Ігри про в'язницю і зону для PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про в'язницю і зону для PC — огляд і опис
Little Big Adventure

Little-Big-Adventure-0

Дата виходу: 1994 р.

Жанр: пригоди, екшн, рольові ігри

Little Big Adventure – пригодницька гра з елементами екшену і RPG, події якої розгортаються на незвичайною, розташованої десь далеко на околиці галактики планеті Твинсан. Її орбіта проходить між двома сонцями, а живуть на ній лише чотири раси.

Little-Big-Adventure-1   Little-Big-Adventure-2   Little-Big-Adventure-3

З недавніх пір Твинсан знаходиться під владою хитрого і жорстокого доктора Фанфрока, перетворив досі мирне життя населення в сущий кошмар. Твинсен, головний герой гри, також стає жертвою режиму божевільного вченого і потрапляє у в'язницю, звідки і починає свій довгий шлях по звільненню і порятунку планети від тирана!

 

Prisoner of War (Військовополонений)

Prisoner-of-War-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: пригоди, квест, від третьої особи, стелс-екшен

Військовополонений — комп'ютерна гра в жанрі квесту зі стелс-елементами, випущена 2002 році. Йде Друга світова війна. Кращі вчені Гітлера працюють над створенням смертоносного секретного зброї – і тільки вам під силу зупинити їх.
Ви – капітан ВПС США Льюіс Стоун. Під час виконання чергового завдання було збито німецькими військами й потрапили в табір для військовополонених. Вам доведеться застосувати всю вашу кмітливість, хитрість і навіть вдатися до допомоги побратимів по нещастю, щоб обдурити численну охорону і вибратися живим з цієї халепи!

Геймплей гри являє собою суміш жанрів «квест» і «стелс-екшен». До найдрібніших деталей відтворені табору для військовополонених, серед яких «Шталаг-Люфт» і «Колдиц». Спеціально розроблений для гри штучний інтелект допомагає створити унікальний ігровий світ, повний реальних небезпек.

 

The Great Escape (Великий втеча)

The-Great-Escape-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: екшн, пригоди

Великий втеча – це екшен з виглядом від третьої особи з елементами історичної гри і шутера. У ніч з 24 на 25 березня 1944 року з концтабору Шталаг Люфт IIIa, в якому знаходилися потрапили в полон до німців військові льотчики різних національностей, здійснили втечу кілька десятків ув'язнених. Це масове звільнення, яке стало результатом спільних зусиль військовополонених, увійшло в історію під назвою «Великий втеча» і послужило основою для створення відомого фільму і не менш популярної комп'ютерної гри. Щоб вибратися на свободу, головним героям доведеться продиратися крізь брудні коридори концтабору, прориватися через лабіринти тунелів, зламувати замки і вичікувати в тіні, коли настане найкращий момент для дій чи прозвучить умовний сигнал. А потім почнеться екшен! І якщо ситуація стане критичною, доведеться використовувати все, що підвернеться під руки — зброя, гранати, техніку і навіть паровоз!

The-Great-Escape-1   The-Great-Escape-2   The-Great-Escape-3

Гравцеві надається можливість командувати чотирма офіцерами армії союзників, кожен з яких володіє унікальними навичками і здібностями. Більше 20 різноманітних великих високо деталізованих рівнів, у тому числі переповнений тюремний табір, стародавній замок, льотне поле. Боротьба за свободу у захопленій фашистами Європі з арсеналом з більш ніж 10 видів справжньої зброї часів Другої світової у лютих битвах проти тюремних охоронців нацистських солдатів і диявольських агентів Гестапо. Використовуйте вашу кмітливість і навички скритних переміщень, щоб ухилитися від засідок супротивників. Управляйте джипами, вантажівками, та мотоциклами, щоб сховатися від броньованої техніки німецької армії. Все напруження, екшн і саспенс голлівудських фільмів зустрінуться вам в захоплюючій дух гри «Великий втеча».

