах часто зустрічаються вікна з матовими стеклами в кімнати спостереження, проте за склом нікого не видно, як не видно і світу поза стінами Лабораторії.

 

Resident Evil 5

Resident-Evil-53

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Шутер від третьої особи, ігри про зомбі, зараження світу

Resident Evil 5 — дія гри починається в 2009 році. Після падіння корпорації Амбрелла, Кріс Рэдфилд став членом організації B. S. A. A., метою якої є очищення світу від біозброї. Виробництво та обіг біозброї постійно зростає, як і кількість його жертв. Кріс прибуває у західноафриканській автономний район Кижуджу, щоб припинити угоду якогось Рікардо Ірвіна з терористами з продажу біозброї. В поселенні Кріс зустрічається з новою напарницею Шевою Аломар, Рухаючись далі, Кріс і Шева помічають, що заражені жителі дуже швидко поширюють інфекцію на інших людей Знищуючи численних маджини і заражених собак.

 Resident-Evil-54   Resident-Evil-52   Resident-Evil-51

Основний вид ворогів. Живі люди, які стали агресивними і ворожими після зараження паразитами . Зустрічаються протягом всієї гри. Якщо маджини відстрелити голову, то буде видно щупальця паразита. Заражені городяни. Слабкі і особливої небезпеки не представляють. Озброєні пляшками, кийками, сокирами, арбалетами і іншим зброєю або зовсім беззбройні. Найбільш небезпечні маджини з динамітом.

 

Mirror's Edge 1 і 2

Mirror’s-Edge4

Дата виходу: 2009 р. і 2016 р.

Жанр: платформер від першої особи, бойовик, ігри про паркур

Mirror's Edge — гра дія гри відбувається в антиутопичном місті не дуже далекого майбутнього, в якому засоби зв'язку контролюються правоохоронними органами. Єдиний спосіб передати повідомлення, уникнувши нагляду, — вдатися до послуг Біжать, до яких належить і головна героїня гри, Фейт.Ігровий процес являє собою екшен від першої особи, але заточений зовсім не під бій. Його головним елементом є паркурные навички, за допомогою яких гравець буде просуватися по рівню.

 Mirror’s-Edge3   Mirror’s-Edge2   Mirror’s-Edge1

Іншими особливостями гри є яскрава колірна палітра, майже повна відсутність HUD, а також те, що гравець може бачити руки, ноги і тіло героїні — крайня рідкість для ігор подібного роду. Гравець управляє головною героїнею, Фейт, переміщаючись по місту. Техніка і рухи, такі як стрибки з даху на дах, біг по стінах і проникнення в будівлі через вентиляційні шахти, були натхненні паркуром. Героїня може носити зброю,але Пройшовши гру без єдиного вбивства, гравець заробляє відповідне здобутки. Отримати зброю можна, обеззброївши супротивника, але коли магазин спорожніє, його доведеться викинути.

 

King's Bounty: Легенда про лицаря

King's-Bounty-Легенда-о-рыцаре4

Дата виходу: 2009 р.

Жанр RPG, покрокові стратегії

King's Bounty — пригодницька рольова гра. У ролі принцеси Амелі ви відправитеся в світ Теаны, щоб відшукати прославленого лицаря. Новий світ сповнений невідомих небезпек: на шляху принцеси стануть армії жахливих монстрів, величезні чудовиська-боси і раса кровожерливих ящерів. Але, як і в будь-якій пригоді, у вас знайдеться, що протиставити ворогові. Різні навички та здібності Амелі, а також можливість вільного польоту дозволять подолати будь-які труднощі. Тим більше що в дорозі принцесу супроводжує справжній ручний дракон! Цей звір поки ще маленький і забавний, але його здатності стрімко розвиваються, і скоро він стане вкрай небезпечний. У битві він стане захищати свою принцесу всіма доступними засобами, починаючи від простих ударів і пошуку скарбів, закінчуючи бойовим божевіллям і пробудженням вулканів.

