Кращі історичні ігор для ПК | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Підбірка кращих історичних ігор
Нижче представлена добірка історичних ігор для ПК. Пишіть в коментарях, які ще ви знаєте ігри про історію. Також є окрема добірка історичних стратегій.

Серія Іл-2 Штурмовик

Ил-2-Штурмовик1

Дата виходу: 2001-2016 р.

Жанр: Авіасимулятор, про Другу світову, зроблено в Росії

Гравець зможе побувати справжнім льотчиком асом, часів Другої світової війни. Проект дозволяє взяти активну участь у наймасштабніших повітряних боях, які відбувалися в небі Східного фронту. Виконуйте фігури вищого пілотажу, беріть участь в жорстоких повітряних боях і спробуйте стати кращим пілотом легендарного радянського літака Іл-2.

Ил-2-Штурмовик2 Ил-2-Штурмовик3 Ил-2-Штурмовик4 Ил-2-Штурмовик5

Проект є реалістичним авіасимуляторів, в якому реалізовані всі тонкощі польоту. У грі доступні більше двохсот видів техніки, яка брала участь в боях тих часів. Кожен літак має своїми особливостями, перевагами і недоліками, а також по-різному веде себе в небі. Також в грі доступний величезний набір локацій. Гравець зможе взяти участь в боях над Києвом, Рейхстагом, Парижем і т. д. Проект заслужено отримав безліч нагород і по-праву вважається одним з найбільш технологічних авіасимуляторів в історії ігрової індустрії.

 

The Regiment

The-Regiment1

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Тактичний шутер від першої особи, про спецназ

Сили британського спецназу SAS, шукають найкращих кандидатів на роль оперативників і бійців. Гравець зможе взяти на себе роль новобранця, який повинен проявити свою майстерність, вступити в службу, а потім відправитися на виконання найважчих завдань, пов'язаних із знищенням терористів, звільнення заручників, а також розмінування бомб. У грі присутня безліч місій, які моделюють історичні операції, в яких SAS, брав реальну участь.

The-Regiment2 The-Regiment3 The-Regiment4 The-Regiment5

Проект є класичним тактичним шутером від першої особи. Гравець зможе відточити свої навички на закритому полігоні, випробувати безліч видів сучасного стрілецької зброї, оснащеного спеціально для проведення операцій. А потім відправитися на небезпечні завдання, які робилися за допомогою консультацій і спогадів ветеранів SAS.

 

Undercover: Operation Wintersonne

Undercover-Operation-Wintersonne1

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Історичний квест, про Другу світову, головний герой дівчина, про шпигунів

Сюжет гри розповідає про події, які відбувалися під час Другої світової війни. Гравець бере на себе роль спец агента, який повинен дізнатися секретну інформацію про створення німцями, ядерної зброї, а також запобігти атаці на СРСР.

Undercover-Operation-Wintersonne2 Undercover-Operation-Wintersonne3 Undercover-Operation-Wintersonne4 Undercover-Operation-Wintersonne5

Проект виконаний у вигляді адвенчуры. Гравець подорожує по статичним локаціях, збирає корисні предмети і з їх допомогою вирішує різні головоломки і пазли. В процесі проходження, складність логічних загадок буде зростати. З ключових особливостей гри, варто відзначити високу деталізацію локацій, історичне обладнання, озброєння і екіпіровку, захоплюючий сюжет, а також відмінний музичний супровід.

 

Blazing Angels 1 і 2

Blazing-Angels-1-и-21

Дата виходу: 2006 р. -перша 2007 р. -друга

Жанр: Історичний авіасимулятор, аркада, про Другу світову

Гравець зможе побувати в ролі льотчика аса, який виконує найважчі і небезпечні місії, пов'язані з знищенням секретних проектів Третього Рейху. Для цього герой управляє найбільш передовою і засекреченої технікою, володіє реактивними двигунами і найсучаснішим озброєнням.

Blazing-Angels-1-и-22 Blazing-Angels-1-и-23 Blazing-Angels-1-и-24 Blazing-Angels-1-и-25

Граючи є аркадним авіасимуляторів із спрощеним управлінням. Такий вибір відмінно підійде для гравців, які звикли грати за допомогою клавіатури. У проекті доступно безліч видів історичної техніки, реально брала участь в повітряних боях. Також є прототипи, які не мали широкого розповсюдження, а використовувалися тільки в секретних місій.