 

Rebels: Prison Escape (Повстанці)

Rebels-Prison-Escape-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: тактична стратегія в реальному часі

Повстанці — це тактична стратегія в реальному часі з цікавим сюжетом, відмінною графікою, високоякісної анімацією і зручним інтерфейсом. Деспоти не мають шансів на виживання — і тепер настав час довести цю істину, відому багатьом до цих пір лише з чуток. Диктатор Фрідріх, правлячий жорстоко і безжалісно, домігся свого: всі сили учасників Союзу Рухів Повстанців спрямовані на виконання однієї, але складною завдання — знищити ненависного тирана, стерти в порошок його армії, зрівняти з землею табори і колонії, дати свободу всім і кожному. Однак для досягнення цієї мети потрібно зробити дуже багато, і в першу чергу — допомогти вирватися на свободу перебувають у в'язницях різних міст бійцям самої досвідченої групи повстанців...

Rebels-Prison-Escape-1   Rebels-Prison-Escape-2   Rebels-Prison-Escape-3

«Повстанці» — це шість рівнів-світів, в яких вам належить пережити чимало захоплюючих пригод. «Повстанці» — це нелінійне проходження місій: ваші рішення дійсно впливають на загальний хід гри, на напрямок розвитку подій і кінцевий результат. «Повстанці» — це п'ять оригінальних персонажів, кожен з яких володіє унікальними характеристиками, можливостями і здібностями.

 

Schizm 2: Хамелеон

Schizm-2-Хамелеон-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: квест

Schizm 2. Хамелеон – надзвичайно цікава, оригінальна пригодницька гра, продовження бестселера Schizm: Mysterious Journey. Прокинувшись після двохсотлітнього сну в кріогенній камері невеликого орбітального комплексу, Сен Гидер і припустити собі не міг, наскільки погано йдуть його справи.

Schizm-2-Хамелеон-1   Schizm-2-Хамелеон-2   Schizm-2-Хамелеон-3

Це вже потім молода людина дізнається, що місце, довгі роки служила йому спальнею — не просто зореліт ширяюча над невідомою планетою станція — одночасно і в'язниця Сіна, і його майбутня могила. Вирок, винесений два століття тому, свідчив: засуджений Гидер винен у страшному злочині. Покарання — смерть. І смерть до Сіна Гідера вже практично добралася... Прекрасна 3D графіка і високоякісний звук створюють ефект повного занурення в атмосферу «Щизм 2». Величезний світ, повний таємниць і загадок: більше 40 локацій, 30 різних головоломок.

 

 

The Suffering

The-Suffering-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: екшен, шутер від третьої особи, Survival horror

The Suffering – кривавий екшен-horror, який претендує на звання самої страшної гри 2004 року. Головний герой, Торк, страждає провалами пам'яті і періодично впадає в сказ. Немає нічого дивного в тому, що у нього не склалося життя. За звинуваченням у вбивстві дружини і двох дітей Торк потрапляє в саму страшну в'язницю США — Abbot State Penitentiary. Однак вирок так і не привели у виконання: невідомо звідки взялися монстри вирішили, що вбивати – це тільки їхня прерогатива...

The-Suffering-1   The-Suffering-2   The-Suffering-3

Гра являє собою шутер від третьої особи, але є можливість перемикатися на вигляд від першого. Збереження проводиться за допомогою контрольних точок. Швидкого збереження немає, все збереження проводяться через меню. Відмінною особливістю гри є перетворення Торка в чудовисько, але тільки коли жовта шкала сказу буде заповнена. Її наповнення можна досягти шляхом знищення певної кількості чудовиськ. У цьому режимі Торк набагато сильніше, але слід стежити за шкалою, інакше коли вона закінчиться, він почне вмирати. Протягом гри гравцеві безліч разів треба буде вибирати з декількох можливих дій: в'язнів і тюремну охорону можна як і вбивати, так і залишати в живих. Також іноді постає вибір — чи рятувати людей від монстрів або кинути їх на розтерзання чудовиськам. Збираючи інформацію по крупинці, у фіналі Торк зможе дізнатися, що сталося насправді, і чи був справедливий винесений йому вирок.

