Гайд по грі Assassin's Creed 4 Black Flag | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Гайд по грі Assassin's Creed 4 Black Flag
Assassins Creed 4 Black Flag

Як дістати костюм Майя?

Костюм Майя лежить в древньому храмі Майя. Його можна дістати якщо зібрати розгадати всі загадки Майя і зібрати камені. Костюм дуже добре захищає від куль практично не пробивається. Детальніше

 

Де знайти каміння Майя?

Як було вже сказано вище камені добуваються у стел Майя. Стели не видно на глобальній карті, але видно на карті місцевості. Координати стел і відповідно каменів можна подивитися тут

 

Де знаходяться місії полювання на тамплієрів, завдання асасинів?

Місії видно на глобальній карті в грі. Якщо вони у вас не відображаються на ній, імовірно, просто ви ще не дійшли по сюжетній лінії до місця, з якого можна почати виконувати і вони почнуться відображатися у вас на карті. Виконання цих квестів, дивіться в пості Полювання на тамплієрів. Ці місії виконуються для того щоб зібрати всі 5 ключів до клітки з бронею тамплієрів.

 

Де знайти 5 ключів тамплієрів?

Дивись питання вище

Як шукати карти скарбів, зариті скрині?

Всі нюанси описані в цьому пості

 

Де знайти шкуру білого кита?

Білий кит не живе в одній точці. Він на деякий час з'являється на карті. Я не знаю мешкає спливає він у на всій карті Вест-Індії в Assassin's Creed 4, але те що він є в бухті Гуарико можна подивитися на скріні нижче. Також можна придбати в крамницях змішаних товарів.

шкура белого кита Assassins Creed 4 Black Flag

Білий кіт

 

Де шукати шкуру рудого ревуна?

Провіденсія. Координати видно на скріні. Також можна придбати в крамницях змішаних товарів.

рыжий-ревун

місцерозташування рудого ревуна

 

Де шукати таверни?

Таверни відображаються на карті місцевості у вигляді пинтограммы -пляшки. Наприклад, місце розташування таверни в Кінгстоні на карті:

таверна в кингстоне Assassins Creed 4 Black Flag

таверна в Кінгстоні

 

Чи можна поміняти корабель?

Корабель у грі всього лише один це «Галка». Тому корабель ніяк не можна поміняти, але в місії «Адвокат диявола» можна керувати кораблем «Помста королеви Анни»

 

Навіщо відправляти корабель у флот?

Після абордажу корабля ми можемо відремонтувати «Галку» або відправити захоплений корабель під «флот Кенуэя». Це необхідно для того, щоб у вас у флоті було, як можна більше кораблів з допомогою яких ви зможете відправляти вантажі і за це отримувати додаткові гроші. і робити безпечними торгові шляхи. Загалом якщо ви відкриєте «флот Кенуэя» то все зрозумієте самі.

 

Як відкрити флот Кенуэя в Assassin's Creed 4?

На пиратке ніяк. Для того щоб відкрити флот необхідно підключення до сервера UPlay. Якщо ви підключені до сервера, то флот Кенуэя знаходиться в каюті капітана на «Галці»

 

Не працює управління флотом?

Відповідь на питання можна подивитися вище. Все швидше у вас піратська версія гри або ви ще не підключилися до сервера UPlay.

 

Як стріляти важкими ядрами?

Необхідно дивитися у бік ворога і не прицілюючись наживаємо ліву кнопку миші. Важкі ядра стріляють з близької відстані. На анімації помітно як вилітають ядра горять.

 

Загадка статуї в храмі

Піднімаємо синій камінь вгору, прокручуємо коло щоб синя смуга, як раз встала під камінь. опускаємо синій камінь на середину синьої смуги. В то місце де був синій камінь прокручуємо тепер червоний і піднімаємо його. Після чого прокручуємо коло червоною смугою до нього опускаємо камінь. Далі опускаємо зелений камінь нап синю смугу.

 

Вбивати варту обеззброївши її

Боремося зі стражниками на кулаках, використовуємо удари «атакувати» «пробити захист»

 

Звільніть пірата перш, ніж його повісять.

Потрібно вистрілити по мотузці.

 

Відвідайте старих друзів

Коли займаємося сигнальними дзвонами на території в'язниці, біля пляжу висять дві клітини в одній з них знаходиться скелет Джека Рэкхема. Далі вже всередині в'язниці за ґратами сидить Вейн

Assassins Creed 4 Black Flag  Assassins Creed 4 Black Flag

Проникніть в форт. Убийте стражників з уступу

У форт можна пробратися по стіні разом де стоять намети а далі навалені ящики, далі ліземо по куту форту. Навколо форту ходять стражники з вогнепальною зброєю, на спеціальних виступах. Повисаем під ними на краю, після того як вони підходять до нас скидаємо їх от і все!

Assassins Creed 4 Black Flag

Убийте стражників з уступу

 

Список питань і відповідей буде поповнюватися по мірі їх виникнення. Пишіть в коментарях ваші питання по грі.

 

Інші теми по грі:

  • Проходження Assassins Creed 4 Black Flag
  • Стели і камені Майя в Assassin's Creed 4
  • Полювання на тамплієрів в Assassin's Creed 4
  • Карти скарбів і зариті скрині в Assassin's Creed 4