 King's-Bounty-Легенда-о-рыцаре3   King's-Bounty-Легенда-о-рыцаре2   King's-Bounty-Легенда-о-рыцаре1

Мало подолати всі небезпеки невідомого світу і повернутися додому! Величезна армія демонів, осаждающая рідну столицю, нікуди не дінеться. Рівномірне та невблаганний плин часу незмінно відміряє години життя короля і його підданих. Пам'ятайте: їхнє життя у ваших руках! Новий захоплюючий сюжет в незвіданому світі. Можливість грати за жіночий персонаж – принцесу Амелі! Три класи: воїн, паладин і маг, кожен зі своїм стилем проходження гри. Медалі, одержувані за спеціальні досягнення, дають корисні бонуси. Ручний вихованець! Хто покликаний од в бою за Лють дракончик, отримуючи досвід, може вивчити і вдосконалити дев'ять унікальних умінь. Нова раса кровожерливих ящерів Унікальні арени для захоплення замків і поліпшення предметів. Різноманітні пастки і бонуси на бойових аренах, здатні змінити хід битви. Поєднання динамічного пригоди і покрокових тактичних битв.

 

Alice: Madness Returns

Alice-Madness-Returns4

Дата виходу: 2011

Жанр: бойовик від третьої особи, платформер

Alice: Madness Returns — одинадцять років тому батьки Аліси загинули в жахливому пожежу, що залишило найсильніший відбиток на душевному стані дитини. Дівчинка виявилася в психіатричній лікарні Ратледж (Ruthledge) і боролася з одолевавшими її демонами, вислизаючи в світ власних фантазій — Країну чудес. Аліса відправляється туди в пошуках того, чого не може знайти в «реальному» світі — безпеки, знань і правди про своє минуле. Але Країна чудес сильно змінилася. Сталося щось жахливе, і в колись прекрасному притулок тепер оселилося страшне зло. Чи зможе Аліса врятувати Країну чудес, а заодно і саму себе, від всепоглинаючого божевілля?

 April-Ryan-The-Longest-Journey1   Alice-Madness-Returns3   Alice-Madness-Returns1

Вам буде доступний багатий арсенал різноманітної зброї, піддається поліпшенню: вибухонебезпечний чайник-гармата, смертоносна паличка з кінською головою і вже став класикою стрижающий меч. Ви зустрінете знайомих персонажів, преобразившихся до невпізнання: Чеширського Кота, Божевільного Капелюшника, Гусеницю і Червову Королеву. В Країні чудес у вас будуть вкрай незвичайні здібності: Аліса зможе парити в повітрі завдяки широкому подолу своєї сукні, зменшуватися в розмірі або, навпаки, виростати до небес і тиснути супротивників. Вам зустрінуться різноманітні задачки на кмітливість: потрібно буде долати перешкоди, запам'ятовувати мелодії, вирішувати шахові загадки і складати картинки по частинах.

 

Blades of Time

Blades-of-Time4

Дата виходу: 2012 р.

Жанр Екшн

Blades of Time — гра в жанрі екшен з виглядом від третьої особи. Прекрасна Аюмі, чудово озброєна і безстрашна, відправляється на древній острів пошуках скарбів і пригод. Просочений магією Хаосу і повний таємниць, він порадує мисливицю не тільки трофеями, але й цілою армією кровожерливих монстрів. Ретельно пророблена ігрова всесвіт і колоритні лиходії, хитромудрі пастки, гори скарбів, величезна різноманітність бойових і магічних умінь — Blades of Time принесе задоволення і початківцям геймерам, і досвідченим шанувальникам жанру action adventure.Здатність повертати час назад нагоді Аюмі при вирішенні головоломок і в битвах з полчищам ворогів.Зустрічі та знайомства.

Blades-of-Time3   Blades-of-Time2   Blades-of-Time1

Подорожуючи, Аюмі зіткнеться з різними персонажами — чарівними, кумедними, таємничими. Кожен з них внесе свою лепту в історію про ризиковані пригоди відчайдушної блондинки.Прекрасна всесвіт. Ігровий світ вражає різноманітністю мальовничих пейзажів: тут є засніжені рівнини, пишні джунглі, старовинні міста, стародавні храми і навіть небесні острова.Бойове мистецтво. Понад сорок різноманітних комбоатак, а також заклинання різних шкіл магії допоможуть Аюмі красиво розібратися з будь-яким супротивником.Дорогоцінні секунди. Аюмі навчиться стрімко прискорюватися, що дозволить їй швидко наздоганяти супротивників або ж вислизати від переслідувачів, а також подорожувати, використовуючи особливості ландшафту.