 

The Suffering: Ties That Bind

The-Suffering-Ties-That-Bind-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: action, Survival horror, шутер від третьої особи

The Suffering: Ties That Bind є продовженням першої гри The Suffering, події якого розгортаються в Балтіморі, рідному місті Торка, захопленому уже знайомими по минулій частині жахливими створіннями. Головному героєві знову належить винищувати орди монстрів, продовжуючи згадувати драматичну історію свого життя, яка привела його до в'язниці.

The-Suffering-Ties-That-Bind-1   The-Suffering-Ties-That-Bind-2   The-Suffering-Ties-That-Bind-3

Для того, щоб пройти весь шлях до кінця і вижити, у Торка в арсеналі достатньо засобів для знищення огидних тварюк. Крім цього, дух його загиблої дружини зіграє не останню роль в цій історії.

 

The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay

The-Chronicles-of-Riddick-Escape-from-Butcher-Bay-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: шутер від першої особи, стелс-екшен

Хроніки Ріддіка: Втеча з Бухти М'ясника — гра, науково-фантастичний шутер від першої особи з елементами стелс-екшен. Господар в'язниці Хоксі садить Ріддіка на перший рівень. Але Ріддік починає продумувати план втечі. На прохання одного ув'язненого він вбиває ватажка одного з тюремних банд, після чого цей ув'язнений допомагає Ріддіку потрапити в медкабінет. Звідти Ріддік пускається в перегони.У фільмах Ріддік, використовує в бою як зброю, так і підручні предмети, а іноді і свої руки. У грі персонаж також може використовувати зброю і рукопашний бій (кулаки, ножі, кастети). Гра поєднує стелс з екшеном, змушуючи гравця то битися з безліччю противником заточкою, ховатися в тіні і тихо вбивати охоронців.

The-Chronicles-of-Riddick-Escape-from-Butcher-Bay-1   The-Chronicles-of-Riddick-Escape-from-Butcher-Bay-2   The-Chronicles-of-Riddick-Escape-from-Butcher-Bay-3

Важливою складовою гри є колекціонування сигаретних пачок, кожна з яких відкриває в меню певний бонус, починаючи з рекламного ролика фільму «Хроніки Ріддіка» і закінчуючи першою главою з однойменної книги Алана Діна Фостера за мотивами цього фільму. У ПК-версії гри доданий режим гри під назвою «Коментарі», де гравець може по ходу гри прослуховувати коментарі розробників, які розповідають про те, як вони створювали той чи інший момент. Крім того в кінці гри був доданий рівень, де гравець сідає в робота і їде приміщень тюрми, знищуючи все навколо. Крім того, додані три сигаретні пачки для колекціонування.

 

Planet Alcatraz (Санітари підземель) 1 і 2

Санитары-подземелий-0

Дата виходу: перша 2006 р друга 2008 р.

Жанр: RPG

Санітари підземель — тривимірна комп'ютерна рольова гра. Переміщення гравця по ігровому світу і битви відбуваються в режимі реального часу з можливістю тактичної паузи. Матроська тиша — місце суворе і мерзенне. Це планета тюремного типу, куди засилають лише найзапекліших рецидивістів. Набиті зеками капсули скидаються на планету з орбіти, і нікого не цікавить, чи переживе ревно матюкається вантаж жорстку посадку. Навіть наші браві правоохоронці намагаються зайвий раз не сунути носа в гадючник, де варяться у власному соку тисячі досвідчених карних злочинців... Бійці, найближчим часом вам належить відвідати один дуже славний курорт. Нам стало відомо, що зеки затівають втечу з Матроської тиші, і ви повинні перешкодити їх сміливому, але наївному плану.

Санитары-подземелий-1   Санитары-подземелий-2   Санитары-подземелий-3

Всі мешканці планети — кримінальники, вислані на неї довічно за тяжкі злочини. Мета гри — керуючи диверсійною групою, що складається на початку з одного, а потім з декількох персонажів, виконати дане на початку гри завдання — виявити і знищити будується космічний корабель на якому зеки хочуть втекти з планети. На шляху головного героя стануть різні види тварин, роботи, войовничі тубільці, збройні китайці і фашисти.

 

Серія ігор Prison Tycoon

Prison-Tycoon-0

Дата виходу: 2006 – 2010 рр.