 

Серія Assassin's Creed

Assassin's-Creed1

Дата виходу: 2007-2016 р.

Жанр: Екшен від третьої особи, середньовіччя, стелс, паркур, відкритий світ, про піратів

Сюжет гри крутиться навколо таємничого артефакту Першої Цивілізації і машини для зняття генетичної пам'яті – Анимуса. Гравець виступає в ролі Дезмонда Майлза – звичайного бармена, предки якого були професійними ассасинамі. За допомогою машини Анімус, герой вирушає в стародавній Єрусалим, де він повинен зупинити орден тамплієрів, бажаючих захопити стародавній артефакт і знищити весь світ.

Assassin's-Creed2 Assassin's-Creed3 Assassin's-Creed4 Assassin's-Creed5

Більша частина завдань у грі – вбивство високопоставлених тамплієрів, які перебувають під посиленою охороною. У грі реалізований повністю відкритий світ, тому гравець зможе виконувати місії кількома способами. Наприклад, можна піти в лобову атаку і порубати мета і її охорону, або ж простежити рух цілі і напасти з даху, в найнесподіваніший для лицаря момент. У грі реалізована нестандартна бойова система, заснована на швидких комбінаціях декількох клавіш. З головних достоїнств гри, можна відзначити унікальні стелс операції на відкритому місті, заповненому людьми, безліч акробатичних трюків і прийомів, великий арсенал зброї для тихого вбивства: выкидные ножі, міні арбалети, приховані мечі, кинджали і т. д. Великі міста, відмінна графіка і видовищні битви, дозволили грі зайняти гідне місце в списку найкрасивіших ігор для комп'ютера.

 

Смерть шпигунам

Смерть-шпионам1

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Історичний стелс-екшен від третьої особи, про шпигунів, зроблено в Росії

Гравець побуває в ролі спеціального агента військової контррозвідки Насіння Строгова, який виконує найнебезпечніші завдання під командуванням міністра держбезпеки Віктора Абакумова. Сюжет гри представлений у вигляді одного великого флеш-бека, в якому розповідається про роботу головного героя в організації СМЕРШ.

Смерть-шпионам3 Смерть-шпионам4 Смерть-шпионам5 Смерть-шпионам11

Проект є класичним представником стелс-екшенів від третьої особи. Гравець повинен виконувати небезпечні завдання, перебуваючи в тилу ворога. Як правило всі місії пов'язані з усуненням офіцерів, розвідкою або крадіжкою цінних документів і карт ворога. Оскільки герой знаходиться в близькості від переважаючих за кількістю супротивників, гравець повинен діяти приховано, щоб не піднімати тривогу і не провалити місію. У грі присутня безліч видів історичного вогнепальної зброї і екіпіровки. Присутній пророблена стелс система, можна ховатися за предметами, ховатися, перевдягатися у форму ворога і т. д.

 

Під Андріївським прапором

Под-Андреевским-флагом1

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Історичний симулятор морських битв, про Першу світову

Гравець зможе побувати в основних морських баталіях Першої світової війни, командуючи передовими субмаринами тих часів. У грі присутні дві сюжетні лінії – одна за Російську Імперію, друга за Троїстий союз. В залежності від вибору, можна управляти історично достовірними моделями кораблів тієї чи іншої сторони.

Под-Андреевским-флагом2 Под-Андреевским-флагом3 Под-Андреевским-флагом4 Под-Андреевским-флагом5

Проект є симулятором субмарин Першої світової війни, тому гравець бере повний контроль над суднами, керуючи двигуном, поворотами і кожним з безлічі знарядь, розміщених на борту. В процесі проходження компанії, відкривається доступ до нових видів озброєння, а також нової техніки. З основних достоїнств гри варто відзначити: історично достовірні моделі кораблів, просунутий штучний інтелект, реалістична модель поведінки кораблів, достовірну модель пошкоджень.

 

Mount & Blade. Історія героя. Русь XIII століття

Mount-&-Blade.-История-героя

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Відкритий світ, битви на мечах, RPG від третьої особи, про лицарів

Проект є глибокою геймплейної модифікацією для гри Mount & Blade. Події гри розкажуть про історичні події, які сталися у Європі в період Хрестових походів. Тевтонський орден йде війною на мусульман і православних, щоб насаджувати католицьку віру, в цей час Польща перебуває у вогні громадянської війни, а в Русі наростають власні розбіжності. В цей час Бату-хан, готує нове монголо-татарська навала, яка зможе втопити в крові всі європейські держави.

