Battlestar Galactica online | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Battlestar Galactica — космічний онлайн симулятор
Battlestar Galactica онлайн

Назва гри: Battlestar Galactica online

Офіційний сайт: www.bgo.bigpoint.com

Дата виходу: 29 грудня 2011

Жанр: Онлайн симулятор

Тип: Браузерна, багатокористувацька


Огляд

Battlestar Galactica online це гра по однойменному серіалі, який колись був дуже популярним і можливо навіть ви його дивилися, а якщо ні, то забийте, це не завадить вам грати в гру. Battlestar Galactica це космічний симулятор. Тобто спочатку вибираєте за кого ви будете боротися за людей або Сайлонів. Сайлоны це створені людьми роботи які повстали проти них. Люди, ну це просто люди ))).

У пілотування вам дають космічний корабель, і тут все починається! Можна мочити ботів літають у космосі, можна битися між собою, виконувати квести і завдання. Об'єднуватися у спілки та клани. Брати участь у масових боях. Громити ворогів по всьому космосу, ну і самому іноді отримувати люлей, коли супротивник перевершує тебе і по кількості і по силі.

Виконуючи завдання і торгуючи на космічних кораблях придбаним добром у космосі і після грабежів можна грейдить свій апарат, накидаючи на нього поліпшені запчастини, зброю та інше, що підвищує його швидкість і боєздатність. Battlestar Galactica важко назвати браузерною грою настільки якісно виконана її 3D-графіка і ігровий процес.

 


Скріншоти

Battlestar-Galactica-3   Battlestar-Galactica-2   Battlestar-Galactica-1

космические онлайн стратегии   космические стратегии онлайн   лучшие браузерные онлайн игры

 

 

Реєстрація Battlestar Galactica

При реєстрації в іграшці можливо, буде потрібно встановити софт для вашого браузера, щоб іграшка виглядала краще

 

Бажаю удачі у грі, командос! І нехай підкориться тобі космос і попутні нейтрони нехай розщеплюються і дають додаткову енергію і швидкість твого корабля.

 

Скачати Battlestar Galactica

Ох-хо, ну і пощастило сьогодні нам! Гра браузерна тому немає необхідності завантажувати клієнт. Проходь реєстрацію і відкривай гру прямо в своєму браузері. При реєстрації в іграшці можливо, буде потрібно встановити софт для браузера, щоб графіка іграшки виглядала краще. Але це справа швидке!

 

Офіційний трейлер ігри