Жанр: стратегії в реальному часі, менеджмент, симулятор

Серія ігор Prison Tycoon включає в себе економічні стратегії, в яких вам належить побудувати і взяти на себе керування віртуальною в'язницею. І якщо підійти до справи з розумом, то все не так вже і погано. Виявляється, утримання злочинців і небезпечних рецидивістів також може приносити чималий прибуток, а може обернутися і не малої головним болем.

Prison-Tycoon-1   Prison-Tycoon-2   Prison-Tycoon-3

Створюйте для арештантів місця відпочинку, припиняйте бунти і спроби до втечі. Слідкуйте за мораллю, не будьте занадто м'якими або надто суворими до ув'язнених. Наймайте різний тюремний персонал, від кухарів і охоронців, до експертів з виховної роботи. Вам вирішувати, кого звільняти, а кого залучити до виправних робіт, а то і зовсім стратити. Всього з 2006 по 2010 рр. випущено п'ять частин серії: Prison Tycoon (2006), Prison Tycoon 2: Maximum Security (2007), Prison Tycoon 3: Lockdown (2008), Prison Tycoon 4: SuperMax (2009), Prison Tycoon: Alcatraz (2010).

 

Помста боксера: Московський криміналітет

Месть-боксера-Московский-криминалитет-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: бійки, файтинг

Помста боксера: Московський криміналітет – захоплюючий файтинг , в якому вам належить битися за справедливість в образі боксера-професіонала, але зовсім не на рингу. Професійний спорт і великий ринг грали в його житті головну роль. Так тривало до тих пір, поки з ним не сталася неприємна історія. Його звинуватили у вбивстві, якого він не скоював. Докази були проти нього, і його вина була доведена в суді. Потрапивши у в'язницю, герой розуміє, що відновити справедливість можна тільки силою волі і силою своїх власних кулаків. На шляху боксера до справедливості встають представники московського криміналітету, з якими чекають силові розбирання. Дія сутичок відбувається на вулицях Москви. Персонажі – це колоритні особистості з повсякденного бурхливе життя столиці.

Месть-боксера-Московский-криминалитет-1   Месть-боксера-Московский-криминалитет-2   Месть-боксера-Московский-криминалитет-3

У грі 3 режими: «Кар'єра», «Сутичка» і «2 гравця». Режим «Кар'єра» – це послідовний розвиток оригінальної сюжетної лінії, поєдинки з новими, більш сильними і хитрими суперниками. З кожним виграним боєм місце дії і противник будуть змінюватися. «Сутичка» – випадковий бій. Тут невідомо, наскільки сильний суперник, і де буде проходити бій. «2 гравця» – це можливість грати двом користувачам одночасно на одному комп'ютері один проти одного. У цьому режимі користувач в праві вибирати, ким він буде битися і є можливість вибору місця поєдинку.

 

Зона: Пригода суворого режиму

Зона-Злоключение-строгого-режима-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: пригоди

Зона: Пригода суворого режиму — вітчизняна пригодницька гра про зону та укладеного Петі Крутова. Зона — не курорт. Це вам кажу я, звичайний зек Петя Крутов. Одного разу ввечері я проводжав дівчину додому і ні про що не парився. У темному підворітті на нас напали якісь відморозки, і я поліз в бійку. Що я не мужик чи що? У підсумку загримів під статтю. Посидів трохи в СІЗО, і — на зону, валити ліс під суворим сибірським сонцем. Тутешня життя йде за іншими законами. Хочеш, не хочеш, а треба звикати до вертухаям на вишках, баланде на обід і постійному шмону. Призвичаївшись, починаєш розуміти, що жити можна і тут. Головне — не стукати і не крисити.