Mount-&-Blade.-История-героя.-Русь-XIII-век2 Mount-&-Blade.-История-героя.-Русь-XIII-век3 Mount-&-Blade.-История-героя.-Русь-XIII-век4 Mount-&-Blade.-История-героя.-Русь-XIII-век5

Як і в оригінальній грі, гравець зможе вибрати свою власну роль і стати тим, ким захоче. Оскільки події гри розгортаються в XIII столітті, геймер зможе озброїтися відповідною екіпіровкою і зброєю тих часів. У грі доступні декілька фракцій (Тевтонські лицарі, лицарі інших європейських країн, воїни Русі, воїни Орди і т. д.), кожна з яких володіє унікальним історичним зброєю і бронею. Модифікація додає в гру безліч цікавих завдань, локацій, предметів і велика кількість нового контенту. Проект зможе сподобається всім фанатам оригінальній версії гри, а також любителям масштабних історичних пісочниць.

 

Theatre of War 2: Kursk 1943

Theatre-of-War-2-Kursk-19431

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: RTS, військовий симулятор, Друга світова, зроблено в Росії

Гра дозволяє поринути в масштабна танкова битва, що відбулася за всю історію людства. Битва при Курській дузі, є однією з найбільш значущих битв Другої світової війни. Гравець зможе прийняти командування силами СРСР або Німеччини і проявити навички справжнього командира битви.

Theatre-of-War-2-Kursk-19432 Theatre-of-War-2-Kursk-19433 Theatre-of-War-2-Kursk-19434 Theatre-of-War-2-Kursk-19435

У грі представлений весь набір історичної техніки, яка брала реальну участь у битві на Курській дузі. Гравець зможе взяти під керування розрахунки бронебійних снарядів, класичні радянські танки т-34, кв-1, німецькі Тигри, Пантери і Фердинанди, а також інші бронемашини і піхоту. Оскільки гра є варгеймом, у ній реалізована реалістична модель пошкоджень. Легкі гармати не зможуть завдати сильної шкоди лобовій броні танків, тому гравець повинен використовувати тактичні хитрощі і інші прийоми ведення бою. З ключових достоїнств гри, варто відзначити: великий набір техніки, широкі тактичні можливості, динамічні битви, сильний штучний інтелект.

 

Mount & Blade: Warband

Mount-&-Blade-Warband1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Історичний екшен від третьої особи, середньовіччя, пісочниця, відкритий світ, RPG

Події гри повідають про середньовічний світ, розорений постійними територіальними війнами між королівствами. Гравець виступає в ролі звичайного мирного жителя, який може стати ким завгодно. Зберіть своє військо, захопити владу силою, боріться в масових багатокористувацьких битвах, або ж стати звичайним торговцем і заробити цілий статок. Можливості обмежуються тільки фантазією гравця.

Mount-&-Blade-Warband2 Mount-&-Blade-Warband3 Mount-&-Blade-Warband4 Mount-&-Blade-Warband5

Проект виконаний у вигляді багатокористувацького екшену від третьої особи з можливістю включити вид від першої особи. Залежно від вибору, зробленого гравцем, персонаж стане воїном, торговцем, мисливцем рибаком і т. д. Також в грі присутні елементи стратегії (гравець може керувати військом, віддавати накази, вибирати побудова). Черговим достоїнством гри, стала рольова система. За кожну активну дію, нараховуються очки досвіду, які можна витратити на поліпшення володіння зброєю, збільшення запасу здоров'я, сил та інших навичок. Гра знаходиться в добірці кращих старих RPG, а також у списку 50 культових RPG.

 

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Red-Orchestra-2-Heroes-of-Stalingrad-1

Дата виходу: 2011

Жанр: Vногопользовательский шутер від першої особи, Друга Світова, симулятор танкових битв

Події гри дозволять особисто побувати в ключових битвах Другої світової війни – самого масового військового дії, яке коли-небудь відбувалося на Землі. Гравець зможе прийняти будь-яку з доступних сторін конфлікту і битися з історично достовірними одиницями зброї. У грі є багато режимів, серед яких: піхотні бої, захоплення і оборона позицій, командний бій, бої з танками і бронетехнікою.