 

Epistory — Typing Chronicles

Epistory---Typing-Chronicles4

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Дій, Пригодницькі ігри, Інді

Epistory — це пригоди письменника, який у пошуках натхнення просить свою музу допомогти написати книгу. Гра занурює вас в атмосферне тривимірний світ пригод і відрізняється тим, що управляється тільки клавіатурою. Ви граєте роль музи, вигаданого персонажа в світі недописаних оповідань. Ваші пригоди починаються на чистій сторінці, але дуже скоро, коли ви починаєте набиратися натхнення, ігровий світ починає рости, а ви воюєте в ньому з ворогами і разгадываете його таємниці. Переміщення, відкриття скринь, битва в епічних битвах — все в цій грі виконується друкуванням слів, і кожен раз це виглядає по-різному.

 Epistory---Typing-Chronicles3   Epistory---Typing-Chronicles2   Epistory---Typing-Chronicles1

По мірі того як ви досліджуєте світ, в голові письменника створюється розповідь. Сюжет розгортається буквально у вас перед очима, і наяву ви бачите силу слова.Грайте за музу, їхала на гігантській трьоххвостної лисиці в унікальному тривимірному світі фантазій. Вирішуйте загадки і бийтеся з ворогами в непростих і масштабних боях. Живіть в уяві письменника, створюйте сюжет історії, подорожуючи по вигаданому світі. Всі слова, які ви друкуєте, володіють значенням і можуть вплинути на результат історії. Унікальна у своєму роді гра на друкування, де все управляється клавіатурою (підтримуються розкладки qwerty, azerty, qwertz, dvorak). Адаптивна складність. Арени зі списками лідерів для тих, хто бажає ставити рекорди.

 

Remember Me

Remember-Me4

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: пригоди, екшн

Remember Me — це такий по-справжньому душевний проект, справжня цілісна ідея. Тобто розробники дійсно зробили гру так, як вони хотіли – такий стильний кіберпанк і зі своїми фішками. Головна ідея гри в тому, що людська пам'ять, як і будь-яка інша інформація може бути видалена, скоригована або записана по новій. Уявіть, які можливості це відкриває, але, звичайно ж, знайшлися ті, що з допомогою таких технологій стали займатися контролем і рабством. А головна героїня – мисливиця за спогадами, та тільки й її зловили і промили мозок, тут і починається гра, прямо як у «Згадати все».

Remember-Me3   Remember-Me2   Remember-Me1

Геймплей розробникам теж вдалося відзначитися: по-перше, це міні-ігри препарування спогадів – коли використовуєш різні елементи, і тягнеш за ниточки, і виходить, що можна міняти пам'ять людини, це і бойова система, яка набагато краще вже задолбавшей Бетменівської. Тут гравець сам може становити зв'язки з різних ударів, виконувати їх потрібно чітко і красиво, а кожен ворог дійсно потребує індивідуального підходу – таким чином, коли різні вороги нападають разом, тут і розкривається шикарна боївка . Так, вона не двухкнопочная, але якщо її зрозуміти, то Ниллин починає виробляти такі кренделі, що дивитися одне задоволення. І якщо ви раптом не стали в неї грати через негативних відгуків та рецензій, спробуйте ще раз, придивіться – і ви не пошкодуєте.

 

Edna & Harvey: The Breakout

Edna-&-Harvey-The-Breakout4

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: пригоди, інді

Edna & Harvey: The Breakout — складіть компанію юної Едні і її мовця плюшевого кролика Харві у відчайдушній спробі втечі з палати, оббитих повстю. Ви переживете неймовірне подорож по будинку для божевільних і зможете навіть залишити його цегляні стіни.Одного разу юна Една прокидається в палаті, оббитих повстю, посеред божевільного будинку, не пам'ятаючи нічого про своє минуле. Вона не уявляє, як її сюди занесло, але єдине, в чому вона впевнена — потрібно негайно залишити це місце!

Edna-&-Harvey-The-Breakout3   Edna-&-Harvey-The-Breakout2   Edna-&-Harvey-The-Breakout1

Зрештою, вона відчуває себе в здоровому розумі — і її мовець плюшевий кролик Харві з цим абсолютно згоден. Разом вони прагнуть втекти і, захоплені цим, зустрічають своїх божевільних приятелів-пацієнтів — від чоловіка в костюмі бджоли і до псевдосиамских близнюків Хоти і Моті. Однак доктор Марсел, головний лікар притулку, не зупиниться ні перед чим, щоб зупинити Эдну. Що він готує для неї? І чому стерта її пам'ять? Поступово до Едні повертається пам'ять про те, що було з нею до її ув'язнення... Більше 20 годин навіженого гумору Шалено смішні персонажі і шалені діалоги Унікальний, неповторний гумор.