Зона-Злоключение-строгого-режима-1   Зона-Злоключение-строгого-режима-2   Зона-Злоключение-строгого-режима-3

Недитячий гумор — тільки для справжніх мужиків. морительные діалоги між мешканцями «Зони». Колоритні запам'ятовуються персонажі. Мальована графіка в кращих традиціях жанру

 

Prison Break: The Conspiracy

Prison-Break-The-Conspiracy-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: стелс-екшен, бійки

Prison Break – це екшен з виглядом від третьої особи, що створюється на основі однойменного телевізійного серіалу, відомого російським глядачам під назвою «Втеча». Дія гри розгортається паралельно подіям першого сезону «Втечі». У грі Prison Break вам належить управляти людиною на ім'я Том Пекстон. Він є агентом так званої «Компанії» — організації, яка підставила Лінкольна. Його відправляють у в'язницю для того, щоб з'ясувати, навіщо Майкл Скофілд спробував пограбувати банк. Герою доведеться зіткнутися з деякими персонажами, які фігурували в телесеріалі, а так само досліджувати територію в'язниці «Фокс Рівер» і битися з супротивниками.

Prison-Break-The-Conspiracy-1   Prison-Break-The-Conspiracy-2   Prison-Break-The-Conspiracy-3

Гра складається з 9 частин, сюжет яких повторять сюжет епізодів серіалу. Під час проходження гравцеві належить спілкуватися з багатьма в'язнями, підкуповувати охоронців і часто брати участь у бійках. Доводити свою правоту за допомогою кулаків доведеться часто, не менше двадцяти відсотків ігрового процесу присвячено цього. Бойова система зроблена досить просто і зрозуміло, механізм виглядає таким чином: комбінація швидких і сильних ударів, в потрібний момент потрібно виставити блок. Під час бійки є можливість ухилятися від ударів, але використовувати її вкрай складно через незручне розташування камери. Кут огляду не дає можливості добре оцінити відстань між супротивниками

 

Dead Horde: Від заходу до світанку

Dead-Horde-От-заката-до-рассвета-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: екшн, жахи, ігри про вампірів, аркада з виглядом зверху

Від Заходу до Світанку – Вам завжди здавалося, що історія, яка тривала «Від заходу до світанку», ще не закінчена? Що ж, ви маєте рацію. Сет Геко, єдиний вижив після кривавого побоїща у вампірському барі «Титти Твістер», що на кордоні з Мексикою, відбуває свій термін у самому об'єкті, що охороняється і неприступному місці – переобладнаному під в'язницю танкері «сонце». Втім, терміну залишилось зовсім небагато: через 72 години Сету повинні стратити. Проте ще невідомо, чи варто нашому герою боятися смерті на електричному стільці, – можливо, його чекає куди більш болісна смерть в пащі мстивих вовкулаків. Адже вертоліт з новою партією ув'язнених вже тут, директор в'язниці закінчує свою вітальну промову, а нечисть... нечисть вже на борту і тільки й чекає ночі, щоб залити ріками крові все навколо. Для деяких мешканців «Висхідного сонця» світанок ніколи не настане.

Dead-Horde-От-заката-до-рассвета-1   Dead-Horde-От-заката-до-рассвета-2   Dead-Horde-От-заката-до-рассвета-3

Вам належить згадати відомий фільм Роберта Родрігеса «Від заходу до світанку» з Джорджем Клуні, Харві Кейтелем і Квентіном Тарантіно в головних ролях. Розшукати уцілілих неукушенных героїв, що сховалися в різних куточках судна-в'язниці, і взяти ситуацію в свої руки – не дуже чисті, зате добре озброєні. Навчитися поводитися з 12 видами зброї, включаючи особливу, «антивампирское». Битися з десятками мерзенних тварюк, включаючи вампіра-невидимку, Носферату і Кока, якому абсолютно байдуже, кого обробляти своїм тесаком для рубки м'яса.

 

1954: Alcatraz

1954-Alcatraz-0

Дата виходу: 11 березня 2014 р.

Жанр: пригоди

1954 Alcatraz — це адвенчура в якій 2 головних героя — ув'язнений Джо, якого запроторили в Алькатрас на багато років за збройне пограбування, і його бідна дружина Крістін, кукующая на волі у глибокій тузі. Ми можемо управляти Джо і Крістін по черзі, перемикаючись між ними в будь-який момент. Традиційне управління для квесту натискаємо на різні місця і взаємодіємо з ними і два варіанти дії з кожним об'єктом — подивитися і помацати. Або поговорити, якщо мова йде про NPC.