Red-Orchestra-2-Heroes-of-Stalingrad-2 Red-Orchestra-2-Heroes-of-Stalingrad-3 Red-Orchestra-2-Heroes-of-Stalingrad-5 Red-Orchestra-2-Heroes-of-Stalingrad-412

Ігровий процес виконаний у вигляді класичного командного шутера від першої особи. Команди діляться на загони, кожен з яких має свого командира, який віддає накази бійцям. Проект має поділ на класи. Гравець зможе побувати звичайним стрільцем, автоматником, кулеметником бронебійників, радистом, танкістом або водієм бронемашини. Оскільки проект є хардкорним, всі персонажі будуть вмирати від одного двох влучень, а будь-кульове поранення, призведе до кровотечі, що потрібно обов'язково перев'язати. У грі доступна прокачування, так з підвищенням рівня будуть відкриватися більш потужні одиниці зброї, зразок гвинтівки Мосіна з прицілом і багнетом, або автомата MKb-42.

 

Verdun

verdun1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Історичний багатокористувацький шутер від першої особи, Перша Світова

Перша Світова війна, по праву вважається одним з самих страшних і кривавих протистоянь. Гравець зможе побувати основних місцях битв тих часів: битва при Вердені, окопні битви на Західному фронті, битва при Соммі і т. д. Станьте учасником масових багатокористувацьких баталій, в реалістично хардкорних сеттінгу.

verdun2 verdun3 verdun4 verdun5

Ігровий процес побудований на виконанні конкретних завдань. Кожен загін повинен займати позиції, атакувати, зачищати окопи, тримати оборону і виконувати інші накази. У грі присутній величезний арсенал історично достовірного зброї. Можна воювати з класичними затворів гвинтівками, важкими кулеметами, пістолетами і першим ручним автоматичною зброєю. Проект є хардкорним, тому персонажі будуть вмирати від кількох вдалих влучень. Гра припаде до смаку всім любителям масових історичних битв, а також фанатам реалістичних шутерів від першої особи.

 

Battlefield 1

Battlefield-11

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: шутер від першої особи, Перша Світова

Події гри розкажуть про основні боях, які відбувалися під час Першої світової війни. Гравець зможе взяти активну участь у масових багатокористувацьких баталіях, розрахованих на 64 гравця. Використовуйте перші танки, класичні літаки, кінноту, бронеавтомобілі, а також особливу техніку начебто бронепоїзда Мамонт і Цепеліна, щоб знищити ворога і виграти битву.

Battlefield-12 Battlefield-13 Battlefield-14 Battlefield-15

У грі реалізована класова система. Кожен персонаж володіє своїми особливими уміннями, унікальним класом зброї, а також власною роллю на полі бою. Приміром штурмовик озброєний легким пістолетом кулеметом, в запасі є протитанкова граната і масивне бронебійна рушницю, в той час як медик, має напівавтоматичну гвинтівку, протипіхотну гранату, а також може лікувати і воскрешати союзників. Всі битви відбуваються на величезних відкритих локаціях, а основні завдання, залежать від режиму і сценарію гри. Проект зможе сподобається всім любителям багатокористувацьких онлайн шутерів, а також фанатів серії Battlefield.

 

For Honor

For-Honor1

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: Багатокористувацький екшен від третьої особи, слешер, про середньовіччя, про вікінгів

Гра побудована на протистоянні трьох рівнозначних фракцій, які ведуть постійну боротьбу за контроль територій. Гравці зможуть взяти участь у командних боях граючи за лицарів, вікінгів або самураїв. Основні тактичні завдання, залежать від режимів гри, локацій, а також сценаріїв, за якими ведеться битва

For-Honor2 For-Honor3 For-Honor4 For-Honor5

У грі представлено три фракції, кожна з яких має своїх бійців, що відрізняються технікою бою, зброєю, бронею і запасом здоров'я. Лицарі – з важкою бронею але повільні, самураї – спритні, але з легкої бронею, вікінги – збалансовані, але без яскраво виражених позитивних сторін. Основною особливістю гри, стала унікальна бойова система, заснована на почергової комбінації атак, блоків і парирування. Варто відзначити, що в проекті присутній донат і система кастомізації героя.