1954-Alcatraz-1   1954-Alcatraz-2   1954-Alcatraz-3

Гра розгортається ніби в двох пластах одночасно. «Рівень» Джо — це Алькатрас у всій його красі, з жорстким внутрішнім розпорядком, постійно стоять над душею охоронцями, грубими сусідами по камері та іншими «принадами» тюрми. Оточення Крістін — це богемний світ нічного Сан-Франциско з його кабаре, кафе, ресторанами. Ах, забув сказати — Джо звичайно ж планує побез з в'язниці за допомогою своєї дружини, чим ми і будемо займатися в грі.

 

Resident Evil: Revelations 2

Resident-Evil-Revelations-2-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Survival Horror, шутер від третину його особи, ігри про зомбі

У Resident Evil Revelations 2 на вас чекає повернення улюблениці геймерів Клер Редфілд. Пережила катастрофу в Раккун-сіті дівчина працює на організацію «Терра Сейв», яка веде непримиренну війну з біотероризмом. Але кошмар повертається, коли невідомі викрадають Клер та її колегу під час нападу на офіс організації. Дівчата приходять у себе в похмурій занедбаної в'язниці на невідомому острові. У головних ролях: улюблениця фанатів Клер Редфілд і дочка знаменитого Баррі Бертона – Мойра, а також сам Баррі і його нова союзниця, таємнича Наталія.

Resident-Evil-Revelations-2-1   Resident-Evil-Revelations-2-2   Resident-Evil-Revelations-2-3

Ігровий процес в грі зосереджений на активній взаємодії між персонажами. Для того щоб подолати більшість перешкод, вам доведеться грамотним чином використовувати можливості обох протагоністів. Наприклад, граючи за Мойру, ви можете засліпити ворогів світлом ліхтарика, а потім перемкнутися на Клер і добити їх. Також Мойра може зламувати замки, ламати дошки і добивати ворогів, коли ті вже лежать на землі. В епізодах за Баррі ми також можемо грати за Наталю. Дівчинка володіє незвичайною здатністю, вона може відчувати ворогів і заховані предмети. Своїм чуттям вона не раз врятує Баррі життя, особливо при битві з невидимими ворогами. Також Наталя може пролазити у важкодоступні місця.Вороги в Resident Evil Revelations 2 не схожі на тих, з ким героям доводилося мати справу раніше – полювання ведуть не безмозкі зомбі повільні, а непередбачувані і розумні створіння, в тому числі ті, які використовують зброю.

 

The Escapists

The-Escapists-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: екшн, пригоди, симулятори, стратегії

The Escapists – це піксельний симулятор втечі з в'язниці, в якій наявність хорошої кмітливості та спостережливості допоможе втекти навіть з особливо добре охоронюваного місця. Слідкуйте за розпорядком дня охоронців, створюйте з підручних засобів різні корисні пристосування, налагоджуйте відносини з іншими ув'язненими і навіть з охоронною – все це стане в нагоді вам при втечі. Як скоро ви зможете втекти і зможете взагалі?

The-Escapists-1   The-Escapists-2   The-Escapists-3

Вам потрібно строго виконувати щоденні обов'язки, бути завжди присутнім на перекличці і при цьому умудрятися красти потрібні предмети для різних пристосувань. Для втечі є різні шляхи, тільки вам вирішувати, якою підете ви. Прокачуйте свого персонажа, роблячи його розумнішим або сильніше, постарайтеся отримати хорошу роботу, яка надасть вам доступ до корисних речей, намагайтеся створити дружні відносини з сусідами по камері і, звичайно ж, при цьому, не забудьте свою головну мету – втеча!

 

Prison Architect (Архітектор в'язниці)

Prison-Architect-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: симулятор будівництва

Архітектор в'язниці — являє собою будівельний і управлінський симулятор з виглядом зверху, де гравець отримує контроль над в'язницею. Гравець відповідає за контроль багатьох її аспектів, включаючи штат, будівництво нових тюремних камер, фінансування і підтримання рівня щастя ув'язнених. Роль грав